menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Kabe 2017/2018 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 4 1 1 4 90 100 100 90 290
2. Triinu Jalg Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 2 6 3 100 95 88 92 287
3. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool 3 3 4 1 92 92 90 100 284
4. Hans Robert Kannukene Tallinna Reaalkool 2 5 2 6 95 89 95 88 279
5. Kristofer Diligentov Tallinna Pääsküla Kool 6 4 3 - 88 90 92 0 270
6. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 17 7 23 7 77 87 71 87 251
7. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 11 10 15 12 83 84 79 82 249
8. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 14 8 12 17 80 86 82 77 248
9. Markus Lõiv Peetri Lasteaed-Põhikool 10 9 22 15 84 85 72 79 248
10. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool 13 19 9 14 81 75 85 80 246
11. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 9 22 33 5 85 72 61 89 246
12. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 5 42 13 21 89 52 81 73 243
13. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 18 15 10 18 76 79 84 76 239
14. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 33 27 7 10 61 67 87 84 238
15. Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasium 27 6 17 29 67 88 77 65 232
16. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 52 23 26 8 42 71 68 86 225
17. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 16 28 16 31 78 66 78 63 222
18. Marko Kagovere Viljandi Jakobsoni Kool 25 17 19 57 69 77 75 37 221
19. Anett Moor Tallinna Pääsküla Kool 45 - 8 9 49 0 86 85 220
20. Trent Asso Tõnisson Tallinna Tehnikagümnaasium 21 24 18 - 73 70 76 0 219
21. Martti Miks Palupera Põhikool - 20 37 11 0 74 57 83 214
22. Roger Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool 36 16 27 76 58 78 67 18 203
23. Marie Teppart Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 89 13 21 46 5 81 73 48 202
24. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 26 43 14 50 68 51 80 44 199
25. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 165 12 56 16 0 82 38 78 198
26. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 30 67 35 23 64 27 59 71 194
27. Berit Antoi Tallinna Pääsküla Kool 24 - 11 54 70 0 83 40 193
28. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 31 32 - 27 63 62 0 67 192
29. Karmen Kuusik Tallinna Nõmme Põhikool - - 5 2 0 0 89 95 184
30. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool - 40 20 39 0 54 74 55 183
31. Kristofer Orglaan Kuressaare Gümnaasium 38 25 48 - 56 69 46 0 171
32. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 53 41 25 - 41 53 69 0 163
33. Rando Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool 66 14 43 - 28 80 51 0 159
34. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 55 29 57 40 39 65 37 54 158
35. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 51 39 36 86 43 55 58 8 156
36. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 91 81 32 13 3 13 62 81 156
37. Andre Koppel Saaremaa Ühisgümnaasium 79 84 28 20 15 10 66 74 155
38. Elisabeth Põder Viljandi Jakobsoni Kool - 11 81 35 0 83 13 59 155
39. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 35 64 31 82 59 30 63 12 152
40. Igor Nikitin Olustvere Põhikool 19 - 38 74 75 0 56 20 151
41. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool 8 - 30 - 86 0 64 0 150
42. Mathias Robert Uibokant Gustav Adolfi Gümnaasium 15 - 24 - 79 0 70 0 149
43. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 37 - 41 56 57 0 53 38 148
44. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium 80 38 - 19 14 56 0 75 145
45. Kaur Kivilaan Viljandi Jakobsoni Kool 65 49 79 24 29 45 15 70 144
46. Alari Raudsepp Nõo Põhikool 73 48 77 22 21 46 17 72 139
47. Anete Kitse Viljandi Jakobsoni Kool - 53 65 25 0 41 29 69 139
48. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 34 33 110 77 60 61 0 17 138
49. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 101 35 44 67 0 59 50 27 136
50. Kalev Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium 22 57 83 70 72 37 11 24 133
51. Tanel Moor Tallinna Pääsküla Kool 70 180 42 41 24 0 52 53 129
52. Uku Härm Peetri Lasteaed-Põhikool - 21 51 81 0 73 43 13 129
53. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 74 45 34 - 20 49 60 0 129
54. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 148 106 29 32 0 0 65 62 127
55. Mikk Põld Kuressaare Gümnaasium 59 62 - 37 35 32 0 57 124
56. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 86 34 39 109 8 60 55 0 123
57. Rando Lukk Luunja Keskkool - 72 60 28 0 22 34 66 122
58. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool 42 98 - 26 52 0 0 68 120
59. Helery Kuld Peetri Lasteaed-Põhikool 44 26 152 - 50 68 0 0 118
60. Kaarel Madisson Luunja Keskkool 69 132 66 30 25 0 28 64 117
61. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 43 - 49 73 51 0 45 21 117
62. Robin Rämmer Tartu Kivilinna Kool 100 52 84 36 0 42 10 58 110
63. Ken-Martin Mardim Kehra Gümnaasium - - 40 38 0 0 54 56 110
64. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 103 75 54 44 0 19 40 50 109
65. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 83 31 67 131 11 63 27 0 101
66. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 97 36 - 51 0 58 0 43 101
67. Sandra Sügav Lustivere Põhikool - 30 59 - 0 64 35 0 99
68. Rome Nurmekivi Viljandi Jakobsoni Kool 47 - - 42 47 0 0 52 99
69. Danjel Juškin Palupera Põhikool 46 113 47 107 48 0 47 0 95
70. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Kool 58 77 53 - 36 17 41 0 94
71. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 92 37 99 60 2 57 0 34 93
72. Andres Sui Saaremaa Ühisgümnaasium 54 63 74 115 40 31 20 0 91
73. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool 115 133 45 52 0 0 49 42 91
74. Markkus Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 20 78 95 - 74 16 0 0 90
75. Triinu Kull Palupera Põhikool 150 55 - 43 0 39 0 51 90
76. Sander Teras Saaremaa Ühisgümnaasium 62 82 50 96 32 12 44 0 88
77. Ken Kuning Tallinna 32. Keskkool - 66 172 34 0 28 0 60 88
78. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 7 - 150 - 87 0 0 0 87
79. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool 129 54 80 62 0 40 14 32 86
80. Uku Tominga Surju Põhikool 67 76 100 55 27 18 0 39 84
81. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 56 50 103 - 38 44 0 0 82
82. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 23 83 - - 71 11 0 0 82
83. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 12 - - - 82 0 0 0 82
84. Maret Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 93 59 121 49 1 35 0 45 81
85. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 78 65 127 58 16 29 0 36 81
86. Lauri Raudsepp Nõo Põhikool 64 69 69 91 30 25 25 3 80
87. Siim Saar Aruküla Põhikool 154 95 75 33 0 0 19 61 80
88. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 128 91 61 53 0 3 33 41 77
89. Henry Lillemaa Peetri Lasteaed-Põhikool - 18 - - 0 76 0 0 76
90. Kristjan Link Surju Põhikool 158 60 55 97 0 34 39 0 73
91. Asser Kahro Kadaja Viljandi Jakobsoni Kool - 44 - 72 0 50 0 22 72
92. Kauri Jürine Viljandi Jakobsoni Kool 113 46 71 103 0 48 23 0 71
93. Karl Kalkin Tallinna Ühisgümnaasium 61 56 107 - 33 38 0 0 71
94. Carl Marcus Dalton Tallinna Lilleküla Gümnaasium 32 86 - 164 62 8 0 0 70
95. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool 28 125 133 173 66 0 0 0 66
96. Aston Parol Nõo Põhikool 77 107 46 104 17 0 48 0 65
97. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool 29 - - - 65 0 0 0 65
98. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 71 71 - 78 23 23 0 16 62
99. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 90 74 63 100 4 20 31 0 55
100. Merilin Arumets Kehra Gümnaasium 174 68 93 66 0 26 1 28 55
101. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 39 - - - 55 0 0 0 55
102. Eve Riivik Palupera Põhikool 40 112 - 117 54 0 0 0 54
103. Sander Järve Tallinna 32. Keskkool 41 - - - 53 0 0 0 53
104. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 114 150 122 45 0 0 0 49 49
105. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 49 - 91 142 45 0 3 0 48
106. Kusti Sammul Nõo Põhikool 180 47 108 130 0 47 0 0 47
107. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 185 - - 47 0 0 0 47 47
108. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool 182 139 124 48 0 0 0 46 46
109. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 50 143 92 - 44 0 2 0 46
110. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 48 - - - 46 0 0 0 46
111. Sten Kraun Viljandi Jakobsoni Kool 85 58 135 145 9 36 0 0 45
112. Kaisa Kipper Olustvere Põhikool 99 - 68 75 0 0 26 19 45
113. Pavel Semenkov Kehra Gümnaasium 112 51 - 167 0 43 0 0 43
114. Otto Marten Pukk Viljandi Jakobsoni Kool 124 144 52 120 0 0 42 0 42
115. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 60 87 145 - 34 7 0 0 41
116. Kirke Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium 95 85 64 - 0 9 30 0 39
117. Joonas Kirmann Aruküla Põhikool - - 85 64 0 0 9 30 39
118. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 57 - - - 37 0 0 0 37
119. Gerto Lipetski Kolga Kool - - 58 129 0 0 36 0 36
120. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 160 97 - 59 0 0 0 35 35
121. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool 119 61 119 113 0 33 0 0 33
122. Andri Aarna Palupera Põhikool 181 93 62 125 0 1 32 0 33
123. Barbara Roon Olustvere Põhikool 120 - - 61 0 0 0 33 33
124. Thomas Hendrik Liiv Kuressaare Gümnaasium 72 121 96 84 22 0 0 10 32
125. Hiie Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool - 105 94 63 0 0 0 31 31
126. Jurgo Saapar Ambla Lasteaed-Põhikool 63 - - - 31 0 0 0 31
127. Andreas Siemer Aruküla Põhikool 87 89 76 133 7 5 18 0 30
128. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Kool 162 135 113 65 0 0 0 29 29
129. Karoliine Vijard Kehra Gümnaasium 68 155 166 122 26 0 0 0 26
130. Henrik Hõbemägi Tallinna Vaba Waldorfkool - - - 68 0 0 0 26 26
131. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 125 127 - 69 0 0 0 25 25
132. Kristjan Konts Kuuste Kool 102 70 147 155 0 24 0 0 24
133. Karina Reisel Tallinna Ühisgümnaasium 133 94 70 - 0 0 24 0 24
134. Simo Lillemäe Olustvere Põhikool 138 - 141 71 0 0 0 23 23
135. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool 84 118 82 141 10 0 12 0 22
136. Kristjan Markus Soomets Olustvere Põhikool 108 - 72 123 0 0 22 0 22
137. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium - 73 - 136 0 21 0 0 21
138. Allar-Joel Möldre Tallinna Reaalkool - - 73 - 0 0 21 0 21
139. Radislav Krutitsenko Kehra Gümnaasium 75 123 167 146 19 0 0 0 19
140. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool 76 147 - 112 18 0 0 0 18
141. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 173 99 78 98 0 0 16 0 16
142. Ants Liivamägi Kuuste Kool 169 79 114 101 0 15 0 0 15
143. Artur Tolli Pärnu Vanalinna Põhikool 146 131 142 79 0 0 0 15 15
144. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 140 96 105 80 0 0 0 14 14
145. Rauno Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool 179 80 106 121 0 14 0 0 14
146. Aare Nukk Pärnu Rääma Põhikool 81 152 126 134 13 0 0 0 13
147. Johannes Poll Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 82 - 171 169 12 0 0 0 12
148. Torm Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 96 90 87 111 0 4 7 0 11
149. Matheas Trilljärv Kolga Kool - 175 155 83 0 0 0 11 11
150. Hendrik Hermandi Kolga Kool 194 169 120 85 0 0 0 9 9
151. Martti Vahemaa Viljandi Jakobsoni Kool 134 148 86 132 0 0 8 0 8
152. Armin Moks Kolga Kool - 103 144 87 0 0 0 7 7
153. Anti Arjukese Luunja Keskkool 88 114 162 127 6 0 0 0 6
154. Sofia Rutiku Kolga Kool 164 108 88 154 0 0 6 0 6
155. Taivo Kask Lustivere Põhikool - 117 - 88 0 0 0 6 6
156. Häli Palmiste Pärnu Rääma Põhikool - 88 - - 0 6 0 0 6
157. Carlos Kristjan Jänese Tallinna Kesklinna Põhikool 168 102 - 89 0 0 0 5 5
158. Annette Nahkur Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 163 - 89 - 0 0 5 0 5
159. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 159 115 136 90 0 0 0 4 4
160. Lisette Moks Kolga Kool 116 166 90 163 0 0 4 0 4
161. Marten Leok Aruküla Põhikool 111 111 118 92 0 0 0 2 2
162. Magnus Saarna Palupera Põhikool 184 92 132 128 0 2 0 0 2
163. Kaspar Paulus Palupera Põhikool 141 - 116 93 0 0 0 1 1
164. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 126 124 104 106 0 0 0 0 0
165. Tiia Tomson Kuuste Kool 143 136 102 110 0 0 0 0 0
166. Reti Natalie Nael Kuuste Kool 127 140 101 126 0 0 0 0 0
167. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 118 159 97 124 0 0 0 0 0
168. Eerik Rudometov Kuuste Kool 151 101 117 152 0 0 0 0 0
169. Eliis Isabella Cleghorn Kahtla Lasteaed-Põhikool 186 128 129 116 0 0 0 0 0
170. Airis Toimla Tallinna Pääsküla Kool 153 167 130 118 0 0 0 0 0
171. Kert Gregor Tagamets Luunja Keskkool 172 157 134 108 0 0 0 0 0
172. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 189 185 98 102 0 0 0 0 0
173. Helga Drobaha Kehra Gümnaasium 176 165 140 171 0 0 0 0 0
174. Milana Leoke-Bosenko Kehra Gümnaasium 178 164 168 156 0 0 0 0 0
175. Kristofer Kevväi Nõo Põhikool 203 163 149 151 0 0 0 0 0
176. Kaur Huko Käämbre Nõo Põhikool 201 172 139 165 0 0 0 0 0
177. Märt Eepold Kolga Kool 202 178 159 159 0 0 0 0 0
178. Martin Tölp Pärnu Rääma Põhikool 198 174 164 168 0 0 0 0 0
179. Kevin Rull Pärnu Rääma Põhikool 215 177 151 166 0 0 0 0 0
180. Rico Masso Tallinna 32. Keskkool 110 116 - 105 0 0 0 0 0
181. Jan Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 109 129 123 - 0 0 0 0 0
182. Hendrik Uuemaa Palupera Põhikool 117 - 109 135 0 0 0 0 0
183. Alver Ellemäe Luunja Keskkool 107 109 148 - 0 0 0 0 0
184. Karl-Joosep Raudkivi Pärnu Rääma Põhikool 104 119 - 143 0 0 0 0 0
185. Kenneth Lass Kehra Gümnaasium 123 110 - 148 0 0 0 0 0
186. Markus Kukk Kuressaare Gümnaasium 152 120 111 - 0 0 0 0 0
187. Andres Kull Palupera Põhikool - 145 125 114 0 0 0 0 0
188. Julius Putrinš Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 161 131 95 0 0 0 0 0
189. Artur Pastik Viljandi Jakobsoni Kool 131 - 138 137 0 0 0 0 0
190. Remo Rohult Tallinna 32. Keskkool 139 130 165 - 0 0 0 0 0
191. Kaur Drenkham Nõo Põhikool - 173 115 157 0 0 0 0 0
192. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 209 142 - 99 0 0 0 0 0
193. Rihard Järvesaar Pärnu Rääma Põhikool 137 171 170 - 0 0 0 0 0
194. Karel Kutsar Nõo Põhikool 212 138 - 144 0 0 0 0 0
195. Ene-Liis Hanson Tallinna 32. Keskkool 156 181 161 - 0 0 0 0 0
196. Arko Kasemets Luunja Keskkool 188 160 - 160 0 0 0 0 0
197. Magnar Liier Pärnu Rääma Põhikool 196 170 153 - 0 0 0 0 0
198. Kristin Pärnik Pärnu Rääma Põhikool 193 162 - 175 0 0 0 0 0
199. Karoliina Kärsin Võru Kreutzwaldi Kool 208 - 154 172 0 0 0 0 0
200. Richard Sarap Nõo Põhikool 207 176 - 174 0 0 0 0 0
201. Erki Pärna Tartu Kivilinna Kool 211 184 - 170 0 0 0 0 0
202. Magnus Ojaniit Ambla Lasteaed-Põhikool 106 122 - - 0 0 0 0 0
203. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 136 100 - - 0 0 0 0 0
204. Andres Tammistu Tallinna Ühisgümnaasium 98 151 - - 0 0 0 0 0
205. Marek Nõlvak Ambla Lasteaed-Põhikool 105 149 - - 0 0 0 0 0
206. Marten Metsar Viljandi Jakobsoni Kool 177 - - 94 0 0 0 0 0
207. Lauri Lehesaar Nõo Põhikool - 134 137 - 0 0 0 0 0
208. Gert Kalviste Tallinna Ühisgümnaasium 147 - 128 - 0 0 0 0 0
209. Johan-Markus Koitsaar Kehra Gümnaasium 149 - - 139 0 0 0 0 0
210. Hanna Hilpus Luunja Keskkool 144 - 146 - 0 0 0 0 0
211. Annabella Altjõe Tallinna Ühisgümnaasium 135 156 - - 0 0 0 0 0
212. Andri Karpu Kuressaare Gümnaasium 190 104 - - 0 0 0 0 0
213. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool 155 - - 140 0 0 0 0 0
214. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 171 126 - - 0 0 0 0 0
215. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 145 154 - - 0 0 0 0 0
216. Kirstin Kubja Pärnu Rääma Põhikool 166 137 - - 0 0 0 0 0
217. Marcus Luksepp Nõo Põhikool - - 143 161 0 0 0 0 0
218. Karel Konga Peetri Lasteaed-Põhikool - - 157 150 0 0 0 0 0
219. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool - - 156 158 0 0 0 0 0
220. Siim Viies Olustvere Põhikool 175 - - 149 0 0 0 0 0
221. Kenert Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 179 - 162 0 0 0 0 0
222. Kasper Kuusk Kuressaare Gümnaasium 216 146 - - 0 0 0 0 0
223. Remo Raiesmaa Pärnu Rääma Põhikool 213 153 - - 0 0 0 0 0
224. Erik Lille Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 199 183 - - 0 0 0 0 0
225. Kristin Odrats Tartu Kivilinna Kool 206 182 - - 0 0 0 0 0
226. Tom-Robin Täht Tallinna Lilleküla Gümnaasium 94 - - - 0 0 0 0 0
227. Roven Lebbin Tallinna Saksa Gümnaasium - - 112 - 0 0 0 0 0
228. Oliver Puieräst Aruküla Põhikool - - - 119 0 0 0 0 0
229. Annabel Allas Võru Kreutzwaldi Kool 121 - - - 0 0 0 0 0
230. Gregor Allik Tallinna 32. Keskkool 122 - - - 0 0 0 0 0
231. Marko Pohlak Aruküla Põhikool 130 - - - 0 0 0 0 0
232. Georg Klettenberg Viljandi Jakobsoni Kool 132 - - - 0 0 0 0 0
233. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool - - - 138 0 0 0 0 0
234. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium - 141 - - 0 0 0 0 0
235. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool 142 - - - 0 0 0 0 0
236. Adriana Pilisner Nõo Põhikool - - - 147 0 0 0 0 0
237. Kaidur Kesa Palupera Põhikool - - - 153 0 0 0 0 0
238. Hanno-Laur Kunnus Võru Kreutzwaldi Kool 157 - - - 0 0 0 0 0
239. Marten Paimre Kuressaare Gümnaasium - 158 - - 0 0 0 0 0
240. Ott Müürsepp Tallinna Saksa Gümnaasium - - 158 - 0 0 0 0 0
241. Riko Kolts Tallinna Saksa Gümnaasium - - 160 - 0 0 0 0 0
242. Mattias Kaaber Tallinna Pääsküla Kool 161 - - - 0 0 0 0 0
243. Markus Veerbaum Kehra Gümnaasium - - 163 - 0 0 0 0 0
244. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium 167 - - - 0 0 0 0 0
245. Aksel Brik Tartu Kivilinna Kool - 168 - - 0 0 0 0 0
246. Erik Martin Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium - - 169 - 0 0 0 0 0
247. Mark Hakim Boujendar Tallinna Pääsküla Kool 170 - - - 0 0 0 0 0
248. Adeliis Karro Tartu Kivilinna Kool 183 - - - 0 0 0 0 0
249. Kert Allik Pärnu Rääma Põhikool 187 - - - 0 0 0 0 0
250. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool 191 - - - 0 0 0 0 0
251. Elisabeth Kass Tallinna Lilleküla Gümnaasium 192 - - - 0 0 0 0 0
252. Ekke Paul Pintmann Kolga Kool 195 - - - 0 0 0 0 0
253. Kerttu-Riin Petrov Tartu Kivilinna Kool 197 - - - 0 0 0 0 0
254. Marta Kivilo Võru Kreutzwaldi Kool 200 - - - 0 0 0 0 0
255. Maris Koppel Tallinna 32. Keskkool 204 - - - 0 0 0 0 0
256. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 205 - - - 0 0 0 0 0
257. Romario Taimre Tallinna Pääsküla Kool 210 - - - 0 0 0 0 0
258. Aleksandra Suits Tartu Kivilinna Kool 214 - - - 0 0 0 0 0
259. Robin Kalde Lõpe Kool 217 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Pääsküla Kool 1635 19
2. Tallinna Reaalkool 1548 15
3. Viljandi Jakobsoni Kool 1426 19
4. Peetri Lasteaed-Põhikool 1379 16
5. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1344 19
6. Saaremaa Ühisgümnaasium 1039 9
7. Tallinna 32. Keskkool 698 10
8. Kehra Gümnaasium 615 12
9. Palupera Põhikool 575 11
10. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 553 7
11. Aruküla Põhikool 422 10
12. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 375 1
13. Nõo Põhikool 351 13
14. Kuressaare Gümnaasium 348 8
15. Gustav Adolfi Gümnaasium 277 4
16. Olustvere Põhikool 274 6
17. Luunja Keskkool 270 8
18. Tallinna Tehnikagümnaasium 219 1
19. Surju Põhikool 203 4
20. Tallinna Nõmme Põhikool 184 1
21. Tartu Waldorfgümnaasium 163 1
22. Tartu Kivilinna Kool 110 8
23. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 109 5
24. Lustivere Põhikool 105 2
25. Tallinna Ühisgümnaasium 95 7
26. Kolga Kool 73 8
27. Pärnu Rääma Põhikool 65 12
28. Kuuste Kool 39 5
29. Ambla Lasteaed-Põhikool 31 3
30. Tallinna Vaba Waldorfkool 26 1
31. Tallinna Kesklinna Põhikool 19 2
32. Pärnu Vanalinna Põhikool 15 1
33. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 5 2
34. Võru Kreutzwaldi Kool 0 4
35. Lõpe Kool 0 1
36. Tallinna Saksa Gümnaasium 0 4


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216