menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Kabe 2019/2020 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Markus Hansson Pärnu Koidula Gümnaasium 1 5 6 1 100 89 88 100 289
2. Hendrik Kuhi Märjamaa Gümnaasium 7 2 1 10 87 95 100 84 282
3. Rauno Valo Nõo Reaalgümnaasium 6 1 10 4 88 100 84 90 278
4. Robert Valdmaa Nõo Reaalgümnaasium 22 4 2 6 72 90 95 88 273
5. Raiko Valo Nõo Reaalgümnaasium 4 3 4 8 90 92 90 86 272
6. Siim Raimla Nõo Reaalgümnaasium 12 16 3 2 82 78 92 95 269
7. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium 5 8 16 5 89 86 78 89 264
8. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 3 7 15 12 92 87 79 82 261
9. Henry Noah Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium 10 23 8 15 84 71 86 79 249
10. Ilja Krjukov Nõo Reaalgümnaasium 31 20 9 7 63 74 85 87 246
11. Raigo Lorius Kuressaare Gümnaasium 21 9 11 17 73 85 83 77 245
12. Tõnis Käär Nõo Reaalgümnaasium 46 11 18 11 48 83 76 83 242
13. Ken Kuning Tallinna 32. Keskkool - 26 13 3 0 68 81 92 241
14. Indrek Tamm Nõo Reaalgümnaasium 16 27 17 9 78 67 77 85 240
15. Martin Sionberg Nõo Reaalgümnaasium 37 12 14 20 57 82 80 74 236
16. Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasium 18 - 12 19 76 0 82 75 233
17. Miko Pärn Saaremaa Ühisgümnaasium 17 14 20 31 77 80 74 63 231
18. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 13 30 25 16 81 64 69 78 228
19. Tairi Anet Püü Nõo Reaalgümnaasium 34 39 7 14 60 55 87 80 227
20. Otto Tuuling Saaremaa Ühisgümnaasium 9 15 32 - 85 79 62 0 226
21. Helemeel Assmann Nõo Reaalgümnaasium 23 18 33 23 71 76 61 71 218
22. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 30 29 22 18 64 65 72 76 213
23. Uku Pärtel Rand Saaremaa Ühisgümnaasium 8 19 45 - 86 75 49 0 210
24. Tarvi Langus Nõo Reaalgümnaasium 11 17 44 - 83 77 50 0 210
25. Rain Verrev Nõo Reaalgümnaasium 15 34 - 25 79 60 0 69 208
26. Kristjan Hansen Nõo Reaalgümnaasium 28 36 21 26 66 58 73 68 207
27. Markus Jõgi Läänemaa Ühisgümnaasium 20 35 23 - 74 59 71 0 204
28. Kennar Kahju Saaremaa Ühisgümnaasium 36 24 38 22 58 70 56 72 200
29. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 25 45 34 27 69 49 60 67 196
30. Martin Purre Läänemaa Ühisgümnaasium 24 40 24 - 70 54 70 0 194
31. Kustav Prants Nõo Reaalgümnaasium 29 25 36 - 65 69 58 0 192
32. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 41 28 35 29 53 66 59 65 190
33. Andres Sui Saaremaa Ühisgümnaasium 42 46 28 24 52 48 66 70 188
34. Torm Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 35 32 37 28 59 62 57 66 187
35. Karolina Lillemets Läänemaa Ühisgümnaasium 26 44 26 - 68 50 68 0 186
36. Karlis Saarna Nõo Reaalgümnaasium 19 47 31 - 75 47 63 0 185
37. Karl Henry Teär Saaremaa Ühisgümnaasium 2 6 - - 95 88 0 0 183
38. Raimond Hargats Läänemaa Ühisgümnaasium 44 37 19 - 50 57 75 0 182
39. Lauri Trumann Kuressaare Gümnaasium 50 10 43 - 44 84 51 0 179
40. Sirli Staub Tallinna Lilleküla Gümnaasium 47 - 39 21 47 0 55 73 175
41. Sergio-Silver Kreegimaa Kehra Gümnaasium 38 41 29 - 56 53 65 0 174
42. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium 32 38 40 - 62 56 54 0 172
43. Roland Luhaväli Märjamaa Gümnaasium - - 5 13 0 0 89 81 170
44. Joonas Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium - 42 42 30 0 52 52 64 168
45. Liis Klimov Nõo Reaalgümnaasium 40 43 41 - 54 51 53 0 158
46. Marlen Enok Nõo Reaalgümnaasium - 13 27 - 0 81 67 0 148
47. Laas Hendrik Lumberg Nõo Reaalgümnaasium 27 21 - - 67 73 0 0 140
48. Henry Kaljulaid Nõo Reaalgümnaasium 43 31 - - 51 63 0 0 114
49. Kristen Eero Variksoo Nõo Reaalgümnaasium 49 - 30 - 45 0 64 0 109
50. Märt Maik Nõo Reaalgümnaasium 14 - - - 80 0 0 0 80
51. Shrek Tankler Nõo Reaalgümnaasium - 22 - - 0 72 0 0 72
52. Arti Raudvassar Nõo Reaalgümnaasium - 33 - - 0 61 0 0 61
53. Hendrik Astra Läänemaa Ühisgümnaasium 33 - - - 61 0 0 0 61
54. Kärt Nurme Ülenurme Gümnaasium 39 - - - 55 0 0 0 55
55. Kert Lepp Ülenurme Gümnaasium 45 - - - 49 0 0 0 49
56. Aleksei Leonov Läänemaa Ühisgümnaasium 48 - - - 46 0 0 0 46

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 1765 23
2. Saaremaa Ühisgümnaasium 1629 13
3. Läänemaa Ühisgümnaasium 827 6
4. Kehra Gümnaasium 696 3
5. Kuressaare Gümnaasium 669 3
6. Tallinna 32. Keskkool 581 2
7. Märjamaa Gümnaasium 536 2
8. Pärnu Koidula Gümnaasium 377 1
9. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 175 1
10. Ülenurme Gümnaasium 104 2


Aktiivseid kasutajaid: 3303
Ürituste kalender
04.04.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp
10.04.2020
Loogika GP 2020 4. voor
18.04.2020
Kawamura karikas
24.04.2020
Sudoku GP 2020 5. voor
15.05.2020
Loogika GP 2020 5. voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2404
2. AlQaholic 2297
3. tennispall 2257
4. Frequency 2216
5. aids 2114
Male TOP 5
1. KAS 2954
2. hollinger 2860
3. hertsog 2803
4. sokrates 2794
5. antsuonu 2653

Vene kabe TOP 5
1. aleksej 2808
2. Ruut 2664
3. Ianton 2594
4. Susi 2574
5. matumartin14 2496

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2889
2. ants 2867
3. Rauno1003 2721
4. AlQaholic 2619
5. Frequency 2487

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3225
2. AlQaholic 3152
3. brigita 3027
4. Osiris 2620
5. poffic 2416