menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Male 2012/2013 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 1 3 7 1 35 30 26 35 126
2. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 21 1 3 2 12 35 30 32 109
3. Konjushenko Nikita Tallinna Tõnismäe Reaalkool 13 7 2 6 20 26 32 27 105
4. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 4 4 1 23 29 29 35 10 103
5. Andrei Solntsev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 5 5 4 18 28 28 29 15 100
6. Ragne Gromov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8 6 12 10 25 27 21 23 96
7. Konjushenko Vlad Tallinna Tõnismäe Reaalkool 15 2 13 7 18 32 20 26 96
8. Uku Parts Tallinna 32. Keskkool 2 10 9 21 32 23 24 12 91
9. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 6 9 26 4 27 24 7 29 87
10. Kristjan Aumeister Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 8 5 3 0 25 28 30 83
11. Miko Pärn Muhu Põhikool 9 14 14 14 24 19 19 19 81
12. Daniil Antonenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10 15 22 5 23 18 11 28 80
13. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 14 21 10 9 19 12 23 24 78
14. Karl Sigmund Berting Gustav Adolfi Gümnaasium 12 18 23 8 21 15 10 25 71
15. Iris-Maria Matskevits Tallinna Saksa Gümnaasium 11 - 11 15 22 0 22 18 62
16. Johanna Keerd Muhu Põhikool 27 16 6 22 6 17 27 11 61
17. Julija Bussel Narva Vanalinna Riigikool 39 13 18 13 0 20 15 20 55
18. Rasmus Koppel Pärnu Vanalinna Põhikool - 20 15 12 0 13 18 21 52
19. Mark-Oliver Rahn Gustav Adolfi Gümnaasium 18 11 19 35 15 22 14 0 51
20. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium 19 23 16 - 14 10 17 0 41
21. Marcus Jürimäe Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3 24 - - 30 9 0 0 39
22. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 22 42 8 - 11 0 25 0 36
23. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool 7 26 - - 26 7 0 0 33
24. Toomas Meier Kilingi-Nõmme Gümnaasium 17 - - 16 16 0 0 17 33
25. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 24 12 32 33 9 21 1 0 31
26. Uku Tominga Surju Põhikool 26 35 17 28 7 0 16 5 28
27. Marten Roots Tallinna 32. Keskkool 30 22 37 20 3 11 0 13 27
28. Magnus Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium 25 30 25 26 8 3 8 7 26
29. Karl-Juhan Kangur Peetri Lasteaed-Põhikool 23 19 - 34 10 14 0 0 24
30. Rico Lohk Aruküla Põhikool - 29 30 17 0 4 3 16 23
31. Veli Nõmmik Gustav Adolfi Gümnaasium - 36 33 11 0 0 0 22 22
32. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium 33 17 28 36 0 16 5 0 21
33. Siim Tiivel Tallinna 32. Keskkool 20 32 27 39 13 1 6 0 20
34. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 29 25 36 27 4 8 0 6 18
35. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool - 27 21 - 0 6 12 0 18
36. Jastremski. Richard Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 16 34 - - 17 0 0 0 17
37. Jan Erik Aitsen Tallinna 32. Keskkool - 40 34 19 0 0 0 14 14
38. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool - - 20 - 0 0 13 0 13
39. Mathias Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium - 38 31 24 0 0 2 9 11
40. Kennert Rannama Kilingi-Nõmme Gümnaasium - - 24 - 0 0 9 0 9
41. Aaron Thor Härm Tallinna 32. Keskkool - 41 - 25 0 0 0 8 8
42. Kadi Tiitsen Tallinna Saksa Gümnaasium 31 44 29 - 2 0 4 0 6
43. Mirjam Kits Paikuse Põhikool - 28 - - 0 5 0 0 5
44. Carl Bruno Romanov Surju Põhikool 28 - - - 5 0 0 0 5
45. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 38 31 - 31 0 2 0 2 4
46. Edvard Kallas Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 39 - 29 0 0 0 4 4
47. Villem Vannik Aruküla Põhikool - - - 30 0 0 0 3 3
48. Kert Kruusimägi Surju Põhikool 32 33 - - 1 0 0 0 1
49. Georg Kallas Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 43 - 32 0 0 0 1 1
50. Daniil Bakinov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 34 37 35 37 0 0 0 0 0
51. Kristjan Kiviselg Surju Põhikool 37 - - 38 0 0 0 0 0
52. Mattis Jaanus Gustav Adolfi Gümnaasium 35 - - - 0 0 0 0 0
53. Tauri Kiis Olustvere Põhikool 36 - - - 0 0 0 0 0
54. Andreas Eramaa Tallinna 32. Keskkool 40 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Tõnismäe Reaalkool 464 8
2. Peetri Lasteaed-Põhikool 428 7
3. Gustav Adolfi Gümnaasium 330 7
4. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 218 5
5. Tallinna 32. Keskkool 160 6
6. Muhu Põhikool 142 2
7. Tallinna Saksa Gümnaasium 105 4
8. Narva Vanalinna Riigikool 55 1
9. Pärnu Vanalinna Põhikool 52 1
10. Surju Põhikool 38 5
11. Paikuse Põhikool 36 3
12. Kahtla Lasteaed-Põhikool 31 1
13. Aruküla Põhikool 26 2
14. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 17 1
15. Olustvere Põhikool 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 2400
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2401
2. tennispall 2204
3. rontsronts 2170
4. Lolllaps 1958
5. DanielHab 1421
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. rontsronts 2826
4. Crapshoot 2799
5. antsuonu 2711

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. Ruut 2560
3. rong 2545
4. kostja 2515
5. burtsev62 2446

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2859
3. tennispall 2405
4. taifuun 2278
5. silverhill 2255

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3148
3. AlQaholic 2691
4. poffic 2513
5. 2ez4rtz 2509