menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Male 2012/2013 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Eke Tominga Surju Põhikool 1 1 1 1 35 35 35 35 140
2. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4 4 3 2 29 29 30 32 120
3. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 5 6 4 30 28 27 29 114
4. Karel Paan Pärnu Vanalinna Põhikool 5 3 2 - 28 30 32 0 90
5. Georg Nero Tallinna Reaalkool - 2 5 3 0 32 28 30 90
6. Argo Lillemaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 7 14 8 14 26 19 25 19 89
7. Walter Herold Veedla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6 16 14 8 27 17 19 25 88
8. Martin Jaani Kambja Põhikool 14 18 7 5 19 15 26 28 88
9. Ivar Äkke Muhu Põhikool 16 12 20 11 17 21 13 22 73
10. Denis Petrov Tartu Variku Kool 13 25 15 9 20 8 18 24 70
11. Johan-Rasmus Teär Kihelkonna kool 11 13 11 31 22 20 22 2 66
12. Väino Daum Kilingi-Nõmme Gümnaasium 21 9 23 17 12 24 10 16 62
13. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 2 - 4 - 32 0 29 0 61
14. Martin Hõbemägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium 10 56 9 23 23 0 24 10 57
15. Mark-Kirill Gubal Sillamäe Eesti Põhikool 31 11 16 20 2 22 17 13 54
16. Rasmus Pärn Paikuse Põhikool - 20 10 16 0 13 23 17 53
17. Sarapova. Artjom Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 6 - - 25 27 0 0 52
18. Erkki Isand Surju Põhikool 12 19 18 35 21 14 15 0 50
19. Gusarov Klim Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 7 - - 24 26 0 0 50
20. Henri Kristian Kirsip Aruküla Põhikool 18 28 27 10 15 5 6 23 49
21. Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool 57 15 29 6 0 18 4 27 49
22. Mark Solovjov Kambja Põhikool 15 34 13 26 18 0 20 7 45
23. Tristan Vann Kahtla Lasteaed-Põhikool 26 17 38 15 7 16 0 18 41
24. Kenri Koort Kambja Põhikool 29 - 12 19 4 0 21 14 39
25. Kaur Kristofer Suik Aruküla Põhikool - 22 22 22 0 11 11 11 33
26. Hannes Jürgens Aruküla Põhikool - 38 24 12 0 0 9 21 30
27. Kalinovski. Kevin-Erki Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 17 21 - - 16 12 0 0 28
28. Tanel Rehemaa Kambja Põhikool 24 - 21 28 9 0 12 5 26
29. Eliise Palotu Surju Põhikool - - - 7 0 0 0 26 26
30. Ariett Noppel Pärnu Vanalinna Põhikool - 8 49 36 0 25 0 0 25
31. Joosep Jantson Pärnu Vanalinna Põhikool 19 23 41 43 14 10 0 0 24
32. Kristjan Mägi Kambja Põhikool 45 - 25 18 0 0 8 15 23
33. Patrick Saar Gustav Adolfi Gümnaasium - 10 - - 0 23 0 0 23
34. Karro Soosaar Kambja Põhikool 42 36 19 25 0 0 14 8 22
35. Kristofer Lõhmus Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 13 0 0 0 20 20
36. Allan Rist Kilingi-Nõmme Gümnaasium 46 30 17 - 0 3 16 0 19
37. Sirli Mode Surju Põhikool 30 37 - 21 3 0 0 12 15
38. Oliver Luup Muhu Põhikool 28 32 26 32 5 1 7 1 14
39. Ilja Galiakberov Loksa Gümnaasium 20 - - - 13 0 0 0 13
40. Alex Tähemaa Surju Põhikool 22 52 33 53 11 0 0 0 11
41. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 23 50 59 - 10 0 0 0 10
42. Tuuli Tiivel Tallinna 32. Keskkool 54 59 45 24 0 0 0 9 9
43. Everly Tornberg Tallinna 32. Keskkool 53 24 - - 0 9 0 0 9
44. Jevgeny Vasiliev Kohtla-Järve Maleva Põhikool 25 - - - 8 0 0 0 8
45. Heven Pilt Pärnu Vanalinna Põhikool - 26 52 47 0 7 0 0 7
46. Ives Tammeaid Muhu Põhikool 49 47 50 27 0 0 0 6 6
47. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool 52 27 60 37 0 6 0 0 6
48. Robert Martin Peetri Lasteaed-Põhikool 27 - 55 - 6 0 0 0 6
49. Joonas Palu Kambja Põhikool 35 64 31 30 0 0 2 3 5
50. Aaron Teesaar Kambja Põhikool 61 41 28 48 0 0 5 0 5
51. Raiko Valo Võhma Gümnaasium 32 31 32 - 1 2 1 0 4
52. Rauno Valo Võhma Gümnaasium 51 29 37 - 0 4 0 0 4
53. Brigita Kasemets Paikuse Põhikool 58 - 39 29 0 0 0 4 4
54. Kadri Ojaste Surju Põhikool - - 30 38 0 0 3 0 3
55. Mumma Marten Pärnu Vanalinna Põhikool 41 45 40 40 0 0 0 0 0
56. Richard Volke Aruküla Põhikool 59 48 47 34 0 0 0 0 0
57. Helen Lüüsalu Pärnu Vanalinna Põhikool 60 40 58 39 0 0 0 0 0
58. Kalev Villem Aruküla Põhikool 48 51 57 44 0 0 0 0 0
59. Artur Lõhmus Palupera Põhikool 47 60 46 51 0 0 0 0 0
60. Marie Karmen Tammeraid Aruküla Põhikool 62 49 61 45 0 0 0 0 0
61. Gränty Reidla Uulu Põhikool 34 33 35 - 0 0 0 0 0
62. Rainer Valo Võhma Gümnaasium 36 35 34 - 0 0 0 0 0
63. Kahro Koit Koitla Pärnu Vanalinna Põhikool 43 42 - 52 0 0 0 0 0
64. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool - 53 48 41 0 0 0 0 0
65. Heigo Siilbek Kambja Põhikool 33 65 44 - 0 0 0 0 0
66. Hardi Ennika Aruküla Põhikool - 58 53 33 0 0 0 0 0
67. Aare Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 44 63 42 - 0 0 0 0 0
68. Georg Sander Kontus Aruküla Põhikool - 54 43 55 0 0 0 0 0
69. Jan Jürgen Veski Aruküla Põhikool 56 46 51 - 0 0 0 0 0
70. Rainer Vabrit Surju Põhikool 64 62 56 - 0 0 0 0 0
71. Robin Henriksoo Surju Põhikool 63 61 62 - 0 0 0 0 0
72. Georg-Romet Topkin Liivalaia Gümnaasium 38 43 - - 0 0 0 0 0
73. Keron Kappet Kambja Põhikool - - 54 46 0 0 0 0 0
74. Hanno Võsu Peetri Lasteaed-Põhikool 39 - 63 - 0 0 0 0 0
75. Mihkel Mihkelson Paikuse Põhikool - 57 - 49 0 0 0 0 0
76. Gert Leppik Surju Põhikool - 55 - 54 0 0 0 0 0
77. Uiboupin Daniel Stig Kambja Põhikool - - 36 - 0 0 0 0 0
78. Raivo Moorlat Kambja Põhikool 37 - - - 0 0 0 0 0
79. Karl Kivistik Kose Gümnaasium - 39 - - 0 0 0 0 0
80. Arvo Vaher Surju Põhikool 40 - - - 0 0 0 0 0
81. Mälton Gabriel Kambja Põhikool - - - 42 0 0 0 0 0
82. Arvi Laasme Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 44 - - 0 0 0 0 0
83. Joel Uustal Olustvere Põhikool 50 - - - 0 0 0 0 0
84. Tanel Riivik Palupera Põhikool - - - 50 0 0 0 0 0
85. Margus Poolma Vaida Põhikool 55 - - - 0 0 0 0 0
86. Oskar Heiter Surju Põhikool - - - 56 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 322 3
2. Surju Põhikool 245 11
3. Kambja Põhikool 230 13
4. Pärnu Vanalinna Põhikool 146 7
5. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 146 2
6. Muhu Põhikool 142 4
7. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 130 3
8. Aruküla Põhikool 112 10
9. Gustav Adolfi Gümnaasium 104 3
10. Tallinna Reaalkool 90 1
11. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 81 3
12. Tartu Variku Kool 70 1
13. Kihelkonna kool 66 1
14. Sillamäe Eesti Põhikool 60 2
15. Paikuse Põhikool 57 3
16. Kahtla Lasteaed-Põhikool 41 2
17. Tallinna 32. Keskkool 28 3
18. Loksa Gümnaasium 13 1
19. Võhma Gümnaasium 8 3
20. Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8 1
21. Peetri Lasteaed-Põhikool 6 2
22. Uulu Põhikool 0 1
23. Liivalaia Gümnaasium 0 1
24. Palupera Põhikool 0 2
25. Olustvere Põhikool 0 1
26. Vaida Põhikool 0 1
27. Kose Gümnaasium 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235