menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Male 2013/2014 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Julija Bussel Narva Vanalinna Riigikool 1 3 1 8 100 92 100 86 378
2. Kristjan Aumeister Tallinna Tõnismäe Reaalkool 5 1 5 2 89 100 89 95 373
3. Konjushenko Vlad Tallinna Tõnismäe Reaalkool 3 7 2 6 92 87 95 88 362
4. Konjushenko Nikita Tallinna Tõnismäe Reaalkool 6 9 6 1 88 85 88 100 361
5. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 4 6 20 3 90 88 74 92 344
6. Artur Rikas Narva Vanalinna Riigikool 8 10 15 7 86 84 79 87 336
7. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool 25 8 11 5 69 86 83 89 327
8. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 16 5 8 24 78 89 86 70 323
9. Daniil Bakinov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 13 4 26 13 81 90 68 81 320
10. Andrus Jõeleht Muhu Põhikool 9 25 13 11 85 69 81 83 318
11. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 2 18 18 23 95 76 76 71 318
12. Mihkel Auväärt Muhu Põhikool 10 39 21 12 84 55 73 82 294
13. Max Grigorjev Narva Vanalinna Riigikool 14 15 33 25 80 79 61 69 289
14. Uku Tominga Surju Põhikool 7 22 17 48 87 72 77 46 282
15. Siim Tiivel Tallinna 32. Keskkool 11 20 36 34 83 74 58 60 275
16. Saveli Fedyaev Narva Vanalinna Riigikool 20 12 44 26 74 82 50 68 274
17. Andrei Solntsev Tallinna Tõnismäe Reaalkool - 2 9 4 0 95 85 90 270
18. Oskar Luhar Paikuse Põhikool 33 14 34 31 61 80 60 63 264
19. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool 24 23 28 44 70 71 66 50 257
20. Carl Bruno Romanov Surju Põhikool 23 34 46 16 71 60 48 78 257
21. Georg Kallas Tallinna Tõnismäe Reaalkool 31 28 16 46 63 66 78 48 255
22. Edvard Kallas Tallinna Tõnismäe Reaalkool 30 45 32 21 64 49 62 73 248
23. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium - 16 7 14 0 78 87 80 245
24. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 22 33 25 54 72 61 69 40 242
25. Pavel Brjuzgin Narva Vanalinna Riigikool - 11 19 15 0 83 75 79 237
26. Henri Talts Paikuse Põhikool 21 37 23 62 73 57 71 32 233
27. Argo Luur Lõpe Kool 28 48 40 37 66 46 54 57 223
28. Martti Tarsalainen Surju Põhikool - 30 4 28 0 64 90 66 220
29. Sander Järve Tallinna 32. Keskkool 40 31 48 45 54 63 46 49 212
30. Triinu Pikkmets Lõpe Kool - 27 29 17 0 67 65 77 209
31. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 29 19 27 - 65 75 67 0 207
32. Kris Talving Paikuse Põhikool 35 - 22 29 59 0 72 65 196
33. Sergei Markov Narva Vanalinna Riigikool 45 41 56 39 49 53 38 55 195
34. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium 49 38 - 9 45 56 0 85 186
35. Karin-Annika Luga Sillamäe Eesti Põhikool 48 42 62 40 46 52 32 54 184
36. Rando Lukk Luunja Keskkool 36 32 31 - 58 62 63 0 183
37. Rudolf Feofanov Sillamäe Eesti Põhikool 27 57 49 61 67 37 45 33 182
38. Ivan Uljanov Narva Vanalinna Riigikool 53 35 52 57 41 59 42 37 179
39. Arseni Malovanenko Narva Vanalinna Riigikool 44 - 24 36 50 0 70 58 178
40. Jaanus Vainjärv Tartu Variku Kool 47 44 43 68 47 50 51 26 174
41. Dmitri Moissejev Narva Vanalinna Riigikool 32 50 60 66 62 44 34 28 168
42. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool - 26 42 49 0 68 52 45 165
43. Sander Tähemaa Surju Põhikool 58 56 57 41 36 38 37 53 164
44. Chris Martin Linder Lõpe Kool 37 53 53 70 57 41 41 24 163
45. Sergei Merkulov Narva Vanalinna Riigikool 51 36 - 33 43 58 0 61 162
46. Henry Anton Tallinna Ühisgümnaasium 55 - 35 32 39 0 59 62 160
47. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool - 21 47 56 0 73 47 38 158
48. Kennert Rannama Kilingi-Nõmme Gümnaasium 17 13 - - 77 81 0 0 158
49. Henri Aun Tallinna Ühisgümnaasium - 46 59 22 0 48 35 72 155
50. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium - 24 10 - 0 70 84 0 154
51. Jana Švaiger Narva Vanalinna Riigikool 34 - 58 38 60 0 36 56 152
52. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 18 - - 19 76 0 0 75 151
53. Kristjan Jaak Kangur Lõpe Kool 19 51 - 63 75 43 0 31 149
54. Matfei Kabajev Sillamäe Eesti Põhikool 39 47 - 50 55 47 0 44 146
55. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool - 29 14 - 0 65 80 0 145
56. Maris Pikkmets Lõpe Kool - 52 54 35 0 42 40 59 141
57. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - 17 - 30 0 77 0 64 141
58. Kert-Henri Orasmäe Tallinna Reaalkool 52 - 41 53 42 0 53 41 136
59. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium 15 - 37 - 79 0 57 0 136
60. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 12 40 - - 82 54 0 0 136
61. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool - 60 3 - 0 34 92 0 126
62. Kaur Johann Romanov Surju Põhikool 56 - 38 65 38 0 56 29 123
63. Rasmus Kikka Tartu Variku Kool 42 49 - 73 52 45 0 21 118
64. Ragne Gromov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 54 - 51 64 40 0 43 30 113
65. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool - 62 50 58 0 32 44 36 112
66. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 60 - - 18 34 0 0 76 110
67. Jan Jorke Ellam Tallinna Ühisgümnaasium - 63 55 55 0 31 39 39 109
68. Keity Pärna Surju Põhikool 59 - - 20 35 0 0 74 109
69. Sisandra Põdra Lõpe Kool - - 39 43 0 0 55 51 106
70. Karmen Pikkmets Lõpe Kool - 64 30 - 0 30 64 0 94
71. Christopher Malk Aruküla Põhikool 38 - 63 - 56 0 31 0 87
72. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 10 0 0 0 84 84
73. Sofia Gubal Sillamäe Eesti Põhikool - 54 - 52 0 40 0 42 82
74. Daniil Antonenko Tallinna Tõnismäe Reaalkool - - 12 - 0 0 82 0 82
75. Mattis Vrager Tallinna 32. Keskkool 46 65 - - 48 29 0 0 77
76. Melissa Toomela Paikuse Põhikool 26 - - - 68 0 0 0 68
77. Rico Lohk Aruküla Põhikool - - - 27 0 0 0 67 67
78. Mathias Mike Nõukas Luunja Keskkool - 58 - 71 0 36 0 23 59
79. Ahti Soots Tallinna Ühisgümnaasium - 59 - 75 0 35 0 19 54
80. Arseni Tšurdaljov Tallinna 32. Keskkool - - 61 74 0 0 33 20 53
81. Otto Richard Habicht Tallinna Reaalkool 41 - - - 53 0 0 0 53
82. Kertu Kangur Lõpe Kool - - - 42 0 0 0 52 52
83. Kirke Konnapere Tallinna 32. Keskkool 43 - - - 51 0 0 0 51
84. Jelena Tihhomirova Narva Vanalinna Riigikool - 43 - - 0 51 0 0 51
85. Georg Voldemar Järve Tartu Variku Kool - - 45 - 0 0 49 0 49
86. Robin Kalde Lõpe Kool - - - 47 0 0 0 47 47
87. Lenne-Liina Udu Surju Põhikool 50 - - - 44 0 0 0 44
88. Enely Vahur Lõpe Kool - - - 51 0 0 0 43 43
89. Miriam Ann Meltsas Surju Põhikool - 55 - - 0 39 0 0 39
90. Kristjan Link Surju Põhikool 57 - - - 37 0 0 0 37
91. Cariina Lisette Liiv Lõpe Kool - - - 59 0 0 0 35 35
92. Artur Sammal Sillamäe Eesti Põhikool - - - 60 0 0 0 34 34
93. Lume Tuum Surju Põhikool - 61 - - 0 33 0 0 33
94. Mattias Oskar Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 67 0 0 0 27 27
95. Aivar Allik Lõpe Kool - - - 69 0 0 0 25 25
96. Karl Marten Titson Lõpe Kool - - - 72 0 0 0 22 22

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Tõnismäe Reaalkool 1764 8
2. Narva Vanalinna Riigikool 1596 12
3. Paikuse Põhikool 1286 6
4. Lõpe Kool 1202 14
5. Surju Põhikool 1175 10
6. Tallinna Reaalkool 1058 5
7. Tallinna Ühisgümnaasium 755 6
8. Tallinna 32. Keskkool 668 5
9. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 649 4
10. Sillamäe Eesti Põhikool 628 5
11. Muhu Põhikool 612 2
12. Kahtla Lasteaed-Põhikool 571 4
13. Gustav Adolfi Gümnaasium 567 4
14. Peetri Lasteaed-Põhikool 355 3
15. Tartu Variku Kool 341 3
16. Aruküla Põhikool 305 3
17. Luunja Keskkool 242 2


Aktiivseid kasutajaid: 2343
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2441
2. tennispall 2203
3. rontsronts 2157
4. Lolllaps 2025
5. MarlenEbok 1525
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. Crapshoot 2799
4. rontsronts 2749
5. antsuonu 2722

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. rong 2555
3. kostja 2515
4. bossy123 2491
5. Banks 2483

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. tennispall 2405
4. taifuun 2289
5. P1K3 2227

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3096
3. poffic 2513
4. 2ez4rtz 2509
5. Rambo96 2377