menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Male 2013/2014 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 5 2 2 2 89 95 95 95 374
2. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 3 3 4 92 92 92 90 366
3. Walter Herold Veedla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6 9 4 7 88 85 90 87 350
4. Jorm Roots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 14 6 5 6 80 88 89 88 345
5. Laura Laud Pärnu Linna Spordikool 15 15 8 9 79 79 86 85 329
6. Martin Hõbemägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium 8 17 20 8 86 77 74 86 323
7. Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool 9 23 17 5 85 71 77 89 322
8. Tristan Vann Kahtla Lasteaed-Põhikool 4 22 24 13 90 72 70 81 313
9. Romet Martjan Lustivere Põhikool 18 14 15 17 76 80 79 77 312
10. Tanel Rehemaa Kambja Põhikool 10 28 16 18 84 66 78 76 304
11. Martin Jaani Kambja Põhikool 13 10 41 10 81 84 53 84 302
12. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 7 - 1 1 87 0 100 100 287
13. Denis Petrov Tartu Variku Kool 28 26 26 19 66 68 68 75 277
14. Ivar Äkke Muhu Põhikool 24 35 19 21 70 59 75 73 277
15. Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 27 21 44 11 67 73 50 83 273
16. Elev-Ermo Kask Lustivere Põhikool 19 51 14 20 75 43 80 74 272
17. Georg Nero Tallinna Reaalkool - 5 11 3 0 89 83 92 264
18. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 17 30 39 32 77 64 55 62 258
19. Karro Soosaar Kambja Põhikool 49 33 13 25 45 61 81 69 256
20. Miko Pärn Muhu Põhikool 11 - 10 14 83 0 84 80 247
21. Oliver Luup Muhu Põhikool 51 37 27 15 43 57 67 79 246
22. Raivo Moorlat Kambja Põhikool 21 27 52 34 73 67 42 60 242
23. Hugo Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 32 54 28 23 62 40 66 71 239
24. Mälton Gabriel Kambja Põhikool 47 29 32 30 47 65 62 64 238
25. Kenri Koort Kambja Põhikool 20 40 38 41 74 54 56 53 237
26. Patrick Saar Gustav Adolfi Gümnaasium - 12 21 12 0 82 73 82 237
27. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool 23 49 29 39 71 45 65 55 236
28. Rain Harjus Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 18 9 27 0 76 85 67 228
29. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool - 16 18 22 0 78 76 72 226
30. Joonas Palu Kambja Põhikool 42 39 30 40 52 55 64 54 225
31. Mark-Kirill Gubal Sillamäe Eesti Põhikool - 20 12 26 0 74 82 68 224
32. Tuuli Tiivel Tallinna 32. Keskkool 40 53 31 36 54 41 63 58 216
33. Aare Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 36 48 33 43 58 46 61 51 216
34. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool 60 43 49 24 34 51 45 70 200
35. Karel Paan Pärnu Vanalinna Põhikool 2 1 - - 95 100 0 0 195
36. Tarmo Kasak Lagedi Kool 1 8 - - 100 86 0 0 186
37. Everly Tornberg Tallinna 32. Keskkool 38 24 - 38 56 70 0 56 182
38. Tanel Riivik Palupera Põhikool 45 55 45 50 49 39 49 44 181
39. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 44 - 43 16 50 0 51 78 179
40. Romet Ereline Kambja Põhikool 37 72 46 46 57 22 48 48 175
41. Jurgo Saapar Ambla Lasteaed-Põhikool 41 47 58 55 53 47 36 39 175
42. Joosep Jantson Pärnu Vanalinna Põhikool - 50 40 28 0 44 54 66 164
43. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 50 63 53 47 44 31 41 47 163
44. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 53 67 48 49 41 27 46 45 159
45. Andri Siilbek Kambja Põhikool 43 - 36 45 51 0 58 49 158
46. Karl Jaagup Kask Tallinna Nõmme Põhikool - 7 23 - 0 87 71 0 158
47. Mumma Marten Pärnu Vanalinna Põhikool - 57 42 29 0 37 52 65 154
48. Aaron Teesaar Kambja Põhikool 66 31 - 31 28 63 0 63 154
49. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool - 36 6 - 0 58 88 0 146
50. Martin Kalvet Aruküla Põhikool - 42 47 48 0 52 47 46 145
51. Kert-Kristofer Einalo Kambja Põhikool - 64 22 53 0 30 72 41 143
52. Karlo Leok Aruküla Põhikool 71 62 60 44 23 32 34 50 139
53. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 30 80 34 - 64 14 60 0 138
54. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 77 78 51 33 17 16 43 61 137
55. Karl Henry Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 61 65 55 58 33 29 39 36 137
56. Uku Parts Tallinna 32. Keskkool 29 25 - - 65 69 0 0 134
57. Heven Pilt Pärnu Vanalinna Põhikool 54 - 54 42 40 0 40 52 132
58. Helen Lüüsalu Pärnu Vanalinna Põhikool - 41 56 54 0 53 38 40 131
59. Marcus Jürimäe Kilingi-Nõmme Gümnaasium 65 - 37 51 29 0 57 43 129
60. Agor Aasa Pärnu Vanalinna Põhikool 26 38 - - 68 56 0 0 124
61. Kalev Villem Aruküla Põhikool 34 34 - - 60 60 0 0 120
62. Robert Kuks Tallinna Reaalkool - 46 25 - 0 48 69 0 117
63. Iti Miina Ulmas Tallinna Reaalkool 25 - 50 - 69 0 44 0 113
64. Kristjan Mägi Kambja Põhikool 52 - 35 - 42 0 59 0 101
65. Kardo Sõukand Kambja Põhikool 56 - - 35 38 0 0 59 97
66. Raiko Valo Võhma Gümnaasium 31 61 - - 63 33 0 0 96
67. Marie Karmen Tammeraid Aruküla Põhikool 63 66 63 - 31 28 31 0 90
68. Kariina Grauberg Lagedi Kool - 4 - - 0 90 0 0 90
69. Kristofer Lõhmus Gustav Adolfi Gümnaasium - - 7 - 0 0 87 0 87
70. Klim Gusarov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 11 - - 0 83 0 0 83
71. Väino Daum Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 - - - 82 0 0 0 82
72. Kirke Vaino Tallinna Nõmme Põhikool - 13 - - 0 81 0 0 81
73. Kaie Ennemuist Kahtla Lasteaed-Põhikool 58 52 - - 36 42 0 0 78
74. Toneri Valt Tallinna Ühisgümnaasium 16 - - - 78 0 0 0 78
75. Karl-Juhan Kangur Peetri Lasteaed-Põhikool - 19 - - 0 75 0 0 75
76. Sofia Prints Ambla Lasteaed-Põhikool - - 59 56 0 0 35 38 73
77. Rauno Kopli Aruküla Põhikool - 56 - 60 0 38 0 34 72
78. Martin Tammpere Tartu Variku Kool 22 - - - 72 0 0 0 72
79. Rauno Valo Võhma Gümnaasium 46 73 - - 48 21 0 0 69
80. Marten Roots Tallinna 32. Keskkool 39 81 - - 55 13 0 0 68
81. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool - - 61 59 0 0 33 35 68
82. Kenno Mat Luunja Keskkool 74 77 64 - 20 17 30 0 67
83. Jan Jürgen Veski Aruküla Põhikool 62 59 - - 32 35 0 0 67
84. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool - 60 62 - 0 34 32 0 66
85. Eliise Palotu Surju Põhikool - 32 - - 0 62 0 0 62
86. Erko Olumets Tallinna Reaalkool 33 - - - 61 0 0 0 61
87. Hendrik Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 35 - - - 59 0 0 0 59
88. Sander Kornet Tallinna Reaalkool - - - 37 0 0 0 57 57
89. Villem Madisson Luunja Keskkool 67 69 - - 27 25 0 0 52
90. Kahro Koit Koitla Pärnu Vanalinna Põhikool - 44 - - 0 50 0 0 50
91. Richard Volke Aruküla Põhikool - 45 - - 0 49 0 0 49
92. Helar Oolberg Luunja Keskkool 72 70 - - 22 24 0 0 46
93. Ariett Noppel Pärnu Vanalinna Põhikool 48 - - - 46 0 0 0 46
94. Tauri Tadolder Luunja Keskkool 75 71 - - 19 23 0 0 42
95. Henri Johann Norden Tallinna Reaalkool - - - 52 0 0 0 42 42
96. Rainer Valo Võhma Gümnaasium 69 79 - - 25 15 0 0 40
97. Arvi Laasme Kilingi-Nõmme Gümnaasium 55 - - - 39 0 0 0 39
98. Matz Topkin Tallinna Reaalkool - - - 57 0 0 0 37 37
99. Markus Loopere Aruküla Põhikool - - 57 - 0 0 37 0 37
100. Meelis Kesperi Palupera Põhikool 57 - - - 37 0 0 0 37
101. Veronika Korotajeva Narva Vanalinna Riigikool - 58 - - 0 36 0 0 36
102. Oskar Heiter Surju Põhikool 59 - - - 35 0 0 0 35
103. Sten Hendrik Oja Tallinna Ühisgümnaasium 64 - - - 30 0 0 0 30
104. Mihhail Netðajev Narva Vanalinna Riigikool 68 - - - 26 0 0 0 26
105. Mairo Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 68 - - 0 26 0 0 26
106. Jaanus Tammsoo Luunja Keskkool 70 - - - 24 0 0 0 24
107. Karl Johannes Laanesaar Luunja Keskkool 73 - - - 21 0 0 0 21
108. Richard Vainsalu Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 74 - - 0 20 0 0 20
109. Koit Krusberg Tartu Veeriku Kool - 75 - - 0 19 0 0 19
110. Timmo Talvist Kahtla Lasteaed-Põhikool 76 - - - 18 0 0 0 18
111. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool - 76 - - 0 18 0 0 18
112. Kelly Kangur Tartu Veeriku Kool 78 - - - 16 0 0 0 16
113. Kathrina Volmer Tartu Veeriku Kool 79 - - - 15 0 0 0 15
114. Erkki Isand Surju Põhikool 80 - - - 14 0 0 0 14
115. Darja Fominõhh Narva Vanalinna Riigikool - 82 - - 0 12 0 0 12
116. Erik Brück Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 83 - - 0 11 0 0 11
117. Sulo Ving Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 84 - - 0 10 0 0 10
118. Arti Oad Surju Põhikool - 85 - - 0 9 0 0 9

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1663 5
2. Kambja Põhikool 1427 13
3. Muhu Põhikool 1092 4
4. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1043 7
5. Pärnu Vanalinna Põhikool 959 8
6. Tallinna 32. Keskkool 858 5
7. Aruküla Põhikool 856 10
8. Gustav Adolfi Gümnaasium 790 4
9. Tallinna Reaalkool 691 7
10. Ambla Lasteaed-Põhikool 650 4
11. Peetri Lasteaed-Põhikool 599 6
12. Lustivere Põhikool 584 2
13. Sillamäe Eesti Põhikool 460 2
14. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 390 5
15. Tartu Variku Kool 349 2
16. Pärnu Linna Spordikool 329 1
17. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 309 4
18. Lagedi Kool 276 2
19. Tallinna Südalinna Kool 273 1
20. Tallinna Nõmme Põhikool 239 2
21. Luunja Keskkool 233 6
22. Palupera Põhikool 218 2
23. Võhma Gümnaasium 205 3
24. Surju Põhikool 120 4
25. Tallinna Ühisgümnaasium 108 2
26. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 83 1
27. Narva Vanalinna Riigikool 74 3
28. Tartu Veeriku Kool 50 3


Aktiivseid kasutajaid: 2404
Ürituste kalender
23.02.2018
Sudoku GP 2018 2. voor
04.03.2018
Juunioride Eesti meistrivõistlused bridžis
09.03.2018
Loogika GP 2018 2. voor
10.03.2018
Sudokute lahendamise Eesti meistrivõistlused 2018
10.03.2018
Eesti koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2387
2. Albert007 2112
3. rakett69 2086
4. tennispall 2081
5. mark2002 2028
Male TOP 5
1. piraat 2832
2. UFOMEN 2690
3. muhvn 2690
4. tellis53 2689
5. antsuonu 2677

Vene kabe TOP 5
1. hendrik 2635
2. Rahumees07 2606
3. Ruut 2602
4. Vilhelmiine7 2597
5. Ianton 2585

Gomoku TOP 5
1. allever 3067
2. ants 2964
3. georgr 2691
4. ikla 2581
5. kuakua 2544

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3347
2. brigita 2835
3. Kubix 2615
4. poffic 2583
5. Metsmees 2437