menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Male 2014/2015 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Jan-Platon Ivanov Narva Kesklinna Gümnaasium 47 2 1 2 47 95 100 95 290
2. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium 8 1 2 5 86 100 95 89 284
3. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 2 9 6 1 95 85 88 100 283
4. Georg Nero Tallinna Reaalkool 1 93 3 4 100 1 92 90 282
5. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 10 7 3 92 84 87 92 271
6. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 6 3 11 77 88 92 83 17 263
7. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 10 5 13 6 84 89 81 88 261
8. Julia Lariononva Narva Kesklinna Gümnaasium 4 13 15 8 90 81 79 86 257
9. Walter Herold Veedla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9 7 47 11 85 87 47 83 255
10. Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool 13 11 14 7 81 83 80 87 251
11. Miko Pärn Muhu Põhikool 5 12 43 15 89 82 51 79 250
12. Jorm Roots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 11 19 9 13 83 75 85 81 249
13. Denis Petrov Tartu Variku Kool 14 31 12 17 80 63 82 77 239
14. Julija Bussel Narva Vanalinna Riigikool 19 25 10 19 75 69 84 75 234
15. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 38 15 5 28 56 79 89 66 234
16. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 23 18 28 10 71 76 66 84 231
17. Rasmus Pärn Paikuse Põhikool - 6 17 31 0 88 77 63 228
18. Oliver Luup Muhu Põhikool 58 14 24 18 36 80 70 76 226
19. Kenri Koort Kambja Põhikool 16 21 21 33 78 73 73 61 224
20. Armas Jürgenson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 17 20 26 22 77 74 68 72 223
21. Martin Jaani Kambja Põhikool 33 8 53 21 61 86 41 73 220
22. Ivar Äkke Muhu Põhikool 34 28 23 16 60 66 71 78 215
23. Rain Harjus Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 22 16 30 0 72 78 64 214
24. Tristan Vann Kahtla Lasteaed-Põhikool 7 35 29 48 87 59 65 46 211
25. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 43 67 19 12 51 27 75 82 208
26. Tanel Rehemaa Kambja Põhikool 27 41 8 73 67 53 86 21 206
27. Kristjan Mägi Kambja Põhikool 15 109 33 35 79 0 61 59 199
28. Markus-Aleks Trofimov Rapla Ühisgümnaasium - 30 36 20 0 64 58 74 196
29. Mark-Kirill Gubal Sillamäe Eesti Põhikool 40 - 35 14 54 0 59 80 193
30. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 24 45 31 37 70 49 63 57 190
31. Johanna Keerd Muhu Põhikool - 38 25 32 0 56 69 62 187
32. Kristina Mumm Kolga Kool 84 33 44 27 10 61 50 67 178
33. Joonas Palu Kambja Põhikool 18 36 63 51 76 58 31 43 177
34. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 54 53 30 24 40 41 64 70 175
35. Karl Kõiv Ülenurme Gümnaasium 20 27 62 86 74 67 32 8 173
36. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool - 26 20 66 0 68 74 28 170
37. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 52 24 37 65 42 70 57 29 169
38. Karro Soosaar Kambja Põhikool 57 105 27 29 37 0 67 65 169
39. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 31 78 59 25 63 16 35 69 167
40. Ergas-Ever Kask Lustivere Põhikool 42 17 60 58 52 77 34 36 165
41. Karl Henry Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 30 40 70 49 64 54 24 45 163
42. Andri Siilbek Kambja Põhikool 22 43 - 54 72 51 0 40 163
43. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool 21 44 - 55 73 50 0 39 162
44. Mari Tiitson Kuressaare Gümnaasium 142 32 38 52 0 62 56 42 160
45. Joonas Laanpere Kolga Kool 41 37 50 69 53 57 44 25 154
46. Rasmus Koppel Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 32 4 - - 62 90 0 0 152
47. Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 61 47 - 26 33 47 0 68 148
48. Lauri Lopp Ülenurme Gümnaasium 77 73 22 41 17 21 72 53 146
49. NIkolai Treeiberg Kolga Kool 93 48 48 44 1 46 46 50 142
50. Vimme Susi Varul Kolga Kool 82 59 18 64 12 35 76 30 141
51. Anri Raudsepp Kolga Kool 49 34 64 - 45 60 30 0 135
52. Mälton Gabriel Kambja Põhikool - 65 41 43 0 29 53 51 133
53. Kaspar Kadalipp Tallinna Reaalkool 59 52 39 - 35 42 55 0 132
54. Tarmo Tamm Palupera Põhikool - 39 51 61 0 55 43 33 131
55. Ekke Valge Kuressaare Gümnaasium - 50 104 9 0 44 0 85 129
56. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 97 70 45 39 0 24 49 55 128
57. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 48 57 49 - 46 37 45 0 128
58. Sisandra Põdra Lõpe Kool 45 23 87 - 49 71 7 0 127
59. Koit Reinkubjas Ülenurme Gümnaasium 73 55 56 46 21 39 38 48 125
60. Enriko Kiuru Kambja Põhikool 55 74 - 36 39 20 0 58 117
61. Kert-Kristofer Einalo Kambja Põhikool 111 51 95 23 0 43 0 71 114
62. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 114 63 65 40 0 31 29 54 114
63. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 39 72 61 76 55 22 33 18 110
64. Artur Treiberg Kolga Kool 78 60 34 82 16 34 60 12 110
65. Erkki Isand Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 16 - 63 0 78 0 31 109
66. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 64 68 46 75 30 26 48 19 104
67. Romet Ereline Kambja Põhikool 44 80 57 87 50 14 37 7 101
68. Siim Maran Kolga Kool 96 82 54 45 0 12 40 49 101
69. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool - - 32 60 0 0 62 34 96
70. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 68 - 69 50 26 0 25 44 95
71. Siim Poom Rapla Ühisgümnaasium 53 - 40 - 41 0 54 0 95
72. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium 60 61 67 78 34 33 27 16 94
73. Lauri Jürgenson Ülenurme Gümnaasium - 81 66 42 0 13 28 52 93
74. Daniil Skrinda Narva Kesklinna Gümnaasium - - 4 92 0 0 90 2 92
75. Aleksander Aleksandrov Lõpe Kool - 42 58 - 0 52 36 0 88
76. Sander Laos Peetri Lasteaed-Põhikool 115 - 42 62 0 0 52 32 84
77. Maris Algvere Lõpe Kool - 29 75 - 0 65 19 0 84
78. Laura Laud Pärnu Linna Spordikool 12 - - - 82 0 0 0 82
79. Aare Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 83 69 77 56 11 25 17 38 80
80. Lonaly Jüriado Kuressaare Gümnaasium 76 - - 34 18 0 0 60 78
81. Ralf Joosep Kask Gustav Adolfi Gümnaasium 87 71 55 79 7 23 39 15 77
82. Ragne Gromov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 26 - 85 - 68 0 9 0 77
83. Hugo Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 36 79 - - 58 15 0 0 73
84. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool 62 90 76 72 32 4 18 22 72
85. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 91 108 52 67 3 0 42 27 72
86. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool 63 - - 53 31 0 0 41 72
87. Iti Miina Ulmas Tallinna Reaalkool - 49 - 68 0 45 0 26 71
88. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool 105 66 73 74 0 28 21 20 69
89. Eero Sild Tallinna Nõmme Põhikool 25 - - - 69 0 0 0 69
90. Jurgo Saapar Ambla Lasteaed-Põhikool 56 85 74 - 38 9 20 0 67
91. Jasper Luik Ülenurme Gümnaasium 69 76 71 105 25 18 23 0 66
92. Everly Tornberg Tallinna 32. Keskkool 28 - - - 66 0 0 0 66
93. Egert Käesel Pärnu Vanalinna Põhikool 29 - - - 65 0 0 0 65
94. Sofia Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 116 58 68 - 0 36 26 0 62
95. Hannes Laar Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 35 - - - 59 0 0 0 59
96. SIMON GRIGORJEV Tallinna Juudi Kool 37 - - - 57 0 0 0 57
97. Roger Jonathan Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 38 0 0 0 56 56
98. Grete Paat Kõrveküla Põhikool 121 96 86 47 0 0 8 47 55
99. Kenneth Trost Rapla Ühisgümnaasium 51 - 83 - 43 0 11 0 54
100. Johanna Lisette Viskar Kolga Kool - 77 - 59 0 17 0 35 52
101. Karl Kaspar Leedo Gustav Adolfi Gümnaasium 74 99 89 70 20 0 5 24 49
102. Art Hendrik Tiit Gustav Adolfi Gümnaasium - 46 - - 0 48 0 0 48
103. Rivo Ringmaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 46 - - - 48 0 0 0 48
104. Laura Pihlik Kõrveküla Põhikool 67 97 88 83 27 0 6 11 44
105. Raiko Valo Võhma Gümnaasium 50 - - - 44 0 0 0 44
106. Robert Kuks Tallinna Reaalkool 107 54 - - 0 40 0 0 40
107. Heven Pilt Pärnu Vanalinna Põhikool 104 56 - - 0 38 0 0 38
108. Janari Mölder Kuressaare Gümnaasium 110 - - 57 0 0 0 37 37
109. Markus Veia Aruküla Põhikool - 62 97 - 0 32 0 0 32
110. Roobert Reinumängi Aruküla Põhikool - 64 - - 0 30 0 0 30
111. Joosep Rannu Kose Gümnaasium 65 - - - 29 0 0 0 29
112. Oskar Puis Ülenurme Gümnaasium 81 101 84 89 13 0 10 5 28
113. Anette Valge Kõrveküla Põhikool 112 98 80 80 0 0 14 14 28
114. Harmo-Ron Kallaste Peetri Lasteaed-Põhikool 75 - - 85 19 0 0 9 28
115. Hans Heiki Metsamaa Kuressaare Gümnaasium 66 110 - - 28 0 0 0 28
116. Silvia Jallai Kõrveküla Põhikool 88 89 79 96 6 5 15 0 26
117. Almar Kristofer Taru Ülenurme Gümnaasium 70 - - - 24 0 0 0 24
118. Rasmus Vahelaan Ülenurme Gümnaasium 109 87 78 103 0 7 16 0 23
119. Henry Saar Kuressaare Gümnaasium 71 - 100 101 23 0 0 0 23
120. Karl-Juhan Kangur Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 71 0 0 0 23 23
121. Rasmus Karu Ülenurme Gümnaasium 108 115 72 99 0 0 22 0 22
122. Jüri-Artur Mae Tallinna Lilleküla Gümnaasium 72 - - - 22 0 0 0 22
123. Karmen Pikkmets Lõpe Kool - 75 - - 0 19 0 0 19
124. Steven Pehter Ülenurme Gümnaasium 79 - 96 94 15 0 0 0 15
125. Eliisa Täht Kuressaare Gümnaasium 98 83 - 91 0 11 0 3 14
126. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 86 - - 88 8 0 0 6 14
127. Agnes Mikson Ambla Lasteaed-Põhikool 80 107 - - 14 0 0 0 14
128. Janar Leppikson Gustav Adolfi Gümnaasium 95 - - 81 0 0 0 13 13
129. Robin Kalde Lõpe Kool 143 - 81 - 0 0 13 0 13
130. Kaspar Helde Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 82 - 0 0 12 0 12
131. Helgor Rohukots Ambla Lasteaed-Põhikool 124 84 - - 0 10 0 0 10
132. Keron Kappet Kambja Põhikool - - - 84 0 0 0 10 10
133. Pavel Zorin Haabersti Vene Gümnaasium 85 - - - 9 0 0 0 9
134. Oskar Sarapuu Gustav Adolfi Gümnaasium 100 86 99 104 0 8 0 0 8
135. Martin Kalvet Aruküla Põhikool - 88 - - 0 6 0 0 6
136. Erik Robert Koppel Kuressaare Gümnaasium 89 94 - - 5 0 0 0 5
137. Mihkel Lehtsaar Rapla Ühisgümnaasium - 103 91 93 0 0 3 1 4
138. Adelii Martin Kehra Gümnaasium 131 - 90 - 0 0 4 0 4
139. Kenno Mat Luunja Keskkool 90 - - - 4 0 0 0 4
140. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 90 0 0 0 4 4
141. Kert Lepp Ülenurme Gümnaasium 120 91 98 97 0 3 0 0 3
142. Harri Laani Kuressaare Gümnaasium 117 92 - - 0 2 0 0 2
143. Artur Kostin Kehra Gümnaasium 126 - 92 - 0 0 2 0 2
144. Märten Reinaas Rapla Ühisgümnaasium 92 - - - 2 0 0 0 2
145. Stina Varik Kõrveküla Põhikool 130 112 93 - 0 0 1 0 1
146. Mihkel Mariusz Jezierski Ülenurme Gümnaasium - 102 94 95 0 0 0 0 0
147. Maarja-Liis Mardim Kehra Gümnaasium - 104 102 - 0 0 0 0 0
148. Johannes Parman Kehra Gümnaasium - 113 103 - 0 0 0 0 0
149. Karl-Erik Zeiger Ülenurme Gümnaasium 118 - - 98 0 0 0 0 0
150. Marko Helandi Haabersti Vene Gümnaasium 94 - - - 0 0 0 0 0
151. Kristjan Jaak Kangur Lõpe Kool - 95 - - 0 0 0 0 0
152. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 99 - - - 0 0 0 0 0
153. Ragne Lukken Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 100 - - 0 0 0 0 0
154. Markus Loopere Aruküla Põhikool - - - 100 0 0 0 0 0
155. Brenet Rohtoja Rapla Ühisgümnaasium 101 - - - 0 0 0 0 0
156. August Uustalu Kehra Gümnaasium - - 101 - 0 0 0 0 0
157. Andri Arro Tallinna Lilleküla Gümnaasium 102 - - - 0 0 0 0 0
158. Robin Ajangu Kuressaare Gümnaasium - - - 102 0 0 0 0 0
159. Mark Dorfman Tallinna Juudi Kool 103 - - - 0 0 0 0 0
160. Artur Valdeko Paavel Tallinna Lilleküla Gümnaasium 106 - - - 0 0 0 0 0
161. Margit Stogov Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 106 - - 0 0 0 0 0
162. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 106 0 0 0 0 0
163. Evar Adam Soome Peetri Lasteaed-Põhikool - 111 - - 0 0 0 0 0
164. Nikita Kurašov Tallinna Juudi Kool 113 - - - 0 0 0 0 0
165. Kaur Nelke Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 114 - - 0 0 0 0 0
166. Aleksei Nikitenko Tallinna Juudi Kool 119 - - - 0 0 0 0 0
167. Mattias Kazbenov Ülenurme Gümnaasium 122 - - - 0 0 0 0 0
168. Janeli Kirsi Ambla Lasteaed-Põhikool 123 - - - 0 0 0 0 0
169. Danil Timko Tallinna Juudi Kool 125 - - - 0 0 0 0 0
170. Artur Šumilo Kehra Gümnaasium 127 - - - 0 0 0 0 0
171. Nikita Palusaar Tallinna Juudi Kool 128 - - - 0 0 0 0 0
172. Rauno Kopli Aruküla Põhikool 129 - - - 0 0 0 0 0
173. Nikita Oborin Haabersti Vene Gümnaasium 132 - - - 0 0 0 0 0
174. Antti-Raini Avaste Ülenurme Gümnaasium 133 - - - 0 0 0 0 0
175. Markos Laasik Ülenurme Gümnaasium 134 - - - 0 0 0 0 0
176. Artjom Anfilov Kehra Gümnaasium 135 - - - 0 0 0 0 0
177. Artjom Pugatchov Kehra Gümnaasium 136 - - - 0 0 0 0 0
178. Ivan Ananjev Haabersti Vene Gümnaasium 137 - - - 0 0 0 0 0
179. Marius Unger Kehra Gümnaasium 138 - - - 0 0 0 0 0
180. Danila Štšerbakov Haabersti Vene Gümnaasium 139 - - - 0 0 0 0 0
181. Andrey Antipenko Haabersti Vene Gümnaasium 140 - - - 0 0 0 0 0
182. Keijo-Johann Norden Kehra Gümnaasium 141 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1645 8
2. Kambja Põhikool 1362 12
3. Muhu Põhikool 1356 5
4. Narva Kesklinna Gümnaasium 1135 4
5. Gustav Adolfi Gümnaasium 1057 9
6. Peetri Lasteaed-Põhikool 991 15
7. Kolga Kool 902 8
8. Kahtla Lasteaed-Põhikool 836 6
9. Kuressaare Gümnaasium 775 12
10. Ülenurme Gümnaasium 678 16
11. Aruküla Põhikool 558 8
12. Tallinna Reaalkool 526 4
13. Paikuse Põhikool 390 2
14. Ambla Lasteaed-Põhikool 354 7
15. Rapla Ühisgümnaasium 351 6
16. Lõpe Kool 331 6
17. Narva Vanalinna Riigikool 303 1
18. Tartu Variku Kool 302 1
19. Tallinna Prantsuse Lütseum 297 1
20. Sillamäe Eesti Põhikool 265 2
21. Lustivere Põhikool 199 1
22. Tallinna 32. Keskkool 194 2
23. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 186 2
24. Kõrveküla Põhikool 154 5
25. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 152 1
26. Tallinna Südalinna Kool 148 1
27. Palupera Põhikool 131 1
28. Pärnu Vanalinna Põhikool 103 2
29. Pärnu Linna Spordikool 82 1
30. Tallinna Nõmme Põhikool 69 1
31. Tallinna Juudi Kool 57 6
32. Võhma Gümnaasium 44 1
33. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 34 7
34. Kose Gümnaasium 29 1
35. Haabersti Vene Gümnaasium 9 6
36. Kehra Gümnaasium 6 10
37. Luunja Keskkool 4 1


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216