menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Male 2015/2016 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 1 1 - 2 100 100 0 95 295
2. Ruben-Harald Vallau Pärnu Mai kool 5 5 5 1 89 89 89 100 278
3. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 2 2 - 6 95 95 0 88 278
4. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 7 - 1 5 87 0 100 89 276
5. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 8 3 3 4 86 92 92 90 274
6. Tormi Kull Jüri Gümnaasium 3 7 6 3 92 87 88 92 272
7. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 9 14 2 7 85 80 95 87 267
8. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 17 4 12 13 77 90 82 81 253
9. Martin Eier Pärnu Mai kool 4 13 15 14 90 81 79 80 251
10. Marko Sildvee Pärnu Mai kool 10 17 7 52 84 77 87 42 248
11. Arseni Nikitin Narva Vanalinna Riigikool 44 15 10 10 50 79 84 84 247
12. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 40 9 16 11 54 85 78 83 246
13. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 19 6 29 15 75 88 65 79 242
14. Laureta Tammepõld Jüri Gümnaasium 35 21 4 17 59 73 90 77 240
15. Mikhail Gladyshev Narva Vanalinna Riigikool 26 8 67 9 68 86 27 85 239
16. Pavel Brjuzgin Narva Vanalinna Riigikool 11 46 17 18 83 48 77 76 236
17. Jakob Luts Jüri Gümnaasium 25 48 9 12 69 46 85 82 236
18. Hugo Tammepõld Jüri Gümnaasium 13 26 8 33 81 68 86 61 235
19. Marie Teppart Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 12 27 13 47 82 67 81 47 230
20. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium 14 25 26 19 80 69 68 75 224
21. Mihkel Auväärt Muhu Põhikool 84 34 11 16 10 60 83 78 221
22. Kristofer Orglaan Kuressaare Gümnaasium 22 20 20 30 72 74 74 64 220
23. Lauri Pehlak Muhu Põhikool 31 16 19 37 63 78 75 57 216
24. Karl Elias Saue Tallinna Kesklinna Põhikool 16 90 25 25 78 4 69 69 216
25. Uku Tominga Surju Põhikool 50 18 14 43 44 76 80 51 207
26. Kristjan Link Surju Põhikool 29 19 - 29 65 75 0 65 205
27. Andreas Simson Pärnu Mai kool 99 11 18 51 0 83 76 43 202
28. Iris Sepping Muhu Põhikool 27 24 - 32 67 70 0 62 199
29. Tuudur Jakob Padari Jüri Gümnaasium 32 31 23 49 62 63 71 45 196
30. Owe Pagil Jüri Gümnaasium 55 23 43 22 39 71 51 72 194
31. Andrus Jõeleht Muhu Põhikool 18 49 - 21 76 45 0 73 194
32. Saveli Fedyaev Narva Vanalinna Riigikool 20 32 92 39 74 62 2 55 191
33. Christopher Gutmann Jüri Gümnaasium 63 22 39 31 31 72 55 63 190
34. Kris Talving Pärnu Vanalinna Põhikool 47 94 22 27 47 0 72 67 186
35. Marten Teder Jüri Gümnaasium 28 42 27 102 66 52 67 0 185
36. Annabel Joakit Jüri Gümnaasium 41 33 - 24 53 61 0 70 184
37. Angela Laanemets Pärnu Mai kool - 38 21 45 0 56 73 49 178
38. Vlada-Marianne Veri Pärnu Mai kool 96 37 28 44 0 57 66 50 173
39. Henri Sireli Kilingi-Nõmme Gümnaasium 103 40 33 48 0 54 61 46 161
40. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 30 44 69 50 64 50 25 44 158
41. Kaili Loorand Jüri Gümnaasium 36 91 55 35 58 3 39 59 156
42. Alari Nõmmik Pärnu Mai kool 54 63 24 53 40 31 70 41 151
43. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 23 50 68 59 71 44 26 35 150
44. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 39 52 41 147 55 42 53 0 150
45. Kaisa Loorand Jüri Gümnaasium - 28 47 57 0 66 47 37 150
46. Alari Raudsepp Nõo Põhikool 42 - 65 26 52 0 29 68 149
47. Artur Rikas Narva Vanalinna Riigikool - - 32 8 0 0 62 86 148
48. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 34 35 87 67 60 59 7 27 146
49. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 38 58 42 86 56 36 52 8 144
50. Geissi Eha Pärnu Mai kool 53 103 57 34 41 0 37 60 138
51. Lem-Leonhard Roots Jüri Gümnaasium 43 60 44 71 51 34 50 23 135
52. Jakob V. Maikalu Põltsamaa Ühisgümnaasium - 12 - 42 0 82 0 52 134
53. Rasmus Ründva Tallinna Kivimäe Põhikool 70 61 30 58 24 33 64 36 133
54. Niglas Meinson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 60 30 125 61 34 64 0 33 131
55. Kaarel Madisson Luunja Keskkool 65 45 - 41 29 49 0 53 131
56. Karl Rudissaar Pärnu Ülejõe Põhikool 21 36 - - 73 58 0 0 131
57. Roosi Pehlak Muhu Põhikool 37 106 59 56 57 0 35 38 130
58. Kerot Luhaäär Kilingi-Nõmme Gümnaasium 24 86 - 46 70 8 0 48 126
59. Romet Rebane Paikuse Põhikool - 43 - 23 0 51 0 71 122
60. Ander Varuškin Põltsamaa Ühisgümnaasium - 29 60 73 0 65 34 21 120
61. Anel Volmer Põltsamaa Ühisgümnaasium - 51 83 28 0 43 11 66 120
62. Martti Miks Palupera Põhikool - 47 54 66 0 47 40 28 115
63. Andreas Trink Pärnu Mai kool - 147 37 40 0 0 57 54 111
64. Aleksndra Iis Narva Vanalinna Riigikool - 68 85 20 0 26 9 74 109
65. Andreas Siemer Aruküla Põhikool 78 10 - 94 16 84 0 0 100
66. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 51 64 70 74 43 30 24 20 97
67. Kert Heljas Surju Põhikool - - 40 55 0 0 54 39 93
68. Rasmus Sõukand Kambja Põhikool 73 54 80 64 21 40 14 30 91
69. Nele-Liis Teekel Pärnu Mai kool 62 - 35 - 32 0 59 0 91
70. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 86 70 - 36 8 24 0 58 90
71. Maksim Sadekov Narva Kesklinna Gümnaasium 6 - - - 88 0 0 0 88
72. Andreas Schasmin Tallinna 32. Keskkool 85 76 36 113 9 18 58 0 85
73. Devis Nool Põltsamaa Ühisgümnaasium - 84 34 79 0 10 60 15 85
74. Elisabeth Vahtras Jüri Gümnaasium 97 56 51 93 0 38 43 1 82
75. Kertu Kangur Lõpe Kool 56 69 75 - 38 25 19 0 82
76. Jane-Riin Nõmmsalu Pärnu Mai kool 15 - - - 79 0 0 0 79
77. Meelis Kriiva Kambja Põhikool 58 99 52 104 36 0 42 0 78
78. Karl Martin Tepand Kambja Põhikool - - 45 69 0 0 49 25 74
79. Miko Puk Kambja Põhikool 67 92 73 70 27 2 21 24 72
80. Marie Einaste Pärnu Ülejõe Põhikool 57 59 - - 37 35 0 0 72
81. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 33 93 149 85 61 1 0 9 71
82. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 64 53 - 116 30 41 0 0 71
83. Kristjan Vasemägi Jüri Gümnaasium 114 55 74 83 0 39 20 11 70
84. Otto Richard Habicht Tallinna Reaalkool 98 - 46 72 0 0 48 22 70
85. Marten Raudmäe Pärnu Mai kool 48 73 - - 46 21 0 0 67
86. Argo Luur Lõpe Kool 45 77 97 - 49 17 0 0 66
87. Ingeliina Kore Kilingi-Nõmme Gümnaasium 69 144 53 - 25 0 41 0 66
88. Monaliset Piile Pärnu Mai kool 68 105 56 108 26 0 38 0 64
89. Hermet Toonikus Lõpe Kool 138 62 62 - 0 32 32 0 64
90. Artem Cheremisinov Narva Vanalinna Riigikool 111 87 38 156 0 7 56 0 63
91. Andres Kull Palupera Põhikool - 57 - 68 0 37 0 26 63
92. Liis Juhansoo Surju Põhikool - - 31 101 0 0 63 0 63
93. Aleksandr Lohmatov Narva Vanalinna Riigikool 94 67 61 100 0 27 33 0 60
94. Miko Allik Põltsamaa Ühisgümnaasium - 97 126 38 0 0 0 56 56
95. Aleksandr Levin Loksa Gümnaasium - 155 50 82 0 0 44 12 56
96. Alo Pähkel Põltsamaa Ühisgümnaasium - 39 111 126 0 55 0 0 55
97. Jan Erik Daškov Kambja Põhikool - 41 - - 0 53 0 0 53
98. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 75 101 101 62 19 0 0 32 51
99. Daniel Ilves Luunja Keskkool 72 134 108 65 22 0 0 29 51
100. Kalev Mattias Raussi Tallinna Kesklinna Põhikool 46 - - - 48 0 0 0 48
101. Ryan Lillaru Pärnu Mai kool 87 - 72 77 7 0 22 17 46
102. Gregor Metsa Surju Põhikool - - 48 - 0 0 46 0 46
103. Rei Helin Varres Tallinna Kesklinna Põhikool 49 - - - 45 0 0 0 45
104. Piibe Gerne Surju Põhikool - - 49 - 0 0 45 0 45
105. Mikk Maurer Põltsamaa Ühisgümnaasium - 80 66 105 0 14 28 0 42
106. Kreete Põdra Lõpe Kool - 118 71 75 0 0 23 19 42
107. Marcel Vili Luunja Keskkool 52 153 - - 42 0 0 0 42
108. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool - 72 110 76 0 22 0 18 40
109. Markus Heiter Surju Põhikool - - - 54 0 0 0 40 40
110. Carlos Kristjan Jänese Tallinna Kesklinna Põhikool - 107 58 137 0 0 36 0 36
111. Lisandra Sõõrd Pärnu Ülejõe Põhikool 59 124 - - 35 0 0 0 35
112. Trevor Mäemets Aruküla Põhikool 150 - - 60 0 0 0 34 34
113. Karl Kompus Aruküla Põhikool 61 - - 103 33 0 0 0 33
114. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 126 100 63 123 0 0 31 0 31
115. Lisette Putrolainen Põltsamaa Ühisgümnaasium - 140 - 63 0 0 0 31 31
116. Mark Samuilik Tallinna Ühisgümnaasium 140 116 64 114 0 0 30 0 30
117. Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 89 75 90 89 5 19 4 5 29
118. Kenneth Kuusk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 65 106 128 0 29 0 0 29
119. Ferris Rahu Tallinna Kesklinna Põhikool 66 136 127 151 28 0 0 0 28
120. Otto-R Kangro Põltsamaa Ühisgümnaasium - 66 134 136 0 28 0 0 28
121. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool 76 85 - - 18 9 0 0 27
122. Rasmus Nebokat Jüri Gümnaasium 110 135 81 81 0 0 13 13 26
123. Stever Tamm Põltsamaa Ühisgümnaasium - 71 91 120 0 23 3 0 26
124. Jarl Hendrik Hermaküla Jüri Gümnaasium 71 113 99 127 23 0 0 0 23
125. Kärt Otsus Põltsamaa Ühisgümnaasium - 74 117 144 0 20 0 0 20
126. Oskar Tärnov Tallinna Kesklinna Põhikool 74 - - - 20 0 0 0 20
127. Toora Tõnuri Jüri Gümnaasium 93 79 113 92 1 15 0 2 18
128. Semjon Istraškin Loksa Gümnaasium - - 76 98 0 0 18 0 18
129. Arseni Malovanenko Narva Vanalinna Riigikool 95 98 77 155 0 0 17 0 17
130. Marten Paimre Kuressaare Gümnaasium 90 81 - - 4 13 0 0 17
131. Uku Kirs Kuressaare Gümnaasium 77 126 - - 17 0 0 0 17
132. Lennart-Samuel Talvik Paikuse Põhikool 136 78 141 124 0 16 0 0 16
133. Silver Leidus Tallinna 32. Keskkool 133 - 104 78 0 0 0 16 16
134. Juss Vilk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 123 78 117 0 0 16 0 16
135. Patrik Kompus Aruküla Põhikool 92 - - 80 2 0 0 14 16
136. Kristjan Johannes Karhunen Luunja Keskkool 79 111 - - 15 0 0 0 15
137. Anete Seil Põltsamaa Ühisgümnaasium - 117 79 - 0 0 15 0 15
138. Aivar Allik Lõpe Kool 80 - 103 139 14 0 0 0 14
139. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 81 141 133 138 13 0 0 0 13
140. Kaur Huko Käämbre Nõo Põhikool 82 114 121 121 12 0 0 0 12
141. Marko Pohlak Aruküla Põhikool 109 82 - - 0 12 0 0 12
142. Andri Aarna Palupera Põhikool - - 82 - 0 0 12 0 12
143. Aston Parol Nõo Põhikool 139 83 116 162 0 11 0 0 11
144. Marta Raudsepp Tallinna Kesklinna Põhikool 83 128 - - 11 0 0 0 11
145. Erik Miller Põltsamaa Ühisgümnaasium - 102 84 99 0 0 10 0 10
146. Sandra Villemson Põltsamaa Ühisgümnaasium - 125 128 84 0 0 0 10 10
147. Patrick Sarapuu Põltsamaa Ühisgümnaasium - 109 86 97 0 0 8 0 8
148. Aljona Furmanchuk Narva Vanalinna Riigikool - - - 87 0 0 0 7 7
149. Kaspar Kuusk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 121 114 88 0 0 0 6 6
150. Tauro Tõnuri Jüri Gümnaasium 88 143 - 154 6 0 0 0 6
151. Erik Roosson Pärnu Ülejõe Põhikool 101 88 - - 0 6 0 0 6
152. Hedvig Annast Kilingi-Nõmme Gümnaasium - - 88 110 0 0 6 0 6
153. Peeter Kuusik Põltsamaa Ühisgümnaasium - 89 122 157 0 5 0 0 5
154. Markus Teder Palupera Põhikool - - 89 - 0 0 5 0 5
155. Gaabriel Kaljurand Sillamäe Eesti Põhikool 115 119 98 90 0 0 0 4 4
156. Oskar Mändla Tallinna Ühisgümnaasium 153 148 102 91 0 0 0 3 3
157. Ott Kruuse Nõo Põhikool 91 - 96 111 3 0 0 0 3
158. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 100 110 93 107 0 0 1 0 1
159. Lauri Lehesaar Nõo Põhikool 108 112 144 131 0 0 0 0 0
160. Artjom Zemljakov Narva Vanalinna Riigikool 123 146 109 135 0 0 0 0 0
161. Mirell Pagil Jüri Gümnaasium 131 150 147 122 0 0 0 0 0
162. Anastassia Maksakova Narva Vanalinna Riigikool 129 138 146 140 0 0 0 0 0
163. Jasper Valtenberg Tallinna Kesklinna Põhikool 137 137 124 166 0 0 0 0 0
164. Krõõt Arna Tallinna Kesklinna Põhikool 142 149 132 142 0 0 0 0 0
165. Milana Homjakova Narva Vanalinna Riigikool 134 152 140 145 0 0 0 0 0
166. Johannes Männik Nõo Põhikool - 95 120 106 0 0 0 0 0
167. Sander Pullisaar Põltsamaa Ühisgümnaasium - 130 118 109 0 0 0 0 0
168. Kasper Kuusk Kuressaare Gümnaasium 106 132 123 - 0 0 0 0 0
169. Annaliisa Palm Põltsamaa Ühisgümnaasium - 96 119 149 0 0 0 0 0
170. Ramon Koort Sillamäe Eesti Põhikool 132 115 - 125 0 0 0 0 0
171. Sander Urbla Nõo Põhikool 113 - 143 118 0 0 0 0 0
172. Elmar Jefimov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 119 127 - 130 0 0 0 0 0
173. Gerlin A Luik Põltsamaa Ühisgümnaasium - 120 115 141 0 0 0 0 0
174. Arseni Tšurdaljov Tallinna 32. Keskkool 112 142 129 - 0 0 0 0 0
175. Angela Heinmets Põltsamaa Ühisgümnaasium - 108 131 146 0 0 0 0 0
176. Algert Puu-Klauren Tallinna Ühisgümnaasium - 154 100 134 0 0 0 0 0
177. Marta Voskressenskajava Narva Vanalinna Riigikool 145 104 - 150 0 0 0 0 0
178. Mariliis Metsjärv Põltsamaa Ühisgümnaasium - 122 138 148 0 0 0 0 0
179. Markus Eha Tallinna Ühisgümnaasium 143 - 139 132 0 0 0 0 0
180. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool - 151 107 164 0 0 0 0 0
181. Ekke Paul Pintmann Kolga Kool 117 158 151 - 0 0 0 0 0
182. Rebekka Rekker Luunja Keskkool - 133 130 165 0 0 0 0 0
183. Elisabeth Kulla Tallinna Kesklinna Põhikool 146 139 - 153 0 0 0 0 0
184. Pille-Riin Plakk Kolga Kool 135 - 150 168 0 0 0 0 0
185. Robin Mittenbritt Surju Põhikool - - 105 112 0 0 0 0 0
186. Kaisa Varep Surju Põhikool - - 112 129 0 0 0 0 0
187. Sander-Mathias Miiter Surju Põhikool - - 94 161 0 0 0 0 0
188. Enid Leetjõe Tallinna 32. Keskkool 127 129 - - 0 0 0 0 0
189. Artur Mikk Tallinna Kesklinna Põhikool 105 - 153 - 0 0 0 0 0
190. Kristjan Rosberg Tallinna Kesklinna Põhikool 125 - - 133 0 0 0 0 0
191. Espen Uri Kambja Põhikool 102 161 - - 0 0 0 0 0
192. Robin Viru Põltsamaa Ühisgümnaasium - 131 135 - 0 0 0 0 0
193. Roomet Liiv Aruküla Põhikool 128 - - 143 0 0 0 0 0
194. Erki Org Kambja Põhikool 116 157 - - 0 0 0 0 0
195. Aleks Tõnnus Tallinna Ühisgümnaasium - 160 - 115 0 0 0 0 0
196. Sofia Zimina Narva Vanalinna Riigikool - 145 136 - 0 0 0 0 0
197. Kertu Eepold Kolga Kool 144 - 152 - 0 0 0 0 0
198. Lisandra Mohnja Surju Põhikool - - 137 160 0 0 0 0 0
199. Kristofer Robin Valk Tallinna Ühisgümnaasium 130 - - 167 0 0 0 0 0
200. Märt Eepold Kolga Kool - 159 142 - 0 0 0 0 0
201. Marcus Samm Põltsamaa Ühisgümnaasium - - 145 163 0 0 0 0 0
202. Henry Eerik Kuressaare Gümnaasium - 156 - 158 0 0 0 0 0
203. Karl Aksel Männik Nõo Põhikool - - - 95 0 0 0 0 0
204. Karl Martin Linberg Jüri Gümnaasium - - 95 - 0 0 0 0 0
205. Cariina Lisette Liiv Lõpe Kool - - - 96 0 0 0 0 0
206. Hanna Värton Tallinna Kesklinna Põhikool 104 - - - 0 0 0 0 0
207. Chris Martin Linder Lõpe Kool 107 - - - 0 0 0 0 0
208. Reimo Meos Aruküla Põhikool 118 - - - 0 0 0 0 0
209. Alari Allik Lõpe Kool - - - 119 0 0 0 0 0
210. Gert Plooman Tallinna Kesklinna Põhikool 120 - - - 0 0 0 0 0
211. Rico Kibur Tallinna Kesklinna Põhikool 121 - - - 0 0 0 0 0
212. Marcel Sokolov Tallinna Kesklinna Põhikool 122 - - - 0 0 0 0 0
213. Oskar Mägi Tallinna Kesklinna Põhikool 124 - - - 0 0 0 0 0
214. Axel Pärnoja Kuressaare Gümnaasium 141 - - - 0 0 0 0 0
215. Samanta Tsopp Sillamäe Eesti Põhikool 147 - - - 0 0 0 0 0
216. Raul Männi Sillamäe Eesti Põhikool 148 - - - 0 0 0 0 0
217. Sander Priit Kostjutsenko Kuressaare Gümnaasium - - 148 - 0 0 0 0 0
218. Mirtel Klaar Tallinna Kesklinna Põhikool 149 - - - 0 0 0 0 0
219. Alina Volkova Sillamäe Eesti Põhikool 151 - - - 0 0 0 0 0
220. Timur Parno Sillamäe Eesti Põhikool 152 - - - 0 0 0 0 0
221. Katariina Pärn Tallinna Ühisgümnaasium - - - 152 0 0 0 0 0
222. Joonas Lepisto Tallinna Reaalkool 154 - - - 0 0 0 0 0
223. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool - - - 159 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Pärnu Mai kool 1630 15
2. Jüri Gümnaasium 1554 20
3. Tallinna Reaalkool 1381 10
4. Narva Vanalinna Riigikool 1294 15
5. Surju Põhikool 1045 12
6. Muhu Põhikool 1027 5
7. Põltsamaa Ühisgümnaasium 653 26
8. Lõpe Kool 598 9
9. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 523 7
10. Tallinna Kesklinna Põhikool 397 18
11. Kambja Põhikool 384 7
12. Kuressaare Gümnaasium 318 7
13. Rakvere Waldorfkool 295 1
14. Aruküla Põhikool 293 10
15. Tallinna Arte Gümnaasium 292 1
16. Tartu Waldorfgümnaasium 278 1
17. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 277 1
18. Kahtla Lasteaed-Põhikool 260 3
19. Tallinna 32. Keskkool 253 5
20. Pärnu Ülejõe Põhikool 244 4
21. Luunja Keskkool 240 6
22. Palupera Põhikool 235 5
23. Pärnu Vanalinna Põhikool 186 1
24. Nõo Põhikool 175 9
25. Tallinna Kivimäe Põhikool 157 1
26. Ilmatsalu Põhikool 153 1
27. Paikuse Põhikool 138 2
28. Narva Kesklinna Gümnaasium 88 1
29. Tallinna Ühisgümnaasium 84 8
30. Loksa Gümnaasium 74 2
31. Sillamäe Eesti Põhikool 4 6
32. Kolga Kool 0 4


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2183
4. rontsronts 2102
5. ikla 2101
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444