menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Male 2015/2016 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium 1 1 1 1 100 100 100 100 300
2. Anastassia Sinitsõna Narva Kesklinna Gümnaasium 5 14 2 2 89 80 95 95 279
3. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium 6 2 5 3 88 95 89 92 276
4. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 3 11 6 95 92 83 88 275
5. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 15 4 9 7 79 90 85 87 262
6. Margus Lambing Narva Kesklinna Gümnaasium 11 6 12 4 83 88 82 90 261
7. Julia Lariononva Narva Kesklinna Gümnaasium 14 9 6 9 80 85 88 85 258
8. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 3 41 17 12 92 53 77 82 251
9. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9 5 26 39 85 89 68 55 242
10. Miko Pärn Muhu Põhikool 7 50 20 13 87 44 74 81 242
11. Joonas Palu Kambja Põhikool 41 11 18 16 53 83 76 78 237
12. Kristina Mumm Kolga Kool 17 53 8 20 77 41 86 74 237
13. Julija Bussel Narva Vanalinna Riigikool 40 12 15 23 54 82 79 71 232
14. Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 21 17 16 - 73 77 78 0 228
15. Markus Rene Hakkaja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 19 24 25 17 75 70 69 77 222
16. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool - 8 42 14 0 86 52 80 218
17. Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool 22 38 13 30 72 56 81 64 217
18. Ragne Gromov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 23 40 7 - 71 54 87 0 212
19. Kenri Koort Kambja Põhikool 24 32 51 15 70 62 43 79 211
20. Ergas-Ever Kask Lustivere Põhikool 29 81 24 18 65 13 70 76 211
21. Rasmus Koikson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 18 44 99 10 76 50 0 84 210
22. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool 33 - 36 5 61 0 58 89 208
23. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium 26 29 21 28 68 65 73 66 207
24. Gabriel Mälton Kambja Põhikool 87 31 22 22 7 63 72 72 207
25. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool - 39 28 8 0 55 66 86 207
26. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool - 25 32 24 0 69 62 70 201
27. Tanel Rehemaa Kambja Põhikool 61 16 14 53 33 78 80 41 199
28. Kristjan Mägi Kambja Põhikool 76 20 30 34 18 74 64 60 198
29. Armas Jürgenson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 37 28 23 38 57 66 71 56 194
30. Koit Reinkubjas Ülenurme Gümnaasium 10 49 56 33 84 45 38 61 190
31. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 13 48 33 55 81 46 61 39 188
32. Oliver Luup Muhu Põhikool 75 15 41 40 19 79 53 54 186
33. Lauri Lopp Ülenurme Gümnaasium 34 22 50 41 60 72 44 53 185
34. Karro Soosaar Kambja Põhikool 16 54 46 35 78 40 48 59 185
35. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 8 61 61 31 86 33 33 63 182
36. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool - 23 19 61 0 71 75 33 179
37. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool 42 21 72 42 52 73 22 52 177
38. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium - 7 10 - 0 87 84 0 171
39. Sisandra Põdra Lõpe Kool - 19 78 19 0 75 16 75 166
40. Anastassia Belaja Narva Kesklinna Gümnaasium 12 10 - - 82 84 0 0 166
41. Roger Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool - 52 44 21 0 42 50 73 165
42. Rasmus Tents Jüri Gümnaasium 35 - 34 54 59 0 60 40 159
43. Dmitri Mitskevits Tallinna Juudi Kool 36 59 31 - 58 35 63 0 156
44. Lauri Jürgenson Ülenurme Gümnaasium 31 58 52 48 63 36 42 46 151
45. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 25 - 49 58 69 0 45 36 150
46. Artur Tamm Ülenurme Gümnaasium 38 98 85 11 56 0 9 83 148
47. Karl Otto Lillemets Tallinna Ühisgümnaasium 79 35 - 25 15 59 0 69 143
48. Enriko Kiuru Kambja Põhikool 53 27 83 67 41 67 11 27 135
49. Fjodor Fedyaev Narva Vanalinna Riigikool 64 26 58 64 30 68 36 30 134
50. Evar Adam Soome Peetri Lasteaed-Põhikool 4 70 134 74 90 24 0 20 134
51. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium 20 - 35 - 74 0 59 0 133
52. Rando Lukk Luunja Keskkool 117 42 76 43 0 52 18 51 121
53. NIkolai Treeiberg Kolga Kool 63 46 53 93 31 48 41 1 120
54. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 57 78 29 83 37 16 65 11 118
55. Rasmus Kana Kambja Põhikool 46 - 90 29 48 0 4 65 117
56. Karmen Pikkmets Lõpe Kool 74 80 57 36 20 14 37 58 115
57. Märten Treimann Peetri Lasteaed-Põhikool - 88 54 26 0 6 40 68 114
58. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool - - 38 37 0 0 56 57 113
59. Lauri Raudsepp Nõo Põhikool 69 30 87 71 25 64 7 23 112
60. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium 45 - 39 86 49 0 55 8 112
61. Rannar Zirk Nõo Põhikool 51 62 62 72 43 32 32 22 107
62. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool - 69 43 63 0 25 51 31 107
63. Robin Kalde Lõpe Kool 93 37 45 - 1 57 49 0 107
64. Mirko Lainevool Jüri Gümnaasium - - 55 27 0 0 39 67 106
65. Marta Pauliine Sild Tallinna Nõmme Põhikool - 56 27 - 0 38 67 0 105
66. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool 110 47 37 - 0 47 57 0 104
67. Makar Medvedev Tallinna Juudi Kool - 36 48 - 0 58 46 0 104
68. Margus Pikkmets Lõpe Kool 49 122 40 - 45 0 54 0 99
69. Hendrik Treufeldt Ülenurme Gümnaasium 70 72 70 44 24 22 24 50 98
70. Grete Olde Tallinna Reaalkool - - 3 - 0 0 92 0 92
71. Siim Maran Kolga Kool 50 64 88 77 44 30 6 17 91
72. Keron Kappet Kambja Põhikool 30 93 68 118 64 1 26 0 91
73. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 54 - 75 62 40 0 19 32 91
74. Laura Samm Peetri Lasteaed-Põhikool - - 47 50 0 0 47 44 91
75. Markus Veia Aruküla Põhikool 28 110 73 91 66 0 21 3 90
76. Margareth Olde Tallinna Reaalkool - - 4 - 0 0 90 0 90
77. Liliana Liik Kallavere Keskkool 52 51 - - 42 43 0 0 85
78. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 43 60 - - 51 34 0 0 85
79. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - 13 - - 0 81 0 0 81
80. Sander Laos Peetri Lasteaed-Põhikool - 43 96 66 0 51 0 28 79
81. Anri Raudsepp Kolga Kool 58 66 80 82 36 28 14 12 78
82. Risto Voor Nõo Põhikool - 91 63 51 0 3 31 43 77
83. Kevin Järvpõld Ülenurme Gümnaasium 113 34 106 78 0 60 0 16 76
84. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 112 63 - 49 0 31 0 45 76
85. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool - 18 - - 0 76 0 0 76
86. Maris Pikkmets Lõpe Kool 97 67 - 47 0 27 0 47 74
87. Ott Andero Oidekivi Muhu Põhikool 83 71 59 84 11 23 35 10 69
88. Kert-Kristofer Einalo Kambja Põhikool 44 100 - 76 50 0 0 18 68
89. Robin Väli Kuressaare Gümnaasium 27 - - - 67 0 0 0 67
90. Sander Juurik Kilingi-Nõmme Gümnaasium 106 - 77 46 0 0 17 48 65
91. Aaron Teesaar Kambja Põhikool 60 - 64 112 34 0 30 0 64
92. Iti Miina Ulmas Tallinna Reaalkool 67 57 - - 27 37 0 0 64
93. Silver Hinno Tallinna Merekalda Kool 32 142 - - 62 0 0 0 62
94. Mark-Kirill Gubal Sillamäe Eesti Põhikool - - - 32 0 0 0 62 62
95. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool - 33 - - 0 61 0 0 61
96. Romet Ereline Kambja Põhikool 107 111 60 68 0 0 34 26 60
97. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool 56 112 74 - 38 0 20 0 58
98. Laura Maria Nessel Lõpe Kool - 87 113 45 0 7 0 49 56
99. Rasmus Saame Tallinna Merekalda Kool 39 125 - - 55 0 0 0 55
100. Hain Särg Nõo Põhikool 47 94 - 89 47 0 0 5 52
101. Andri Siilbek Kambja Põhikool 65 - 71 95 29 0 23 0 52
102. Armin Moks Kolga Kool 72 86 81 79 22 8 13 15 50
103. Hans Peep Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 45 118 - 0 49 0 0 49
104. Karel Udras Ülenurme Gümnaasium 82 119 130 59 12 0 0 35 47
105. Kristjan Jaak Kangur Lõpe Kool 62 79 103 - 32 15 0 0 47
106. Kreete Kivirand Kehra Gümnaasium - 126 89 52 0 0 5 42 47
107. Johanna Keerd Muhu Põhikool 48 102 131 - 46 0 0 0 46
108. Markus Niilus Nõo Põhikool 84 - 107 60 10 0 0 34 44
109. Sofia Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 109 82 84 73 0 12 10 21 43
110. Erik Korniltsev Tallinna 32. Keskkool 71 109 136 75 23 0 0 19 42
111. Ananthan Praveen Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 55 126 - 0 39 0 0 39
112. Kennert Rannama Kilingi-Nõmme Gümnaasium 55 - - - 39 0 0 0 39
113. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium - 68 82 105 0 26 12 0 38
114. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 56 0 0 0 38 38
115. Patrick Liik Nõo Põhikool 98 129 122 57 0 0 0 37 37
116. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 85 74 86 - 9 20 8 0 37
117. Aleksei Nikitenko Tallinna Juudi Kool 59 - - - 35 0 0 0 35
118. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium - 73 109 85 0 21 0 9 30
119. Stina Varik Kõrveküla Põhikool 122 137 65 - 0 0 29 0 29
120. Kadi Sammul Nõo Põhikool - 65 123 - 0 29 0 0 29
121. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool - - - 65 0 0 0 29 29
122. Robi Varul Kolga Kool - 124 66 113 0 0 28 0 28
123. Jegor Železnjakov Tallinna Juudi Kool 66 - - - 28 0 0 0 28
124. Mihkel Mariusz Jezierski Ülenurme Gümnaasium - 104 67 103 0 0 27 0 27
125. Rasmus Vahelaan Ülenurme Gümnaasium - 75 121 87 0 19 0 7 26
126. Almar Kristofer Taru Ülenurme Gümnaasium 68 135 119 - 26 0 0 0 26
127. Sandra Lubi Ülenurme Gümnaasium - 144 69 98 0 0 25 0 25
128. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool - - 102 69 0 0 0 25 25
129. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 70 0 0 0 24 24
130. Liis Lumisalu Pärnu Vanalinna Põhikool 90 76 - - 4 18 0 0 22
131. Sergei Lukauškin Tallinna Juudi Kool 73 - - - 21 0 0 0 21
132. Karl Kõiv Ülenurme Gümnaasium 96 77 92 101 0 17 2 0 19
133. Andren Kaju Ülenurme Gümnaasium 78 99 91 109 16 0 3 0 19
134. Gert Kalviste Tallinna Ühisgümnaasium 77 - - - 17 0 0 0 17
135. Maurer Patrick Tallinna Lilleküla Gümnaasium 104 127 79 - 0 0 15 0 15
136. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 121 - - 80 0 0 0 14 14
137. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 80 - - - 14 0 0 0 14
138. Andry Auväät Kallavere Keskkool 118 117 101 81 0 0 0 13 13
139. Eliah Kelfmann Tallinna Juudi Kool 81 - - - 13 0 0 0 13
140. Kert Lepp Ülenurme Gümnaasium - 84 93 99 0 10 1 0 11
141. Toneri Valt Tallinna Ühisgümnaasium 127 83 - - 0 11 0 0 11
142. Kaur Oskar Vanaselja Nõo Põhikool - 85 132 107 0 9 0 0 9
143. Laura Pihlik Kõrveküla Põhikool 86 141 104 - 8 0 0 0 8
144. Ivo Urb Tallinna Ühisgümnaasium 88 92 - - 6 2 0 0 8
145. Rasmus Karu Ülenurme Gümnaasium - - 120 88 0 0 0 6 6
146. Karel Keis Ülenurme Gümnaasium 94 89 94 104 0 5 0 0 5
147. Marcus Ellervee Kallavere Keskkool 89 95 - - 5 0 0 0 5
148. Matheas Trilljärv Kolga Kool - - 108 90 0 0 0 4 4
149. Jasper Luik Ülenurme Gümnaasium - 90 117 - 0 4 0 0 4
150. Markus Loopere Aruküla Põhikool 91 106 - - 3 0 0 0 3
151. Anette Valge Kõrveküla Põhikool 92 101 100 - 2 0 0 0 2
152. Merili Kütt Kehra Gümnaasium - - 133 92 0 0 0 2 2
153. Agnes Mikson Ambla Lasteaed-Põhikool 101 131 95 94 0 0 0 0 0
154. William Wa Õunpuu Kolga Kool 100 132 98 115 0 0 0 0 0
155. Gerto Lipetski Kolga Kool 125 116 116 111 0 0 0 0 0
156. Kusti Sammul Nõo Põhikool 130 130 112 100 0 0 0 0 0
157. Mait Juuse Kallavere Keskkool 95 113 110 - 0 0 0 0 0
158. Anna-Anastassia Sokologorskaja Kallavere Keskkool 102 128 - 102 0 0 0 0 0
159. Kevin Kütt Nõo Põhikool - 108 124 106 0 0 0 0 0
160. Silvia Jallai Kõrveküla Põhikool 119 107 127 - 0 0 0 0 0
161. Artur Kostin Kehra Gümnaasium - 145 115 97 0 0 0 0 0
162. Marcus Luksepp Nõo Põhikool 123 105 135 - 0 0 0 0 0
163. Marindra Soikka Kehra Gümnaasium - 134 114 116 0 0 0 0 0
164. Artjom Anfilov Kehra Gümnaasium - 143 128 117 0 0 0 0 0
165. Oskar Puis Ülenurme Gümnaasium - 115 111 - 0 0 0 0 0
166. Tanel Viks Kehra Gümnaasium - - 137 96 0 0 0 0 0
167. Mihkel Jaas Karu Tallinna Ühisgümnaasium 136 103 - - 0 0 0 0 0
168. Robin Allas Ülenurme Gümnaasium - 114 125 - 0 0 0 0 0
169. Katerine Kaing Kehra Gümnaasium - 146 97 - 0 0 0 0 0
170. Annabel Hiiu Kehra Gümnaasium - 138 - 108 0 0 0 0 0
171. Rene Veike Ambla Lasteaed-Põhikool - 140 - 110 0 0 0 0 0
172. Jürgen Smidt Nõo Põhikool 111 148 - - 0 0 0 0 0
173. Kaur Nelke Tallinna Lilleküla Gümnaasium 133 - 129 - 0 0 0 0 0
174. Rene Soomets Kehra Gümnaasium - 147 - 119 0 0 0 0 0
175. Oskar Luhar Paikuse Põhikool - 96 - - 0 0 0 0 0
176. Märt Mändla Ambla Lasteaed-Põhikool - 97 - - 0 0 0 0 0
177. Rainer Sõstar Kallavere Keskkool 99 - - - 0 0 0 0 0
178. Rene Poogen Tallinna 32. Keskkool 103 - - - 0 0 0 0 0
179. Mihkel Viitung Tallinna Ühisgümnaasium - - 105 - 0 0 0 0 0
180. Ahti Soots Tallinna Ühisgümnaasium 105 - - - 0 0 0 0 0
181. Mark Sprudž Tallinna Juudi Kool 108 - - - 0 0 0 0 0
182. Mark Kolga Tallinna Juudi Kool 114 - - - 0 0 0 0 0
183. Artur Shumilo Kehra Gümnaasium - - - 114 0 0 0 0 0
184. Kristjan Puidak Tallinna Ühisgümnaasium 115 - - - 0 0 0 0 0
185. Alex Kristian Ridar Tallinna Juudi Kool 116 - - - 0 0 0 0 0
186. Mattias Oskar Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium - 118 - - 0 0 0 0 0
187. Liisi Pella Kallavere Keskkool - 120 - - 0 0 0 0 0
188. Mihkel Kulu Ülenurme Gümnaasium 120 - - - 0 0 0 0 0
189. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool - 121 - - 0 0 0 0 0
190. Uku Morten Laurits Kolga Kool - 123 - - 0 0 0 0 0
191. Georg Neilinn Tallinna Ühisgümnaasium 124 - - - 0 0 0 0 0
192. Erich-Mark Tšupin Kallavere Keskkool 126 - - - 0 0 0 0 0
193. Marie-Eliise Kasemaa Tallinna Ühisgümnaasium 128 - - - 0 0 0 0 0
194. Karro Virola Kallavere Keskkool 129 - - - 0 0 0 0 0
195. Karl Andres Lausmaa Tallinna Ühisgümnaasium 131 - - - 0 0 0 0 0
196. Uku-Kristjan Sass Kolga Kool 132 - - - 0 0 0 0 0
197. Marylii Eikla Kallavere Keskkool - 133 - - 0 0 0 0 0
198. Sten-Mark Selberg Tallinna Ühisgümnaasium 134 - - - 0 0 0 0 0
199. Andrus Anti Rimmeld Kolga Kool 135 - - - 0 0 0 0 0
200. Johannes Parman Kehra Gümnaasium - 136 - - 0 0 0 0 0
201. Maria Varind Tallinna Ühisgümnaasium 137 - - - 0 0 0 0 0
202. Artur Šumilo Kehra Gümnaasium - 139 - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Narva Kesklinna Gümnaasium 1810 6
2. Peetri Lasteaed-Põhikool 1426 17
3. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1406 5
4. Kambja Põhikool 1374 13
5. Ülenurme Gümnaasium 993 20
6. Muhu Põhikool 889 5
7. Lõpe Kool 884 8
8. Kolga Kool 669 12
9. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 588 4
10. Gustav Adolfi Gümnaasium 558 5
11. Nõo Põhikool 491 12
12. Tallinna Ühisgümnaasium 462 15
13. Narva Vanalinna Riigikool 450 2
14. Paikuse Põhikool 407 3
15. Tallinna Juudi Kool 357 9
16. Kahtla Lasteaed-Põhikool 275 4
17. Jüri Gümnaasium 265 2
18. Tallinna Reaalkool 260 4
19. Tallinna Südalinna Kool 228 1
20. Lustivere Põhikool 224 1
21. Kuressaare Gümnaasium 217 3
22. Aruküla Põhikool 192 5
23. Ambla Lasteaed-Põhikool 172 5
24. Luunja Keskkool 121 1
25. Tallinna Merekalda Kool 117 2
26. Tallinna Nõmme Põhikool 105 1
27. Kallavere Keskkool 103 10
28. Tallinna 32. Keskkool 103 3
29. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 103 4
30. Sillamäe Eesti Põhikool 91 2
31. Kehra Gümnaasium 79 13
32. Kõrveküla Põhikool 39 4
33. Pärnu Vanalinna Põhikool 22 1


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216