menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Male 2016/2017 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 1 2 1 1 100 95 100 100 300
2. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 2 1 2 2 95 100 95 95 290
3. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 4 8 3 3 90 86 92 92 274
4. Tormi Kull Jüri Gümnaasium 7 5 13 4 87 89 81 90 266
5. Oskar Saareall Tartu Kivilinna Kool 6 4 - 6 88 90 0 88 266
6. Arseni Nikitin Narva Vanalinna Riigikool 10 6 5 13 84 88 89 81 261
7. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 22 3 16 5 72 92 78 89 259
8. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium 5 18 12 7 89 76 82 87 258
9. Tuudur Jakob Padari Jüri Gümnaasium 15 9 6 11 79 85 88 83 256
10. Erik Johhanes Lehes Tartu Erakool 17 7 14 9 77 87 80 85 252
11. Jakob Luts Jüri Gümnaasium 14 14 4 16 80 80 90 78 250
12. Pavel Brjuzgin Narva Vanalinna Riigikool 11 17 21 12 83 77 73 82 242
13. Andreas Kompus Aruküla Põhikool 81 10 7 23 13 84 87 71 242
14. Karl Mattias Kokk Tartu Erakool 21 13 20 8 73 81 74 86 241
15. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 12 15 18 27 82 79 76 67 237
16. Romet Rebane Paikuse Põhikool 13 24 22 14 81 70 72 80 233
17. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 18 27 15 17 76 67 79 77 232
18. Karl Kompus Aruküla Põhikool 29 25 11 19 65 69 83 75 227
19. Kristofer Orglaan Kuressaare Gümnaasium 41 21 19 15 53 73 75 79 227
20. Gregor Lääne Pärnu Vanalinna Põhikool - 12 8 37 0 82 86 57 225
21. Hugo Tammepõld Jüri Gümnaasium 30 11 40 21 64 83 54 73 220
22. Karl Elias Saue Tallinna Kesklinna Põhikool 3 19 41 59 92 75 53 35 220
23. Rasmus Pallum Jüri Gümnaasium 159 35 17 10 0 59 77 84 220
24. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 32 20 32 18 62 74 62 76 212
25. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 25 22 28 42 69 72 66 52 207
26. Devis Nool Põltsamaa Ühisgümnaasium 43 29 25 24 51 65 69 70 204
27. Saveli Fedyaev Narva Vanalinna Riigikool 8 48 44 30 86 46 50 64 200
28. Karl Marten Titson Lõpe Kool 79 34 10 38 15 60 84 56 200
29. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool - 33 30 22 0 61 64 72 197
30. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 16 28 102 43 78 66 0 51 195
31. Kaili Loorand Jüri Gümnaasium 24 31 35 46 70 63 59 48 192
32. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 9 93 45 41 85 1 49 53 187
33. Rasmus Uljas Jüri Gümnaasium 46 26 27 48 48 68 67 46 183
34. Trevor Mäemets Aruküla Põhikool 47 23 69 29 47 71 25 65 183
35. Juss Vilk Põltsamaa Ühisgümnaasium 33 32 48 36 61 62 46 58 181
36. Kertu Karba Tartu Erakool 91 36 33 35 3 58 61 59 178
37. Iris Sepping Muhu Põhikool 23 42 43 58 71 52 51 36 174
38. Alari Raudsepp Nõo Põhikool 62 30 51 28 32 64 43 66 173
39. Adeliis Karro Tartu Kivilinna Kool 37 39 - 34 57 55 0 60 172
40. Anni Nurmberg Muhu Põhikool 36 43 63 39 58 51 31 55 164
41. Lem-Leonhard Roots Jüri Gümnaasium 34 41 - 45 60 53 0 49 162
42. Mikk Sameli Tallinna Kesklinna Põhikool 60 38 24 102 34 56 70 0 160
43. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 35 50 42 77 59 44 52 17 155
44. Owe Pagil Jüri Gümnaasium 49 47 31 107 45 47 63 0 155
45. Raimond Laiv Pärnu Vanalinna Põhikool - - 9 25 0 0 85 69 154
46. Johannes Poll Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 86 52 67 20 8 42 27 74 143
47. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 20 65 59 64 74 29 35 30 139
48. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 46 26 71 0 48 68 23 139
49. Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 53 103 62 33 41 0 32 61 134
50. Madis Saksakulm Muhu Põhikool 70 104 23 55 24 0 71 39 134
51. Annabel Joakit Jüri Gümnaasium 64 - 34 51 30 0 60 43 133
52. Niglas Meinson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 59 - 66 26 35 0 28 68 131
53. Oliver Žukovitš Põltsamaa Ühisgümnaasium - 55 36 62 0 39 58 32 129
54. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 55 64 55 47 39 30 39 47 125
55. Hermet Toonikus Lõpe Kool 56 57 49 66 38 37 45 28 120
56. Kreete Põdra Lõpe Kool - 16 54 - 0 78 40 0 118
57. Henri Sireli Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 49 57 60 0 45 37 34 116
58. Artjom Bedjuhhov Narva Vanalinna Riigikool 83 45 39 84 11 49 55 10 115
59. Kerot Luhaäär Kilingi-Nõmme Gümnaasium 57 59 58 54 37 35 36 40 113
60. Andreas Siemer Aruküla Põhikool - - 38 40 0 0 56 54 110
61. Kaarel Madisson Luunja Keskkool 27 79 70 - 67 15 24 0 106
62. Martti Miks Palupera Põhikool 51 - 50 76 43 0 44 18 105
63. Ander Varuškin Põltsamaa Ühisgümnaasium 39 - 95 44 55 0 0 50 105
64. Kaisa Loorand Jüri Gümnaasium 96 - 53 31 0 0 41 63 104
65. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 50 96 47 82 44 0 47 12 103
66. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 26 145 96 67 68 0 0 27 95
67. Doris Aasa Jüri Gümnaasium - 37 56 - 0 57 38 0 95
68. Meelis Kriiva Kambja Põhikool 54 40 113 120 40 54 0 0 94
69. Elisabeth Vahtras Jüri Gümnaasium 42 - 60 98 52 0 34 0 86
70. Aivar Allik Lõpe Kool - - 37 70 0 0 57 24 81
71. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool - 83 29 95 0 11 65 0 76
72. Jürgen Tampere Tallinna Reaalkool 19 - - - 75 0 0 0 75
73. Aleksandr Lohmatov Narva Vanalinna Riigikool - 44 71 118 0 50 23 0 73
74. Jakob Kalberg Põltsamaa Ühisgümnaasium 38 - 78 97 56 0 16 0 72
75. Rasmus Sõukand Kambja Põhikool 65 125 135 53 29 0 0 41 70
76. Roosi Pehlak Muhu Põhikool 89 81 52 80 5 13 42 14 69
77. Silver Ots Muhu Põhikool 52 80 84 83 42 14 10 11 67
78. Sonja Sepping Muhu Põhikool 103 69 115 52 0 25 0 42 67
79. Patrick Sarapuu Põltsamaa Ühisgümnaasium - 53 - 68 0 41 0 26 67
80. Alari Nõmmik Pärnu Mai kool 28 95 - - 66 0 0 0 66
81. Tanel Otto Tallinna 32. Keskkool 73 72 73 117 21 22 21 0 64
82. Kaspar Koit Rapla Ühisgümnaasium 31 - - - 63 0 0 0 63
83. Patrik Raudsepp Aruküla Põhikool 104 98 - 32 0 0 0 62 62
84. Andres Kull Palupera Põhikool 71 60 109 149 23 34 0 0 57
85. Helena Kolbin Põltsamaa Ühisgümnaasium - 70 76 79 0 24 18 15 57
86. Johannes Männik Nõo Põhikool - 110 81 50 0 0 13 44 57
87. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 109 73 61 108 0 21 33 0 54
88. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 97 62 72 - 0 32 22 0 54
89. Robin Rämmer Tartu Kivilinna Kool 100 61 - 73 0 33 0 21 54
90. Andreas Trink Pärnu Mai kool 40 - - - 54 0 0 0 54
91. Miko Puk Kambja Põhikool 94 160 74 61 0 0 20 33 53
92. Cariina Lisette Liiv Lõpe Kool 66 74 - 89 28 20 0 5 53
93. Mikk Maurer Põltsamaa Ühisgümnaasium - 71 80 81 0 23 14 13 50
94. Marten Paimre Kuressaare Gümnaasium 44 - 118 - 50 0 0 0 50
95. Mirell Pagil Jüri Gümnaasium 45 108 144 141 49 0 0 0 49
96. Uku Rudolf Veski Jüri Gümnaasium 72 - 68 93 22 0 26 1 49
97. Karl Martin Linberg Jüri Gümnaasium - - 46 - 0 0 48 0 48
98. Sandra Villemson Põltsamaa Ühisgümnaasium 48 122 107 128 46 0 0 0 46
99. Sten Valm Lõpe Kool - - 121 49 0 0 0 45 45
100. Markus Heiter Surju Põhikool - 51 - - 0 43 0 0 43
101. Milana Homjakova Narva Vanalinna Riigikool 135 54 - 111 0 40 0 0 40
102. Alari Allik Lõpe Kool 85 158 64 113 9 0 30 0 39
103. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool 58 - 98 91 36 0 0 3 39
104. Carlos Kristjan Jänese Tallinna Kesklinna Põhikool - 56 - 101 0 38 0 0 38
105. Karel Zirk Jüri Gümnaasium - - - 56 0 0 0 38 38
106. Oliver Luik Tallinna Reaalkool - 138 105 57 0 0 0 37 37
107. Ramon Koort Sillamäe Eesti Põhikool 139 58 - 146 0 36 0 0 36
108. Villem Vackermann Laagri kool 115 88 65 125 0 6 29 0 35
109. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool - 63 90 147 0 31 4 0 35
110. Mark Samuilik Tallinna Ühisgümnaasium - 84 - 69 0 10 0 25 35
111. Anette Kalde Lõpe Kool - - 82 72 0 0 12 22 34
112. Anel Volmer Põltsamaa Ühisgümnaasium 61 142 155 - 33 0 0 0 33
113. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool - 156 91 65 0 0 3 29 32
114. Kaspar Kuusk Põltsamaa Ühisgümnaasium - - - 63 0 0 0 31 31
115. Rasmus Reose Rapla Ühisgümnaasium 63 - - - 31 0 0 0 31
116. Liina Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium 67 92 99 96 27 2 0 0 29
117. Mattias Kaaber Tallinna Pääsküla Kool - 66 100 119 0 28 0 0 28
118. Ott Johannes Valge Kuressaare Gümnaasium 143 67 - - 0 27 0 0 27
119. Rodion Belyaev Narva Vanalinna Riigikool 117 68 145 123 0 26 0 0 26
120. Chris Martin Linder Lõpe Kool 76 86 - - 18 8 0 0 26
121. Martin Vesselov Narva Vanalinna Riigikool 68 148 - - 26 0 0 0 26
122. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 145 147 77 86 0 0 17 8 25
123. Arseni Malovanenko Narva Vanalinna Riigikool 69 143 119 - 25 0 0 0 25
124. Markus Valgerist Nõo Põhikool 90 78 136 99 4 16 0 0 20
125. Sander Urbla Nõo Põhikool 157 164 146 74 0 0 0 20 20
126. Rannar Laup Rapla Ühisgümnaasium 74 94 - - 20 0 0 0 20
127. Kasper Kuusk Kuressaare Gümnaasium 93 - 75 - 1 0 19 0 20
128. Artem Cheremisinov Narva Vanalinna Riigikool 133 75 114 106 0 19 0 0 19
129. Kristjan Gontšarenko Lõpe Kool - - - 75 0 0 0 19 19
130. Henri Pugast Tamsalu Gümnaasium 75 - - - 19 0 0 0 19
131. Robin Blauhut Tallinna Pääsküla Kool - 82 88 131 0 12 6 0 18
132. Liis Juhansoo Surju Põhikool 132 76 - - 0 18 0 0 18
133. Anastassia Maksakova Narva Vanalinna Riigikool 113 77 94 133 0 17 0 0 17
134. Louis Jesse Albert Kolga Kool 77 139 - - 17 0 0 0 17
135. Anne-Lissy Lebedeva Surju Põhikool 78 150 - - 16 0 0 0 16
136. Isabel Lehtla Põltsamaa Ühisgümnaasium - - - 78 0 0 0 16 16
137. Elmar Jefimov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 108 101 79 114 0 0 15 0 15
138. Kaur Kristjan Mäemets Kuressaare Gümnaasium 80 - - - 14 0 0 0 14
139. Alo Pähkel Põltsamaa Ühisgümnaasium 82 - - - 12 0 0 0 12
140. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 124 124 83 - 0 0 11 0 11
141. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 98 111 93 85 0 0 1 9 10
142. Riko Väster Põltsamaa Ühisgümnaasium 84 - - - 10 0 0 0 10
143. Carola-Elisabeth Anter Tallinna 32. Keskkool 92 109 87 116 2 0 7 0 9
144. Gerlin A Luik Põltsamaa Ühisgümnaasium 114 85 112 94 0 9 0 0 9
145. Karl Erik Kompus Jüri Gümnaasium 87 114 92 140 7 0 2 0 9
146. Nikita Pöörman Narva Vanalinna Riigikool 126 - 85 112 0 0 9 0 9
147. Tauro Tõnuri Jüri Gümnaasium 122 137 86 155 0 0 8 0 8
148. Mark Mevon Henry Väli Kuressaare Gümnaasium 116 87 122 - 0 7 0 0 7
149. Lev Rojak Narva Vanalinna Riigikool - - 117 87 0 0 0 7 7
150. Silver Leidus Tallinna 32. Keskkool 88 97 106 121 6 0 0 0 6
151. Annaliisa Palm Põltsamaa Ühisgümnaasium 121 112 110 88 0 0 0 6 6
152. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool - 89 97 122 0 5 0 0 5
153. Kert Allik Pärnu Rääma Põhikool 130 - 89 - 0 0 5 0 5
154. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool - 135 101 90 0 0 0 4 4
155. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool - 90 111 126 0 4 0 0 4
156. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium - 91 - 115 0 3 0 0 3
157. Karl Aksel Männik Nõo Põhikool - 99 131 92 0 0 0 2 2
158. Robin M. Lääts Põltsamaa Ühisgümnaasium 111 123 130 104 0 0 0 0 0
159. Mathias Männik Tallinna 32. Keskkool 149 107 128 100 0 0 0 0 0
160. Ander Venno Põltsamaa Ühisgümnaasium 101 121 133 145 0 0 0 0 0
161. Mari-Liis Jukk Põltsamaa Ühisgümnaasium 102 118 140 143 0 0 0 0 0
162. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 119 115 116 160 0 0 0 0 0
163. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 123 136 141 134 0 0 0 0 0
164. Gevert Alt Tallinna 32. Keskkool 158 116 108 159 0 0 0 0 0
165. Aston Parol Nõo Põhikool 155 144 134 130 0 0 0 0 0
166. Lennart-Samuel Talvik Paikuse Põhikool 154 157 127 127 0 0 0 0 0
167. Aleksandr Korolko Narva Vanalinna Riigikool 146 141 150 139 0 0 0 0 0
168. Carina Kohv Pärnu Rääma Põhikool 134 154 126 172 0 0 0 0 0
169. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool 151 133 143 165 0 0 0 0 0
170. Frenk Valov Valga Põhikool 137 140 149 170 0 0 0 0 0
171. Kertu Eepold Kolga Kool 153 127 160 167 0 0 0 0 0
172. Lene Jüriso Pärnu Rääma Põhikool 120 172 159 156 0 0 0 0 0
173. Artjom Zemljakov Narva Vanalinna Riigikool 156 163 139 154 0 0 0 0 0
174. Martin Ots Tallinna 32. Keskkool 125 - 125 103 0 0 0 0 0
175. Alisa Kriina Narva Vanalinna Riigikool 112 - 103 144 0 0 0 0 0
176. Ustinia Orlova Narva Vanalinna Riigikool 110 132 120 - 0 0 0 0 0
177. Reimo Roos Põltsamaa Ühisgümnaasium - 152 123 109 0 0 0 0 0
178. Oliver Lõbus Kuressaare Gümnaasium 107 146 - 137 0 0 0 0 0
179. Lauri Lehesaar Nõo Põhikool - 129 138 138 0 0 0 0 0
180. Gaabriel Kaljurand Sillamäe Eesti Põhikool 148 106 - 151 0 0 0 0 0
181. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool - 131 129 150 0 0 0 0 0
182. Sofia Zimina Narva Vanalinna Riigikool - 126 156 148 0 0 0 0 0
183. Regiina Rudisaar Põltsamaa Ühisgümnaasium 138 170 - 132 0 0 0 0 0
184. Kasper Eke Raju Kuressaare Gümnaasium 140 162 - 142 0 0 0 0 0
185. Laura Brita Otsus Põltsamaa Ühisgümnaasium 129 168 158 - 0 0 0 0 0
186. Karl Joosep Stroom Põltsamaa Ühisgümnaasium - 155 148 157 0 0 0 0 0
187. Liisa L. Evert Põltsamaa Ühisgümnaasium 152 165 151 - 0 0 0 0 0
188. Elisabeth Kulla Tallinna Kesklinna Põhikool - 169 152 152 0 0 0 0 0
189. Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 142 167 - 166 0 0 0 0 0
190. Timo Juhkam Põltsamaa Ühisgümnaasium - 171 142 163 0 0 0 0 0
191. Pille-Riin Plakk Kolga Kool - 161 154 162 0 0 0 0 0
192. Kristjan Rosberg Tallinna Kesklinna Põhikool - 151 157 171 0 0 0 0 0
193. Kaspar Kontson Tallinna 32. Keskkool 95 100 - - 0 0 0 0 0
194. Airis Toimla Tallinna Pääsküla Kool - 117 104 - 0 0 0 0 0
195. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool 127 102 - - 0 0 0 0 0
196. Selena Targama Põltsamaa Ühisgümnaasium - - 132 105 0 0 0 0 0
197. Katariina Pärn Tallinna Ühisgümnaasium 106 - - 136 0 0 0 0 0
198. Priidu Hugo Pukk Tallinna Ühisgümnaasium 141 113 - - 0 0 0 0 0
199. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool - 120 - 135 0 0 0 0 0
200. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Kool - 153 - 110 0 0 0 0 0
201. Robin Rekker Luunja Keskkool - 130 - 153 0 0 0 0 0
202. Platon Boiko Narva Vanalinna Riigikool 144 166 - - 0 0 0 0 0
203. Ferris Rahu Tallinna Kesklinna Põhikool - - 147 169 0 0 0 0 0
204. Rebekka Rekker Luunja Keskkool - 159 - 161 0 0 0 0 0
205. Jasper Valtenberg Tallinna Kesklinna Põhikool - - 153 168 0 0 0 0 0
206. Sten-Lenar Nirgi Tamsalu Gümnaasium 99 - - - 0 0 0 0 0
207. Mattias Pärl Aruküla Põhikool - 105 - - 0 0 0 0 0
208. Aksel Õunpuu Kuressaare Gümnaasium 105 - - - 0 0 0 0 0
209. Trevon Ellamaa Jüri Gümnaasium 118 - - - 0 0 0 0 0
210. Marten Leok Aruküla Põhikool - 119 - - 0 0 0 0 0
211. Karl Vimberg Jüri Gümnaasium - - - 124 0 0 0 0 0
212. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool - - 124 - 0 0 0 0 0
213. Stever Tamm Põltsamaa Ühisgümnaasium 128 - - - 0 0 0 0 0
214. Miko Allik Põltsamaa Ühisgümnaasium - 128 - - 0 0 0 0 0
215. Kati Tõnts Põltsamaa Ühisgümnaasium - - - 129 0 0 0 0 0
216. Miko Pukk Kuressaare Gümnaasium 131 - - - 0 0 0 0 0
217. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool - 134 - - 0 0 0 0 0
218. Anna Mäll Tallinna 32. Keskkool 136 - - - 0 0 0 0 0
219. Kenneth Kuusk Põltsamaa Ühisgümnaasium - - 137 - 0 0 0 0 0
220. Mattis Tampere Tallinna Reaalkool 147 - - - 0 0 0 0 0
221. Aleks Tõnnus Tallinna Ühisgümnaasium - 149 - - 0 0 0 0 0
222. Erik Simson Narva Vanalinna Riigikool 150 - - - 0 0 0 0 0
223. Mark Hakim Boujendar Tallinna Pääsküla Kool - - - 158 0 0 0 0 0
224. Kelit Kesa Põltsamaa Ühisgümnaasium - - - 164 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Jüri Gümnaasium 1596 21
2. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1246 8
3. Narva Vanalinna Riigikool 1148 20
4. Lõpe Kool 1004 11
5. Põltsamaa Ühisgümnaasium 948 32
6. Aruküla Põhikool 930 10
7. Tartu Erakool 824 3
8. Muhu Põhikool 746 6
9. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 544 5
10. Saaremaa Ühisgümnaasium 542 3
11. Tartu Kivilinna Kool 492 5
12. Pärnu Mai kool 480 3
13. Tallinna 32. Keskkool 461 11
14. Tallinna Kesklinna Põhikool 453 7
15. Kuressaare Gümnaasium 398 10
16. Rakvere Waldorfkool 395 1
17. Tartu Waldorfgümnaasium 385 1
18. Pärnu Vanalinna Põhikool 379 2
19. Tallinna Pääsküla Kool 358 13
20. Tallinna Arte Gümnaasium 334 1
21. Nõo Põhikool 315 9
22. Paikuse Põhikool 303 2
23. Surju Põhikool 245 4
24. Kambja Põhikool 217 3
25. Palupera Põhikool 201 3
26. Kahtla Lasteaed-Põhikool 172 2
27. Tallinna Reaalkool 137 4
28. Rapla Ühisgümnaasium 114 3
29. Luunja Keskkool 106 3
30. Tallinna Ühisgümnaasium 38 5
31. Sillamäe Eesti Põhikool 36 2
32. Laagri kool 35 1
33. Tamsalu Gümnaasium 19 2
34. Kolga Kool 17 3
35. Pärnu Rääma Põhikool 5 3
36. Tartu Kesklinna Kool 0 1
37. Valga Põhikool 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235