menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Male 2016/2017 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Margareth Olde Tallinna Reaalkool 5 1 2 3 89 100 95 92 287
2. Grete Olde Tallinna Reaalkool 3 2 5 1 92 95 89 100 287
3. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium 2 132 1 10 95 0 100 84 279
4. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium 4 3 6 2 90 92 88 95 277
5. Anastassia Belaja Narva Kesklinna Gümnaasium 14 4 7 4 80 90 87 90 267
6. Jorm Roots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7 8 3 8 87 86 92 86 265
7. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 12 23 4 6 82 71 90 88 260
8. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 6 85 8 11 88 9 86 83 257
9. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 16 7 16 5 78 87 78 89 254
10. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 10 6 12 - 84 88 82 0 254
11. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 8 17 11 28 86 77 83 66 246
12. Denis Petrov Tartu Variku Kool 19 43 10 12 75 51 84 82 241
13. Artur Rikas Narva Vanalinna Riigikool 26 22 14 13 68 72 80 81 233
14. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool - 11 9 36 0 83 85 58 226
15. Mirko Lainevool Jüri Gümnaasium 13 29 38 15 81 65 56 79 225
16. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 57 19 13 26 37 75 81 68 224
17. Laureta Tammepõld Jüri Gümnaasium 43 13 33 14 51 81 61 80 222
18. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 17 36 36 9 77 58 58 85 220
19. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 59 12 34 18 35 82 60 76 218
20. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 23 27 26 17 71 67 68 77 216
21. Lauri Pehlak Muhu Põhikool 36 9 46 22 58 85 48 72 215
22. Maanus Maametsa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 24 15 31 - 70 79 63 0 212
23. Ragne Gromov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 37 20 35 16 57 74 59 78 211
24. Markus Veia Aruküla Põhikool 22 68 18 31 72 26 76 63 211
25. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool 15 31 25 68 79 63 69 26 211
26. Markus Rene Hakkaja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 27 28 20 37 67 66 74 57 207
27. Miko Pärn Muhu Põhikool 31 48 17 35 63 46 77 59 199
28. Rasmus Koppel Pärnu Ülejõe Põhikool - 42 28 21 0 52 66 73 191
29. Georg Aleksander Pedoson Tallinna Nõmme Põhikool 1 10 - - 100 84 0 0 184
30. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 44 32 47 25 50 62 47 69 181
31. Ergas-Ever Kask Lustivere Põhikool - 18 41 44 0 76 53 50 179
32. Sisandra Põdra Lõpe Kool 18 44 42 62 76 50 52 32 178
33. Christopher Gutmann Jüri Gümnaasium 61 53 19 33 33 41 75 61 177
34. Karl-Egert Daškov Kambja Põhikool 63 24 61 20 31 70 33 74 177
35. Roger Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool 70 45 43 19 24 49 51 75 175
36. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 41 47 21 - 53 47 73 0 173
37. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 42 50 40 29 52 44 54 65 171
38. Kenri Koort Kambja Põhikool 11 - - 7 83 0 0 87 170
39. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium 51 67 22 41 43 27 72 53 168
40. Joonas Palu Kambja Põhikool 90 14 77 24 4 80 17 70 167
41. Aleksndra Iis Narva Vanalinna Riigikool 34 56 29 70 60 38 65 24 163
42. Andrus Jõeleht Muhu Põhikool 29 46 45 - 65 48 49 0 162
43. Lauri Raudsepp Nõo Põhikool 52 35 79 34 42 59 15 60 161
44. Kris Talving Pärnu Vanalinna Põhikool 54 25 48 51 40 69 46 43 158
45. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 35 66 24 - 59 28 70 0 157
46. Johanna Keerd Muhu Põhikool 49 82 55 27 45 12 39 67 151
47. Fjodor Fedyaev Narva Vanalinna Riigikool 46 37 51 113 48 57 43 0 148
48. Oliver Luup Muhu Põhikool 60 63 15 61 34 31 79 33 146
49. Martin Eier Pärnu Mai kool 25 21 - - 69 73 0 0 142
50. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool 32 79 30 - 62 15 64 0 141
51. Alex Nurmberg Muhu Põhikool 40 95 54 50 54 0 40 44 138
52. Julija Bussel Narva Vanalinna Riigikool 21 34 - - 73 60 0 0 133
53. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 79 61 44 45 15 33 50 49 132
54. Kristjan Mägi Kambja Põhikool 56 - 56 38 38 0 38 56 132
55. Armas Jürgenson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 26 - 30 0 68 0 64 132
56. Markus Lõiv Peetri Lasteaed-Põhikool 45 70 80 39 49 24 14 55 128
57. Markus-Aleks Trofimov Rapla Ühisgümnaasium 39 - 23 - 55 0 71 0 126
58. Robin Kalde Lõpe Kool - 60 59 40 0 34 35 54 123
59. Tuudur Tilk Rapla Ühisgümnaasium 84 49 27 - 10 45 67 0 122
60. Marko Sildvee Pärnu Mai kool 28 38 - - 66 56 0 0 122
61. Rasmus Koikson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 82 98 60 23 12 0 34 71 117
62. Uku Tominga Surju Põhikool 50 69 49 - 44 25 45 0 114
63. Karl Otto Lillemets Tallinna Ühisgümnaasium 78 33 - 57 16 61 0 37 114
64. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 104 41 37 - 0 53 57 0 110
65. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 66 58 53 64 28 36 41 30 107
66. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool 38 54 83 94 56 40 11 0 107
67. Gabriel Mälton Kambja Põhikool 48 - 78 49 46 0 16 45 107
68. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium 64 81 32 80 30 13 62 14 106
69. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool - 57 50 69 0 37 44 25 106
70. Karro Soosaar Kambja Põhikool 76 80 63 42 18 14 31 52 101
71. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 73 62 81 47 21 32 13 47 100
72. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 55 90 84 43 39 4 10 51 100
73. Doris Pajumäe Peetri Lasteaed-Põhikool 58 121 75 53 36 0 19 41 96
74. Mihkel Auväärt Muhu Põhikool 77 39 73 - 17 55 21 0 93
75. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool - 30 - 65 0 64 0 29 93
76. Kristjan Link Surju Põhikool 30 65 - - 64 29 0 0 93
77. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool - 88 57 48 0 6 37 46 89
78. Anastassia Sinitsõna Narva Kesklinna Gümnaasium - 5 - - 0 89 0 0 89
79. Kristjan Vasemägi Jüri Gümnaasium 65 77 88 52 29 17 6 42 88
80. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool - - 70 32 0 0 24 62 86
81. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 9 - - - 85 0 0 0 85
82. Enriko Kiuru Kambja Põhikool 53 72 135 75 41 22 0 19 82
83. Rando Lukk Luunja Keskkool 72 71 67 63 22 23 27 31 81
84. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium - 16 - - 0 78 0 0 78
85. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium - - 39 72 0 0 55 22 77
86. Margus Lambing Narva Kesklinna Gümnaasium 20 - - - 74 0 0 0 74
87. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 67 51 - 95 27 43 0 0 70
88. Ivo Urb Tallinna Ühisgümnaasium 86 55 - 74 8 39 0 20 67
89. Laura Samm Peetri Lasteaed-Põhikool 62 - 104 60 32 0 0 34 66
90. Robin Väli Kuressaare Gümnaasium 33 - - - 61 0 0 0 61
91. Marten Teder Jüri Gümnaasium 85 96 71 67 9 0 23 27 59
92. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool 83 78 65 - 11 16 29 0 56
93. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - 40 - - 0 54 0 0 54
94. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 99 52 85 - 0 42 9 0 51
95. Hans-Kristjan Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 95 120 92 46 0 0 2 48 50
96. Kusti Sammul Nõo Põhikool 81 117 101 58 13 0 0 36 49
97. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool 75 87 72 - 19 7 22 0 48
98. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 74 86 74 - 20 8 20 0 48
99. Nele-Liis Teekel Pärnu Mai kool 47 137 - - 47 0 0 0 47
100. Kristin Pärnik Pärnu Rääma Põhikool - 84 100 59 0 10 0 35 45
101. Monaliset Piile Pärnu Mai kool 68 76 - - 26 18 0 0 44
102. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool - 104 52 104 0 0 42 0 42
103. Martin Kaaber Tallinna Pääsküla Kool - - 58 89 0 0 36 5 41
104. Rasmus Kana Kambja Põhikool 114 75 - 73 0 19 0 21 40
105. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool - 130 - 54 0 0 0 40 40
106. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium - 103 124 55 0 0 0 39 39
107. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 97 91 87 66 0 3 7 28 38
108. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 98 64 115 86 0 30 0 8 38
109. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 108 109 97 56 0 0 0 38 38
110. Gert Kalviste Tallinna Ühisgümnaasium 115 59 - 99 0 35 0 0 35
111. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 88 106 66 - 6 0 28 0 34
112. Sander Juurik Kilingi-Nõmme Gümnaasium 71 - - 83 23 0 0 11 34
113. Kevin Järvet Aruküla Põhikool - 124 62 - 0 0 32 0 32
114. Romet Ereline Kambja Põhikool 101 136 64 96 0 0 30 0 30
115. Remo Raiesmaa Pärnu Rääma Põhikool 128 133 68 91 0 0 26 3 29
116. Rico Akiro Kaio Nõo Põhikool 69 99 118 102 25 0 0 0 25
117. Maris Pikkmets Lõpe Kool - 74 89 - 0 20 5 0 25
118. Johan Marcus Tamberg Rapla Ühisgümnaasium - - 69 - 0 0 25 0 25
119. Uku Kirs Kuressaare Gümnaasium - 131 98 71 0 0 0 23 23
120. Tony Tomson Pärnu Rääma Põhikool - 73 93 - 0 21 1 0 22
121. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 107 92 82 87 0 2 12 7 21
122. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 87 114 117 81 7 0 0 13 20
123. Karel Allik Pärnu Rääma Põhikool - 93 91 79 0 1 3 15 19
124. Maksim Manuilov Narva Vanalinna Riigikool 96 105 114 76 0 0 0 18 18
125. Kirke Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 76 - 0 0 18 0 18
126. Erik Presnov Kehra Gümnaasium 103 129 130 77 0 0 0 17 17
127. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium - - - 78 0 0 0 16 16
128. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 80 113 105 111 14 0 0 0 14
129. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool 91 97 - 84 3 0 0 10 13
130. Ott Andero Oidekivi Muhu Põhikool 100 116 95 82 0 0 0 12 12
131. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium - 83 - 93 0 11 0 1 12
132. Kirstin Kubja Pärnu Rääma Põhikool - 100 110 85 0 0 0 9 9
133. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool - 115 86 - 0 0 8 0 8
134. Maarja-Liis Mardim Kehra Gümnaasium 102 108 108 88 0 0 0 6 6
135. Martin Valvas Tartu Variku Kool 94 89 94 97 0 5 0 0 5
136. Markus Loopere Aruküla Põhikool 89 - - - 5 0 0 0 5
137. Tiia Tomson Kuuste Kool 133 101 96 90 0 0 0 4 4
138. Markus Teder Palupera Põhikool 127 - 90 112 0 0 4 0 4
139. Karl Kalkin Tallinna Ühisgümnaasium 92 112 - 101 2 0 0 0 2
140. Radislav Krutitsenko Kehra Gümnaasium - 141 126 92 0 0 0 2 2
141. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 93 - - - 1 0 0 0 1
142. Rene Veike Ambla Lasteaed-Põhikool 116 139 103 110 0 0 0 0 0
143. Kristjan Konts Kuuste Kool 132 123 109 108 0 0 0 0 0
144. Armin Moks Kolga Kool 106 147 122 105 0 0 0 0 0
145. Magnus Ojaniit Ambla Lasteaed-Põhikool 118 - 102 98 0 0 0 0 0
146. Karina Reisel Tallinna Ühisgümnaasium 111 111 - 106 0 0 0 0 0
147. Tanel Viks Kehra Gümnaasium 112 107 123 - 0 0 0 0 0
148. Karel Kutsar Nõo Põhikool - 134 106 103 0 0 0 0 0
149. Martin Tölp Pärnu Rääma Põhikool - 125 116 107 0 0 0 0 0
150. Häli Palmiste Pärnu Rääma Põhikool - 142 121 100 0 0 0 0 0
151. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 105 146 113 - 0 0 0 0 0
152. Johannes Parman Kehra Gümnaasium 131 127 107 - 0 0 0 0 0
153. Merili Kütt Kehra Gümnaasium 119 128 131 - 0 0 0 0 0
154. Marcus Luksepp Nõo Põhikool - 143 127 109 0 0 0 0 0
155. Kreete Kivirand Kehra Gümnaasium 121 140 119 - 0 0 0 0 0
156. Ekke Paul Pintmann Kolga Kool 110 138 132 - 0 0 0 0 0
157. Marindra Soikka Kehra Gümnaasium 124 144 125 - 0 0 0 0 0
158. Sten Kahu Tartu Variku Kool - 110 111 - 0 0 0 0 0
159. Matheas Trilljärv Kolga Kool - 126 112 - 0 0 0 0 0
160. Janar - Jaanus Peek Kolga Kool 109 - 133 - 0 0 0 0 0
161. Martin Tilk Rapla Ühisgümnaasium 123 122 - - 0 0 0 0 0
162. Kaire Taalmaa Pärnu Rääma Põhikool - 118 128 - 0 0 0 0 0
163. Daniel Ilves Luunja Keskkool 117 - 129 - 0 0 0 0 0
164. Andri Aarna Palupera Põhikool 126 - 120 - 0 0 0 0 0
165. Annabel Hiiu Kehra Gümnaasium 120 - 134 - 0 0 0 0 0
166. Geissi Eha Pärnu Mai kool 113 145 - - 0 0 0 0 0
167. Marti Pastak Tartu Kivilinna Kool - 94 - - 0 0 0 0 0
168. Niil Sepper Peetri Lasteaed-Põhikool - - 99 - 0 0 0 0 0
169. Hugo Pani Tartu Kivilinna Kool - 102 - - 0 0 0 0 0
170. Mattias Oskar Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium - 119 - - 0 0 0 0 0
171. Tarmo Põldsalu Palupera Põhikool 122 - - - 0 0 0 0 0
172. Tim Hendrik Kuusk Võru Kreutzwaldi Kool 125 - - - 0 0 0 0 0
173. Cristo Teder Palupera Põhikool 129 - - - 0 0 0 0 0
174. Gustav Gretškov Tallinna Lilleküla Gümnaasium 130 - - - 0 0 0 0 0
175. Argo Luur Lõpe Kool - 135 - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1582 12
2. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1491 7
3. Peetri Lasteaed-Põhikool 1393 16
4. Narva Kesklinna Gümnaasium 1154 5
5. Muhu Põhikool 1118 8
6. Kambja Põhikool 932 9
7. Jüri Gümnaasium 917 5
8. Narva Vanalinna Riigikool 787 5
9. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 694 5
10. Aruküla Põhikool 663 5
11. Lõpe Kool 531 5
12. Tallinna Ühisgümnaasium 458 7
13. Gustav Adolfi Gümnaasium 411 5
14. Surju Põhikool 364 3
15. Pärnu Mai kool 355 5
16. Tallinna 32. Keskkool 312 1
17. Tartu Variku Kool 297 3
18. Kuressaare Gümnaasium 280 4
19. Kahtla Lasteaed-Põhikool 278 5
20. Rapla Ühisgümnaasium 273 4
21. Nõo Põhikool 250 5
22. Paikuse Põhikool 248 2
23. Pärnu Vanalinna Põhikool 198 1
24. Pärnu Ülejõe Põhikool 191 1
25. Tallinna Nõmme Põhikool 184 1
26. Lustivere Põhikool 179 1
27. Pärnu Rääma Põhikool 164 9
28. Tallinna Pääsküla Kool 127 2
29. Luunja Keskkool 123 3
30. Ilmatsalu Põhikool 104 1
31. Kehra Gümnaasium 102 11
32. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 18 2
33. Saaremaa Ühisgümnaasium 16 1
34. Ambla Lasteaed-Põhikool 14 3
35. Palupera Põhikool 4 4
36. Kuuste Kool 4 2
37. Kolga Kool 0 4
38. Võru Kreutzwaldi Kool 0 1
39. Tartu Kivilinna Kool 0 2


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216