menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Male 2016/2017 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 1 2 2 5 100 95 95 89 290
2. Rene Lumiste Tallinna Reaalkool - 1 4 1 0 100 90 100 290
3. Georg Nero Tallinna Reaalkool - 3 1 2 0 92 100 95 287
4. Karl Aleksander Sirp Tallinna Inglise Kolledž 2 4 3 3 95 90 92 92 279
5. Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkool 4 5 6 7 90 89 88 87 267
6. Igor Mohhov Pärnu Koidula Gümnaasium 6 7 10 4 88 87 84 90 265
7. Kristofer Lõhmus Tallinna Tehnikagümnaasium 3 9 - 6 92 85 0 88 265
8. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum - 8 5 9 0 86 89 85 260
9. Rasmus Pärnu Pärnu Koidula Gümnaasium 9 10 7 8 85 84 87 86 258
10. Artur Tuttar Pärnu Koidula Gümnaasium 10 11 13 11 84 83 81 83 250
11. Oliver Vanker Pärnu Koidula Gümnaasium 5 14 25 17 89 80 69 77 246
12. Tanel Riivik Nõo Reaalgümnaasium 13 17 12 12 81 77 82 82 245
13. Siim Raidmets Pärnu Koidula Gümnaasium - 6 15 18 0 88 79 76 243
14. Arina Fedorova Pärnu Koidula Gümnaasium 17 22 11 14 77 72 83 80 240
15. Georg-Romet Topkin Tallinna Prantsuse Lütseum - 13 19 10 0 81 75 84 240
16. Joosep Jantson Pärnu Koidula Gümnaasium - 12 9 21 0 82 85 73 240
17. Garret Bergštein Pärnu Koidula Gümnaasium 16 23 20 15 78 71 74 79 231
18. Dan Taidla Läänemaa Ühisgümnaasium 20 19 14 19 74 75 80 75 230
19. Richard Kerde Tallinna Inglise Kolledž - 15 24 13 0 79 70 81 230
20. Anton Laagemann Nõo Reaalgümnaasium 14 31 8 - 80 63 86 0 229
21. Pavel Kornyshev Narva Kesklinna Gümnaasium 19 20 - 16 75 74 0 78 227
22. Jennifer Tõniste Pärnu Koidula Gümnaasium 21 29 18 25 73 65 76 69 218
23. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 24 - 23 20 70 0 71 74 215
24. Raido Rehepapp Nõo Reaalgümnaasium 25 26 21 - 69 68 73 0 210
25. Margerite Mesila Saaremaa Ühisgümnaasium 28 25 28 26 66 69 66 68 203
26. Triinu Jakson Saaremaa Ühisgümnaasium 26 - 30 23 68 0 64 71 203
27. Margus Morševitski Lihula Gümnaasium 29 30 27 - 65 64 67 0 196
28. Jan Veeret Rapla Ühisgümnaasium 7 16 - - 87 78 0 0 165
29. Madis Niinemets Nõo Reaalgümnaasium 11 - 16 - 83 0 78 0 161
30. Siim Poom Rapla Ühisgümnaasium 12 21 - - 82 73 0 0 155
31. Kristo Kurvits Rapla Ühisgümnaasium 15 24 - - 79 70 0 0 149
32. Karl Jakob Levin Nõo Reaalgümnaasium - 18 22 - 0 76 72 0 148
33. Mari Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium - - 17 24 0 0 77 70 147
34. Iiv Aavik Saaremaa Ühisgümnaasium - - 26 22 0 0 68 72 140
35. Karl-C. Rebane Läänemaa Ühisgümnaasium 23 28 - - 71 66 0 0 137
36. Makar Medvedev Tallinna Juudi Kool 27 33 - - 67 61 0 0 128
37. Romet Martjan Nõo Reaalgümnaasium 8 - - - 86 0 0 0 86
38. Mark-Kirill Gubal Noarootsi Gümnaasium 18 - - - 76 0 0 0 76
39. Ayrton Mägipõld Nõo Reaalgümnaasium 22 - - - 72 0 0 0 72
40. Kristiina Teinemaa Läänemaa Ühisgümnaasium - 27 - - 0 67 0 0 67
41. Risto Veemees Kuressaare Gümnaasium - - 29 - 0 0 65 0 65
42. Egert Klaamas Pärnu Koidula Gümnaasium - 32 - - 0 62 0 0 62

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Pärnu Koidula Gümnaasium 1686 10
2. Nõo Reaalgümnaasium 1159 7
3. Tallinna Reaalkool 931 3
4. Saaremaa Ühisgümnaasium 759 4
5. Tallinna Inglise Kolledž 599 2
6. Läänemaa Ühisgümnaasium 508 3
7. Tallinna Prantsuse Lütseum 500 2
8. Rapla Ühisgümnaasium 469 3
9. Gustav Adolfi Gümnaasium 379 1
10. Kuressaare Gümnaasium 280 2
11. Tallinna Tehnikagümnaasium 265 1
12. Narva Kesklinna Gümnaasium 227 1
13. Lihula Gümnaasium 196 1
14. Tallinna Juudi Kool 128 1
15. Noarootsi Gümnaasium 76 1


Aktiivseid kasutajaid: 2343
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2441
2. tennispall 2203
3. rontsronts 2157
4. Lolllaps 2025
5. MarlenEbok 1525
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. Crapshoot 2799
4. rontsronts 2749
5. antsuonu 2722

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. rong 2555
3. kostja 2515
4. bossy123 2491
5. Banks 2483

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. tennispall 2405
4. taifuun 2289
5. P1K3 2227

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3096
3. poffic 2513
4. 2ez4rtz 2509
5. Rambo96 2377