menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Male 2017/2018 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 2 2 1 1 95 95 100 100 295
2. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 1 1 6 4 100 100 88 90 290
3. Erik Johhanes Lehes Tartu Erakool 3 5 12 2 92 89 82 95 276
4. Rasmus Pallum Jüri Gümnaasium 7 6 2 36 87 88 95 58 270
5. Karl Mattias Kokk Tartu Erakool 10 9 3 8 84 85 92 86 263
6. Romet Rebane Paikuse Põhikool 5 16 29 3 89 78 65 92 259
7. Hugo Tammepõld Jüri Gümnaasium 8 4 13 15 86 90 81 79 257
8. Gregor Lääne Pärnu Vanalinna Põhikool 28 11 4 11 66 83 90 83 256
9. Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 25 7 8 14 69 87 86 80 253
10. Remmel Andero Audru kool 6 33 9 23 88 61 85 71 244
11. Ott Oskar Lehes Tartu Erakool 11 8 30 21 83 86 64 73 242
12. Rasmus Uljas Jüri Gümnaasium 13 14 17 16 81 80 77 78 239
13. Lem-Leonhard Roots Jüri Gümnaasium 4 22 18 106 90 72 76 0 238
14. Karl Kompus Aruküla Põhikool 20 27 35 7 74 67 59 87 228
15. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 14 36 32 9 80 58 62 85 227
16. Kerot Luhaäär Kilingi-Nõmme Gümnaasium 44 10 - 5 50 84 0 89 223
17. Karl Erik Kompus Jüri Gümnaasium 12 57 7 42 82 37 87 52 221
18. Gustav Georg Herman Tallinna Reaalkool - 32 11 18 0 62 83 76 221
19. Leen Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 68 28 14 25 26 66 80 69 215
20. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 178 25 15 29 0 69 79 65 213
21. Henri Sireli Kilingi-Nõmme Gümnaasium 186 19 33 17 0 75 61 77 213
22. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 17 59 46 10 77 35 48 84 209
23. Janne-Liis Tamm Audru kool 16 34 24 108 78 60 70 0 208
24. Andreas Kompus Aruküla Põhikool 22 21 49 32 72 73 45 62 207
25. Remi Lamsoo Aruküla Põhikool 30 18 36 28 64 76 58 66 206
26. Oliver Žukovitš Põltsamaa Ühisgümnaasium 31 - 23 22 63 0 71 72 206
27. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 3 39 35 0 92 55 59 206
28. Annabel Joakit Jüri Gümnaasium 23 12 42 - 71 82 52 0 205
29. Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 36 17 25 48 58 77 69 46 204
30. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium 35 13 48 34 59 81 46 60 200
31. Sten Valm Lõpe Kool 93 46 27 13 1 48 67 81 196
32. Sebastian Suppi Tallinna Kesklinna Põhikool 56 15 90 19 38 79 4 75 192
33. Elisabeth Tagobert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 26 52 12 0 68 42 82 192
34. Kertu Karba Tartu Erakool 39 45 10 - 55 49 84 0 188
35. Välja Hendrik Audru kool 19 67 22 56 75 27 72 38 185
36. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 24 20 56 63 70 74 38 31 182
37. Jasper Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 81 41 34 30 13 53 60 64 177
38. Kaspar Kuusk Põltsamaa Ühisgümnaasium 15 - 19 71 79 0 75 23 177
39. Rauno Välba Jüri Gümnaasium 40 31 38 51 54 63 56 43 173
40. Trevor Mäemets Aruküla Põhikool 21 70 20 68 73 24 74 26 173
41. Sander Aasma Jüri Gümnaasium 9 58 67 50 85 36 27 44 165
42. Mart Pääsukene Saaremaa Ühisgümnaasium 166 50 61 6 0 44 33 88 165
43. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 5 20 0 0 89 74 163
44. Kristjan Gontšarenko Lõpe Kool 42 53 28 54 52 41 66 40 159
45. Gregor Pilter Pärnu Vanalinna Põhikool 67 48 53 24 27 46 41 70 157
46. Rihard Jakob Herman Tallinna Reaalkool 102 72 16 37 0 22 78 57 157
47. Niglas Meinson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 62 30 58 46 32 64 36 48 148
48. Aaron Tõnismaa Tallinna Nõmme Gümnaasium - 63 37 38 0 31 57 56 144
49. Doris Aasa Jüri Gümnaasium 50 - 62 33 44 0 32 61 137
50. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 78 24 47 - 16 70 47 0 133
51. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 90 38 59 57 4 56 35 37 128
52. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 58 103 57 40 36 0 37 54 127
53. Alari Allik Lõpe Kool 48 82 - 26 46 12 0 68 126
54. Lisandra Šapkin Audru kool 52 49 69 58 42 45 25 36 123
55. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 26 41 0 0 68 53 121
56. Oliver Jäär Tallinna Kesklinna Põhikool 65 74 66 31 29 20 28 63 120
57. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 41 44 78 101 53 50 16 0 119
58. Johannes Männik Nõo Põhikool 45 91 106 27 49 3 0 67 119
59. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 29 84 71 65 65 10 23 29 117
60. Karoliina Karba Tartu Erakool 85 122 31 55 9 0 63 39 111
61. Leonardo Moroz Põltsamaa Ühisgümnaasium 51 54 68 183 43 40 26 0 109
62. Markus Valgerist Nõo Põhikool 18 - - 61 76 0 0 33 109
63. Karl Tamla Tallinna Reaalkool 84 47 76 52 10 47 18 42 107
64. Kert Riispapp Tallinna Kesklinna Põhikool - 56 41 78 0 38 53 16 107
65. Kermo Ratut Lõpe Kool 33 76 - 70 61 18 0 24 103
66. Tristan Hans Kruuk Tallinna 32. Keskkool 72 39 75 69 22 55 19 25 102
67. Steven Nurk Audru kool 96 75 60 45 0 19 34 49 102
68. Ats Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 88 29 63 130 6 65 31 0 102
69. Silver Leidus Tallinna 32. Keskkool 27 60 114 125 67 34 0 0 101
70. Isabel Lehtla Põltsamaa Ühisgümnaasium 38 81 65 96 56 13 29 0 98
71. Karl Martin Linberg Jüri Gümnaasium - 55 55 77 0 39 39 17 95
72. Liina Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium 63 - 81 43 31 0 13 51 95
73. Ferenc Tšitškan Pärnu Vanalinna Põhikool 110 90 45 53 0 4 49 41 94
74. Pentma Oskar Audru kool 53 71 102 66 41 23 0 28 92
75. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 34 89 122 67 60 5 0 27 92
76. Owe Pagil Jüri Gümnaasium 71 - 43 80 23 0 51 14 88
77. Friida Treffner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 140 37 70 - 0 57 24 0 81
78. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 98 87 21 111 0 7 73 0 80
79. Annaliisa Palm Põltsamaa Ühisgümnaasium 75 - 79 49 19 0 15 45 79
80. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 115 65 44 - 0 29 50 0 79
81. Artjom Bedjuhhov Narva Vanalinna Riigikool 188 35 - 76 0 59 0 18 77
82. Elmar Jefimov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 82 42 96 83 12 52 0 11 75
83. Mirtel Tükk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 80 69 110 59 14 25 0 35 74
84. Riivo Jakobi Tartu Kivilinna Kool 113 52 64 116 0 42 30 0 72
85. Kaspar Tamm Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 23 93 157 0 71 1 0 72
86. Marek Laats Luunja Keskkool 46 - 129 72 48 0 0 22 70
87. Joonas Lepisto Tallinna Reaalkool 57 - - 62 37 0 0 32 69
88. Sander Rünkla Tallinna Reaalkool 26 - - 112 68 0 0 0 68
89. Kevin Koppel Palupera Põhikool 32 - - 109 62 0 0 0 62
90. Mihkel Tilk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - - 40 87 0 0 54 7 61
91. Kaarel Einpalu Tallinna Kesklinna Põhikool 70 101 - 60 24 0 0 34 58
92. Karel Zirk Jüri Gümnaasium 43 147 88 - 51 0 6 0 57
93. Marten Saar Uulu Põhikool 37 - - - 57 0 0 0 57
94. Hanna-Loore Ratut Lõpe Kool - - 120 39 0 0 0 55 55
95. Kreete Põdra Lõpe Kool - 40 116 107 0 54 0 0 54
96. Anette Kalde Lõpe Kool 101 61 74 97 0 33 20 0 53
97. Enriko Kimber Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 88 - 47 0 6 0 47 53
98. Kaarel Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 91 - 50 89 3 0 44 5 52
99. Johannes Näkk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 43 113 173 0 51 0 0 51
100. Hendrik Veisner Tartu Variku Kool - 157 - 44 0 0 0 50 50
101. Kaur Antson Nõo Põhikool 155 66 126 74 0 28 0 20 48
102. Kevin Randmäe Põltsamaa Ühisgümnaasium 125 51 - 90 0 43 0 4 47
103. Mari Heinlaid Uulu Põhikool 47 - - - 47 0 0 0 47
104. Gevert Alt Tallinna 32. Keskkool 49 102 144 155 45 0 0 0 45
105. Rihard Siniorg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 118 51 103 0 0 43 0 43
106. Victoria Helena Peek Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 76 80 105 85 18 14 0 9 41
107. Hannah Helene Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 54 141 154 169 40 0 0 0 40
108. Rasmus Orm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 119 54 135 0 0 40 0 40
109. Tristan Puhk Jüri Gümnaasium 55 135 98 99 39 0 0 0 39
110. Grete Kask Nõo Põhikool 105 78 100 73 0 16 0 21 37
111. Rasmus  Nikkel Põltsamaa Ühisgümnaasium 59 98 - 95 35 0 0 0 35
112. Mathias Must Uulu Põhikool 60 - - - 34 0 0 0 34
113. Sander Koff Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 61 117 - 146 33 0 0 0 33
114. Sander Urbla Nõo Põhikool 99 62 156 137 0 32 0 0 32
115. Mari-Liis Jukk Põltsamaa Ühisgümnaasium 64 116 115 139 30 0 0 0 30
116. Holger Orav Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 169 64 97 119 0 30 0 0 30
117. Sander Väärtnõu Tallinna Nõmme Gümnaasium 173 100 - 64 0 0 0 30 30
118. Mathias Männik Tallinna 32. Keskkool 66 95 142 123 28 0 0 0 28
119. Kaspar Molok Aruküla Põhikool - - 82 79 0 0 12 15 27
120. Ingel Kalamees Tallinna Reaalkool - 68 - 149 0 26 0 0 26
121. Rihard Veerpalu Tallinna Ühisgümnaasium 69 - 99 132 25 0 0 0 25
122. Paul Koff Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 106 86 80 114 0 8 14 0 22
123. Hugo Tarto Nõo Põhikool 139 73 145 93 0 21 0 1 22
124. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool - - 72 - 0 0 22 0 22
125. Markus Eha Tallinna Ühisgümnaasium 73 132 108 - 21 0 0 0 21
126. Saskia Olep Tallinna Saksa Gümnaasium - - 73 - 0 0 21 0 21
127. Kristjan Karhunen Luunja Keskkool 108 - 77 91 0 0 17 3 20
128. Kristofer Robin Valk Tallinna Ühisgümnaasium 74 111 - - 20 0 0 0 20
129. Erik Tamleht Jüri Gümnaasium 143 114 95 75 0 0 0 19 19
130. Erik Väljaäär Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 93 89 82 0 1 5 12 18
131. GertEmil Hütt Jüri Gümnaasium 77 151 - 117 17 0 0 0 17
132. Albert Birkenfeldt Saaremaa Ühisgümnaasium 179 77 - - 0 17 0 0 17
133. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 104 79 124 120 0 15 0 0 15
134. Sofia Zimina Narva Vanalinna Riigikool 79 - - - 15 0 0 0 15
135. Adrian Vassiljev Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 154 110 104 81 0 0 0 13 13
136. William Kotka Tallinna Reaalkool 185 - 83 92 0 0 11 2 13
137. Steven-Eric Orgmets Tallinna Nõmme Gümnaasium 158 83 94 134 0 11 0 0 11
138. Hanna Helena Kook Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 100 - 91 86 0 0 3 8 11
139. Oskar Mändla Tallinna Ühisgümnaasium 83 - 151 105 11 0 0 0 11
140. Harmon Tamm Pärnu Vanalinna Põhikool 103 - 141 84 0 0 0 10 10
141. Kert Luhaäär Kilingi-Nõmme Gümnaasium - - 84 165 0 0 10 0 10
142. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium - 85 137 180 0 9 0 0 9
143. Martin Laos Tallinna Saksa Gümnaasium - - 85 - 0 0 9 0 9
144. Alma Boisbourdin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 117 161 86 178 0 0 8 0 8
145. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool 86 163 161 186 8 0 0 0 8
146. Albert Baikov Jüri Gümnaasium 87 160 153 166 7 0 0 0 7
147. Martin Budanov Tallinna Reaalkool - - 87 176 0 0 7 0 7
148. Mark Samuilik Tallinna Ühisgümnaasium 97 153 147 88 0 0 0 6 6
149. Uku Rudolf Veski Jüri Gümnaasium 89 112 112 - 5 0 0 0 5
150. Priidu Hugo Pukk Tallinna Ühisgümnaasium 92 139 132 133 2 0 0 0 2
151. Karl Mägi Tallinna Kesklinna Põhikool 136 166 92 172 0 0 2 0 2
152. Janno Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium - 92 - 118 0 2 0 0 2
153. Anna-Maria Hanson Tallinna 32. Keskkool 111 130 103 142 0 0 0 0 0
154. Jarleen Hermann Kuuste Kool 107 113 149 143 0 0 0 0 0
155. Siim Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 177 94 123 128 0 0 0 0 0
156. Marcus Miina Kuuste Kool 147 123 131 122 0 0 0 0 0
157. Karoliina Ulmand Kuuste Kool 120 108 127 174 0 0 0 0 0
158. Aigi-Lii Oja Nõo Põhikool 141 131 118 147 0 0 0 0 0
159. Robin Martti Lääts Põltsamaa Ühisgümnaasium 112 152 138 144 0 0 0 0 0
160. Kevin G.  Rand Põltsamaa Ühisgümnaasium 134 125 148 148 0 0 0 0 0
161. Juhan Ivask Nõo Põhikool 121 177 136 136 0 0 0 0 0
162. Jarek Toova Nõo Põhikool 124 137 157 152 0 0 0 0 0
163. Karl H. Rätsep Põltsamaa Ühisgümnaasium 163 143 101 181 0 0 0 0 0
164. Heidi-Laura Rohtla Tallinna 32. Keskkool 135 170 146 154 0 0 0 0 0
165. Jakob Paluoja Tartu Kivilinna Kool 148 178 150 177 0 0 0 0 0
166. Kert Käsper Saaremaa Ühisgümnaasium 184 181 160 156 0 0 0 0 0
167. Eliise Tamberg Tallinna Nõmme Gümnaasium - 115 107 94 0 0 0 0 0
168. Gerret-K. Tõniste Põltsamaa Ühisgümnaasium - 97 119 102 0 0 0 0 0
169. Karl Sören Tamm Tallinna Reaalkool 123 96 - 115 0 0 0 0 0
170. Agnes Ots Tallinna Ühisgümnaasium 116 146 - 100 0 0 0 0 0
171. Ott Jonuks Tartu Kivilinna Kool 138 - 109 121 0 0 0 0 0
172. Eliise Toomeoja Lõpe Kool - 120 121 141 0 0 0 0 0
173. Aronemo Rist Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 121 159 104 0 0 0 0 0
174. Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 159 134 - 98 0 0 0 0 0
175. Erin Kampus Tallinna 32. Keskkool - 138 130 127 0 0 0 0 0
176. Rebecca Maria Rändvee Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 104 139 153 0 0 0 0 0
177. Kaspar Laas Tartu Variku Kool 122 124 - 151 0 0 0 0 0
178. Karl-Magnus Pensa Tallinna Kesklinna Põhikool 109 164 125 - 0 0 0 0 0
179. Otto Haug Tallinna Nõmme Gümnaasium - 145 133 124 0 0 0 0 0
180. Aleks Tõnnus Tallinna Ühisgümnaasium - 127 117 161 0 0 0 0 0
181. Ander Venno Põltsamaa Ühisgümnaasium 151 144 - 113 0 0 0 0 0
182. Kenneth Roško Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 140 152 126 0 0 0 0 0
183. Keijo Mohnja Surju Põhikool 156 107 - 158 0 0 0 0 0
184. Karl Daniel Jaanikesing Tallinna Ühisgümnaasium 127 133 - 171 0 0 0 0 0
185. Sten Kask Surju Põhikool 118 167 - 150 0 0 0 0 0
186. Madis Ivask Nõo Põhikool 152 - 134 160 0 0 0 0 0
187. Aleks Kalle Tallinna Kesklinna Põhikool 160 126 - 162 0 0 0 0 0
188. Ott Johannes Valge Kuressaare Gümnaasium 142 165 143 - 0 0 0 0 0
189. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool - 149 168 145 0 0 0 0 0
190. Kristjan Rosberg Tallinna Kesklinna Põhikool 150 171 166 - 0 0 0 0 0
191. Rayan Tõnts Pärnu Rääma Põhikool 146 - 163 179 0 0 0 0 0
192. Kertu Eepold Kolga Kool - 162 155 175 0 0 0 0 0
193. Ferris Rahu Tallinna Kesklinna Põhikool 172 158 165 - 0 0 0 0 0
194. Karl-Markus Janno Võru Kreutzwaldi Kool 170 173 158 - 0 0 0 0 0
195. Elisabeth Kulla Tallinna Kesklinna Põhikool 171 174 167 - 0 0 0 0 0
196. Markus Pungar Võru Kreutzwaldi Kool 182 169 - 168 0 0 0 0 0
197. Rasmus Sepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 167 172 - 182 0 0 0 0 0
198. Oliver Pärnpuu Tartu Kivilinna Kool 175 180 - 167 0 0 0 0 0
199. Britta Truu Saaremaa Ühisgümnaasium 176 176 170 - 0 0 0 0 0
200. Madis Kesküla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 187 179 171 - 0 0 0 0 0
201. Märtin  Müür Põltsamaa Ühisgümnaasium - 109 - 129 0 0 0 0 0
202. Lisandra Mohnja Surju Põhikool 119 128 - - 0 0 0 0 0
203. Tristan Link Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 140 110 0 0 0 0 0
204. Sander Krüger Tallinna Pääsküla Kool - 159 111 - 0 0 0 0 0
205. Teivid Teigar Tallinna Ühisgümnaasium 144 - - 138 0 0 0 0 0
206. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool - 150 135 - 0 0 0 0 0
207. Loore Birkenfeldt Saaremaa Ühisgümnaasium 181 106 - - 0 0 0 0 0
208. Pille-Riin Plakk Kolga Kool - 156 - 140 0 0 0 0 0
209. Grethe-Liis Rubin Surju Põhikool 130 175 - - 0 0 0 0 0
210. Johanna Simm Tallinna Reaalkool - 148 - 164 0 0 0 0 0
211. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool - - 164 159 0 0 0 0 0
212. Tommy Lee Raud Tallinna 32. Keskkool - 154 - 170 0 0 0 0 0
213. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool - 155 - 184 0 0 0 0 0
214. Arthur Patrick Sääsk Saaremaa Ühisgümnaasium 174 168 - - 0 0 0 0 0
215. Jürgen Fenske Tallinna Kesklinna Põhikool 183 - - 163 0 0 0 0 0
216. Andreas Nirk Tallinna Pääsküla Kool - - 162 187 0 0 0 0 0
217. Kutt Kaarel Külvet Tartu Erakool 94 - - - 0 0 0 0 0
218. Daniel Kuusk Jüri Gümnaasium 95 - - - 0 0 0 0 0
219. Reimo Roos Põltsamaa Ühisgümnaasium - 99 - - 0 0 0 0 0
220. Johann- Gregor Allas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 105 - - 0 0 0 0 0
221. Richard Sipelgas Surju Põhikool 114 - - - 0 0 0 0 0
222. Kaisa Marta Krause Tallinna Reaalkool 126 - - - 0 0 0 0 0
223. Oliver Blokk Tallinna Saksa Gümnaasium - - 128 - 0 0 0 0 0
224. Kaisa Varep Surju Põhikool 128 - - - 0 0 0 0 0
225. Astrid Sang Tallinna Nõmme Gümnaasium 129 - - - 0 0 0 0 0
226. Sander Kundla Põltsamaa Ühisgümnaasium - 129 - - 0 0 0 0 0
227. Mathias Järve Jüri Gümnaasium 131 - - - 0 0 0 0 0
228. Aleksander Väin Saaremaa Ühisgümnaasium - - - 131 0 0 0 0 0
229. Tõnis Metsis Tallinna Pääsküla Kool 132 - - - 0 0 0 0 0
230. Rene Reineberg Tallinna Lilleküla Gümnaasium 133 - - - 0 0 0 0 0
231. Karl Erik Genergard Tallinna Pääsküla Kool - 136 - - 0 0 0 0 0
232. Liisbeth Laanisto Tallinna 32. Keskkool 137 - - - 0 0 0 0 0
233. Aksel Õunpuu Kuressaare Gümnaasium - 142 - - 0 0 0 0 0
234. Marten Kadastik Tallinna Pääsküla Kool 145 - - - 0 0 0 0 0
235. Marie Sinivee Tallinna Lilleküla Gümnaasium 149 - - - 0 0 0 0 0
236. Patrick Sarapuu Põltsamaa Ühisgümnaasium 153 - - - 0 0 0 0 0
237. Artur Vilk Surju Põhikool 157 - - - 0 0 0 0 0
238. Ekke Jakob Kerik Tallinna Nõmme Gümnaasium 161 - - - 0 0 0 0 0
239. Kristofer Selgis Võru Kreutzwaldi Kool 162 - - - 0 0 0 0 0
240. Robin Lall Surju Põhikool 164 - - - 0 0 0 0 0
241. Risto Ristikivi Surju Põhikool 165 - - - 0 0 0 0 0
242. Lisandra Ott Surju Põhikool 168 - - - 0 0 0 0 0
243. Kaur  Roos Põltsamaa Ühisgümnaasium - - 169 - 0 0 0 0 0
244. Romet Raaper Saaremaa Ühisgümnaasium 180 - - - 0 0 0 0 0
245. Mart Loik Kuressaare Gümnaasium - - - 185 0 0 0 0 0
246. Kristina Maranik Tallinna Saksa Gümnaasium - - - 188 0 0 0 0 0
247. Karl Linnas Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - - 189 0 0 0 0 0
248. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium - - - 190 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Jüri Gümnaasium 1586 19
2. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1333 17
3. Tartu Erakool 1310 6
4. Audru kool 1048 6
5. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1043 8
6. Aruküla Põhikool 1027 5
7. Tallinna Reaalkool 861 13
8. Põltsamaa Ühisgümnaasium 785 20
9. Lõpe Kool 775 8
10. Nõo Põhikool 613 12
11. Pärnu Vanalinna Põhikool 610 4
12. Tallinna Kesklinna Põhikool 503 11
13. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 488 12
14. Saaremaa Ühisgümnaasium 483 12
15. Tallinna Nõmme Gümnaasium 469 10
16. Pärnu Mai kool 390 1
17. Rakvere Waldorfkool 378 1
18. Paikuse Põhikool 324 1
19. Tallinna 32. Keskkool 310 10
20. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 246 5
21. Surju Põhikool 213 11
22. Tallinna Ühisgümnaasium 202 11
23. Tallinna Pääsküla Kool 140 11
24. Uulu Põhikool 138 3
25. Tartu Kivilinna Kool 94 6
26. Narva Vanalinna Riigikool 92 2
27. Luunja Keskkool 90 2
28. Tartu Kesklinna Kool 80 1
29. Palupera Põhikool 62 1
30. Tartu Variku Kool 50 2
31. Tallinna Saksa Gümnaasium 30 5
32. Kuuste Kool 0 3
33. Kuressaare Gümnaasium 0 3
34. Pärnu Rääma Põhikool 0 1
35. Võru Kreutzwaldi Kool 0 3
36. Kolga Kool 0 2


Aktiivseid kasutajaid: 2400
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2401
2. tennispall 2204
3. rontsronts 2170
4. Lolllaps 1958
5. DanielHab 1421
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. rontsronts 2826
4. Crapshoot 2799
5. antsuonu 2711

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. Ruut 2560
3. rong 2545
4. kostja 2515
5. burtsev62 2446

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2859
3. tennispall 2405
4. taifuun 2278
5. silverhill 2255

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3148
3. AlQaholic 2691
4. poffic 2513
5. 2ez4rtz 2509