menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Male 2017/2018 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Mathias Robert Uibokant Gustav Adolfi Gümnaasium 1 - 1 1 100 0 100 100 300
2. Grete Olde Tallinna Reaalkool 6 1 4 2 88 100 90 95 285
3. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 2 4 2 7 95 90 95 87 280
4. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 7 2 3 20 87 95 92 74 274
5. Artur Rikas Narva Vanalinna Riigikool 21 5 5 4 73 89 89 90 268
6. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 3 7 35 5 92 87 59 89 268
7. Karl Erik Olde Tallinna Tehnikagümnaasium - 10 7 3 0 84 87 92 263
8. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 4 18 10 6 90 76 84 88 262
9. Trent Asso Tõnisson Tallinna Tehnikagümnaasium 9 3 13 - 85 92 81 0 258
10. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 5 12 14 15 89 82 80 79 251
11. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium 10 17 11 11 84 77 83 83 250
12. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium 14 59 6 13 80 35 88 81 249
13. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 17 11 9 14 77 83 85 80 248
14. Mirko Lainevool Jüri Gümnaasium 11 38 21 12 83 56 73 82 238
15. Jakob Luts Jüri Gümnaasium 15 - 12 18 79 0 82 76 237
16. Hugo Pani Tartu Kivilinna Kool - 22 20 9 0 72 74 85 231
17. Christopher Gutmann Jüri Gümnaasium 23 13 16 45 71 81 78 49 230
18. Markus Rene Hakkaja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 22 143 15 16 72 0 79 78 229
19. Tuudur Jakob Padari Jüri Gümnaasium 39 25 24 8 55 69 70 86 225
20. Tormi Kull Jüri Gümnaasium 16 - 32 10 78 0 62 84 224
21. Andres Sui Saaremaa Ühisgümnaasium - 44 8 17 0 50 86 77 213
22. Laureta Tammepõld Jüri Gümnaasium 27 26 38 21 67 68 56 73 208
23. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 40 14 29 32 54 80 65 62 207
24. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 32 34 19 27 62 60 75 67 204
25. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool 53 15 39 26 41 79 55 68 202
26. Uku Tominga Surju Põhikool 18 37 28 43 76 57 66 51 199
27. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 55 33 25 25 39 61 69 69 199
28. Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasium - 23 42 19 0 71 52 75 198
29. Ragne Gromov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 36 28 26 35 58 66 68 59 193
30. Devis Nool Põltsamaa Ühisgümnaasium 47 32 18 39 47 62 76 55 193
31. Kristjan Link Surju Põhikool 46 19 34 38 48 75 60 56 191
32. Kristofer Orglaan Kuressaare Gümnaasium 20 29 49 - 74 65 45 0 184
33. Kris Talving Pärnu Vanalinna Põhikool 24 54 46 29 70 40 48 65 183
34. Alari Raudsepp Nõo Põhikool 28 45 41 36 66 49 53 58 177
35. Markus Lõiv Peetri Lasteaed-Põhikool 25 117 36 44 69 0 58 50 177
36. Adeliis Karro Tartu Kivilinna Kool - 24 45 42 0 70 49 52 171
37. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 42 80 23 50 52 14 71 44 167
38. Andre Koppel Saaremaa Ühisgümnaasium - 8 22 86 0 86 72 8 166
39. Lauri Raudsepp Nõo Põhikool 49 20 68 48 45 74 26 46 165
40. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium - 79 17 22 0 15 77 72 164
41. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium - 36 52 33 0 58 42 61 161
42. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Kool 35 27 62 125 59 67 32 0 158
43. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 84 49 56 30 10 45 38 64 147
44. Marie Teppart Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 83 30 54 52 11 64 40 42 146
45. Karl Elias Saue Tallinna Reaalkool 19 - - 23 75 0 0 71 146
46. Kaspar Maanus Maamets Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 13 31 - - 81 63 0 0 144
47. Rasmus Koikson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 29 81 31 - 65 13 63 0 141
48. Kaarel Madisson Luunja Keskkool 30 83 30 - 64 11 64 0 139
49. Juss Vilk Põltsamaa Ühisgümnaasium 64 58 40 46 30 36 54 48 138
50. Rando Lukk Luunja Keskkool - 64 43 37 0 30 51 57 138
51. Martti Miks Palupera Põhikool 76 42 51 55 18 52 43 39 134
52. Elisabeth Vahtras Jüri Gümnaasium 74 - 33 41 20 0 61 53 134
53. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 48 51 55 - 46 43 39 0 128
54. Aston Parol Nõo Põhikool 51 48 96 64 43 46 0 30 119
55. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium 44 55 - 66 50 39 0 28 117
56. Markus Veerbaum Kehra Gümnaasium - 39 - 34 0 55 0 60 115
57. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 78 78 59 31 16 16 35 63 114
58. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 70 72 - 28 24 22 0 66 112
59. Andreas Siemer Aruküla Põhikool 66 47 61 - 28 47 33 0 108
60. Toomas Meier Kilingi-Nõmme Gümnaasium 41 - - 40 53 0 0 54 107
61. Torm Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium - 43 58 77 0 51 36 17 104
62. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 50 86 76 54 44 8 18 40 102
63. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool 111 75 37 68 0 19 57 26 102
64. Marie Pärn Jüri Gümnaasium 86 67 63 51 8 27 31 43 101
65. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 65 70 47 70 29 24 47 24 100
66. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool 73 100 53 57 21 0 41 37 99
67. Allar-Joel Möldre Tallinna Reaalkool 68 21 - - 26 73 0 0 99
68. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 31 107 60 - 63 0 34 0 97
69. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool 54 41 - - 40 53 0 0 93
70. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 34 63 - 102 60 31 0 0 91
71. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium - 6 - - 0 88 0 0 88
72. Karl Kalkin Tallinna Ühisgümnaasium 58 99 44 - 36 0 50 0 86
73. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 8 - - - 86 0 0 0 86
74. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 102 9 - - 0 85 0 0 85
75. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 72 92 64 62 22 2 30 32 84
76. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 57 - 71 71 37 0 23 23 83
77. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 38 - - 67 56 0 0 27 83
78. Silver Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 43 62 - - 51 32 0 0 83
79. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 12 - - - 82 0 0 0 82
80. Roger Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool 67 40 - - 27 54 0 0 81
81. Robin Kalde Lõpe Kool - 16 - - 0 78 0 0 78
82. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool 82 53 78 74 12 41 16 20 77
83. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 59 68 - 79 35 26 0 15 76
84. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool 81 61 65 - 13 33 29 0 75
85. Kalev Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium - 66 69 73 0 28 25 21 74
86. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 61 91 73 75 33 3 21 19 73
87. Ants Liivamägi Kuuste Kool 77 77 57 117 17 17 37 0 71
88. Henrik Hõbemägi Tallinna Vaba Waldorfkool - - - 24 0 0 0 70 70
89. Ken-Martin Mardim Kehra Gümnaasium - - 66 53 0 0 28 41 69
90. Rasmus Prangli Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 26 - - - 68 0 0 0 68
91. Johannes Poll Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 63 82 70 - 31 12 24 0 67
92. Roven Lebbin Tallinna Saksa Gümnaasium - - 27 109 0 0 67 0 67
93. Kusti Sammul Nõo Põhikool 85 52 92 81 9 42 2 13 64
94. Ranel Rosin Tallinna Ühisgümnaasium 89 35 - - 5 59 0 0 64
95. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool 91 56 - 72 3 38 0 22 63
96. Robin Rämmer Tartu Kivilinna Kool - 76 75 69 0 18 19 25 62
97. Kirke Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium 33 - - - 61 0 0 0 61
98. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 37 - - - 57 0 0 0 57
99. Rauno Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool 71 - - 61 23 0 0 33 56
100. Markus Klais Jüri Gümnaasium 88 90 - 49 6 4 0 45 55
101. Art Hendrik Tiit Gustav Adolfi Gümnaasium 45 - - - 49 0 0 0 49
102. Maksim Manuilov Narva Vanalinna Riigikool 119 60 - 80 0 34 0 14 48
103. Pärtel Andres Sooniste Pärnu Vabakool - 46 - - 0 48 0 0 48
104. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool - - - 47 0 0 0 47 47
105. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool 115 74 80 82 0 20 14 12 46
106. Hans-Kristjan Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 110 48 - 0 0 46 0 46
107. Aare Nukk Pärnu Rääma Põhikool 62 84 - 91 32 10 0 3 45
108. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium - 88 - 56 0 6 0 38 44
109. Hermet Toonikus Lõpe Kool - 50 - - 0 44 0 0 44
110. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool - - 50 - 0 0 44 0 44
111. Sander Teras Saaremaa Ühisgümnaasium - 105 86 59 0 0 8 35 43
112. Karl Kaspar Leedo Gustav Adolfi Gümnaasium 52 - - - 42 0 0 0 42
113. Carlos Kristjan Jänese Tallinna Kesklinna Põhikool 60 - - 89 34 0 0 5 39
114. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool - 73 77 - 0 21 17 0 38
115. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 56 - - - 38 0 0 0 38
116. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool - 57 - - 0 37 0 0 37
117. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 110 - 103 58 0 0 0 36 36
118. Johan-Markus Koitsaar Kehra Gümnaasium - - - 60 0 0 0 34 34
119. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 79 97 - 76 15 0 0 18 33
120. Andres Kull Palupera Põhikool 94 101 - 63 0 0 0 31 31
121. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool 98 122 - 65 0 0 0 29 29
122. Helery Kuld Peetri Lasteaed-Põhikool - 65 - - 0 29 0 0 29
123. Siim Strandson Tallinna Saksa Gümnaasium - - 67 - 0 0 27 0 27
124. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 90 96 72 96 4 0 22 0 26
125. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 122 69 115 - 0 25 0 0 25
126. Pavel Semenkov Kehra Gümnaasium 69 115 - 122 25 0 0 0 25
127. Tiia Tomson Kuuste Kool 107 85 89 84 0 9 5 10 24
128. Magnus Ojaniit Ambla Lasteaed-Põhikool 116 71 - - 0 23 0 0 23
129. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium - 113 74 - 0 0 20 0 20
130. Karina Reisel Tallinna Ühisgümnaasium 75 104 95 - 19 0 0 0 19
131. Eerik Rudometov Kuuste Kool 108 116 87 83 0 0 7 11 18
132. Karel Konga Peetri Lasteaed-Põhikool - - 82 88 0 0 12 6 18
133. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool 130 102 100 78 0 0 0 16 16
134. Kristjan Konts Kuuste Kool 125 108 79 116 0 0 15 0 15
135. Mattias Kaaber Tallinna Pääsküla Kool 80 - - - 14 0 0 0 14
136. Reti Natalie Nael Kuuste Kool 128 89 88 92 0 5 6 2 13
137. Kasper Kuusk Kuressaare Gümnaasium 121 142 81 107 0 0 13 0 13
138. Karl Marten Titson Lõpe Kool 93 106 84 - 1 0 10 0 11
139. Jurgo Saapar Ambla Lasteaed-Põhikool 87 - 90 - 7 0 4 0 11
140. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 117 - 83 - 0 0 11 0 11
141. Marten Paimre Kuressaare Gümnaasium 135 123 85 106 0 0 9 0 9
142. Adriana Pilisner Nõo Põhikool - - 101 85 0 0 0 9 9
143. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 136 95 91 90 0 0 3 4 7
144. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 105 87 - 98 0 7 0 0 7
145. Hendrik Hermandi Kolga Kool - 144 - 87 0 0 0 7 7
146. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 92 93 118 99 2 1 0 0 3
147. Marcus Luksepp Nõo Põhikool 139 127 93 115 0 0 1 0 1
148. Matheas Trilljärv Kolga Kool 146 128 111 93 0 0 0 1 1
149. Markkus Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 104 112 106 114 0 0 0 0 0
150. Karl-Joosep Raudkivi Pärnu Rääma Põhikool 126 118 112 111 0 0 0 0 0
151. Kristin Pärnik Pärnu Rääma Põhikool 133 119 109 126 0 0 0 0 0
152. Magnar Liier Pärnu Rääma Põhikool 143 137 121 97 0 0 0 0 0
153. Martin Tölp Pärnu Rääma Põhikool 134 139 120 124 0 0 0 0 0
154. Kirstin Kubja Pärnu Rääma Põhikool 103 103 102 - 0 0 0 0 0
155. Lauri Lehesaar Nõo Põhikool - 125 94 94 0 0 0 0 0
156. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool - 130 104 108 0 0 0 0 0
157. Gert Kalviste Tallinna Ühisgümnaasium 141 111 107 - 0 0 0 0 0
158. Kevin Rull Pärnu Rääma Põhikool 123 - 117 123 0 0 0 0 0
159. Märt Eepold Kolga Kool - 141 122 100 0 0 0 0 0
160. Erki Pärna Tartu Kivilinna Kool 137 124 - 103 0 0 0 0 0
161. Häli Palmiste Pärnu Rääma Põhikool 127 126 116 - 0 0 0 0 0
162. Karel Kutsar Nõo Põhikool 132 134 - 112 0 0 0 0 0
163. Gerto Lipetski Kolga Kool 138 135 113 - 0 0 0 0 0
164. Armin Moks Kolga Kool 145 132 - 120 0 0 0 0 0
165. Julius Putrinš Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 98 99 - 0 0 0 0 0
166. Karoliine Vijard Kehra Gümnaasium - 109 - 95 0 0 0 0 0
167. Remo Raiesmaa Pärnu Rääma Põhikool 114 94 - - 0 0 0 0 0
168. Kert Allik Pärnu Rääma Põhikool 112 - 98 - 0 0 0 0 0
169. Kenneth Lass Kehra Gümnaasium - 114 - 101 0 0 0 0 0
170. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 96 120 - - 0 0 0 0 0
171. Kenert Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium 100 - - 119 0 0 0 0 0
172. Milana Leoke-Bosenko Kehra Gümnaasium - 121 - 105 0 0 0 0 0
173. Merilin Arumets Kehra Gümnaasium - 129 - 104 0 0 0 0 0
174. Rebekka Rekker Luunja Keskkool 124 - 110 - 0 0 0 0 0
175. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 129 - 108 - 0 0 0 0 0
176. Carl Marcus Dalton Tallinna Lilleküla Gümnaasium 120 - - 121 0 0 0 0 0
177. Helga Drobaha Kehra Gümnaasium - 136 - 110 0 0 0 0 0
178. Radislav Krutitsenko Kehra Gümnaasium - 131 - 118 0 0 0 0 0
179. Rihard Järvesaar Pärnu Rääma Põhikool - 140 - 113 0 0 0 0 0
180. Marek Nõlvak Ambla Lasteaed-Põhikool 131 138 - - 0 0 0 0 0
181. Kaire Taalmaa Pärnu Rääma Põhikool 142 133 - - 0 0 0 0 0
182. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 95 - - - 0 0 0 0 0
183. Tom-Robin Täht Tallinna Lilleküla Gümnaasium 97 - - - 0 0 0 0 0
184. Riko Kolts Tallinna Saksa Gümnaasium - - 97 - 0 0 0 0 0
185. Airis Toimla Tallinna Pääsküla Kool 99 - - - 0 0 0 0 0
186. Tarko Tuhkur Tallinna Lilleküla Gümnaasium 101 - - - 0 0 0 0 0
187. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool - - 105 - 0 0 0 0 0
188. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool 106 - - - 0 0 0 0 0
189. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 109 - - - 0 0 0 0 0
190. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 113 - - - 0 0 0 0 0
191. Ott Müürsepp Tallinna Saksa Gümnaasium - - 114 - 0 0 0 0 0
192. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 118 - - - 0 0 0 0 0
193. Erik Martin Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium - - 119 - 0 0 0 0 0
194. Paul- Egert Peensalu Kolga Kool 140 - - - 0 0 0 0 0
195. Mark William Mugra Tartu Kivilinna Kool 144 - - - 0 0 0 0 0
196. Sander Punt Võru Kreutzwaldi Kool 147 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1594 15
2. Jüri Gümnaasium 1445 9
3. Peetri Lasteaed-Põhikool 1130 14
4. Saaremaa Ühisgümnaasium 965 9
5. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 949 5
6. Gustav Adolfi Gümnaasium 804 5
7. Kahtla Lasteaed-Põhikool 657 6
8. Nõo Põhikool 612 9
9. Surju Põhikool 609 4
10. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 595 7
11. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 582 4
12. Tallinna Pääsküla Kool 541 12
13. Tallinna Tehnikagümnaasium 521 2
14. Tallinna 32. Keskkool 511 3
15. Tartu Kivilinna Kool 464 5
16. Põltsamaa Ühisgümnaasium 408 2
17. Narva Vanalinna Riigikool 389 2
18. Tartu Waldorfgümnaasium 367 1
19. Kuressaare Gümnaasium 367 5
20. Tallinna Arte Gümnaasium 327 1
21. Palupera Põhikool 282 3
22. Kehra Gümnaasium 279 12
23. Luunja Keskkool 277 4
24. Tallinna Ühisgümnaasium 252 5
25. Pärnu Vanalinna Põhikool 223 1
26. Aruküla Põhikool 146 3
27. Kuuste Kool 141 5
28. Lõpe Kool 133 3
29. Paikuse Põhikool 130 2
30. Tallinna Kesklinna Põhikool 95 2
31. Tallinna Saksa Gümnaasium 94 5
32. Nõmme Erakool 75 1
33. Tallinna Vaba Waldorfkool 70 1
34. Pärnu Rääma Põhikool 61 13
35. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 61 5
36. Pärnu Vabakool 48 1
37. Ambla Lasteaed-Põhikool 34 3
38. Kolga Kool 8 6
39. Võru Kreutzwaldi Kool 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 2741
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
08.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2395
2. brenetikas 2324
3. DanielHab 1528
4. MihkelNormak 1430
5. siimteras 1405
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2941
3. VMS 2882
4. KAS 2833
5. antsuonu 2737

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2565
3. piraaja 2503
4. kostja 2500
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. allever 3060
2. brenetikas 2912
3. ants 2859
4. AlQaholic 2657
5. taifuun 2353

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3106
3. AlQaholic 2848
4. Rambo96 2483
5. allever 2408