menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Male 2018/2019 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Georg Aleksander Pedoson Tallinna Nõmme Põhikool 1 2 4 1 100 95 90 100 295
2. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 2 1 6 13 95 100 88 81 283
3. Karl Erik Olde Tallinna Reaalkool 5 43 2 2 89 51 95 95 279
4. Herman Pedmanson Rakvere Waldorfkool 4 6 1 11 90 88 100 83 278
5. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 3 8 3 4 92 86 92 90 274
6. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 7 3 5 8 87 92 89 86 268
7. Tuudur Jakob Padari Jüri Gümnaasium 16 4 8 7 78 90 86 87 263
8. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 6 14 15 3 88 80 79 92 260
9. Erik Johhanes Lehes Tartu Erakool 9 33 9 12 85 61 85 82 252
10. Mirko Lainevool Jüri Gümnaasium 19 5 13 14 75 89 81 80 250
11. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 20 26 12 6 74 68 82 88 244
12. Tormi Kull Jüri Gümnaasium 12 15 14 19 82 79 80 75 241
13. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium 25 22 7 17 69 72 87 77 236
14. Markus Sooväli Pärnu Mai kool - 7 30 20 0 87 64 74 225
15. Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 26 17 16 56 68 77 78 38 223
16. Karl-Markus Vool Põlva Kool 13 29 26 24 81 65 68 70 219
17. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 23 23 17 29 71 71 77 65 219
18. Kristofer Orglaan Kuressaare Gümnaasium 10 57 28 27 84 37 66 67 217
19. Lem-Leonhard Roots Jüri Gümnaasium 45 38 21 9 49 56 73 85 214
20. Romet Rebane Paikuse Põhikool - 18 11 40 0 76 83 54 213
21. Aleks Muromski Tallinna 53. Keskkool 18 19 36 38 76 75 58 56 209
22. Laureta Tammepõld Jüri Gümnaasium 34 30 10 41 60 64 84 53 208
23. Robin Kalde Lõpe Kool 28 50 25 22 66 44 69 72 207
24. Alari Raudsepp Nõo Põhikool 8 45 33 35 86 49 61 59 206
25. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 35 20 49 21 59 74 45 73 206
26. Randar Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 27 40 45 83 67 54 49 204
27. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 14 55 19 48 80 39 75 46 201
28. Ragne Gromov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 21 - 24 37 73 0 70 57 200
29. Martti Tarsalainen Surju Põhikool - 54 18 16 0 40 76 78 194
30. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 29 62 20 42 65 32 74 52 191
31. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 58 28 41 26 36 66 53 68 187
32. Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 22 40 55 36 72 54 39 58 184
33. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium 30 42 29 - 64 52 65 0 181
34. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 59 24 22 68 35 70 72 26 177
35. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium - 9 - 5 0 85 0 89 174
36. Hugo Tammepõld Jüri Gümnaasium 54 31 34 44 40 63 60 50 173
37. Lauri Raudsepp Nõo Põhikool 44 21 45 46 50 73 49 48 172
38. Markus Klais Jüri Gümnaasium 24 59 32 78 70 35 62 16 167
39. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - 13 - 10 0 81 0 84 165
40. Otto Tuuling Saaremaa Ühisgümnaasium 79 12 27 - 15 82 67 0 164
41. Amiran Knjazevitš Paikuse Põhikool 50 52 95 18 44 42 0 76 162
42. Uku Tominga Surju Põhikool - 34 38 49 0 60 56 45 161
43. Marie Eike Rebane Saaremaa Ühisgümnaasium 36 32 83 57 58 62 11 37 157
44. Henrik Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 41 58 42 47 53 36 52 47 152
45. Oliver Žukovitš Põltsamaa Ühisgümnaasium 46 44 54 43 48 50 40 51 149
46. Elisabeth Vahtras Jüri Gümnaasium 75 35 91 23 19 59 3 71 149
47. Kris Talving Pärnu Vanalinna Põhikool 61 65 23 50 33 29 71 44 148
48. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool 43 36 - 60 51 58 0 34 143
49. Jakob Luts Jüri Gümnaasium - 11 37 - 0 83 57 0 140
50. Rando Lukk Luunja Keskkool 51 49 44 58 43 45 50 36 138
51. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 32 41 73 83 62 53 21 11 136
52. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool 86 39 62 52 8 55 32 42 129
53. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 56 47 51 69 38 47 43 25 128
54. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 60 46 50 - 34 48 44 0 126
55. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 83 - 43 31 11 0 51 63 125
56. Artur Johannes Prangel Põlva Kool - 10 - 54 0 84 0 40 124
57. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool 17 48 138 - 77 46 0 0 123
58. Leo-Martin Pala Põlva Kool 64 75 71 30 30 19 23 64 117
59. Ruudi Iin Jüri Gümnaasium 85 - 52 28 9 0 42 66 117
60. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 42 63 65 - 52 31 29 0 112
61. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 128 25 86 62 0 69 8 32 109
62. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 80 92 58 39 14 2 36 55 105
63. Robi Ilves Kambja Põhikool 62 125 53 64 32 0 41 30 103
64. Hugo Pani Tartu Kivilinna Kool - - 70 15 0 0 24 79 103
65. Enriko Kiuru Kambja Põhikool 110 53 129 33 0 41 0 61 102
66. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 88 60 35 86 6 34 59 8 101
67. Demjan Kuksov Tallinna 53. Keskkool 57 71 59 66 37 23 35 28 100
68. Rasmus Sõukand Kambja Põhikool 66 156 87 32 28 0 7 62 97
69. Devis Nool Põltsamaa Ühisgümnaasium 39 178 - 53 55 0 0 41 96
70. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 48 81 69 72 46 13 25 22 93
71. Martti Miks Palupera Põhikool 63 51 - 76 31 43 0 18 92
72. Rasmus Koikson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 82 61 75 59 12 33 19 35 87
73. Juss Vilk Põltsamaa Ühisgümnaasium 37 177 - 65 57 0 0 29 86
74. Christopher Gutmann Jüri Gümnaasium - 56 46 - 0 38 48 0 86
75. Mirtel Tükk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 47 74 77 103 47 20 17 0 84
76. Kaarel Madisson Luunja Keskkool 27 94 79 - 67 0 15 0 82
77. Adeliis Karro Tartu Kivilinna Kool 53 100 125 55 41 0 0 39 80
78. Martin Paist Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 87 37 104 79 7 57 0 15 79
79. Oskar Saareall Tartu Kivilinna Kool 15 - - - 79 0 0 0 79
80. Kusti Sammul Nõo Põhikool 49 101 66 89 45 0 28 5 78
81. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool - 16 - - 0 78 0 0 78
82. Kristjan Link Surju Põhikool - - 61 51 0 0 33 43 76
83. Ken-Martin Mardim Kehra Gümnaasium - 96 47 67 0 0 47 27 74
84. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 68 144 48 94 26 0 46 0 72
85. Kaspar Maanus Maamets Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 180 113 - 25 0 0 0 69 69
86. Karl Martin Tepand Kambja Põhikool 78 147 57 82 16 0 37 12 65
87. Karl Markus Rumjantsev Kambja Põhikool 31 145 - - 63 0 0 0 63
88. Joosep Laanela Laagri kool - - 31 - 0 0 63 0 63
89. Karl Elias Saue Tallinna Reaalkool 33 - - - 61 0 0 0 61
90. Georg Tammik Pärnu Vanalinna Põhikool 92 69 96 61 2 25 0 33 60
91. Markus Veerbaum Kehra Gümnaasium 170 168 - 34 0 0 0 60 60
92. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool 38 - - 99 56 0 0 0 56
93. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 145 - 39 121 0 0 55 0 55
94. Antonio Ibrus Viljandi Jakobsoni Kool - - 60 74 0 0 34 20 54
95. Kevin Kütson Tallinna Lilleküla Gümnaasium 40 122 - - 54 0 0 0 54
96. Alan Markus Taliväting Kambja Põhikool 166 72 85 77 0 22 9 17 48
97. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 55 87 92 - 39 7 2 0 48
98. Elisabet Varblane Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 89 97 78 71 5 0 16 23 44
99. Meelis Kriiva Kambja Põhikool 84 112 64 90 10 0 30 4 44
100. Johannes Poll Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 77 67 - 96 17 27 0 0 44
101. Ott Rahuvarm Püha Johannese kool 52 150 - - 42 0 0 0 42
102. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 101 76 81 85 0 18 13 9 40
103. Karl-Egert Daškov Kambja Põhikool 171 140 56 - 0 0 38 0 38
104. Mihkel Linnus Põlva Kool 93 121 68 84 1 0 26 10 37
105. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool - 105 63 88 0 0 31 6 37
106. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool - 78 74 123 0 16 20 0 36
107. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 73 137 94 80 21 0 0 14 35
108. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 69 84 - - 25 10 0 0 35
109. Andres Kull Palupera Põhikool 115 95 - 63 0 0 0 31 31
110. Elmar Jefimov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 96 64 142 - 0 30 0 0 30
111. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 65 99 - - 29 0 0 0 29
112. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 132 66 - - 0 28 0 0 28
113. Andreas Siemer Aruküla Põhikool 67 110 - - 27 0 0 0 27
114. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 138 - 67 - 0 0 27 0 27
115. Aare Nukk Pärnu Rääma Põhikool 167 68 99 - 0 26 0 0 26
116. Karl-Markkus Metslind Palupera Põhikool 172 83 84 91 0 11 10 3 24
117. Marie Pärn Jüri Gümnaasium 98 103 - 70 0 0 0 24 24
118. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 70 132 - 105 24 0 0 0 24
119. Karina Reisel Tallinna Ühisgümnaasium - 70 - - 0 24 0 0 24
120. Harry Aus Peetri Lasteaed-Põhikool 71 129 - - 23 0 0 0 23
121. Silver Kukk Tallinna 53. Keskkool 72 107 97 108 22 0 0 0 22
122. Siim Saar Aruküla Põhikool - - 72 - 0 0 22 0 22
123. Kreete Põdra Lõpe Kool - - 128 73 0 0 0 21 21
124. Karel Konga Peetri Lasteaed-Põhikool - 73 - - 0 21 0 0 21
125. Timotheus Simmu Püha Johannese kool 74 176 - - 20 0 0 0 20
126. Hannah Helene Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 125 118 - 75 0 0 0 19 19
127. Kaisa Soosaar Tallinna 32. Keskkool 130 77 93 114 0 17 1 0 18
128. Marten Männik Tallinna 32. Keskkool 76 143 101 104 18 0 0 0 18
129. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 91 79 - - 3 15 0 0 18
130. Kevin Koppel Palupera Põhikool 173 - 76 - 0 0 18 0 18
131. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 94 80 136 - 0 14 0 0 14
132. Doris Aasa Jüri Gümnaasium 150 - 80 - 0 0 14 0 14
133. Hanna Helena Kook Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 118 82 117 93 0 12 0 1 13
134. Ronaldo Lipp Pärnu Vanalinna Põhikool 109 126 - 81 0 0 0 13 13
135. Ott Jonuks Tartu Kivilinna Kool 81 155 143 - 13 0 0 0 13
136. Julius Putrinš Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 134 82 - 0 0 12 0 12
137. Chrislyn Liivat Kuuste Kool 158 85 118 116 0 9 0 0 9
138. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool 136 86 - - 0 8 0 0 8
139. Tauri Tihane Kuuste Kool 114 130 133 87 0 0 0 7 7
140. Magnar Liier Pärnu Rääma Põhikool 131 166 88 98 0 0 6 0 6
141. Kaspar Kuusk Põltsamaa Ühisgümnaasium - 88 124 118 0 6 0 0 6
142. Kertu Eepold Kolga Kool 144 89 105 - 0 5 0 0 5
143. Karl Koitla Pärnu Rääma Põhikool - - 89 136 0 0 5 0 5
144. Ants Liivamägi Kuuste Kool 127 90 120 117 0 4 0 0 4
145. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 90 123 - 148 4 0 0 0 4
146. Kaur Huko Käämbre Nõo Põhikool - - 90 - 0 0 4 0 4
147. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool 176 91 110 132 0 3 0 0 3
148. Romero Ereline Kambja Põhikool 159 163 - 92 0 0 0 2 2
149. Jakob Bergmann Paikuse Põhikool 97 93 - 145 0 1 0 0 1
150. Tanel Otto Tallinna 32. Keskkool 104 106 116 106 0 0 0 0 0
151. Victoria Helena Peek Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 103 131 100 115 0 0 0 0 0
152. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 106 102 121 120 0 0 0 0 0
153. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Kool 99 114 126 119 0 0 0 0 0
154. Reti Natalie Nael Kuuste Kool 139 120 113 97 0 0 0 0 0
155. Eva-Lotta Aasajärv Kuuste Kool 134 98 132 112 0 0 0 0 0
156. Eerik Rudometov Kuuste Kool 123 138 112 109 0 0 0 0 0
157. Miko Puk Kambja Põhikool 146 119 98 124 0 0 0 0 0
158. Annaliisa Palm Põltsamaa Ühisgümnaasium 111 135 106 137 0 0 0 0 0
159. Kairiin Soosaar Tallinna 32. Keskkool 133 136 119 101 0 0 0 0 0
160. Kristjan Konts Kuuste Kool 105 124 139 130 0 0 0 0 0
161. Marcus Miina Kuuste Kool 162 117 122 110 0 0 0 0 0
162. Jarleen Hermann Kuuste Kool 149 133 103 129 0 0 0 0 0
163. Carl Marcus Dalton Tallinna Lilleküla Gümnaasium 148 148 131 107 0 0 0 0 0
164. Aston Parol Nõo Põhikool 126 157 140 142 0 0 0 0 0
165. Devon Penter Peetri Lasteaed-Põhikool 120 153 150 147 0 0 0 0 0
166. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool 163 158 111 139 0 0 0 0 0
167. Kenert Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium 151 160 145 126 0 0 0 0 0
168. Johann Mattias Üprus Tallinna Lilleküla Gümnaasium 168 165 149 111 0 0 0 0 0
169. Hendrik Hermandi Kolga Kool 122 111 - 95 0 0 0 0 0
170. Tiia Tomson Kuuste Kool 113 - 108 131 0 0 0 0 0
171. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool 102 128 130 - 0 0 0 0 0
172. Alver Ellemäe Luunja Keskkool 160 115 109 - 0 0 0 0 0
173. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 157 - 137 102 0 0 0 0 0
174. Kaur Drenkham Nõo Põhikool 161 139 102 - 0 0 0 0 0
175. Karoliina Ulmand Kuuste Kool 156 - 123 133 0 0 0 0 0
176. Markkus Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 155 161 114 - 0 0 0 0 0
177. Keriti Jugala Pärnu Rääma Põhikool 121 169 148 - 0 0 0 0 0
178. Jan Erik Daškov Kambja Põhikool 179 146 - 122 0 0 0 0 0
179. Otto-R Kangro Põltsamaa Ühisgümnaasium - 172 141 140 0 0 0 0 0
180. Tarmo Luur Tallinna Lilleküla Gümnaasium 169 151 146 - 0 0 0 0 0
181. Karl-Joosep Raudkivi Pärnu Rääma Põhikool 165 167 - 138 0 0 0 0 0
182. Gregor Epner Peetri Lasteaed-Põhikool 153 173 147 - 0 0 0 0 0
183. Henri Ekke Rasmus Kool Peetri Lasteaed-Põhikool 174 162 151 - 0 0 0 0 0
184. Erki Org Kambja Põhikool 112 - - 100 0 0 0 0 0
185. Robin Rämmer Tartu Kivilinna Kool 108 109 - - 0 0 0 0 0
186. Kertu Vija Põlva Kool 141 104 - - 0 0 0 0 0
187. Rauno Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool - - 127 127 0 0 0 0 0
188. Gregor Sikkel Peetri Lasteaed-Põhikool - 141 - 113 0 0 0 0 0
189. Kerdo Kaur Martinson Pärnu Rääma Põhikool - - 115 143 0 0 0 0 0
190. Alvin Reck Püha Johannese kool 107 152 - - 0 0 0 0 0
191. William Jamnes Pärnu Rääma Põhikool - - 135 135 0 0 0 0 0
192. Jaan Laskar Tallinna Lilleküla Gümnaasium 147 127 - - 0 0 0 0 0
193. Henri Oberle Tallinna Lilleküla Gümnaasium 152 - - 128 0 0 0 0 0
194. Kaur Nelke Tallinna Lilleküla Gümnaasium 135 149 - - 0 0 0 0 0
195. Anette-Marie Sibul Pärnu Rääma Põhikool - - 144 144 0 0 0 0 0
196. Kaspar Leen Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 154 - 134 0 0 0 0 0
197. Andreas Müller Püha Johannese kool 142 159 - - 0 0 0 0 0
198. Sten Kregor Hallimäe Pärnu Rääma Põhikool 129 175 - - 0 0 0 0 0
199. Rihard Järvesaar Pärnu Rääma Põhikool 154 170 - - 0 0 0 0 0
200. Tanel Viks Kolga Kool 95 - - - 0 0 0 0 0
201. Gregor Suurvarik Tallinna 32. Keskkool 100 - - - 0 0 0 0 0
202. Marten Leok Aruküla Põhikool - - 107 - 0 0 0 0 0
203. Ra Laurimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 108 - - 0 0 0 0 0
204. Raul Robin Väli Järveküla kool - 116 - - 0 0 0 0 0
205. Märt Eepold Kolga Kool 116 - - - 0 0 0 0 0
206. Joosep Balõnski Peetri Lasteaed-Põhikool 117 - - - 0 0 0 0 0
207. Miia Nurk Peetri Lasteaed-Põhikool 119 - - - 0 0 0 0 0
208. Marie-Luisa Kurm Tallinna Lilleküla Gümnaasium 124 - - - 0 0 0 0 0
209. Carlos Kristjan Jänese Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 125 0 0 0 0 0
210. Joonas Kirmann Aruküla Põhikool - - 134 - 0 0 0 0 0
211. Armin Palumägi Pärnu Rääma Põhikool 137 - - - 0 0 0 0 0
212. Jakob Viks Kolga Kool 140 - - - 0 0 0 0 0
213. Sandri Segasaar Laagri kool - - - 141 0 0 0 0 0
214. Regor-Marten Tobonik Põlva Kool - 142 - - 0 0 0 0 0
215. Espen Uri Kambja Põhikool 143 - - - 0 0 0 0 0
216. Karl Robin Rillo Tallinna Kesklinna Põhikool - - - 146 0 0 0 0 0
217. Oliver Puieräst Aruküla Põhikool - - 152 - 0 0 0 0 0
218. Sulev Viks Kolga Kool 164 - - - 0 0 0 0 0
219. Lene Jüriso Pärnu Rääma Põhikool - 164 - - 0 0 0 0 0
220. Karl Robert Ahman Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 171 - - 0 0 0 0 0
221. Mattias Petter Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 174 - - 0 0 0 0 0
222. Tom-Tristan Piirsalu Peetri Lasteaed-Põhikool 175 - - - 0 0 0 0 0
223. Kristella Kõllamägi Tartu Tamme Kool 177 - - - 0 0 0 0 0
224. Erki Pärna Tartu Kivilinna Kool 178 - - - 0 0 0 0 0
225. Kaisa Lemsalu Tartu Tamme Kool 181 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Jüri Gümnaasium 1572 13
2. Tallinna Reaalkool 1467 11
3. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1231 17
4. Saaremaa Ühisgümnaasium 1027 7
5. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 909 5
6. Rakvere Waldorfkool 725 2
7. Pärnu Mai kool 585 2
8. Põlva Kool 581 6
9. Nõo Põhikool 560 7
10. Kambja Põhikool 549 13
11. Tallinna 32. Keskkool 487 8
12. Surju Põhikool 468 4
13. Tallinna 53. Keskkool 410 3
14. Tallinna Nõmme Põhikool 385 1
15. Põltsamaa Ühisgümnaasium 377 6
16. Paikuse Põhikool 376 3
17. Lõpe Kool 350 3
18. Gustav Adolfi Gümnaasium 339 2
19. Kahtla Lasteaed-Põhikool 334 4
20. Tartu Erakool 313 1
21. Tallinna Arte Gümnaasium 305 1
22. Tartu Kivilinna Kool 275 7
23. Luunja Keskkool 256 3
24. Kuressaare Gümnaasium 254 1
25. Pärnu Vanalinna Põhikool 250 3
26. Tallinna Pääsküla Kool 203 9
27. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 168 2
28. Peetri Lasteaed-Põhikool 167 11
29. Palupera Põhikool 165 4
30. Nõmme Erakool 143 1
31. Kehra Gümnaasium 134 2
32. Aruküla Põhikool 84 6
33. Laagri kool 63 2
34. Püha Johannese kool 62 4
35. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 54 13
36. Viljandi Jakobsoni Kool 54 1
37. Pärnu Rääma Põhikool 37 13
38. Tallinna Ühisgümnaasium 24 1
39. Kuuste Kool 20 11
40. Kolga Kool 5 6
41. Tartu Tamme Kool 0 2
42. Järveküla kool 0 1
43. Tallinna Kesklinna Põhikool 0 3


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216