menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Male 2019/2020 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Andrei Dudakov Maardu Gümnaasium 1 1 2 2 100 100 95 95 295
2. Ott Oskar Lehes Tartu Erakool 3 7 1 13 92 87 100 81 279
3. Kertu Karba Tartu Erakool 15 4 3 4 79 90 92 90 272
4. Hans-Georg Köösel Pärnu Mai kool - 2 17 1 0 95 77 100 272
5. Mikk Kaarel Õim Tartu Kesklinna Kool 5 9 5 3 89 85 89 92 270
6. Henri Mugur Tallinna Reaalkool 2 55 10 5 95 39 84 89 268
7. Robert Taaniel Ozols Järveküla kool 8 5 7 15 86 89 87 79 262
8. Gregor Lääne Pärnu Vanalinna Põhikool 9 39 12 7 85 55 82 87 254
9. Karl Erik Kompus Jüri Gümnaasium 10 15 4 29 84 79 90 65 253
10. Oskar Sai Järveküla kool 27 3 39 6 67 92 55 88 247
11. Aron Sild Tartu Variku Kool 22 6 11 22 72 88 83 72 243
12. Karoliina Karba Tartu Erakool 13 14 16 30 81 80 78 64 239
13. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 16 35 13 16 78 59 81 78 237
14. Kristjan Gontšarenko Lõpe Kool 7 80 38 8 87 14 56 86 229
15. Erik Tamleht Jüri Gümnaasium 69 27 20 9 25 67 74 85 226
16. Kert Riispapp Tallinna Kesklinna Põhikool 31 21 21 18 63 73 73 76 222
17. Andero Punning Tartu Veeriku Kool 23 22 22 25 71 72 72 69 215
18. Kaspar Vares Jüri Gümnaasium 18 17 35 33 76 77 59 61 214
19. Sander Aasma Jüri Gümnaasium 28 18 26 39 66 76 68 55 210
20. Raimond Lillemaa Pärnu Mai kool 4 34 40 35 90 60 54 59 209
21. Markus Harald Meidra Jüri Gümnaasium 41 28 9 36 53 66 85 58 209
22. Saamuel Vahter Kuressaare Gümnaasium 40 13 120 20 54 81 0 74 209
23. Siimeon Vahter Kuressaare Gümnaasium - 10 18 45 0 84 76 49 209
24. Laur Lehto Tartu Kesklinna Kool 11 57 63 10 83 37 31 84 204
25. Harri Pikkmets Lõpe Kool 25 76 36 17 69 18 58 77 204
26. Kaur Mattias Kuuskme Tallinna Reaalkool 43 94 24 12 51 0 70 82 203
27. Lennart Reintam Tallinna Reaalkool 35 19 25 - 59 75 69 0 203
28. Taavi Toompark Tallinna Reaalkool 20 24 37 42 74 70 57 52 201
29. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium 48 11 23 63 46 83 71 31 200
30. Aaron Tõnismaa Tallinna Nõmme Gümnaasium 36 8 42 48 58 86 52 46 196
31. Patrik Sebastian Karilaid Tallinna Kesklinna Põhikool 26 23 41 - 68 71 53 0 192
32. Hendrik Koppel Tartu Kesklinna Kool 6 38 59 53 88 56 35 41 185
33. Sten Liira Jüri Gümnaasium 63 25 45 34 31 69 49 60 178
34. Silver Leon Noorma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 64 56 14 38 30 38 80 56 174
35. Ilja Jekimenko Avatud Kool 66 41 6 62 28 53 88 32 173
36. Arthur Marti Animägi Tallinna Kesklinna Põhikool 70 - 30 11 24 0 64 83 171
37. Rihard Jakob Herman Tallinna Reaalkool 62 44 8 106 32 50 86 0 168
38. Anette Kalde Lõpe Kool 113 30 29 55 0 64 65 39 168
39. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium 118 40 47 27 0 54 47 67 168
40. Paul Johann Tamm Tallinna Reaalkool - 50 34 44 0 44 60 50 154
41. Andreas Esnar Järveküla kool - 20 89 19 0 74 5 75 154
42. Maksim Dotsenko Järveküla kool - 12 - 28 0 82 0 66 148
43. Kaarel Sibul Jüri Gümnaasium 83 26 66 43 11 68 28 51 147
44. Karl Kristjan Reinholm Järveküla kool 91 58 15 66 3 36 79 28 143
45. Mark Lipp Järveküla kool 32 - 99 14 62 0 0 80 142
46. Mergen Nemeev Avatud Kool 30 96 62 51 64 0 32 43 139
47. Mihkel Normak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 163 84 44 24 0 10 50 70 130
48. Lisete Unt Jüri Gümnaasium 58 73 84 23 36 21 10 71 128
49. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 57 31 68 - 37 63 26 0 126
50. Gregor Ööpik Järveküla kool 46 43 72 69 48 51 22 25 124
51. William Kotka Tallinna Reaalkool 54 60 46 59 40 34 48 35 123
52. Johannes Näkk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 106 36 55 68 0 58 39 26 123
53. Janno Kask Põltsamaa Ühisgümnaasium 24 81 57 177 70 13 37 0 120
54. Kaspar Molok Aruküla Põhikool 75 61 48 54 19 33 46 40 119
55. Jaagup Schnur Tallinna Reaalkool 55 37 71 - 39 57 23 0 119
56. Feliks Šamonin Järveküla kool 101 29 - 40 0 65 0 54 119
57. Gustav Georg Herman Tallinna Reaalkool 38 124 79 49 56 0 15 45 116
58. Rasmus  Nikkel Põltsamaa Ühisgümnaasium 56 62 159 50 38 32 0 44 114
59. Markus Aleksander Õunpuu Jüri Gümnaasium 44 63 - 65 50 31 0 29 110
60. Karl Tamla Tallinna Reaalkool 47 32 102 103 47 62 0 0 109
61. Liis Marii Vaher Põlva Kool 14 79 81 - 80 15 13 0 108
62. Mairo Kozlov Märjamaa Gümnaasium 147 52 163 31 0 42 0 63 105
63. Eero Sven Tuvikene Nõo Põhikool 98 46 65 67 0 48 29 27 104
64. Aleksandr  Teliman Tallinna 53. Keskkool 37 47 - - 57 47 0 0 104
65. Karl Astel Tallinna Kesklinna Põhikool 114 113 49 37 0 0 45 57 102
66. Richard Oliver Allmaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 69 19 108 0 25 75 0 100
67. Leonardo Moroz Põltsamaa Ühisgümnaasium 34 54 209 - 60 40 0 0 100
68. Emiilia Kuuskmann Jüri Gümnaasium 19 - 74 - 75 0 20 0 95
69. Kotre Kattai Tartu Kesklinna Kool - - 61 32 0 0 33 62 95
70. Kaspar Laas Tartu Variku Kool 59 75 54 - 35 19 40 0 94
71. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 39 64 87 152 55 30 7 0 92
72. Daniel Habarov Avatud Kool 80 65 - 46 14 29 0 48 91
73. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool 82 115 53 58 12 0 41 36 89
74. Tarvi Imala Tallinna Kesklinna Põhikool - - 58 41 0 0 36 53 89
75. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 29 139 140 75 65 0 0 19 84
76. Lennart Lehto Tartu Kesklinna Kool 153 49 128 57 0 45 0 37 82
77. Raul Rihard Suurhans Tallinna Kesklinna Põhikool 12 - - - 82 0 0 0 82
78. Maksim  Koroljov Tallinna 53. Keskkool 131 16 - - 0 78 0 0 78
79. Lisete Jakobson Jüri Gümnaasium 139 42 69 - 0 52 25 0 77
80. Lev Liubchenko Põlva Kool 17 - - - 77 0 0 0 77
81. Ekke Jakob Kerik Tallinna Nõmme Gümnaasium 96 48 123 64 0 46 0 30 76
82. Riivo Jakobi Tartu Kivilinna Kool 67 45 - - 27 49 0 0 76
83. Hanna-Loore Ratut Lõpe Kool 126 70 43 143 0 24 51 0 75
84. Mia Grete Pärnamägi Jüri Gümnaasium 72 67 70 71 22 27 24 23 74
85. Jan-Erik Püümann Tallinna Kesklinna Põhikool 21 100 - - 73 0 0 0 73
86. Aleksandr Buiko Narva Keeltelütseum - - - 21 0 0 0 73 73
87. Kutt Kaarel Karner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 61 167 56 113 33 0 38 0 71
88. Martin Rannaste Tallinna Kesklinna Põhikool 116 93 116 26 0 1 0 68 69
89. Kaila Mätas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 189 144 31 88 0 0 63 6 69
90. Johannes Kukk Tartu Kesklinna Kool 121 107 27 - 0 0 67 0 67
91. Roomet Puusepp Tartu Erakool - - 28 - 0 0 66 0 66
92. Kaisa Morgenson Põltsamaa Ühisgümnaasium 42 223 95 81 52 0 0 13 65
93. Jakob Oja Tallinna Reaalkool 52 - 80 87 42 0 14 7 63
94. Oskar Hälvin Vormsi Lasteaed-Põhikool 132 95 32 - 0 0 62 0 62
95. Ruudi Reinumägi Põltsamaa Ühisgümnaasium 79 87 60 82 15 7 34 12 61
96. Enriko Kimber Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 33 145 204 120 61 0 0 0 61
97. Harmoni Tamm Pärnu Vanalinna Põhikool - 33 100 - 0 61 0 0 61
98. Demian Lagoda Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 159 - 33 - 0 0 61 0 61
99. Mirko Münt Järveküla kool - 78 105 56 0 16 0 38 54
100. Marie Raudsepp Nõo Põhikool 111 68 67 117 0 26 27 0 53
101. Rand Johann Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium - 66 103 72 0 28 0 22 50
102. Kristo Kordontšuk Avatud Kool 45 165 96 136 49 0 0 0 49
103. Joel Remmelg Emmaste Põhikool 90 - 50 - 4 0 44 0 48
104. Ago Tähepõld Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 181 200 - 47 0 0 0 47 47
105. Robin Saar Tallinna Pääsküla Kool 165 51 91 114 0 43 3 0 46
106. Matvei Chizh Avatud Kool 49 120 165 - 45 0 0 0 45
107. Ava Laanearu Jüri Gümnaasium 50 150 125 160 44 0 0 0 44
108. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool 51 - 206 95 43 0 0 0 43
109. Daniel Kuusk Jüri Gümnaasium - 203 51 - 0 0 43 0 43
110. Hugo Tarto Nõo Põhikool 76 172 166 70 18 0 0 24 42
111. Jakob Zirk Jüri Gümnaasium - - 52 - 0 0 42 0 42
112. Frank Rasmus Reisner Järveküla kool - - - 52 0 0 0 42 42
113. Pjotr Burtsev Avatud Kool 148 53 171 139 0 41 0 0 41
114. Armin Kivila Lõpe Kool 53 - - - 41 0 0 0 41
115. Henry Reiljan Tallinna Reaalkool 109 74 75 - 0 20 19 0 39
116. Ottomar Teder Tartu Erakool 71 - 109 80 23 0 0 14 37
117. Georgi Rotar Avatud Kool 135 59 117 107 0 35 0 0 35
118. Armin Kivi Tartu Veeriku Kool 68 158 - 85 26 0 0 9 35
119. Kervin Mõttus Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 104 71 83 101 0 23 11 0 34
120. Karl-Erik Ahven Viimsi kool 125 133 193 60 0 0 0 34 34
121. Nikas Liubchenko Põlva Kool 60 - - - 34 0 0 0 34
122. Sander Laks Märjamaa Gümnaasium 174 99 149 61 0 0 0 33 33
123. Karl Johann Haabma Tartu Veeriku Kool 138 82 - 73 0 12 0 21 33
124. Karl Kenneth Rand Tartu Kesklinna Kool 218 106 64 110 0 0 30 0 30
125. Uku Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 65 - - - 29 0 0 0 29
126. Laurits Nummert Tartu Kesklinna Kool 95 - 82 78 0 0 12 16 28
127. Alden Tähve Märjamaa Gümnaasium 87 - - 74 7 0 0 20 27
128. Andreas Laurberg Jüri Gümnaasium 74 104 88 94 20 0 6 0 26
129. Kaspar Tamm Kilingi-Nõmme Gümnaasium 89 102 77 155 5 0 17 0 22
130. Keijo Mohnja Surju Põhikool - 72 115 105 0 22 0 0 22
131. Mikael Olaf Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium - 90 146 76 0 4 0 18 22
132. Lilli Pikkmets Lõpe Kool 124 129 73 100 0 0 21 0 21
133. Riko Jakobson Põltsamaa Ühisgümnaasium 73 195 141 - 21 0 0 0 21
134. Tomi Juuse Tallinna Saksa Gümnaasium 78 91 176 102 16 3 0 0 19
135. Karla Pikkmets Lõpe Kool 86 142 145 83 8 0 0 11 19
136. Kerdo-Erlend Sallo Jüri Gümnaasium 241 108 76 - 0 0 18 0 18
137. Karel-Mikk Kuuskme Tallinna Reaalkool 186 110 119 77 0 0 0 17 17
138. Marten Paukku Märjamaa Gümnaasium 77 132 - - 17 0 0 0 17
139. Hendrik Kibus Tallinna Kesklinna Põhikool - 77 - - 0 17 0 0 17
140. Natali Kulaga Parksepa Keskkool 223 166 78 - 0 0 16 0 16
141. Kristjan Luukas Jüri Gümnaasium 142 - 164 79 0 0 0 15 15
142. Serafin Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 102 118 85 90 0 0 9 4 13
143. Sander Nõmm Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 81 117 139 119 13 0 0 0 13
144. Aron Sarapu Jüri Gümnaasium 211 83 - 131 0 11 0 0 11
145. Morten Nurmsalu Tallinna Nõmme Gümnaasium - 85 - 92 0 9 0 2 11
146. Maksim  Vlassov Tallinna 53. Keskkool 151 92 114 86 0 2 0 8 10
147. Iris Eliise Martin Viimsi kool 226 147 211 84 0 0 0 10 10
148. Oliver Vink Tallinna Reaalkool 84 - - - 10 0 0 0 10
149. Johannes Ots Kilingi-Nõmme Gümnaasium 85 125 135 118 9 0 0 0 9
150. Otto Linke Audru kool 110 105 86 104 0 0 8 0 8
151. Oto Malki Tartu Kesklinna Kool 127 86 101 109 0 8 0 0 8
152. Robert  Põld Tallinna 53. Keskkool 88 122 167 116 6 0 0 0 6
153. Oliver Treial Tartu Kesklinna Kool 213 88 136 - 0 6 0 0 6
154. Lucas Seepter Viimsi kool 156 89 169 - 0 5 0 0 5
155. Atko Hartvig Mölder Pärnu Vanalinna Põhikool - 156 - 89 0 0 0 5 5
156. Säde Lee Jürisson Saaremaa Ühisgümnaasium 167 178 90 - 0 0 4 0 4
157. Alex Gontšarenko Lõpe Kool - 222 - 91 0 0 0 3 3
158. Aleksandr  Žurba Tallinna 53. Keskkool 92 136 98 - 2 0 0 0 2
159. Aleksander Eilaste Jüri Gümnaasium 173 - 92 156 0 0 2 0 2
160. Aleksander Peterson Tartu Kesklinna Kool 93 121 127 137 1 0 0 0 1
161. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 150 148 93 170 0 0 1 0 1
162. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 100 169 - 93 0 0 0 1 1
163. Simon Kevin Uibo Jüri Gümnaasium 134 98 124 135 0 0 0 0 0
164. Henri Luha Alavere Põhikool 130 112 144 129 0 0 0 0 0
165. Mihhail  Tšubarev Tallinna 53. Keskkool 122 146 182 115 0 0 0 0 0
166. Märten Jürgenson Tallinna Kesklinna Põhikool 198 131 107 159 0 0 0 0 0
167. Gregor Oskar Jermonok Tallinna Reaalkool 161 141 153 148 0 0 0 0 0
168. Stig-Jasper Ilmjärv Viimsi kool 143 128 174 163 0 0 0 0 0
169. Edvard Laimets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 128 211 147 138 0 0 0 0 0
170. Christofer Robin Aulik Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 158 143 189 134 0 0 0 0 0
171. Jakop Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 193 187 122 123 0 0 0 0 0
172. Juhan Ivask Nõo Põhikool 146 177 177 141 0 0 0 0 0
173. Roland Käär Parksepa Keskkool 204 140 178 124 0 0 0 0 0
174. Kendro Saar Pärnu Vanalinna Põhikool 166 213 173 96 0 0 0 0 0
175. Elise Marie Meikop Tartu Kesklinna Kool 190 151 185 128 0 0 0 0 0
176. Jako Jesper Kukk Tartu Kesklinna Kool 170 236 118 140 0 0 0 0 0
177. Romet Saarniit Jüri Gümnaasium 197 126 172 171 0 0 0 0 0
178. Matten Kilk Alavere Põhikool 219 153 142 154 0 0 0 0 0
179. Kaarel Saar Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 103 199 222 147 0 0 0 0 0
180. Diora Aleksandra Virak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 209 175 138 164 0 0 0 0 0
181. Ragnar Aasa Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 171 221 157 145 0 0 0 0 0
182. Jakob Lind Tallinna Nõmme Gümnaasium 191 138 218 150 0 0 0 0 0
183. Mia Varik Tallinna Nõmme Gümnaasium 225 182 161 151 0 0 0 0 0
184. Tristan Reedik Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 203 206 180 142 0 0 0 0 0
185. Emil Sumre Tallinna Nõmme Gümnaasium 205 188 219 121 0 0 0 0 0
186. Epp Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 202 225 162 153 0 0 0 0 0
187. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool 208 205 183 157 0 0 0 0 0
188. Valter Erik Pärnsalu Tallinna Nõmme Gümnaasium 242 215 208 133 0 0 0 0 0
189. Kalev Gustav Reindla Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 212 189 228 176 0 0 0 0 0
190. Gevert Alt Tallinna 32. Keskkool 233 186 210 178 0 0 0 0 0
191. Maxim Maloverjan Avatud Kool 235 230 224 162 0 0 0 0 0
192. Villem Kiris Tartu Kesklinna Kool 94 - 170 99 0 0 0 0 0
193. Mattias Lauring Avatud Kool 137 97 132 - 0 0 0 0 0
194. Raul Fiorenza Avatud Kool 140 101 130 - 0 0 0 0 0
195. Ilja Lukaševitš Tallinna 53. Keskkool 169 109 94 - 0 0 0 0 0
196. Robert Meinart Tartu Kesklinna Kool 162 111 108 - 0 0 0 0 0
197. Zeynep Selma Sönmez Tallinna Nõmme Gümnaasium 97 163 - 130 0 0 0 0 0
198. Stefan Padrak Avatud Kool 152 127 126 - 0 0 0 0 0
199. Mattias Aal Tartu Veeriku Kool 105 130 - 172 0 0 0 0 0
200. Oskar Veski Avatud Kool 175 135 113 - 0 0 0 0 0
201. Anna-Maria Hanson Tallinna 32. Keskkool 149 180 110 - 0 0 0 0 0
202. Siimon Hermanson Avatud Kool 123 168 148 - 0 0 0 0 0
203. Kaarel Mere Tallinna Nõmme Gümnaasium 172 162 112 - 0 0 0 0 0
204. Christan Lääne Avatud Kool 144 119 192 - 0 0 0 0 0
205. Dominik Davõdenko Avatud Kool 200 114 152 - 0 0 0 0 0
206. Madis Erik Mežulis Emmaste Põhikool 115 164 190 - 0 0 0 0 0
207. Sten Kask Surju Põhikool - 103 196 174 0 0 0 0 0
208. Ida-Liisa Välli Gaia kool - 192 155 127 0 0 0 0 0
209. Karro Võigemast Märjamaa Gümnaasium - 160 181 144 0 0 0 0 0
210. Ferenc Tšitškan Pärnu Vanalinna Põhikool - 157 160 175 0 0 0 0 0
211. Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool 237 149 111 - 0 0 0 0 0
212. Sten Valm Lõpe Kool 99 227 - 173 0 0 0 0 0
213. Kaur Antson Nõo Põhikool 160 134 207 - 0 0 0 0 0
214. Alexander Družbin Avatud Kool 194 152 156 - 0 0 0 0 0
215. Georg Rätsep Põltsamaa Ühisgümnaasium 141 161 205 - 0 0 0 0 0
216. Andri Sebastian Aruväli Tallinna Nõmme Gümnaasium - 154 175 179 0 0 0 0 0
217. Romek Niilo Parksepa Keskkool 192 171 - 146 0 0 0 0 0
218. Oliver Jürgenson Kilingi-Nõmme Gümnaasium 120 190 200 - 0 0 0 0 0
219. Jasper Hani Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 216 - 188 112 0 0 0 0 0
220. Ott-Kristjan Kadakas Emmaste Põhikool 168 159 194 - 0 0 0 0 0
221. Oliver Vind Tartu Kesklinna Kool 207 174 143 - 0 0 0 0 0
222. Tarja Korkka Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 155 184 195 - 0 0 0 0 0
223. Sander Krüger Tallinna Pääsküla Kool 184 155 199 - 0 0 0 0 0
224. Mark Demjanov Avatud Kool 108 218 223 - 0 0 0 0 0
225. Liisa Raasild Põltsamaa Ühisgümnaasium 180 219 158 - 0 0 0 0 0
226. Marcos Mõttus Tartu Kesklinna Kool 195 181 187 - 0 0 0 0 0
227. Ell Juhani Tallinna Mustamäe Gümnaasium 178 226 - 161 0 0 0 0 0
228. Hannes Sõmer Emmaste Põhikool 157 198 216 - 0 0 0 0 0
229. Kevin Kenk Parksepa Keskkool 214 179 - 181 0 0 0 0 0
230. Oskar Randmaa Põltsamaa Ühisgümnaasium 201 170 213 - 0 0 0 0 0
231. Ellen Rõuk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 215 196 179 - 0 0 0 0 0
232. Liise Varblane Vormsi Lasteaed-Põhikool 183 204 217 - 0 0 0 0 0
233. Rasmus Viks Põltsamaa Ühisgümnaasium 210 208 202 - 0 0 0 0 0
234. Torsten Ülavere Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 196 229 201 - 0 0 0 0 0
235. Getter Kuusk Tallinna 32. Keskkool 217 201 214 - 0 0 0 0 0
236. Ott Keerutaja Parksepa Keskkool 246 207 - 180 0 0 0 0 0
237. Daniil Pojev Avatud Kool 231 176 226 - 0 0 0 0 0
238. Miina Liisa Martin Kuressaare Gümnaasium 221 216 227 - 0 0 0 0 0
239. Karl Johannes Kikas Emmaste Põhikool 224 232 212 - 0 0 0 0 0
240. Gerret Tuisk Tallinna 32. Keskkool - 116 97 - 0 0 0 0 0
241. Tõnis Metsis Tallinna Pääsküla Kool 107 - 137 - 0 0 0 0 0
242. Oskar Evert Põltsamaa Ühisgümnaasium - 137 129 - 0 0 0 0 0
243. Henri Breede Tartu Kesklinna Kool - - 104 165 0 0 0 0 0
244. Jarek Jagomägi Tartu Kesklinna Kool 164 - 106 - 0 0 0 0 0
245. Kaur Suni Põltsamaa Ühisgümnaasium - - 186 97 0 0 0 0 0
246. Jegor  Sokolov Tallinna 53. Keskkool 119 173 - - 0 0 0 0 0
247. Artem  Rostovtsev Tallinna 53. Keskkool 112 183 - - 0 0 0 0 0
248. Villem Võigemast Märjamaa Gümnaasium 136 - - 168 0 0 0 0 0
249. Emili Vainu Põltsamaa Ühisgümnaasium 177 - 133 - 0 0 0 0 0
250. Madis Ivask Nõo Põhikool 117 - 198 - 0 0 0 0 0
251. Karl H. Rätsep Põltsamaa Ühisgümnaasium - 123 203 - 0 0 0 0 0
252. Nele Toompalu Põltsamaa Ühisgümnaasium 145 191 - - 0 0 0 0 0
253. Ruudi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 215 122 0 0 0 0 0
254. Oskar Unt Jüri Gümnaasium - 193 150 - 0 0 0 0 0
255. Arti Rosenberg Tallinna 32. Keskkool - 197 - 166 0 0 0 0 0
256. Roby Vesik Lõpe Kool 129 235 - - 0 0 0 0 0
257. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool 199 - 168 - 0 0 0 0 0
258. Meleri Laurits Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 202 - 167 0 0 0 0 0
259. Lisandra Jants Palupera Põhikool 154 - 225 - 0 0 0 0 0
260. Johan Kristofer Kaasik Kahtla Lasteaed-Põhikool - 214 - 169 0 0 0 0 0
261. Stanislava Fokina Avatud Kool 232 - 154 - 0 0 0 0 0
262. Kristjan Sturm Põltsamaa Ühisgümnaasium - 209 191 - 0 0 0 0 0
263. Kersine Todurov Parksepa Keskkool - 185 221 - 0 0 0 0 0
264. Romet Kartau Kilingi-Nõmme Gümnaasium 176 233 - - 0 0 0 0 0
265. Ronan Kivi Tartu Veeriku Kool 227 210 - - 0 0 0 0 0
266. Robert Hänni Vormsi Lasteaed-Põhikool - 212 229 - 0 0 0 0 0
267. Elisey Golubev Avatud Kool 234 - 220 - 0 0 0 0 0
268. Artur  Kersa Tallinna 53. Keskkool 240 224 - - 0 0 0 0 0
269. Günther Ilves Viljandi Jakobsoni Kool - - - 98 0 0 0 0 0
270. Mirko Vettik Viljandi Jakobsoni Kool - - - 111 0 0 0 0 0
271. Taavet Kalberg Tartu Kesklinna Kool - - 121 - 0 0 0 0 0
272. Janett Hindoalla Laagri kool - - - 125 0 0 0 0 0
273. Joonas Ata Saks Viimsi kool - - - 126 0 0 0 0 0
274. Samuel Uiga Tartu Kristlik Põhikool - - 131 - 0 0 0 0 0
275. Maia Pikkmets Lõpe Kool - - - 132 0 0 0 0 0
276. Oskar Kingisepp Kilingi-Nõmme Gümnaasium 133 - - - 0 0 0 0 0
277. Andreas Elias Tartu Kristlik Põhikool - - 134 - 0 0 0 0 0
278. Karl Nikolai Meibaum Surju Põhikool - - - 149 0 0 0 0 0
279. Jakob Avramenko Avatud Kool - - 151 - 0 0 0 0 0
280. Mirjam Järve Pelgulinna Gümnaasium - - - 158 0 0 0 0 0
281. Toivo Uusna Põltsamaa Ühisgümnaasium 179 - - - 0 0 0 0 0
282. Kert Hüvato Võru Kreutzwaldi Kool - - - 182 0 0 0 0 0
283. Marten Aus Saaremaa Ühisgümnaasium 182 - - - 0 0 0 0 0
284. Emma Reemann Võru Kreutzwaldi Kool - - - 183 0 0 0 0 0
285. Ruben Ehari Tartu Kristlik Põhikool - - 184 - 0 0 0 0 0
286. Kerret Matto Põlva Kool 185 - - - 0 0 0 0 0
287. Jan-Martti Kiil Kuressaare Gümnaasium 187 - - - 0 0 0 0 0
288. Kaur-Gustav Hinnov Tallinna Nõmme Gümnaasium 188 - - - 0 0 0 0 0
289. Janis Martin Mežulis Emmaste Põhikool - 194 - - 0 0 0 0 0
290. Andri Raidla Surju Põhikool - - 197 - 0 0 0 0 0
291. Mats Ormisson Tallinna Saksa Gümnaasium 206 - - - 0 0 0 0 0
292. Marten Kadastik Tallinna Pääsküla Kool - 217 - - 0 0 0 0 0
293. Jesse Esna Tallinna Lilleküla Gümnaasium 220 - - - 0 0 0 0 0
294. Johan Tammets Kolga Kool - 220 - - 0 0 0 0 0
295. Anni-Mari Väli Tallinna Reaalkool 222 - - - 0 0 0 0 0
296. Krisander Kivisaar Emmaste Põhikool - 228 - - 0 0 0 0 0
297. Robert Naarits Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 228 - - - 0 0 0 0 0
298. Rivo Selge Järva-Jaani Gümnaasium 229 - - - 0 0 0 0 0
299. Mark Savchuk Avatud Kool 230 - - - 0 0 0 0 0
300. Remy Nokkur Tartu Veeriku Kool - 231 - - 0 0 0 0 0
301. Alar Vara Emmaste Põhikool - 234 - - 0 0 0 0 0
302. Andrea Cicetti Tallinna Lilleküla Gümnaasium 236 - - - 0 0 0 0 0
303. Rasmus Puss Tallinna Lilleküla Gümnaasium 238 - - - 0 0 0 0 0
304. Joonatan Võigemast Tallinna Lilleküla Gümnaasium 239 - - - 0 0 0 0 0
305. Kristjan Põld Tallinna Lilleküla Gümnaasium 243 - - - 0 0 0 0 0
306. Richard Eesmaa Parksepa Keskkool 244 - - - 0 0 0 0 0
307. Martin Tuus Tallinna Lilleküla Gümnaasium 245 - - - 0 0 0 0 0
308. Hannelora Asi Parksepa Keskkool 247 - - - 0 0 0 0 0
309. Rasmus Randla Tallinna Pääsküla Kool 248 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Jüri Gümnaasium 1441 23
2. Tallinna Reaalkool 1340 18
3. Järveküla kool 1304 10
4. Tartu Kesklinna Kool 1283 21
5. Tartu Erakool 1117 5
6. Tallinna Kesklinna Põhikool 1080 10
7. Lõpe Kool 792 11
8. Tallinna Nõmme Gümnaasium 767 14
9. Avatud Kool 601 22
10. Pärnu Mai kool 535 2
11. Põltsamaa Ühisgümnaasium 473 17
12. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 434 7
13. Kuressaare Gümnaasium 418 4
14. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 418 17
15. Tartu Variku Kool 409 2
16. Maardu Gümnaasium 390 1
17. Pärnu Vanalinna Põhikool 375 5
18. Tartu Veeriku Kool 352 6
19. Tallinna Pääsküla Kool 275 11
20. Põlva Kool 219 4
21. Tallinna 53. Keskkool 200 10
22. Nõo Põhikool 199 6
23. Märjamaa Gümnaasium 182 6
24. Surju Põhikool 148 5
25. Aruküla Põhikool 138 1
26. Tartu Kivilinna Kool 76 2
27. Narva Keeltelütseum 73 1
28. Vormsi Lasteaed-Põhikool 62 3
29. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 61 2
30. Viimsi kool 49 5
31. Emmaste Põhikool 48 8
32. Tallinna Saksa Gümnaasium 42 4
33. Saaremaa Ühisgümnaasium 33 3
34. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 31 5
35. Parksepa Keskkool 16 8
36. Audru kool 8 1
37. Alavere Põhikool 0 2
38. Kolga Kool 0 1
39. Pelgulinna Gümnaasium 0 1
40. Laagri kool 0 1
41. Viljandi Jakobsoni Kool 0 2
42. Tartu Kristlik Põhikool 0 3
43. Gaia kool 0 1
44. Kahtla Lasteaed-Põhikool 0 2
45. Tallinna 32. Keskkool 0 5
46. Järva-Jaani Gümnaasium 0 1
47. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 0 6
48. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 0 1
49. Palupera Põhikool 0 1
50. Võru Kreutzwaldi Kool 0 2


Aktiivseid kasutajaid: 3303
Ürituste kalender
04.04.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp
10.04.2020
Loogika GP 2020 4. voor
18.04.2020
Kawamura karikas
24.04.2020
Sudoku GP 2020 5. voor
15.05.2020
Loogika GP 2020 5. voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2404
2. AlQaholic 2297
3. tennispall 2257
4. Frequency 2216
5. aids 2114
Male TOP 5
1. KAS 2954
2. hollinger 2860
3. hertsog 2803
4. sokrates 2794
5. antsuonu 2653

Vene kabe TOP 5
1. aleksej 2808
2. Ruut 2664
3. Ianton 2594
4. Susi 2574
5. matumartin14 2496

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2889
2. ants 2867
3. Rauno1003 2721
4. AlQaholic 2619
5. Frequency 2487

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3225
2. AlQaholic 3152
3. brigita 3027
4. Osiris 2620
5. poffic 2416