menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Male 2019/2020 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Markus Hansson Pärnu Koidula Gümnaasium 2 1 - - 95 100 0 0 195
2. Grete Olde Tallinna Reaalkool 1 3 - - 100 92 0 0 192
3. Andres Sui Saaremaa Ühisgümnaasium 3 6 - - 92 88 0 0 180
4. Kirill  Kosõhh Tallinna 53. Keskkool 7 5 - - 87 89 0 0 176
5. Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasium 10 7 - - 84 87 0 0 171
6. Hendrik Kuhi Märjamaa Gümnaasium 6 12 - - 88 82 0 0 170
7. Markus Rene Hakkaja Pärnu Koidula Gümnaasium 5 15 - - 89 79 0 0 168
8. Karlis Saarna Nõo Reaalgümnaasium 4 16 - - 90 78 0 0 168
9. Magnus Vaiksaar Pärnu Koidula Gümnaasium 21 2 - - 73 95 0 0 168
10. Shrek Tankler Nõo Reaalgümnaasium 14 9 - - 80 85 0 0 165
11. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium 16 8 - - 78 86 0 0 164
12. Raigo Lorius Kuressaare Gümnaasium 13 20 - - 81 74 0 0 155
13. Miko Pärn Saaremaa Ühisgümnaasium 22 11 - - 72 83 0 0 155
14. Kristjan Hansen Nõo Reaalgümnaasium 8 25 - - 86 69 0 0 155
15. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 17 21 - - 77 73 0 0 150
16. Markus Jõgi Läänemaa Ühisgümnaasium 19 26 - - 75 68 0 0 143
17. Lauri Trumann Kuressaare Gümnaasium 34 13 - - 60 81 0 0 141
18. Jaak Looring Pärnu Koidula Gümnaasium 9 39 - - 85 55 0 0 140
19. Torm Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 41 10 - - 53 84 0 0 137
20. Raiko Marrandi Nõo Reaalgümnaasium 20 31 - - 74 63 0 0 137
21. Uku Pärtel Rand Saaremaa Ühisgümnaasium 29 24 - - 65 70 0 0 135
22. Raimond Hargats Läänemaa Ühisgümnaasium 25 28 - - 69 66 0 0 135
23. Joonas Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium 32 22 - - 62 72 0 0 134
24. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 28 36 - - 66 58 0 0 124
25. Henry Noah Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium 31 35 - - 63 59 0 0 122
26. Henry Kaljulaid Nõo Reaalgümnaasium 30 37 - - 64 57 0 0 121
27. Karolina Lillemets Läänemaa Ühisgümnaasium 45 27 - - 49 67 0 0 116
28. Kennar Kahju Saaremaa Ühisgümnaasium 40 34 - - 54 60 0 0 114
29. Sergio-Silver Kreegimaa Kehra Gümnaasium 46 30 - - 48 64 0 0 112
30. Arti Raudvassar Nõo Reaalgümnaasium 37 41 - - 57 53 0 0 110
31. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 39 40 - - 55 54 0 0 109
32. Markos Laasik Ülenurme Gümnaasium 48 33 - - 46 61 0 0 107
33. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium 47 38 - - 47 56 0 0 103
34. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool - 4 - - 0 90 0 0 90
35. Rasmus Roosleht Pärnu Koidula Gümnaasium 11 - - - 83 0 0 0 83
36. Karl Henry Teär Saaremaa Ühisgümnaasium 12 - - - 82 0 0 0 82
37. Raiko Valo Nõo Reaalgümnaasium - 14 - - 0 80 0 0 80
38. Otto Tuuling Saaremaa Ühisgümnaasium 15 - - - 79 0 0 0 79
39. Demjan Kuksov Tallinna 53. Keskkool - 17 - - 0 77 0 0 77
40. Rauno Valo Nõo Reaalgümnaasium - 18 - - 0 76 0 0 76
41. Veiko Vilta Läänemaa Ühisgümnaasium 18 - - - 76 0 0 0 76
42. Martin Purre Läänemaa Ühisgümnaasium - 19 - - 0 75 0 0 75
43. Heinrih Heintalu Läänemaa Ühisgümnaasium 23 - - - 71 0 0 0 71
44. Jakob Evestus Ülenurme Gümnaasium - 23 - - 0 71 0 0 71
45. Ortvin Vinter Nõo Reaalgümnaasium 24 - - - 70 0 0 0 70
46. Joosep Plamus Läänemaa Ühisgümnaasium 26 - - - 68 0 0 0 68
47. Karl Mattias Moor Tallinna Reaalkool 27 - - - 67 0 0 0 67
48. Silver Kukk Tallinna 53. Keskkool - 29 - - 0 65 0 0 65
49. Ilja Krjukov Nõo Reaalgümnaasium - 32 - - 0 62 0 0 62
50. Kristen Eero Variksoo Nõo Reaalgümnaasium 33 - - - 61 0 0 0 61
51. Erik Pedak Läänemaa Ühisgümnaasium 35 - - - 59 0 0 0 59
52. Liis Klimov Nõo Reaalgümnaasium 36 - - - 58 0 0 0 58
53. Kristjan Kimsto Läänemaa Ühisgümnaasium 38 - - - 56 0 0 0 56
54. Aleksei Leonov Läänemaa Ühisgümnaasium 42 - - - 52 0 0 0 52
55. Henry Rosin Ülenurme Gümnaasium - 42 - - 0 52 0 0 52
56. Hendrik Astra Läänemaa Ühisgümnaasium - 43 - - 0 51 0 0 51
57. Vladimir Makarenkov Nõo Reaalgümnaasium 43 - - - 51 0 0 0 51
58. Marlen Enok Nõo Reaalgümnaasium 44 - - - 50 0 0 0 50

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Saaremaa Ühisgümnaasium 843 13
2. Nõo Reaalgümnaasium 788 14
3. Pärnu Koidula Gümnaasium 754 5
4. Läänemaa Ühisgümnaasium 686 11
5. Kehra Gümnaasium 339 3
6. Tallinna 53. Keskkool 318 3
7. Kuressaare Gümnaasium 296 2
8. Tallinna Reaalkool 259 2
9. Ülenurme Gümnaasium 230 3
10. Märjamaa Gümnaasium 170 1
11. Tallinna 32. Keskkool 90 1


Aktiivseid kasutajaid: 2651
Ürituste kalender
31.01.2020
Sudoku GP 2020 2. voor
08.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp
14.02.2020
Loogika GP 2020 2. voor
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
28.02.2020
Sudoku GP 2020 3. voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2361
2. AlQaholic 2272
3. Leprechaun1 2105
4. tennispall 2074
5. rontsronts 1920
Male TOP 5
1. nordic 3003
2. rontsronts 2992
3. KAS 2850
4. VMS 2749
5. antsuonu 2720

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2646
2. Banks 2551
3. Ianton 2547
4. bossy123 2512
5. hulkur 2483

Gomoku TOP 5
1. allever 3060
2. ants 2859
3. ikla 2839
4. AlQaholic 2709
5. huvituja 2555

Sudoku TOP 5
1. brigita 3142
2. AlQaholic 2652
3. Rambo96 2507
4. kraska 2360
5. hulkur 2283