menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Gomoku 2012/2013 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Mark Heidmets Gustav Adolfi Gümnaasium 1 1 4 1 35 35 29 35 134
2. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 6 5 7 10 27 28 26 23 104
3. Sander Piik Tallinna Mustamäe Gümnaasium 4 15 5 4 29 18 28 29 104
4. Pestov Arseny Puudub 3 2 1 - 30 32 35 0 97
5. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 12 10 6 12 21 23 27 21 92
6. Siim Tiivel Tallinna 32. Keskkool 9 14 3 15 24 19 30 18 91
7. Mark-Oliver Rahn Gustav Adolfi Gümnaasium 8 8 13 13 25 25 20 20 90
8. Markus Ikla Tallinna Reaalkool - 6 2 3 0 27 32 30 89
9. Magnus Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium 2 21 9 14 32 12 24 19 87
10. Reigo Kurgpõld Nõmme Erakool 14 11 15 11 19 22 18 22 81
11. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 23 7 16 6 10 26 17 27 80
12. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 15 4 - 2 18 29 0 32 79
13. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 20 9 23 9 13 24 10 24 71
14. Markus Soodla Laagri kool - 3 10 19 0 30 23 14 67
15. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool 16 16 27 8 17 17 6 25 65
16. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool - 17 12 7 0 16 21 26 63
17. Birthe Lall Surju Põhikool 10 12 - 16 23 21 0 17 61
18. Hubert Teemägi Pärnu Vanalinna Põhikool - 29 8 18 0 4 25 15 44
19. Uku Parts Tallinna 32. Keskkool 22 24 17 26 11 9 16 7 43
20. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 5 18 - - 28 15 0 0 43
21. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool - 27 20 17 0 6 13 16 35
22. Riko Mihkelson Tallinna Kivimäe Põhikool - 50 11 20 0 0 22 13 35
23. Katriin Kiis Laagri kool 25 19 - 21 8 14 0 12 34
24. Mathias Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium - 13 19 - 0 20 14 0 34
25. Iris-Maria Matskevits Tallinna Saksa Gümnaasium 7 - 26 - 26 0 7 0 33
26. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool 32 37 46 5 1 0 0 28 29
27. Kristina K. Kaljumäe Laagri kool 17 40 - 24 16 0 0 9 25
28. Uku Tominga Surju Põhikool 18 44 32 25 15 0 1 8 24
29. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool 28 26 21 44 5 7 12 0 24
30. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 33 20 - 22 0 13 0 11 24
31. Johanna Ader Gustav Adolfi Gümnaasium 11 - - 38 22 0 0 0 22
32. Karl Sigmund Berting Gustav Adolfi Gümnaasium 39 33 18 27 0 0 15 6 21
33. Maris Meelimäe Aruküla Põhikool 19 32 28 50 14 1 5 0 20
34. Tiit Sulling Gustav Adolfi Gümnaasium 13 - - - 20 0 0 0 20
35. Gregor Markus Vares Jakob Westholmi Gümnaasium - - 14 - 0 0 19 0 19
36. Anetta Vaikna Aruküla Põhikool 24 25 - - 9 8 0 0 17
37. Kevin Kliimask Laagri kool - - 22 28 0 0 11 5 16
38. Veli Nõmmik Gustav Adolfi Gümnaasium 31 23 37 30 2 10 0 3 15
39. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool - 22 29 42 0 11 4 0 15
40. Robin Schmalz Gustav Adolfi Gümnaasium 21 - - - 12 0 0 0 12
41. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 38 34 24 32 0 0 9 1 10
42. Karl Kivimäe Pärnu Vanalinna Põhikool - 31 25 36 0 2 8 0 10
43. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 37 - - 23 0 0 0 10 10
44. Anna Milena Linder Gustav Adolfi Gümnaasium 26 - - - 7 0 0 0 7
45. Karli Kruuser Tallinna Ristiku Põhikool 27 - - - 6 0 0 0 6
46. Sten Jusberg Paldiski Gümnaasium - 28 - - 0 5 0 0 5
47. Marten Roots Tallinna 32. Keskkool 35 35 - 29 0 0 0 4 4
48. Noora Liisa Ader Gustav Adolfi Gümnaasium 29 - - 43 4 0 0 0 4
49. Kuido Mändmets Surju Põhikool 30 46 45 - 3 0 0 0 3
50. Lauri Lennart Koch Tallinna Saksa Gümnaasium 40 - 30 - 0 0 3 0 3
51. Ringo Roots Tallinna Ühisgümnaasium - 30 - - 0 3 0 0 3
52. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 39 31 0 0 0 2 2
53. Hanna Savolainen Laagri kool - - 31 - 0 0 2 0 2
54. Angela Andersson Peetri Lasteaed-Põhikool 43 47 36 33 0 0 0 0 0
55. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool - 39 33 46 0 0 0 0 0
56. Anna Katriin Holter Tallinna 32. Keskkool 48 42 34 - 0 0 0 0 0
57. Jan Erik Aitsen Tallinna 32. Keskkool - 49 40 41 0 0 0 0 0
58. Janely Sööt Peetri Lasteaed-Põhikool 46 51 43 - 0 0 0 0 0
59. Kaisa Alt Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 38 39 0 0 0 0 0
60. Greete Viik Surju Põhikool 41 - - 37 0 0 0 0 0
61. Grete Oad Surju Põhikool 44 36 - - 0 0 0 0 0
62. Luukas Kaarel Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool 42 38 - - 0 0 0 0 0
63. Siim Laasnurm Tallinna Kivimäe Põhikool - 41 44 - 0 0 0 0 0
64. Jan Kaius Lomp Tallinna 32. Keskkool - 45 - 40 0 0 0 0 0
65. Karoliina Raud Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 41 48 0 0 0 0 0
66. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 47 47 0 0 0 0 0
67. Sander Paenurm Gustav Adolfi Gümnaasium 47 48 - - 0 0 0 0 0
68. Edvard Marius Herter Tallinna Saksa Gümnaasium 34 - - - 0 0 0 0 0
69. Arti Oad Surju Põhikool - - - 34 0 0 0 0 0
70. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool - - - 35 0 0 0 0 0
71. Rasmus Koppel Pärnu Vanalinna Põhikool - - 35 - 0 0 0 0 0
72. Holger Rosenroth Tallinna Saksa Gümnaasium 36 - - - 0 0 0 0 0
73. Karl Morten Tamm Pärnu Vanalinna Põhikool - - 42 - 0 0 0 0 0
74. Välek Altnurme Tallinna Kivimäe Põhikool - 43 - - 0 0 0 0 0
75. Erik Rosenberg Kadrioru Saksa Gümnaasium - - - 45 0 0 0 0 0
76. Merike Kukk Kohtla-Järve Maleva Põhikool 45 - - - 0 0 0 0 0
77. Aaron Thor Härm Tallinna 32. Keskkool - - - 49 0 0 0 0 0
78. Kevin Link Surju Põhikool 49 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Gustav Adolfi Gümnaasium 343 11
2. Peetri Lasteaed-Põhikool 338 9
3. Tallinna Reaalkool 204 3
4. Kahtla Lasteaed-Põhikool 175 10
5. Tallinna Saksa Gümnaasium 157 6
6. Nõmme Erakool 146 2
7. Laagri kool 144 5
8. Tallinna 32. Keskkool 138 7
9. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 104 1
10. Surju Põhikool 98 8
11. Puudub 97 1
12. Pärnu Vanalinna Põhikool 54 4
13. Aruküla Põhikool 37 2
14. Tallinna Kivimäe Põhikool 35 3
15. Jakob Westholmi Gümnaasium 19 1
16. Tallinna Ristiku Põhikool 6 1
17. Paldiski Gümnaasium 5 1
18. Tallinna Ühisgümnaasium 3 1
19. Kohtla-Järve Maleva Põhikool 0 1
20. Kadrioru Saksa Gümnaasium 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216