menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Gomoku 2012/2013 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Martin Hõbemägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 2 1 2 35 32 35 32 134
2. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 3 1 6 1 30 35 27 35 127
3. Argo Lillemaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 8 3 3 32 25 30 30 117
4. Brenet Rahumägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium 7 9 2 4 26 24 32 29 111
5. Georg-Romet Topkin Liivalaia Gümnaasium 6 5 11 7 27 28 22 26 103
6. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 5 6 12 8 28 27 21 25 101
7. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 4 11 5 14 29 22 28 19 98
8. Walter Herold Veedla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8 20 7 5 25 13 26 28 92
9. Erko Olumets Tallinna Reaalkool - 10 4 6 0 23 29 27 79
10. Liise Marie Reinik Tallinna Kivimäe Põhikool 9 4 9 - 24 29 24 0 77
11. Risto Vähi Gustav Adolfi Gümnaasium 10 7 13 - 23 26 20 0 69
12. Ken Lilloja Tallinna Lilleküla Gümnaasium 21 3 8 - 12 30 25 0 67
13. Elina Pozderova Paldiski Gümnaasium 11 12 - 10 22 21 0 23 66
14. Kristofer Lõhmus Gustav Adolfi Gümnaasium 26 17 19 9 7 16 14 24 61
15. Tuuli Tiivel Tallinna 32. Keskkool 29 23 10 11 4 10 23 22 59
16. Hugo Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 30 15 15 27 3 18 18 6 45
17. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 37 14 28 16 0 19 5 17 41
18. Kaarel Rumberg Tallinna Kivimäe Põhikool 14 16 - - 19 17 0 0 36
19. Karel Ellissaar Paldiski Gümnaasium - 18 - 13 0 15 0 20 35
20. Eke Tominga Surju Põhikool - 19 - 15 0 14 0 18 32
21. Henry Laanemets Tallinna Kuristiku Gümnaasium 18 - 16 - 15 0 17 0 32
22. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 31 34 21 21 2 0 12 12 26
23. Alari Hommik Viljandi Jakobsoni Kool - 22 18 - 0 11 15 0 26
24. Karlo Leok Aruküla Põhikool 75 28 25 22 0 5 8 11 24
25. Hannes Ausmees Tallinna Õismäe Gümnaasium 17 26 - - 16 7 0 0 23
26. Matz Topkin Tallinna Reaalkool 19 29 32 30 14 4 1 3 22
27. Karl Korts Saue Gümnaasium 12 39 - - 21 0 0 0 21
28. Kevin Järvet Aruküla Põhikool - - - 12 0 0 0 21 21
29. Sten Oimand Paldiski Gümnaasium 13 - - - 20 0 0 0 20
30. Mari Kolk Saaremaa Ühisgümnaasium - 13 - - 0 20 0 0 20
31. Sander Kornet Tallinna Reaalkool 33 27 22 31 0 6 11 2 19
32. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium - - 14 - 0 0 19 0 19
33. Joosep Jantson Pärnu Vanalinna Põhikool 47 33 24 24 0 0 9 9 18
34. Martin Bode Tallinna Lilleküla Gümnaasium 15 - - - 18 0 0 0 18
35. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 16 - - - 17 0 0 0 17
36. Henri Kristian Kirsip Aruküla Põhikool - 46 37 17 0 0 0 16 16
37. Georg Sander Kontus Aruküla Põhikool - - 17 39 0 0 16 0 16
38. Tristan Vann Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 31 20 0 0 2 13 15
39. Markus Loopere Aruküla Põhikool - - - 18 0 0 0 15 15
40. Marie Karmen Tammeraid Aruküla Põhikool 59 40 45 19 0 0 0 14 14
41. Karel Paan Pärnu Vanalinna Põhikool - 36 20 - 0 0 13 0 13
42. Aleks Vlassenkov Tallinna Kuristiku Gümnaasium 20 - - - 13 0 0 0 13
43. Thomas Kotk Tallinna Kivimäe Põhikool - 21 - - 0 12 0 0 12
44. Erkki Isand Surju Põhikool 45 44 23 32 0 0 10 1 11
45. Hannes Jürgens Aruküla Põhikool 50 59 26 29 0 0 7 4 11
46. Markus Soodla Laagri kool 22 - - - 11 0 0 0 11
47. Kertu Süld Tallinna Reaalkool 35 - - 23 0 0 0 10 10
48. Everly Tornberg Tallinna 32. Keskkool 23 - - - 10 0 0 0 10
49. Mumma Marten Pärnu Vanalinna Põhikool 24 56 50 51 9 0 0 0 9
50. Silvia Ilu Tallinna Kivimäe Põhikool 34 24 35 - 0 9 0 0 9
51. Simo Lensment Kilingi-Nõmme Gümnaasium 54 48 44 25 0 0 0 8 8
52. Melian Heinsaar Kose Gümnaasium 28 30 - 37 5 3 0 0 8
53. Rasmus Elram Tallinna 32. Keskkool 49 25 56 - 0 8 0 0 8
54. Carmen Jõgimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 25 - - - 8 0 0 0 8
55. Gränty Reidla Uulu Põhikool 53 38 - 26 0 0 0 7 7
56. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 36 31 29 - 0 2 4 0 6
57. Raul Edovald Gustav Adolfi Gümnaasium 27 - 41 - 6 0 0 0 6
58. Kaur Karp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 64 - 27 - 0 0 6 0 6
59. Genert Karu Pärnu Vanalinna Põhikool - 55 38 28 0 0 0 5 5
60. Marion Maasar Peetri Lasteaed-Põhikool 67 35 30 - 0 0 3 0 3
61. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 32 36 - 0 1 0 0 1
62. Jan Imre Reimo Tallinna Kuristiku Gümnaasium 32 - - - 1 0 0 0 1
63. Allan Rist Kilingi-Nõmme Gümnaasium 41 37 39 34 0 0 0 0 0
64. Alex Tähemaa Surju Põhikool 56 62 34 35 0 0 0 0 0
65. Kadri Ojaste Surju Põhikool 68 64 51 42 0 0 0 0 0
66. Rainer Vabrit Surju Põhikool 57 73 64 45 0 0 0 0 0
67. Egge-Ly Parts Surju Põhikool 61 69 60 53 0 0 0 0 0
68. Anneriin Isand Surju Põhikool 66 74 62 48 0 0 0 0 0
69. Maris Mändmets Surju Põhikool 73 63 63 52 0 0 0 0 0
70. Hardi Ennika Aruküla Põhikool - 42 42 38 0 0 0 0 0
71. Georg Nero Tallinna Reaalkool - 41 49 36 0 0 0 0 0
72. Denis Petrov Tartu Variku Kool 44 51 - 33 0 0 0 0 0
73. Victoria Ida Vähi Vaida Põhikool 38 43 55 - 0 0 0 0 0
74. Cristhel Kraav Tallinna 32. Keskkool 42 58 40 - 0 0 0 0 0
75. Armin Viikmäe Tallinna 32. Keskkool 51 50 47 - 0 0 0 0 0
76. Heven Pilt Pärnu Vanalinna Põhikool - 57 46 49 0 0 0 0 0
77. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool 72 47 - 40 0 0 0 0 0
78. Ariett Noppel Pärnu Vanalinna Põhikool - 66 43 55 0 0 0 0 0
79. Karmel Tombak Peetri Lasteaed-Põhikool 76 53 48 - 0 0 0 0 0
80. Kahro Koit Koitla Pärnu Vanalinna Põhikool 60 72 59 - 0 0 0 0 0
81. Moona Küüts Pärnu Vanalinna Põhikool - 45 52 - 0 0 0 0 0
82. Marek Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool - 52 54 - 0 0 0 0 0
83. Britt Koger Surju Põhikool - 70 - 41 0 0 0 0 0
84. Kätlin Kase Pärnu Vanalinna Põhikool - 60 53 - 0 0 0 0 0
85. Anna Kissametova Pärnu Vanalinna Põhikool - 61 57 - 0 0 0 0 0
86. Heleny Parts Surju Põhikool - 68 - 54 0 0 0 0 0
87. Kreete Kivirand Kose Gümnaasium 58 67 - - 0 0 0 0 0
88. Robert Martin Peetri Lasteaed-Põhikool 65 65 - - 0 0 0 0 0
89. Elin Hein Pärnu Vanalinna Põhikool - 71 61 - 0 0 0 0 0
90. Eva-Kristina Vesiallik Peetri Lasteaed-Põhikool 74 - 58 - 0 0 0 0 0
91. Helen Lüüsalu Pärnu Vanalinna Põhikool 71 - 65 - 0 0 0 0 0
92. Aaron Kants Tartu Variku Kool - - 33 - 0 0 0 0 0
93. Siim-Artur Sonis Saue Gümnaasium 39 - - - 0 0 0 0 0
94. Helen Helmet Tartu Kivilinna Kool 40 - - - 0 0 0 0 0
95. Hendrik Andre Herter Tallinna Saksa Gümnaasium 43 - - - 0 0 0 0 0
96. Marita Jürisson Surju Põhikool - - - 43 0 0 0 0 0
97. Markus Meiner Aruküla Põhikool - - - 44 0 0 0 0 0
98. Mairo Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium 46 - - - 0 0 0 0 0
99. Eliise Peegel Aruküla Põhikool - - - 46 0 0 0 0 0
100. Karl Henry Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool - - - 47 0 0 0 0 0
101. Raigo Pennula Tallinna Kuristiku Gümnaasium 48 - - - 0 0 0 0 0
102. Hanna Kaljaste Peetri Lasteaed-Põhikool - 49 - - 0 0 0 0 0
103. Janely Tähemaa Surju Põhikool - - - 50 0 0 0 0 0
104. Raim-Janar Toms Laagri kool 52 - - - 0 0 0 0 0
105. Loora Kaljaste Peetri Lasteaed-Põhikool - 54 - - 0 0 0 0 0
106. Sten Raadel Tallinna Kuristiku Gümnaasium 55 - - - 0 0 0 0 0
107. Taavi Laidna Tallinna Lilleküla Gümnaasium 62 - - - 0 0 0 0 0
108. Janette-Johanna Lambot Tallinna Lilleküla Gümnaasium 63 - - - 0 0 0 0 0
109. Karmen Vaabel Surju Põhikool 69 - - - 0 0 0 0 0
110. Gregor Alliksaar Peetri Lasteaed-Põhikool 70 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 453 10
2. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 194 3
3. Tallinna 32. Keskkool 175 6
4. Gustav Adolfi Gümnaasium 172 5
5. Tallinna Kivimäe Põhikool 134 4
6. Tallinna Reaalkool 130 5
7. Aruküla Põhikool 128 11
8. Tallinna Prantsuse Lütseum 127 1
9. Paldiski Gümnaasium 121 3
10. Liivalaia Gümnaasium 103 1
11. Ambla Lasteaed-Põhikool 86 2
12. Tallinna Kuristiku Gümnaasium 46 5
13. Pärnu Vanalinna Põhikool 45 12
14. Surju Põhikool 43 13
15. Viljandi Jakobsoni Kool 26 1
16. Tallinna Õismäe Gümnaasium 23 1
17. Saue Gümnaasium 21 2
18. Saaremaa Ühisgümnaasium 20 1
19. Kahtla Lasteaed-Põhikool 15 4
20. Laagri kool 11 2
21. Peetri Lasteaed-Põhikool 9 8
22. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8 2
23. Kose Gümnaasium 8 2
24. Uulu Põhikool 7 1
25. Vaida Põhikool 0 1
26. Tartu Kivilinna Kool 0 1
27. Tallinna Saksa Gümnaasium 0 1
28. Tartu Variku Kool 0 2


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235