menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Gomoku 2012/2013 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Gerli Krjukov Tallinna Reaalkool 1 1 2 2 35 35 32 32 134
2. Robi Pütsepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 3 3 3 32 30 30 30 122
3. Siim Tarbe Tallinna Lilleküla Gümnaasium 7 4 1 7 26 29 35 26 116
4. Rain Staub Tallinna Lilleküla Gümnaasium 17 2 13 1 16 32 20 35 103
5. Aare Kartau Kilingi-Nõmme Gümnaasium 13 10 5 5 20 23 28 28 99
6. Erik Mänd Nõo Reaalgümnaasium 3 16 9 8 30 17 24 25 96
7. Kevin Kaido Kallikorm Tallinna Kuristiku Gümnaasium 16 5 11 4 17 28 22 29 96
8. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 10 20 10 6 23 13 23 27 86
9. Egon Vaiksaar Tallinna Lilleküla Gümnaasium 8 8 8 - 25 25 25 0 75
10. Mart Pae Nõo Reaalgümnaasium 26 14 12 10 7 19 21 23 70
11. Aire-Mai Gratðkov Tallinna Lilleküla Gümnaasium 27 12 15 9 6 21 18 24 69
12. Enith Li Saag Gustav Adolfi Gümnaasium 9 19 6 - 24 14 27 0 65
13. Maksim Ðevtðenko Nõo Reaalgümnaasium - 22 7 13 0 11 26 20 57
14. Mattias Abram Kilingi-Nõmme Gümnaasium 22 24 16 14 11 9 17 19 56
15. Karl Küling Gustav Adolfi Gümnaasium 4 6 - - 29 27 0 0 56
16. Martin Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium 21 13 - 11 12 20 0 22 54
17. Sander Ivarinen Tallinna Kuristiku Gümnaasium 15 18 17 - 18 15 16 0 49
18. Darja Rattik Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12 9 - - 21 24 0 0 45
19. Indrek Pertmann Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11 11 - - 22 22 0 0 44
20. Martin Jaago Tallinna Kuristiku Gümnaasium 6 17 - - 27 16 0 0 43
21. Kaarel Laar Nõo Reaalgümnaasium - 23 20 16 0 10 13 17 40
22. Raid Vellerind Tallinna Reaalkool 25 15 21 - 8 18 12 0 38
23. Gerli Niit Tallinna Lilleküla Gümnaasium 23 7 - - 10 26 0 0 36
24. Simo Sirel Nõo Reaalgümnaasium - - 19 15 0 0 14 18 32
25. Maria Olmann Tallinna 21. Keskkool - 21 14 - 0 12 19 0 31
26. Triin Narva Gustav Adolfi Gümnaasium - - 4 - 0 0 29 0 29
27. Olari Kaljuste Tallinna Kuristiku Gümnaasium 5 - - - 28 0 0 0 28
28. Danno Nool Nõo Reaalgümnaasium - 25 18 - 0 8 15 0 23
29. Stella Veski Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 12 0 0 0 21 21
30. Ralf Sild Tallinna Kuristiku Gümnaasium 20 26 - - 13 7 0 0 20
31. Georg Abozenko Liivalaia Gümnaasium 14 - - - 19 0 0 0 19
32. Karoliina Rebane Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 17 0 0 0 16 16
33. Joosep Kristjan Kuljus Gustav Adolfi Gümnaasium 18 - - - 15 0 0 0 15
34. Mikk Märtson Tallinna Kuristiku Gümnaasium 19 - - - 14 0 0 0 14
35. Taivo Kokkar Viljandi Gümnaasium 24 - - - 9 0 0 0 9

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 518 7
2. Nõo Reaalgümnaasium 352 7
3. Tallinna Kuristiku Gümnaasium 288 8
4. Gustav Adolfi Gümnaasium 202 6
5. Tallinna Reaalkool 172 2
6. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 155 2
7. Tallinna 21. Keskkool 31 1
8. Liivalaia Gümnaasium 19 1
9. Viljandi Gümnaasium 9 1


Aktiivseid kasutajaid: 2362
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2447
2. tennispall 2204
3. rontsronts 2164
4. Lolllaps 1998
5. fireann 1422
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. Crapshoot 2799
4. rontsronts 2749
5. antsuonu 2722

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. rong 2555
3. Ruut 2516
4. kostja 2515
5. Banks 2483

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. tennispall 2405
4. taifuun 2289
5. P1K3 2227

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3106
3. AlQaholic 2875
4. poffic 2513
5. 2ez4rtz 2509