menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Gomoku 2013/2014 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 1 1 2 1 100 100 95 100 395
2. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 8 3 6 4 86 92 88 90 356
3. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 5 12 5 2 89 82 89 95 355
4. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool 2 8 15 5 95 86 79 89 349
5. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 13 9 4 6 81 85 90 88 344
6. Birthe Lall Surju Põhikool 6 5 14 8 88 89 80 86 343
7. Reigo Kurgpõld Nõmme Erakool 9 24 10 17 85 70 84 77 316
8. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 3 21 13 28 92 73 81 66 312
9. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 16 29 9 12 78 65 85 82 310
10. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 11 15 44 11 83 79 50 83 295
11. Sander Piik Tallinna Mustamäe Gümnaasium 4 2 1 - 90 95 100 0 285
12. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium 40 20 17 26 54 74 77 68 273
13. Siim Tiivel Tallinna 32. Keskkool - 6 3 14 0 88 92 80 260
14. Oskar Pukk Tallinna Lilleküla Gümnaasium 22 36 26 33 72 58 68 61 259
15. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 30 46 23 27 64 48 71 67 250
16. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool - 4 7 23 0 90 87 71 248
17. Erik Rosenberg Kadrioru Saksa Gümnaasium 53 17 33 32 41 77 61 62 241
18. Nikita Brežgin Gustav Adolfi Gümnaasium - 19 12 13 0 75 82 81 238
19. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 14 22 - 10 80 72 0 84 236
20. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool - 13 11 24 0 81 83 70 234
21. Kert-Henri Orasmäe Tallinna Reaalkool 21 - 30 20 73 0 64 74 211
22. Hubert Teemägi Pärnu Vanalinna Põhikool 10 - 28 39 84 0 66 55 205
23. Kaisa Alt Kahtla Lasteaed-Põhikool 37 47 64 25 57 47 30 69 203
24. Pärtel Arula Jakob Westholmi Gümnaasium - 28 37 16 0 66 57 78 201
25. Ralf Joosep Kask Gustav Adolfi Gümnaasium - 10 24 47 0 84 70 47 201
26. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 31 - 22 31 63 0 72 63 198
27. Ainar Leedu Laagri kool - 26 21 42 0 68 73 52 193
28. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 55 54 35 43 39 40 59 51 189
29. Kristina K. Kaljumäe Laagri kool - 25 54 21 0 69 40 73 182
30. Karin-Annika Luga Sillamäe Eesti Põhikool 32 33 40 - 62 61 54 0 177
31. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 12 76 - 18 82 18 0 76 176
32. Greete Viik Surju Põhikool 44 39 84 36 50 55 10 58 173
33. Uku Tominga Surju Põhikool 19 - 36 56 75 0 58 38 171
34. Mihkel Viires Nõmme Erakool 15 7 - - 79 87 0 0 166
35. Rando Mäesalu Jakob Westholmi Gümnaasium - 14 8 - 0 80 86 0 166
36. Roland Luht Jakob Westholmi Gümnaasium 50 62 46 53 44 32 48 41 165
37. Anna Milena Linder Gustav Adolfi Gümnaasium - 38 18 63 0 56 76 31 163
38. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool - 44 39 37 0 50 55 57 162
39. Sebastian Lotman Jakob Westholmi Gümnaasium 39 30 53 - 55 64 41 0 160
40. Riko Mihkelson Tallinna Kivimäe Põhikool - 11 - 19 0 83 0 75 158
41. Anette Paenurm Aruküla Põhikool 36 27 62 - 58 67 32 0 157
42. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 17 - - 15 77 0 0 79 156
43. Brigitta Ambur Tallinna Reaalkool 7 40 81 - 87 54 13 0 154
44. Rando Lukk Luunja Keskkool 18 - 16 - 76 0 78 0 154
45. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 33 41 59 - 61 53 35 0 149
46. Rasmus Lehtovuori Jakob Westholmi Gümnaasium 42 52 - 40 52 42 0 54 148
47. Mattias Oskar Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium 34 51 68 82 60 43 26 12 141
48. Riho Kuusmaa Aruküla Põhikool 58 42 41 - 36 52 53 0 141
49. Anette Salei Tabasalu Ühisgümnaasium 29 - 20 - 65 0 74 0 139
50. Carl Bruno Romanov Surju Põhikool 20 - - 34 74 0 0 60 134
51. Mattias Siilbek Tabasalu Ühisgümnaasium 23 - 31 - 71 0 63 0 134
52. Karl Sander Januško Tabasalu Ühisgümnaasium 27 - 27 - 67 0 67 0 134
53. Hendrik Kangur Aruküla Põhikool 41 59 49 - 53 35 45 0 133
54. Triinu Pikkmets Lõpe Kool - 32 51 67 0 62 43 27 132
55. Noora Liisa Ader Gustav Adolfi Gümnaasium - 43 43 66 0 51 51 28 130
56. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool - - 56 3 0 0 38 92 130
57. Katriin Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 45 68 85 50 49 26 9 44 128
58. Roman Vooglaid Gustav Adolfi Gümnaasium - 50 32 73 0 44 62 21 127
59. Rico Jakob Kask Gustav Adolfi Gümnaasium - 23 - 38 0 71 0 56 127
60. Kert Pallo Jakob Westholmi Gümnaasium - 58 57 45 0 36 37 49 122
61. Artur Sammal Sillamäe Eesti Põhikool 56 63 78 59 38 31 16 35 120
62. Elori Orgusaar Surju Põhikool 46 61 73 78 48 33 21 16 118
63. Tiit Sulling Gustav Adolfi Gümnaasium - 18 - 52 0 76 0 42 118
64. Johanna Ader Gustav Adolfi Gümnaasium - 35 61 69 0 59 33 25 117
65. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 24 - - 48 70 0 0 46 116
66. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool - - 52 22 0 0 42 72 114
67. Sander Lillepea Laagri kool - - 29 49 0 0 65 45 110
68. Elis Siilbek Tabasalu Ühisgümnaasium 26 - 55 - 68 0 39 0 107
69. Rudolf Feofanov Sillamäe Eesti Põhikool 38 73 66 - 56 21 28 0 105
70. Jelizaveta Zahharenko Sillamäe Eesti Põhikool 49 - 83 54 45 0 11 40 96
71. Jaan Kõpper Gustav Adolfi Gümnaasium - 49 69 68 0 45 25 26 96
72. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 54 65 93 71 40 29 1 23 93
73. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 35 60 - - 59 34 0 0 93
74. Johannes Paju Aruküla Põhikool 25 - - 70 69 0 0 24 93
75. Mihkel Heinmaa Jakob Westholmi Gümnaasium - 48 48 - 0 46 46 0 92
76. Villem Vackermann Laagri kool - - 34 64 0 0 60 30 90
77. Rasmus Talts Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 7 0 0 0 87 87
78. Ats Marek Tender Saue Gümnaasium - - - 9 0 0 0 85 85
79. Henri Viik Surju Põhikool - 67 75 60 0 27 19 34 80
80. Pärtel Roosipuu Jakob Westholmi Gümnaasium - 16 - - 0 78 0 0 78
81. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - - 50 62 0 0 44 32 76
82. Chris-Rico Lang Gustav Adolfi Gümnaasium - 55 58 - 0 39 36 0 75
83. Gregor Markus Vares Jakob Westholmi Gümnaasium - - 19 - 0 0 75 0 75
84. Sofia Gubal Sillamäe Eesti Põhikool 57 - 74 79 37 0 20 15 72
85. Ingel Laur Jakob Westholmi Gümnaasium - 45 72 - 0 49 22 0 71
86. Rasmus Kikka Tartu Variku Kool 51 - 77 85 43 0 17 9 69
87. Mairo Trump Aruküla Põhikool - - 25 - 0 0 69 0 69
88. Andreas Taumann Jakob Westholmi Gümnaasium - - 67 55 0 0 27 39 66
89. Emma Evert Tabasalu Ühisgümnaasium 28 - - - 66 0 0 0 66
90. Kristopfer Kivinurm Jakob Westholmi Gümnaasium - - - 29 0 0 0 65 65
91. Isabella Kaumann Tallinna Kivimäe Põhikool - - - 30 0 0 0 64 64
92. Uku Paavo Kolk Laagri kool - 31 - - 0 63 0 0 63
93. Paul Pulver Gustav Adolfi Gümnaasium - - 71 57 0 0 23 37 60
94. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool - 34 - - 0 60 0 0 60
95. Rahel-Marii Ingve Laagri kool - - - 35 0 0 0 59 59
96. Robin Altmäe Lõpe Kool - 72 79 74 0 22 15 20 57
97. Valeria Sultanova Sillamäe Eesti Põhikool - 66 65 - 0 28 29 0 57
98. Luukas Kaarel Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool - 37 - - 0 57 0 0 57
99. Kaspar Rohtsalu Tabasalu Ühisgümnaasium - - 38 - 0 0 56 0 56
100. Andre Merilepp Tallinna 32. Keskkool - 53 82 - 0 41 12 0 53
101. Robert Lannes Saue Gümnaasium - - - 41 0 0 0 53 53
102. Georg Reiljan Jakob Westholmi Gümnaasium 59 - 87 84 35 0 7 10 52
103. Joan-Erik Nurmeots Tabasalu Ühisgümnaasium - - 42 - 0 0 52 0 52
104. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 43 - - - 51 0 0 0 51
105. Tristan Raudkiv Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - - 44 0 0 0 50 50
106. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool - - 45 - 0 0 49 0 49
107. Mona Liivamägi Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 46 0 0 0 48 48
108. Victoria Verevsoo Luunja Keskkool 47 - - - 47 0 0 0 47
109. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool - - 47 - 0 0 47 0 47
110. Rainer Pirn Gustav Adolfi Gümnaasium - - 70 72 0 0 24 22 46
111. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 48 - - - 46 0 0 0 46
112. Maris Pikkmets Lõpe Kool - 64 92 81 0 30 2 13 45
113. Emilija Kukk Saue Gümnaasium - - - 51 0 0 0 43 43
114. Ragnar Sirk Gustav Adolfi Gümnaasium - - 63 83 0 0 31 11 42
115. Loone-Ly Lempu Luunja Keskkool 52 - - - 42 0 0 0 42
116. Robin Schmalz Gustav Adolfi Gümnaasium - 56 - 92 0 38 0 2 40
117. Kristjan Jaak Kangur Lõpe Kool - 57 - - 0 37 0 0 37
118. Aivar Allik Lõpe Kool - - - 58 0 0 0 36 36
119. Mariliis Saarkoppel Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 88 65 0 0 6 29 35
120. Robin Möller Tabasalu Ühisgümnaasium - - 60 - 0 0 34 0 34
121. Hardi Sirendi Luunja Keskkool 60 - - - 34 0 0 0 34
122. Gert Veereste Jakob Westholmi Gümnaasium - 69 86 - 0 25 8 0 33
123. Paula Kristiina Valter Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 61 0 0 0 33 33
124. Sander Tähemaa Surju Põhikool - 70 90 - 0 24 4 0 28
125. Karmen Pikkmets Lõpe Kool - 71 - - 0 23 0 0 23
126. Mihkel Liis Tallinna Kivimäe Põhikool - 75 95 91 0 19 0 3 22
127. Argo Luur Lõpe Kool - - 89 77 0 0 5 17 22
128. Oliver Andre Aruküla Põhikool - 77 91 - 0 17 3 0 20
129. Chris Martin Linder Lõpe Kool - 74 - - 0 20 0 0 20
130. Georg Tamm Vääna-Jõesuu Kool - - - 75 0 0 0 19 19
131. Kristel Resnis Saue Gümnaasium - - - 76 0 0 0 18 18
132. Katriin Rätsepp Tabasalu Ühisgümnaasium - - 76 - 0 0 18 0 18
133. Kaur Johann Romanov Surju Põhikool - - 80 - 0 0 14 0 14
134. Arabella Reisberg Saue Gümnaasium - - - 80 0 0 0 14 14
135. Jasper Toots Saue Gümnaasium - - - 86 0 0 0 8 8
136. Karl Marten Titson Lõpe Kool - - - 87 0 0 0 7 7
137. Kertu Kangur Lõpe Kool - - - 88 0 0 0 6 6
138. Sander Paenurm Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 89 0 0 0 5 5
139. German Tambrikas Saue Gümnaasium - - - 90 0 0 0 4 4
140. Kuido Mändmets Surju Põhikool - - 94 - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1639 9
2. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1512 12
3. Gustav Adolfi Gümnaasium 1348 21
4. Surju Põhikool 1133 10
5. Jakob Westholmi Gümnaasium 1122 14
6. Peetri Lasteaed-Põhikool 831 6
7. Nõmme Erakool 831 3
8. Aruküla Põhikool 720 9
9. Laagri kool 697 6
10. Tabasalu Ühisgümnaasium 649 9
11. Sillamäe Eesti Põhikool 616 6
12. Lõpe Kool 479 11
13. Tallinna 32. Keskkool 313 2
14. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 309 2
15. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 285 1
16. Luunja Keskkool 277 4
17. Tallinna Arte Gümnaasium 273 1
18. Tallinna Kivimäe Põhikool 244 3
19. Kadrioru Saksa Gümnaasium 241 1
20. Saue Gümnaasium 213 7
21. Pärnu Vanalinna Põhikool 205 1
22. Tartu Variku Kool 69 1
23. Vääna-Jõesuu Kool 19 1


Aktiivseid kasutajaid: 2424
Ürituste kalender
23.02.2018
Sudoku GP 2018 2. voor
04.03.2018
Juunioride Eesti meistrivõistlused bridžis
09.03.2018
Loogika GP 2018 2. voor
10.03.2018
Sudokute lahendamise Eesti meistrivõistlused 2018
10.03.2018
Eesti koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2369
2. Albert007 2111
3. rakett69 2084
4. tennispall 2078
5. mark2002 2029
Male TOP 5
1. sokrates 2667
2. tellis53 2654
3. Tooresvana 2644
4. antsuonu 2626
5. lodu 2611

Vene kabe TOP 5
1. hendrik 2635
2. Ianton 2603
3. Vilhelmiine7 2597
4. Rahumees07 2595
5. Ruut 2580

Gomoku TOP 5
1. allever 3067
2. ants 2964
3. georgr 2675
4. ikla 2581
5. kuakua 2544

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3347
2. brigita 2835
3. Kubix 2610
4. poffic 2583
5. pisipaha 2427