menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Gomoku 2013/2014 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Martin Hõbemägi Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 1 2 1 100 100 95 100 395
2. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 3 2 1 2 92 95 100 95 382
3. Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 2 6 3 4 95 88 92 90 365
4. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 4 4 4 8 90 90 90 86 356
5. Erko Olumets Tallinna Reaalkool 11 11 8 3 83 83 86 92 344
6. Elina Pozderova Paldiski Gümnaasium 7 12 9 5 87 82 85 89 343
7. Mark Heidmets Gustav Adolfi Gümnaasium 9 7 7 13 85 87 87 81 340
8. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 5 14 20 6 89 80 74 88 331
9. Sofia Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 23 5 10 7 71 89 84 87 331
10. Markus Loopere Aruküla Põhikool 13 13 16 9 81 81 78 85 325
11. Tuuli Tiivel Tallinna 32. Keskkool 15 10 15 12 79 84 79 82 324
12. Walter Herold Veedla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8 31 13 14 86 63 81 80 310
13. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 10 17 29 15 84 77 65 79 305
14. Karlo Leok Aruküla Põhikool 16 19 17 20 78 75 77 74 304
15. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 30 16 14 24 64 78 80 70 292
16. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 19 20 23 26 75 74 71 68 288
17. Matz Topkin Tallinna Reaalkool 26 24 22 21 68 70 72 73 283
18. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 41 29 12 16 53 65 82 78 278
19. Tristan Vann Kahtla Lasteaed-Põhikool 25 38 18 33 69 56 76 61 262
20. Mark-Oliver Rahn Gustav Adolfi Gümnaasium 29 23 45 28 65 71 49 66 251
21. Joosep Jantson Pärnu Vanalinna Põhikool 21 26 30 50 73 68 64 44 249
22. Sander Kornet Tallinna Reaalkool 28 25 42 38 66 69 52 56 243
23. Henri Johann Norden Tallinna Reaalkool 36 32 48 25 58 62 46 69 235
24. Elerin Pärjasaar Tallinna Pääsküla Gümnaasium - 15 21 11 0 79 73 83 235
25. Hugo Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 12 - 31 17 82 0 63 77 222
26. Martin Kalvet Aruküla Põhikool 34 28 53 42 60 66 41 52 219
27. Carmen Jõgimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 35 8 32 - 59 86 62 0 207
28. Karel Ellissaar Paldiski Gümnaasium 17 30 - 29 77 64 0 65 206
29. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool - 18 28 31 0 76 66 63 205
30. Mumma Marten Pärnu Vanalinna Põhikool 40 52 37 43 54 42 57 51 204
31. Birgit Väina Paldiski Gümnaasium - 33 24 30 0 61 70 64 195
32. Armin Viikmäe Tallinna 32. Keskkool 45 44 49 48 49 50 45 46 190
33. Denis Petrov Tartu Variku Kool 38 - 26 32 56 0 68 62 186
34. Liise Marie Reinik Tallinna Kivimäe Põhikool - 3 6 - 0 92 88 0 180
35. Karol Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 56 40 51 54 38 54 43 40 175
36. Helen Lüüsalu Pärnu Vanalinna Põhikool 63 53 55 36 31 41 39 58 169
37. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool 43 34 - 39 51 60 0 55 166
38. Laura Örd Tabasalu Ühisgümnaasium 18 9 - - 76 85 0 0 161
39. Heven Pilt Pärnu Vanalinna Põhikool 67 46 59 44 27 48 35 50 160
40. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium - - 11 18 0 0 83 76 159
41. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool - - 27 10 0 0 67 84 151
42. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 44 49 - 40 50 45 0 54 149
43. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool - 22 19 - 0 72 75 0 147
44. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool 46 50 40 - 48 44 54 0 146
45. Erkki Isand Surju Põhikool 37 55 46 - 57 39 48 0 144
46. Rasmus Juhanson Tallinna Kivimäe Põhikool - - 25 23 0 0 69 71 140
47. Artur Tuttar Pärnu Vanalinna Põhikool 55 42 - 46 39 52 0 48 139
48. Robert Kuks Tallinna Reaalkool 59 - 52 35 35 0 42 59 136
49. Everly Tornberg Tallinna 32. Keskkool - 39 57 53 0 55 37 41 133
50. Mark-Kirill Gubal Sillamäe Eesti Põhikool 66 47 36 - 28 47 58 0 133
51. Emma Lotta Kiviberg Gustav Adolfi Gümnaasium - 21 34 - 0 73 60 0 133
52. Karl Henry Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 51 45 - 55 43 49 0 39 131
53. Silvia Ilu Tallinna Kivimäe Põhikool - 27 33 - 0 67 61 0 128
54. Oliver Treumann Tallinna Kivimäe Põhikool - - 44 19 0 0 50 75 125
55. Kristi Pähn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 27 - 39 - 67 0 55 0 122
56. Markus Veia Aruküla Põhikool - - 41 27 0 0 53 67 120
57. Kahro Koit Koitla Pärnu Vanalinna Põhikool 60 48 56 - 34 46 38 0 118
58. Georg Nero Tallinna Reaalkool 72 - 43 49 22 0 51 45 118
59. Jelissei Zahharov Sillamäe Eesti Põhikool 68 54 50 - 26 40 44 0 110
60. Margot Turu Tallinna Pääsküla Gümnaasium - 36 47 - 0 58 47 0 105
61. Arti Oad Surju Põhikool 32 - 58 - 62 0 36 0 98
62. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 58 - 35 - 36 0 59 0 95
63. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 49 - - 45 45 0 0 49 94
64. Pavel Nikolajev Tallinna Lilleküla Gümnaasium 57 - 38 - 37 0 56 0 93
65. Kristofer Lõhmus Gustav Adolfi Gümnaasium - - 5 - 0 0 89 0 89
66. Mari Kolk Saaremaa Ühisgümnaasium 6 - - - 88 0 0 0 88
67. Jurgo Saapar Ambla Lasteaed-Põhikool - - 54 51 0 0 40 43 83
68. Karel Paan Pärnu Vanalinna Põhikool 14 - - - 80 0 0 0 80
69. Karoliina Raud Kahtla Lasteaed-Põhikool 75 - - 34 19 0 0 60 79
70. Anastassia Golovanova Sillamäe Eesti Põhikool 53 57 - - 41 37 0 0 78
71. Helar Oolberg Luunja Keskkool 20 - - - 74 0 0 0 74
72. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 22 0 0 0 72 72
73. Alex Tähemaa Surju Põhikool 22 - - - 72 0 0 0 72
74. Christian Korka Tallinna Lilleküla Gümnaasium 24 - - - 70 0 0 0 70
75. Artur Valdeko Paavel Tallinna Lilleküla Gümnaasium 31 - - - 63 0 0 0 63
76. Andri Arro Tallinna Lilleküla Gümnaasium 33 - - - 61 0 0 0 61
77. Karl-Juhan Kangur Peetri Lasteaed-Põhikool - 35 - - 0 59 0 0 59
78. Gustav Gretškov Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 37 - - 0 57 0 0 57
79. Rauno Kopli Aruküla Põhikool - - - 37 0 0 0 57 57
80. Anneriin Isand Surju Põhikool 39 - - - 55 0 0 0 55
81. Eric Muugamäe Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium - 41 - - 0 53 0 0 53
82. Karl Korts Saue Gümnaasium - - - 41 0 0 0 53 53
83. Marie Karmen Tammeraid Aruküla Põhikool 42 - - - 52 0 0 0 52
84. Rauno Valo Võhma Gümnaasium - 43 - - 0 51 0 0 51
85. Kenno Mat Luunja Keskkool 79 - 60 - 15 0 34 0 49
86. Rasmus Maalinn Pärnu Vanalinna Põhikool - - - 47 0 0 0 47 47
87. Richard Vainsalu Tallinna Lilleküla Gümnaasium 47 - - - 47 0 0 0 47
88. Kadri Ojaste Surju Põhikool 48 - - - 46 0 0 0 46
89. Jüri-Artur Mae Tallinna Lilleküla Gümnaasium 50 - - - 44 0 0 0 44
90. Raiko Valo Võhma Gümnaasium - 51 - - 0 43 0 0 43
91. Verner Vichmann Saue Gümnaasium - - - 52 0 0 0 42 42
92. Andres Järve Tallinna Lilleküla Gümnaasium 52 - - - 42 0 0 0 42
93. Agor Aasa Pärnu Vanalinna Põhikool 54 - - - 40 0 0 0 40
94. Markus Meiner Aruküla Põhikool - 56 - - 0 38 0 0 38
95. Sten Jusberg Paldiski Gümnaasium - - 61 - 0 0 33 0 33
96. Brait Susi Tartu Veeriku Kool 61 - - - 33 0 0 0 33
97. Egge-Ly Parts Surju Põhikool 62 - - - 32 0 0 0 32
98. Liisa Palits Surju Põhikool 64 - - - 30 0 0 0 30
99. Ariett Noppel Pärnu Vanalinna Põhikool 65 - - - 29 0 0 0 29
100. Rainer Vabrit Surju Põhikool 69 - - - 25 0 0 0 25
101. Aleks Kappet Gustav Adolfi Gümnaasium 70 - - - 24 0 0 0 24
102. Kristopher Kaup Tartu Veeriku Kool 71 - - - 23 0 0 0 23
103. Mihkel Reinula Tartu Veeriku Kool 73 - - - 21 0 0 0 21
104. Rando Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool 74 - - - 20 0 0 0 20
105. Ruut Palling Tallinna Lilleküla Gümnaasium 76 - - - 18 0 0 0 18
106. Hanna Pensa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 77 - - - 17 0 0 0 17
107. Kathrina Volmer Tartu Veeriku Kool 78 - - - 16 0 0 0 16
108. Kelly Kangur Tartu Veeriku Kool 80 - - - 14 0 0 0 14
109. Kirke Männik Tallinna Lilleküla Gümnaasium 81 - - - 13 0 0 0 13

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Aruküla Põhikool 1474 10
2. Gustav Adolfi Gümnaasium 1303 7
3. Tallinna Reaalkool 1250 6
4. Pärnu Vanalinna Põhikool 1029 10
5. Tallinna 32. Keskkool 978 4
6. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 972 14
7. Kahtla Lasteaed-Põhikool 920 8
8. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 880 3
9. Ambla Lasteaed-Põhikool 787 4
10. Paldiski Gümnaasium 777 4
11. Tallinna Kivimäe Põhikool 573 4
12. Peetri Lasteaed-Põhikool 483 4
13. Sillamäe Eesti Põhikool 467 4
14. Surju Põhikool 415 8
15. Tallinna Prantsuse Lütseum 382 1
16. Tallinna Südalinna Kool 365 1
17. Tallinna Pääsküla Gümnaasium 340 2
18. Tartu Variku Kool 186 1
19. Tabasalu Ühisgümnaasium 161 1
20. Luunja Keskkool 123 2
21. Tartu Veeriku Kool 107 5
22. Saue Gümnaasium 95 2
23. Võhma Gümnaasium 94 2
24. Saaremaa Ühisgümnaasium 88 1
25. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 53 1


Aktiivseid kasutajaid: 1212
Ürituste kalender
13.07.2018
Sudoku GP 2018 7. voor
27.07.2018
Loogika GP 2018 7. voor
28.07.2018
Noorte MM rendžus ja kiirgomokus
10.08.2018
Sudoku GP 2018 8. voor
11.08.2018
Gomoku võistkondlikud maailmameistrivõistlused
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2402
2. rabapalm 1960
3. sink 1859
Male TOP 5
1. JariKoivu 3236
2. KAS 2806
3. tellis53 2786
4. vutimees 2740
5. muhvn 2679

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2661
2. Vilhelmiine7 2618
3. Susi 2615
4. hulkur 2592
5. Ruut 2572

Gomoku TOP 5
1. AlQaholic 2555
2. Arcoroc 2254
3. piimahabe 2214
4. CarpeDiem 2134
5. antsuonu 2041

Sudoku TOP 5
1. brigita 2943
2. AlQaholic 2916
3. Metsmees 2455
4. zbych 2377
5. KAS 2298