menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Gomoku 2013/2014 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Argo Lillemaa Tallinna Järveotsa Gümnaasium 1 1 2 1 100 100 95 100 395
2. Mart Pae Nõo Reaalgümnaasium 2 4 1 2 95 90 100 95 380
3. Kertu Maria Peensoo Tallinna Ühisgümnaasium 11 5 8 4 83 89 86 90 348
4. Marko Tamme Tartu Kommertsgümnaasium 3 3 5 - 92 92 89 0 273
5. Robi Pütsepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4 - 7 3 90 0 87 92 269
6. Rain Staub Tallinna Lilleküla Gümnaasium 5 - 3 6 89 0 92 88 269
7. Maarja Abel Nõo Reaalgümnaasium - 9 9 5 0 85 85 89 259
8. Robin Gross Nõo Reaalgümnaasium 8 11 - 7 86 83 0 87 256
9. Anete Düüna Rapla Ühisgümnaasium - 10 12 9 0 84 82 85 251
10. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 14 - 11 10 80 0 83 84 247
11. Henri Kahver Rapla Ühisgümnaasium - 2 6 - 0 95 88 0 183
12. Siim Tarbe Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 4 8 0 0 90 86 176
13. Oliver Henri Klemm Tallinna Inglise Kolledž - 13 10 - 0 81 84 0 165
14. Raymond Koni Nõo Reaalgümnaasium 12 12 - - 82 82 0 0 164
15. Stella Veski Gustav Adolfi Gümnaasium - 6 - - 0 88 0 0 88
16. Jürnas Rähni Tallinna Lilleküla Gümnaasium 6 - - - 88 0 0 0 88
17. Egon Vaiksaar Tallinna Lilleküla Gümnaasium 7 - - - 87 0 0 0 87
18. William Vaask Gustav Adolfi Gümnaasium - 7 - - 0 87 0 0 87
19. Tiit Hendrik Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium - 8 - - 0 86 0 0 86
20. Rasmus Tipp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 9 - - - 85 0 0 0 85
21. Anita Kimber Tallinna Lilleküla Gümnaasium 10 - - - 84 0 0 0 84
22. Aire-Mai Gratðkov Tallinna Lilleküla Gümnaasium 13 - - - 81 0 0 0 81
23. Andrek Laanemets Tallinna Lilleküla Gümnaasium 15 - - - 79 0 0 0 79
24. Mariet Pihlapson Tallinna Lilleküla Gümnaasium 16 - - - 78 0 0 0 78
25. Francis Kuum Tallinna Lilleküla Gümnaasium 17 - - - 77 0 0 0 77
26. Julia Alexandra Krohn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 18 - - - 76 0 0 0 76
27. Marek Siinvert Tallinna Lilleküla Gümnaasium 19 - - - 75 0 0 0 75
28. Christian Väljataga Tallinna Lilleküla Gümnaasium 20 - - - 74 0 0 0 74
29. Lars Henrik Sildnik Tallinna Lilleküla Gümnaasium 21 - - - 73 0 0 0 73

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 1306 5
2. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 974 15
3. Rapla Ühisgümnaasium 434 2
4. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 395 1
5. Tallinna Ühisgümnaasium 348 1
6. Tartu Kommertsgümnaasium 273 1
7. Gustav Adolfi Gümnaasium 261 3
8. Tallinna Inglise Kolledž 165 1


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235