menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Gomoku 2014/2015 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkool 2 1 1 1 95 100 100 100 300
2. Argo Lillemaa Tallinna Järveotsa Gümnaasium 3 2 2 3 92 95 95 92 282
3. Paul Kolk Kuressaare Gümnaasium 1 5 3 4 100 89 92 90 282
4. Brenet Rahumägi Tallinna Arte Gümnaasium 4 3 4 2 90 92 90 95 277
5. Reivo Vinter Kuressaare Gümnaasium 5 4 6 5 89 90 88 89 268
6. Henri Kahver Rapla Ühisgümnaasium 6 6 5 - 88 88 89 0 265
7. Mihkel Pae Nõo Reaalgümnaasium 8 7 7 6 86 87 87 88 262
8. Anete Düüna Rapla Ühisgümnaasium 13 11 10 8 81 83 84 86 253
9. Kertu Maria Peensoo Tallinna Ühisgümnaasium 11 17 12 7 83 77 82 87 252
10. Oliver Henri Klemm Tallinna Inglise Kolledž 7 8 15 - 87 86 79 0 252
11. Anton Laagemann Nõo Reaalgümnaasium 10 - 13 9 84 0 81 85 250
12. Karel Paan Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 14 10 8 - 80 84 86 0 250
13. Sten Leinasaar Nõo Reaalgümnaasium 21 9 16 10 73 85 78 84 247
14. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 12 13 11 - 82 81 83 0 246
15. Henri Johann Norden Tallinna Reaalkool 15 12 9 - 79 82 85 0 246
16. Karl Jakob Levin Nõo Reaalgümnaasium 23 18 17 11 71 76 77 83 236
17. Sander Kornet Tallinna Reaalkool 20 21 14 - 74 73 80 0 227
18. Karmen Kase Tallinna Inglise Kolledž 9 20 - - 85 74 0 0 159
19. Eleriin Vungi Viljandi Gümnaasium 22 14 - - 72 80 0 0 152
20. Hanneloore Suurman Tallinna Inglise Kolledž - 19 18 - 0 75 76 0 151
21. Laura Greete Luide Tallinna Inglise Kolledž 26 16 - - 68 78 0 0 146
22. Hendriico Merila Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium - 15 - - 0 79 0 0 79
23. Oskar Aksiim Tallinna Lilleküla Gümnaasium 16 - - - 78 0 0 0 78
24. Siim-Artur Sonis Saue Gümnaasium 17 - - - 77 0 0 0 77
25. Georg Abozenko Tallinna Südalinna Kool 18 - - - 76 0 0 0 76
26. Karl Stamm Tallinna Lilleküla Gümnaasium 19 - - - 75 0 0 0 75
27. Edward Vetik Tallinna Inglise Kolledž 24 - - - 70 0 0 0 70
28. Helena Aksberg Kadrina Keskkool 25 - - - 69 0 0 0 69

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 1471 5
2. Tallinna Reaalkool 868 3
3. Tallinna Inglise Kolledž 778 5
4. Kuressaare Gümnaasium 727 2
5. Rapla Ühisgümnaasium 599 2
6. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 374 1
7. Tallinna Arte Gümnaasium 367 1
8. Tallinna Ühisgümnaasium 329 1
9. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 329 2
10. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 153 2
11. Viljandi Gümnaasium 152 1
12. Saue Gümnaasium 77 1
13. Tallinna Südalinna Kool 76 1
14. Kadrina Keskkool 69 1


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235