menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Gomoku 2015/2016 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 2 1 1 1 95 100 100 100 300
2. Erko Olumets Tallinna Reaalkool 1 2 - 9 100 95 0 85 280
3. Sander Piik Tallinna Mustamäe Gümnaasium 11 5 3 3 83 89 92 92 273
4. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool - 7 5 6 0 87 89 88 264
5. Kristina Mumm Kolga Kool 18 13 8 2 76 81 86 95 262
6. Sofia Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 3 8 12 11 92 86 82 83 261
7. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool 10 11 18 5 84 83 76 89 256
8. Andreas Tähnas Tallinna Nõmme Põhikool 4 12 10 24 90 82 84 70 256
9. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 21 14 7 7 73 80 87 87 254
10. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 7 6 27 15 87 88 67 79 254
11. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 12 15 9 38 82 79 85 56 246
12. Kevin Järvet Aruküla Põhikool 43 17 13 12 51 77 81 82 240
13. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 37 29 11 4 57 65 83 90 238
14. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 24 16 4 64 70 78 90 30 238
15. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 20 18 19 14 74 76 75 80 231
16. Birthe Lall Surju Põhikool 14 3 38 - 80 92 56 0 228
17. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool 22 25 28 16 72 69 66 78 219
18. Ants Luup Kahtla Lasteaed-Põhikool 30 10 23 106 64 84 71 0 219
19. Karlo Leok Tallinna Reaalkool 8 53 14 43 86 41 80 51 217
20. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 39 37 21 8 55 57 73 86 216
21. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 17 50 37 13 77 44 57 81 215
22. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 5 30 55 33 89 64 39 61 214
23. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 13 20 35 - 81 74 59 0 214
24. Markus Loopere Aruküla Põhikool 26 49 15 28 68 45 79 66 213
25. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium 57 21 39 18 37 73 55 76 204
26. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 34 22 32 25 60 72 62 69 203
27. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 32 44 25 22 62 50 69 72 203
28. Andrus Möller Tallinna Nõmme Põhikool 44 24 40 19 50 70 54 75 199
29. Agnes Mikson Ambla Lasteaed-Põhikool 35 69 33 17 59 25 61 77 197
30. Daniel Nõmm Kahtla Lasteaed-Põhikool - 39 6 41 0 55 88 53 196
31. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool - 40 24 30 0 54 70 64 188
32. Ats Marek Tender Saue Gümnaasium 19 19 58 101 75 75 36 0 186
33. Mark Heidmets Gustav Adolfi Gümnaasium - 4 2 - 0 90 95 0 185
34. Märten Treimann Peetri Lasteaed-Põhikool 56 64 16 26 38 30 78 68 184
35. Mark-Robert Rosenbladt Saue Gümnaasium 47 26 36 42 47 68 58 52 178
36. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 25 31 - 48 69 63 0 46 178
37. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 16 48 - 44 78 46 0 50 174
38. Maria Rüster Tallinna Lilleküla Gümnaasium 29 41 41 - 65 53 53 0 171
39. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 15 - 62 39 79 0 32 55 166
40. Kris-Robin Karu Aruküla Põhikool - 27 71 20 0 67 23 74 164
41. Markus Veia Aruküla Põhikool 27 36 56 58 67 58 38 36 163
42. Rauno Kopli Aruküla Põhikool - 35 45 40 0 59 49 54 162
43. Maurer Patrick Tallinna Lilleküla Gümnaasium 149 9 17 - 0 85 77 0 162
44. Anastassia Sinitsõna Narva Kesklinna Gümnaasium 58 83 30 36 36 11 64 58 158
45. Julia Lariononva Narva Kesklinna Gümnaasium 48 42 86 37 46 52 8 57 155
46. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 82 23 22 - 12 71 72 0 155
47. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 31 32 - 65 63 62 0 29 154
48. Robin Ajangu Kuressaare Gümnaasium 40 67 43 46 54 27 51 48 153
49. Laura Örd Tabasalu Ühisgümnaasium - 34 34 63 0 60 60 31 151
50. Erik Sarik Ülenurme Gümnaasium 45 33 54 75 49 61 40 19 150
51. Gariina Kudritskaja Muhu Põhikool 61 - 61 10 33 0 33 84 150
52. Reigo Kurgpõld Nõmme Erakool 50 59 - 27 44 35 0 67 146
53. Evar Adam Soome Peetri Lasteaed-Põhikool 81 38 20 79 13 56 74 15 145
54. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 62 45 - 34 32 49 0 60 141
55. Robin Lõhmus Tallinna Reaalkool 59 70 26 57 35 24 68 37 140
56. Joel Uustal Viljandi Jakobsoni Kool 60 - 52 32 34 0 42 62 138
57. Mihkel Viires Nõmme Erakool 42 51 - 55 52 43 0 39 134
58. Sander Laos Peetri Lasteaed-Põhikool 67 87 57 31 27 7 37 63 127
59. Mark-Kirill Gubal Sillamäe Eesti Põhikool - 77 31 47 0 17 63 47 127
60. Janeli Kirsi Ambla Lasteaed-Põhikool 51 - 73 35 43 0 21 59 123
61. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool 64 86 76 21 30 8 18 73 121
62. Artur Tamm Ülenurme Gümnaasium 66 61 42 59 28 33 52 35 120
63. Mikk Truve Tallinna Reaalkool 83 43 67 52 11 51 27 42 120
64. Anastassia Belaja Narva Kesklinna Gümnaasium 54 - 59 50 40 0 35 44 119
65. Elori Orgusaar Surju Põhikool 46 - 29 - 48 0 65 0 113
66. Rando Lukk Luunja Keskkool 52 28 103 - 42 66 0 0 108
67. Kaarel Vesilind Tallinna Reaalkool 38 93 - 45 56 1 0 49 106
68. Miko Pärn Muhu Põhikool 41 72 78 69 53 22 16 25 100
69. Alo-Kiur Lips Tallinna Lilleküla Gümnaasium 23 - 68 - 71 0 26 0 97
70. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium 33 - 63 - 61 0 31 0 92
71. Andres Kask Kuressaare Gümnaasium 84 81 64 49 10 13 30 45 88
72. Carmen Jõgimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 6 - - - 88 0 0 0 88
73. Patrick Liik Nõo Põhikool 97 46 106 56 0 48 0 38 86
74. Rasmus Talts Gustav Adolfi Gümnaasium 9 - - - 85 0 0 0 85
75. Vladislav Priske Sillamäe Eesti Põhikool - 57 47 - 0 37 47 0 84
76. Hain Särg Nõo Põhikool 96 84 - 23 0 10 0 71 81
77. Karl Kõiv Ülenurme Gümnaasium 114 74 70 60 0 20 24 34 78
78. Marit Rohulaid Kuressaare Gümnaasium 80 58 69 - 14 36 25 0 75
79. Maris Pikkmets Lõpe Kool 55 71 87 - 39 23 7 0 69
80. Joonas Tiitson Kuressaare Gümnaasium 68 109 85 61 26 0 9 33 68
81. Kristina K. Kaljumäe Laagri kool 28 - - - 66 0 0 0 66
82. Lauri Jürgenson Ülenurme Gümnaasium - 56 80 81 0 38 14 13 65
83. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 29 0 0 0 65 65
84. Laura Samm Peetri Lasteaed-Põhikool - 65 60 - 0 29 34 0 63
85. Katrin- Riina Hanson Tallinna 32. Keskkool 36 91 - - 58 3 0 0 61
86. Kätriin Rohulaid Kuressaare Gümnaasium 92 66 66 - 2 28 28 0 58
87. Silvia Jallai Kõrveküla Põhikool 137 95 53 78 0 0 41 16 57
88. Roger Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool - 47 84 - 0 47 10 0 57
89. Ott Andero Oidekivi Muhu Põhikool 134 75 77 74 0 19 17 20 56
90. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium - 96 46 86 0 0 48 8 56
91. Jürgen Smidt Nõo Põhikool 79 124 - 54 15 0 0 40 55
92. Kevin Näälik Kuressaare Gümnaasium - 68 65 - 0 26 29 0 55
93. Andra Salumaa Kallavere Keskkool 77 85 - 66 17 9 0 28 54
94. Kreete Kivirand Kehra Gümnaasium 107 88 72 72 0 6 22 22 50
95. Carlos Soosaar Jakob Westholmi Gümnaasium - - 44 - 0 0 50 0 50
96. Margus Lambing Narva Kesklinna Gümnaasium 108 63 89 82 0 31 5 12 48
97. Timo Meidla Tallinna Lilleküla Gümnaasium 53 - 88 - 41 0 6 0 47
98. Rene Veike Ambla Lasteaed-Põhikool 63 94 79 94 31 0 15 0 46
99. Kenri Tops Tallinna Reaalkool - 52 94 90 0 42 0 4 46
100. Markus Meiner Aruküla Põhikool - - 48 - 0 0 46 0 46
101. Ingely Penu Aruküla Põhikool - - 49 - 0 0 45 0 45
102. Mairo Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium 49 - - - 45 0 0 0 45
103. Marindra Soikka Kehra Gümnaasium 123 117 50 104 0 0 44 0 44
104. Kaur Nelke Tallinna Lilleküla Gümnaasium 100 - 51 - 0 0 43 0 43
105. Kirke Reier Olustvere Põhikool - - - 51 0 0 0 43 43
106. Ananthan Praveen Tallinna Lilleküla Gümnaasium 74 73 117 - 20 21 0 0 41
107. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 53 0 0 0 41 41
108. Hans Peep Tallinna Lilleküla Gümnaasium 70 78 116 - 24 16 0 0 40
109. Almar Kristofer Taru Ülenurme Gümnaasium 113 54 - - 0 40 0 0 40
110. Marit Algo Kuressaare Gümnaasium 87 62 95 - 7 32 0 0 39
111. Sirli Staub Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 55 - - 0 39 0 0 39
112. Kristjan Jaak Kangur Lõpe Kool 78 76 - - 16 18 0 0 34
113. Taavi Ving Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 60 107 - 0 34 0 0 34
114. Johanna Keerd Muhu Põhikool 112 103 104 62 0 0 0 32 32
115. Emili Tammur Ülenurme Gümnaasium 146 97 91 67 0 0 3 27 30
116. Anette Valge Kõrveküla Põhikool 85 108 74 96 9 0 20 0 29
117. Kristjan Kriisa Ülenurme Gümnaasium 126 92 93 68 0 2 1 26 29
118. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool 65 - - - 29 0 0 0 29
119. Oliver Luup Muhu Põhikool 89 111 99 71 5 0 0 23 28
120. Magnus Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 93 - - 70 1 0 0 24 25
121. Dmitri Mitskevits Tallinna Juudi Kool 69 - - - 25 0 0 0 25
122. Anette Prinzmann Viljandi Jakobsoni Kool 71 - - - 23 0 0 0 23
123. Grete Oad Surju Põhikool 72 - - - 22 0 0 0 22
124. Kevin Kütt Nõo Põhikool - 99 97 73 0 0 0 21 21
125. Rasmus Vahelaan Ülenurme Gümnaasium 73 - 96 108 21 0 0 0 21
126. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 118 114 75 109 0 0 19 0 19
127. Risto Voor Nõo Põhikool 76 102 - 93 18 0 0 1 19
128. Armas Jürgenson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 75 - - - 19 0 0 0 19
129. Laura Pihlik Kõrveküla Põhikool 144 112 112 76 0 0 0 18 18
130. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool 111 98 102 77 0 0 0 17 17
131. Laura Maria Nessel Lõpe Kool - 79 - - 0 15 0 0 15
132. Rando Kleimann Ülenurme Gümnaasium - 80 - - 0 14 0 0 14
133. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 80 0 0 0 14 14
134. Henry Rosin Ülenurme Gümnaasium 130 - 81 - 0 0 13 0 13
135. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool - 101 82 - 0 0 12 0 12
136. Margus Pikkmets Lõpe Kool - 82 - - 0 12 0 0 12
137. Marylii Eikla Kallavere Keskkool 104 89 - 88 0 5 0 6 11
138. Mihkel Mariusz Jezierski Ülenurme Gümnaasium 105 118 83 - 0 0 11 0 11
139. Kristjan Markus Soomets Olustvere Põhikool - - - 83 0 0 0 11 11
140. Anette Janson Kallavere Keskkool 141 - - 84 0 0 0 10 10
141. Kaarup Vares Nõo Põhikool - 132 113 85 0 0 0 9 9
142. Ülleri Kärner Ülenurme Gümnaasium 86 - - - 8 0 0 0 8
143. Annabel Hiiu Kehra Gümnaasium 94 125 109 87 0 0 0 7 7
144. Merili Kütt Kehra Gümnaasium 90 - 98 91 4 0 0 3 7
145. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium 91 90 - - 3 4 0 0 7
146. Artur Kostin Kehra Gümnaasium 154 129 90 92 0 0 4 2 6
147. Jegor Železnjakov Tallinna Juudi Kool 88 - - - 6 0 0 0 6
148. Rasmus Karu Ülenurme Gümnaasium - - - 89 0 0 0 5 5
149. Tanel Viks Kehra Gümnaasium - - 92 105 0 0 2 0 2
150. Marcus Luksepp Nõo Põhikool 109 116 111 102 0 0 0 0 0
151. Stina Varik Kõrveküla Põhikool 136 121 101 97 0 0 0 0 0
152. Karel Kutsar Nõo Põhikool 121 122 115 103 0 0 0 0 0
153. Elisabeth Kass Tallinna Lilleküla Gümnaasium 133 119 114 107 0 0 0 0 0
154. Artjom Anfilov Kehra Gümnaasium 148 123 105 98 0 0 0 0 0
155. Rene Soomets Kehra Gümnaasium 157 131 120 99 0 0 0 0 0
156. Kert Lepp Ülenurme Gümnaasium 125 - 100 110 0 0 0 0 0
157. Mattias Oskar Ilp Gustav Adolfi Gümnaasium 99 100 - - 0 0 0 0 0
158. Kusti Sammul Nõo Põhikool - 110 - 95 0 0 0 0 0
159. Liisi Pella Kallavere Keskkool 106 106 - - 0 0 0 0 0
160. Robin Kalde Lõpe Kool 102 113 - - 0 0 0 0 0
161. Silver Hinno Tallinna Merekalda Kool 101 120 - - 0 0 0 0 0
162. Tarko Tuhkur Tallinna Lilleküla Gümnaasium 116 115 - - 0 0 0 0 0
163. Ra Laurimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 122 - 110 - 0 0 0 0 0
164. Thomas Hendrik Liiv Kuressaare Gümnaasium 131 104 - - 0 0 0 0 0
165. Katerine Kaing Kehra Gümnaasium - 126 119 - 0 0 0 0 0
166. Artur Shumilo Kehra Gümnaasium 156 - - 100 0 0 0 0 0
167. Rasmus Saame Tallinna Merekalda Kool 132 130 - - 0 0 0 0 0
168. Kadri Liis Paasik Tallinna Lilleküla Gümnaasium 139 128 - - 0 0 0 0 0
169. Henri Viik Surju Põhikool 95 - - - 0 0 0 0 0
170. Arkadi Statsenko Tallinna Juudi Kool 98 - - - 0 0 0 0 0
171. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool 103 - - - 0 0 0 0 0
172. Kadi Sammul Nõo Põhikool - 105 - - 0 0 0 0 0
173. Carol-Liis Tragel Kallavere Keskkool - 107 - - 0 0 0 0 0
174. Marie Karmen Tammeraid Aruküla Põhikool - - 108 - 0 0 0 0 0
175. Alex Kristian Ridar Tallinna Juudi Kool 110 - - - 0 0 0 0 0
176. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool 115 - - - 0 0 0 0 0
177. Ken Lilloja Tallinna Lilleküla Gümnaasium 117 - - - 0 0 0 0 0
178. Raimo Valgerist Nõo Põhikool - - 118 - 0 0 0 0 0
179. Greete Viik Surju Põhikool 119 - - - 0 0 0 0 0
180. Karmen Pikkmets Lõpe Kool 120 - - - 0 0 0 0 0
181. Anna-Anastassia Sokologorskaja Kallavere Keskkool 124 - - - 0 0 0 0 0
182. Siim Kaspar Klein Laagri kool - 127 - - 0 0 0 0 0
183. Loone-Ly Lempu Luunja Keskkool 127 - - - 0 0 0 0 0
184. Aneli Oblikas Paldiski Gümnaasium 128 - - - 0 0 0 0 0
185. Rando Kleimann Ülenurme Gümnaasium 129 - - - 0 0 0 0 0
186. Tom Täht Tallinna Lilleküla Gümnaasium 135 - - - 0 0 0 0 0
187. Alexander Sigurjonsson Tallinna Lilleküla Gümnaasium 138 - - - 0 0 0 0 0
188. Mihkel Kulu Ülenurme Gümnaasium 140 - - - 0 0 0 0 0
189. Adele Karolina Kõre Ülenurme Gümnaasium 142 - - - 0 0 0 0 0
190. Mait Juuse Kallavere Keskkool 143 - - - 0 0 0 0 0
191. Liza Pokk Tallinna Juudi Kool 145 - - - 0 0 0 0 0
192. Nikita Palutar Tallinna Juudi Kool 147 - - - 0 0 0 0 0
193. Taavi Laidna Tallinna Lilleküla Gümnaasium 150 - - - 0 0 0 0 0
194. Mark Sprudž Tallinna Juudi Kool 151 - - - 0 0 0 0 0
195. Karmen Saar Luunja Keskkool 152 - - - 0 0 0 0 0
196. Stella Maria Repnau Tallinna Lilleküla Gümnaasium 153 - - - 0 0 0 0 0
197. Emma Nesterenko Tallinna Lilleküla Gümnaasium 155 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1427 9
2. Aruküla Põhikool 1385 10
3. Peetri Lasteaed-Põhikool 1377 15
4. Tallinna Reaalkool 1141 8
5. Ambla Lasteaed-Põhikool 987 5
6. Gustav Adolfi Gümnaasium 905 7
7. Narva Kesklinna Gümnaasium 827 6
8. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 747 21
9. Nõmme Erakool 612 3
10. Ülenurme Gümnaasium 582 17
11. Tallinna Nõmme Põhikool 575 2
12. Kuressaare Gümnaasium 549 8
13. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 500 3
14. Saue Gümnaasium 411 2
15. Tallinna Südalinna Kool 395 1
16. Muhu Põhikool 382 5
17. Surju Põhikool 363 5
18. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 356 1
19. Lõpe Kool 344 7
20. Kolga Kool 338 1
21. Tallinna 32. Keskkool 325 2
22. Nõo Põhikool 270 11
23. Sillamäe Eesti Põhikool 211 2
24. Viljandi Jakobsoni Kool 190 5
25. Kehra Gümnaasium 172 11
26. Tabasalu Ühisgümnaasium 151 1
27. Luunja Keskkool 108 3
28. Kõrveküla Põhikool 104 4
29. Kallavere Keskkool 75 7
30. Laagri kool 66 2
31. Olustvere Põhikool 54 2
32. Jakob Westholmi Gümnaasium 50 1
33. Tallinna Juudi Kool 31 7
34. Tallinna Merekalda Kool 0 2
35. Paldiski Gümnaasium 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235