menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Gomoku 2015/2016 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkool 1 1 1 1 100 100 100 100 300
2. Kristofer Lõhmus Gustav Adolfi Gümnaasium 3 3 2 3 92 92 95 92 279
3. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 2 6 6 2 95 88 88 95 278
4. Reivo Vinter Kuressaare Gümnaasium 8 2 3 - 86 95 92 0 273
5. Argo Lillemaa Tallinna Järveotsa Gümnaasium 5 4 4 4 89 90 90 90 270
6. Rene Lumiste Tallinna Reaalkool 9 5 5 5 85 89 89 89 267
7. Anete Düüna Rapla Ühisgümnaasium 7 7 13 6 87 87 81 88 262
8. Karl Aleksander Sirp Tallinna Inglise Kolledž 11 14 8 8 83 80 86 86 255
9. Robin Gross Nõo Reaalgümnaasium 24 11 10 7 70 83 84 87 254
10. Mihkel Pae Nõo Reaalgümnaasium 4 8 - 16 90 86 0 78 254
11. Sten Leinasaar Nõo Reaalgümnaasium 22 10 11 13 72 84 83 81 248
12. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 26 9 14 14 68 85 80 80 245
13. Henrik Haavamäe Tallinna Inglise Kolledž 15 15 7 - 79 79 87 0 245
14. Georg Nero Tallinna Reaalkool 10 20 9 - 84 74 85 0 243
15. Madis Niinemets Nõo Reaalgümnaasium - 21 16 12 0 73 78 82 233
16. Anton Laagemann Nõo Reaalgümnaasium 19 - 12 18 75 0 82 76 233
17. Anita Kozlova Nõo Reaalgümnaasium - 18 17 15 0 76 77 79 232
18. Pavel Kornyshev Narva Kesklinna Gümnaasium 38 26 18 17 56 68 76 77 221
19. Robert Kuks Tallinna Reaalkool 35 19 15 - 59 75 79 0 213
20. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 6 13 - - 88 81 0 0 169
21. Elerin Pärjasaar Tallinna Pääsküla Kool 13 - - 9 81 0 0 85 166
22. Karl Jakob Levin Nõo Reaalgümnaasium 18 - - 11 76 0 0 83 159
23. Sergei Saal Kallavere Keskkool 20 - - 10 74 0 0 84 158
24. Karel Paan Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 14 16 - - 80 78 0 0 158
25. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 12 22 - - 82 72 0 0 154
26. Marko Bode Tallinna Lilleküla Gümnaasium 16 23 - - 78 71 0 0 149
27. Jesper Juha Tallinna Lilleküla Gümnaasium 31 12 - - 63 82 0 0 145
28. Kristi Pähn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 21 24 - - 73 70 0 0 143
29. Rivo Soolepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 28 17 - - 66 77 0 0 143
30. Raiko Keinanen Nõo Reaalgümnaasium 23 25 - - 71 69 0 0 140
31. Liisa Kivistik Tallinna Lilleküla Gümnaasium 25 27 - - 69 67 0 0 136
32. Margot Turu Tallinna Pääsküla Kool 17 - - - 77 0 0 0 77
33. Dennis Honger Tallinna Juudi Kool 27 - - - 67 0 0 0 67
34. SIMON GRIGORJEV Tallinna Juudi Kool 29 - - - 65 0 0 0 65
35. Elis Soodla Tallinna Lilleküla Gümnaasium 30 - - - 64 0 0 0 64
36. Daniil Petrof Kallavere Keskkool 32 - - - 62 0 0 0 62
37. Aleks Hansar Tallinna Juudi Kool 33 - - - 61 0 0 0 61
38. Kaidi Kaldas Tallinna Lilleküla Gümnaasium 34 - - - 60 0 0 0 60
39. Sevastjan Gretšits Tallinna Juudi Kool 36 - - - 58 0 0 0 58
40. Karel Ellissaar Paldiski Gümnaasium 37 - - - 57 0 0 0 57

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 1602 8
2. Tallinna Reaalkool 1208 4
3. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 717 7
4. Gustav Adolfi Gümnaasium 694 3
5. Kuressaare Gümnaasium 586 2
6. Tallinna Inglise Kolledž 580 2
7. Tallinna Prantsuse Lütseum 366 1
8. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 359 1
9. Rapla Ühisgümnaasium 343 1
10. Narva Kesklinna Gümnaasium 277 1
11. Tallinna Juudi Kool 251 4
12. Tallinna Pääsküla Kool 243 2
13. Kallavere Keskkool 220 2
14. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 158 1
15. Paldiski Gümnaasium 57 1


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235