menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Gomoku 2016/2017 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1 1 5 6 100 100 89 88 289
2. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 2 3 1 4 95 92 100 90 287
3. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 3 2 13 1 92 95 81 100 287
4. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 14 3 2 0 80 92 95 267
5. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 4 8 4 11 90 86 90 83 266
6. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 5 5 9 15 89 89 85 79 263
7. Kaur Kaljola Tabasalu Ühisgümnaasium 13 22 2 7 81 72 95 87 263
8. Alari Raudsepp Nõo Põhikool 19 11 8 3 75 83 86 92 261
9. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 7 12 7 26 87 82 87 68 256
10. Rando Mäesalu Jakob Westholmi Gümnaasium 8 10 55 8 86 84 39 86 256
11. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium 12 4 16 - 82 90 78 0 250
12. Sebastian Lotman Jakob Westholmi Gümnaasium 52 7 22 10 42 87 72 84 243
13. Armin Õunap Tallinna Nõmme Põhikool 14 15 14 14 80 79 80 80 240
14. Kaspar Jakobsoo Nõmme Erakool 26 28 19 5 68 66 75 89 232
15. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 35 66 6 9 59 28 88 85 232
16. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 31 13 15 24 63 81 79 70 230
17. Ander Ilves Tabasalu Ühisgümnaasium 25 6 40 32 69 88 54 62 219
18. Karl-Andrus Õunapuu Laagri kool - 17 18 30 0 77 76 64 217
19. Kermo Koppel Tallinna Nõmme Põhikool 15 35 52 16 79 59 42 78 216
20. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 16 18 35 36 78 76 59 58 213
21. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 37 25 26 20 57 69 68 74 211
22. Rasmus Lehtovuori Jakob Westholmi Gümnaasium - 39 10 22 0 55 84 72 211
23. Aston Parol Nõo Põhikool 17 27 29 37 77 67 65 57 209
24. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 36 54 11 27 58 40 83 67 208
25. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 44 26 31 18 50 68 63 76 207
26. Roland Luht Jakob Westholmi Gümnaasium 22 9 44 68 72 85 50 26 207
27. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 28 89 37 13 66 5 57 81 204
28. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool 21 34 25 - 73 60 69 0 202
29. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 33 43 17 31 61 51 77 63 201
30. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 23 23 36 42 71 71 58 52 200
31. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool 18 55 49 17 76 39 45 77 198
32. Marten Leok Aruküla Põhikool 32 19 34 69 62 75 60 25 197
33. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 29 36 21 51 65 58 73 43 196
34. Sander Kipper Tallinna Nõmme Põhikool 34 37 - 21 60 57 0 73 190
35. Andreas Tingas Tallinna Nõmme Põhikool 41 40 24 29 53 54 70 65 189
36. Villem Vackermann Laagri kool - 32 12 49 0 62 82 45 189
37. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 24 41 30 44 70 53 64 50 187
38. Marko Pohlak Aruküla Põhikool 30 69 48 23 64 25 46 71 181
39. Rei Helin Varres Tallinna Kesklinna Põhikool - 42 20 39 0 52 74 55 181
40. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 47 29 41 33 47 65 53 61 179
41. Sander Kask Luunja Keskkool 10 65 32 - 84 29 62 0 175
42. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 58 16 59 40 36 78 35 54 168
43. Valeria Stretškova Narva Vanalinna Riigikool 11 53 53 - 83 41 41 0 165
44. Maarius Tass Jakob Westholmi Gümnaasium 9 20 - - 85 74 0 0 159
45. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 55 30 76 41 39 64 18 53 156
46. Rasmus Randala Nõo Põhikool 48 64 43 38 46 30 51 56 153
47. Aron Esben Lementa Tartu Variku Kool 105 31 46 52 0 63 48 42 153
48. Hans Juhan Olumets Tallinna 32. Keskkool 46 86 42 45 48 8 52 49 149
49. Kalev Mattias Raussi Tallinna Kesklinna Põhikool 49 81 50 35 45 13 44 59 148
50. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 56 21 62 67 38 73 32 27 143
51. Kristopfer Kivinurm Jakob Westholmi Gümnaasium - - 33 12 0 0 61 82 143
52. Paul Johann Tamm Tallinna Heleni Kool 6 - - 43 88 0 0 51 139
53. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 60 62 23 75 34 32 71 19 137
54. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 43 38 65 72 51 56 29 22 136
55. Johannes Poll Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 27 80 39 - 67 14 55 0 136
56. Siim Saar Aruküla Põhikool - 45 58 47 0 49 36 47 132
57. Johannes Männik Nõo Põhikool 39 61 - 58 55 33 0 36 124
58. Oliver Ilu Tallinna Kivimäe Põhikool 40 24 - - 54 70 0 0 124
59. Karl-Martin Kruusamägi Saue Gümnaasium - 76 63 28 0 18 31 66 115
60. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 61 44 95 65 33 50 0 29 112
61. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool - - 27 50 0 0 67 44 111
62. Karl Aksel Männik Nõo Põhikool 45 91 38 - 49 3 56 0 108
63. Greteliis Rein Luunja Keskkool 54 - 47 77 40 0 47 17 104
64. Rebekka Rekker Luunja Keskkool 38 - - 48 56 0 0 46 102
65. Markus Laanemaa Kuressaare Gümnaasium 50 72 60 81 44 22 34 13 100
66. Mattias Kaaber Tallinna Pääsküla Kool 72 46 70 70 22 48 24 24 96
67. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 76 - 57 56 18 0 37 38 93
68. Jasper Sten Sepp Saue Gümnaasium 53 71 - 66 41 23 0 28 92
69. Andreas Siemer Aruküla Põhikool - 47 64 82 0 47 30 12 89
70. Andre Janter Kahtla Lasteaed-Põhikool 80 48 67 96 14 46 27 0 87
71. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 79 58 81 60 15 36 13 34 85
72. Uku Saag Tartu Kivilinna Kool 73 - 61 63 21 0 33 31 85
73. Liisa Martha Veetõusme Kolga Kool 42 103 83 73 52 0 11 21 84
74. Joosep Martin Karu Saue Gümnaasium - 33 71 101 0 61 23 0 84
75. Kristo Kolks Saue Gümnaasium - 70 - 34 0 24 0 60 84
76. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 63 112 56 80 31 0 38 14 83
77. Kert Allik Pärnu Rääma Põhikool 57 57 86 - 37 37 8 0 82
78. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium - 85 69 46 0 9 25 48 82
79. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 66 90 45 97 28 4 49 0 81
80. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool - 74 80 53 0 20 14 41 75
81. Sander Tali Tallinna Nõmme Põhikool - - - 19 0 0 0 75 75
82. Airis Toimla Tallinna Pääsküla Kool 65 88 - 55 29 6 0 39 74
83. Karl-Eerik Rooni Tallinna Kivimäe Põhikool 20 - - - 74 0 0 0 74
84. Oliver Puieräst Aruküla Põhikool - 51 68 - 0 43 26 0 69
85. Mattias Pärl Aruküla Põhikool - - - 25 0 0 0 69 69
86. Sandor Saul Tallinna Nõmme Põhikool 70 50 - 103 24 44 0 0 68
87. Heidi Liis Timmusk Tallinna 32. Keskkool 64 73 79 83 30 21 15 11 66
88. Mihkel Kivaste Saue Gümnaasium - 68 54 - 0 26 40 0 66
89. Kauri Jürine Viljandi Jakobsoni Kool - 109 28 - 0 0 66 0 66
90. Martti Vahemaa Viljandi Jakobsoni Kool 93 67 - 59 1 27 0 35 63
91. Carina Kohv Pärnu Rääma Põhikool 59 - 66 - 35 0 28 0 63
92. Dominic Aasmaa Jakob Westholmi Gümnaasium - - 51 76 0 0 43 18 61
93. Kenneth Mäe Saue Gümnaasium - 56 75 - 0 38 19 0 57
94. Emily Laurend Kolga Kool 62 100 78 98 32 0 16 0 48
95. Robin Blauhut Tallinna Pääsküla Kool - 63 77 - 0 31 17 0 48
96. Rasmus Riivits Saue Gümnaasium - 84 - 57 0 10 0 37 47
97. Beryl Kokka Saue Gümnaasium - 49 - - 0 45 0 0 45
98. Kent Clark Valge Kuusalu Keskkool 51 - - - 43 0 0 0 43
99. Oliver Luik Tallinna Reaalkool - - 72 74 0 0 22 20 42
100. Renno Toome Saue Gümnaasium - 52 - - 0 42 0 0 42
101. Kristofer Põder Saue Gümnaasium - - - 54 0 0 0 40 40
102. Heleriin Kuus Valga Põhikool 69 82 98 100 25 12 0 0 37
103. Cristelle-Sandra Evert Tallinna 32. Keskkool 74 105 82 91 20 0 12 3 35
104. Mihkel Heinmaa Jakob Westholmi Gümnaasium - 59 - - 0 35 0 0 35
105. Ats Raud Saue Gümnaasium - 60 - - 0 34 0 0 34
106. Mark Hakim Boujendar Tallinna Pääsküla Kool 100 120 96 61 0 0 0 33 33
107. Mia-Ly Läänesaar Tallinna Kivimäe Põhikool 84 - - 71 10 0 0 23 33
108. Gert Koppelmann Laagri kool - 126 - 62 0 0 0 32 32
109. Stefan Kalamets Tallinna Nõmme Põhikool - 79 101 78 0 15 0 16 31
110. Johannes Põder Saue Gümnaasium - - - 64 0 0 0 30 30
111. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool 87 110 73 121 7 0 21 0 28
112. Martin Paulberg Jakob Westholmi Gümnaasium 71 115 - 90 23 0 0 4 27
113. Aksel Õunpuu Kuressaare Gümnaasium 67 99 - - 27 0 0 0 27
114. Sten-Lenar Nirgi Tamsalu Gümnaasium 68 - - - 26 0 0 0 26
115. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool 75 96 - 88 19 0 0 6 25
116. Annabel Trees Nõo Põhikool 89 94 84 85 5 0 10 9 24
117. Indrek Männik Luunja Keskkool 81 83 - 95 13 11 0 0 24
118. Grethel Grünthal Kolga Kool 90 104 85 84 4 0 9 10 23
119. Ly Kure Tartu Variku Kool - 119 74 - 0 0 20 0 20
120. Sander Urbla Nõo Põhikool 83 92 88 107 11 2 6 0 19
121. Kaisa Jaanus Saue Gümnaasium - 75 - - 0 19 0 0 19
122. Freeta Dikker Saue Gümnaasium - 77 - - 0 17 0 0 17
123. Henri Pugast Tamsalu Gümnaasium 77 - - - 17 0 0 0 17
124. Ott Johannes Valge Kuressaare Gümnaasium 78 101 - - 16 0 0 0 16
125. Gregor Ander Mäe Saue Gümnaasium - 78 - - 0 16 0 0 16
126. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Kool - 114 - 79 0 0 0 15 15
127. Annabel Jõgi Tartu Kivilinna Kool 82 - - 106 12 0 0 0 12
128. Cordelia Violet Paap Tartu Kivilinna Kool 85 98 92 116 9 0 2 0 11
129. Sander Isand Tallinna 32. Keskkool 86 121 91 118 8 0 3 0 11
130. Rain Ilves Laagri kool - 95 - 86 0 0 0 8 8
131. Arabella Mainla Tartu Variku Kool 94 106 87 - 0 0 7 0 7
132. Jaan Suurhans Laagri kool - 87 - 120 0 7 0 0 7
133. Lauri Lehesaar Nõo Põhikool - - - 87 0 0 0 7 7
134. Mirtel Tombak Tartu Variku Kool 88 - - - 6 0 0 0 6
135. Lisanda Kulp Tartu Variku Kool 96 93 90 - 0 1 4 0 5
136. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool - 102 89 - 0 0 5 0 5
137. Mart Loik Kuressaare Gümnaasium - - - 89 0 0 0 5 5
138. Kaur Rahnel Kuressaare Gümnaasium 91 97 - 115 3 0 0 0 3
139. Lene Jüriso Pärnu Rääma Põhikool 92 - 97 117 2 0 0 0 2
140. Theo Paaskivi Kuressaare Gümnaasium - - - 92 0 0 0 2 2
141. Kristo Krivonogov Surju Põhikool - 123 93 94 0 0 1 0 1
142. Aivar Allik Lõpe Kool - - - 93 0 0 0 1 1
143. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool 101 113 94 109 0 0 0 0 0
144. Rasmus Uhle Kuressaare Gümnaasium 97 116 102 112 0 0 0 0 0
145. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 98 122 103 113 0 0 0 0 0
146. Laura Lill Tartu Kivilinna Kool 102 125 104 110 0 0 0 0 0
147. Birgit Moks Kolga Kool 103 118 100 123 0 0 0 0 0
148. Mette-Anette Tammistu Jakob Westholmi Gümnaasium 99 117 107 122 0 0 0 0 0
149. Emma Kivikas Tartu Kivilinna Kool 104 124 106 119 0 0 0 0 0
150. Aleksandra Kalde Lõpe Kool - - 99 104 0 0 0 0 0
151. Sofia Pelšs Jakob Westholmi Gümnaasium - - 105 114 0 0 0 0 0
152. Heily Mäeker Kuressaare Gümnaasium 95 - - - 0 0 0 0 0
153. Cariina Lisette Liiv Lõpe Kool - - - 99 0 0 0 0 0
154. Kreete Põdra Lõpe Kool - - - 102 0 0 0 0 0
155. Karl Marten Titson Lõpe Kool - - - 105 0 0 0 0 0
156. Rannar Laup Rapla Ühisgümnaasium 106 - - - 0 0 0 0 0
157. Anette Kuusk Kuressaare Gümnaasium - 107 - - 0 0 0 0 0
158. Ernst Rajasaare Jakob Westholmi Gümnaasium - - - 108 0 0 0 0 0
159. Marten Õunapuu Jakob Westholmi Gümnaasium - 108 - - 0 0 0 0 0
160. Anne-Lissy Lebedeva Surju Põhikool - 111 - - 0 0 0 0 0
161. Elo Thibert Jakob Westholmi Gümnaasium - - - 111 0 0 0 0 0
162. Ekke Kivikas Tartu Kivilinna Kool - - - 124 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1439 8
2. Jakob Westholmi Gümnaasium 1353 14
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1202 6
4. Tallinna Nõmme Põhikool 1152 7
5. Aruküla Põhikool 1144 9
6. Nõo Põhikool 1036 10
7. Tallinna 32. Keskkool 1015 7
8. Tallinna Pääsküla Kool 925 13
9. Tabasalu Ühisgümnaasium 608 2
10. Saue Gümnaasium 607 15
11. Laagri kool 453 5
12. Saaremaa Ühisgümnaasium 431 3
13. Luunja Keskkool 405 4
14. Rakvere Waldorfkool 377 1
15. Pärnu Mai kool 349 1
16. Tallinna Kesklinna Põhikool 342 2
17. Tartu Waldorfgümnaasium 342 1
18. Nõmme Erakool 298 1
19. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 267 1
20. Tallinna Reaalkool 251 2
21. Tallinna Arte Gümnaasium 250 1
22. Lõpe Kool 249 6
23. Tallinna Kivimäe Põhikool 231 3
24. Tartu Variku Kool 191 5
25. Kuressaare Gümnaasium 166 9
26. Narva Vanalinna Riigikool 165 1
27. Kolga Kool 155 4
28. Pärnu Rääma Põhikool 147 3
29. Tallinna Heleni Kool 139 1
30. Tartu Kivilinna Kool 136 7
31. Viljandi Jakobsoni Kool 129 2
32. Tartu Kesklinna Kool 93 1
33. Tamsalu Gümnaasium 43 2
34. Kuusalu Keskkool 43 1
35. Valga Põhikool 37 1
36. Surju Põhikool 1 2
37. Rapla Ühisgümnaasium 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 2741
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
08.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2395
2. brenetikas 2324
3. DanielHab 1528
4. MihkelNormak 1430
5. siimteras 1405
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2941
3. VMS 2882
4. KAS 2833
5. antsuonu 2737

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2565
3. piraaja 2503
4. kostja 2500
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. allever 3060
2. brenetikas 2912
3. ants 2859
4. AlQaholic 2657
5. taifuun 2353

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3106
3. AlQaholic 2848
4. Rambo96 2483
5. allever 2408