menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Gomoku 2016/2017 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkool 1 1 1 1 100 100 100 100 300
2. Georg-Romet Topkin Tallinna Prantsuse Lütseum 2 3 - 2 95 92 0 95 282
3. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 4 2 3 4 90 95 92 90 277
4. Kristofer Lõhmus Tallinna Tehnikagümnaasium 3 4 4 3 92 90 90 92 274
5. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 5 5 2 5 89 89 95 89 273
6. Mari Kolk Saaremaa Ühisgümnaasium 7 6 6 6 87 88 88 88 264
7. Rene Lumiste Tallinna Reaalkool 11 7 5 11 83 87 89 83 259
8. Raivo Roos Läänemaa Ühisgümnaasium - 8 8 7 0 86 86 87 259
9. Karl Aleksander Sirp Tallinna Inglise Kolledž 8 10 - 10 86 84 0 84 254
10. Anton Laagemann Nõo Reaalgümnaasium 6 11 11 - 88 83 83 0 254
11. Joosep Postov Nõo Reaalgümnaasium 20 9 9 13 74 85 85 81 251
12. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 12 - 7 12 82 0 87 82 251
13. Anita Kozlova Nõo Reaalgümnaasium - 12 15 8 0 82 79 86 247
14. Iiv Aavik Saaremaa Ühisgümnaasium 9 - 10 16 85 0 84 78 247
15. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 14 14 13 9 80 80 81 85 246
16. Dan Taidla Läänemaa Ühisgümnaasium 15 13 20 14 79 81 74 80 240
17. Margerite Mesila Saaremaa Ühisgümnaasium 17 16 18 19 77 78 76 75 231
18. Karmen Vagula Tallinna Pääsküla Kool - 19 14 18 0 75 80 76 231
19. Mari Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium - 15 17 21 0 79 77 73 229
20. Triinu Jakson Saaremaa Ühisgümnaasium 16 20 19 20 78 74 75 74 227
21. Karl Jakob Levin Nõo Reaalgümnaasium - - 12 15 0 0 82 79 161
22. Margus Morševitski Lihula Gümnaasium - - 16 17 0 0 78 77 155
23. Mark-Kirill Gubal Noarootsi Gümnaasium 10 - - - 84 0 0 0 84
24. Romet Martjan Nõo Reaalgümnaasium 13 - - - 81 0 0 0 81
25. Richard Kerde Tallinna Inglise Kolledž - 17 - - 0 77 0 0 77
26. Kristiina Teinemaa Läänemaa Ühisgümnaasium 18 - - - 76 0 0 0 76
27. Georg Nero Tallinna Reaalkool - 18 - - 0 76 0 0 76
28. Karl-C. Rebane Läänemaa Ühisgümnaasium 19 - - - 75 0 0 0 75

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Saaremaa Ühisgümnaasium 1434 5
2. Nõo Reaalgümnaasium 1068 5
3. Tallinna Reaalkool 818 3
4. Läänemaa Ühisgümnaasium 724 4
5. Tallinna Prantsuse Lütseum 649 2
6. Gustav Adolfi Gümnaasium 613 2
7. Tallinna Tehnikagümnaasium 364 1
8. Tallinna Inglise Kolledž 331 2
9. Kuressaare Gümnaasium 326 1
10. Tallinna Pääsküla Kool 231 1
11. Lihula Gümnaasium 155 1
12. Noarootsi Gümnaasium 84 1


Aktiivseid kasutajaid: 2680
Ürituste kalender
01.08.2020
MSO and Pentamind World Championships 2020
21.08.2020
Loogika GP 2020 8.voor
Male TOP 5
1. hollinger 3105
2. piraat 3067
3. antsuonu 2778
4. hertsog 2750
5. Vultur 2659

Vene kabe TOP 5
1. wild 2903
2. karambuli8 2655
3. rong 2560
4. G00GLE 2429
5. Ianton 2384

Gomoku TOP 5
1. allever 3055
2. ikla 2755
3. zukole 2708
4. georgr 2581
5. Rauno1003 2536

Sudoku TOP 5
1. brigita 2999
2. kraska 2352
3. antsuonu 2349
4. purifire 2340
5. Eerik33 2330