menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Gomoku 2017/2018 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 1 4 2 100 100 90 95 295
2. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 2 2 1 0 95 95 100 290
3. Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 10 17 1 5 84 77 100 89 273
4. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 2 3 8 - 95 92 86 0 273
5. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 4 5 5 4 90 89 89 90 269
6. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 3 6 6 6 92 88 88 88 268
7. Sebastian Suppi Tallinna Kesklinna Põhikool 30 16 3 3 64 78 92 92 262
8. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 12 4 7 16 82 90 87 78 259
9. Kaspar Jakobsoo Nõmme Erakool 5 12 16 21 89 82 78 73 249
10. Sander Kipper Tallinna Nõmme Põhikool 7 28 9 17 87 66 85 77 249
11. Sten-Erik Päeren Jakob Westholmi Gümnaasium 8 14 - 13 86 80 0 81 247
12. Kermo Koppel Tallinna Nõmme Põhikool 18 27 10 14 76 67 84 80 240
13. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium 11 20 14 30 83 74 80 64 237
14. Mia India Tallinna Kivimäe Põhikool - 21 13 12 0 73 81 82 236
15. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 23 46 18 7 71 48 76 87 234
16. Martin Pukk Tallinna Reaalkool - 18 11 22 0 76 83 72 231
17. Karl-Martin Kruusamägi Saue Gümnaasium 21 13 19 31 73 81 75 63 229
18. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 16 30 22 19 78 64 72 75 225
19. Rasmus Salumäe Tallinna Lilleküla Gümnaasium 25 8 24 48 69 86 70 46 225
20. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 17 9 31 75 77 85 63 19 225
21. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 24 35 45 9 70 59 49 85 214
22. Andreas Tingas Tallinna Nõmme Põhikool 9 19 40 79 85 75 54 15 214
23. Lee Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium 27 33 20 23 67 61 74 71 212
24. Eero Sven Tuvikene Nõo Põhikool 64 41 17 20 30 53 77 74 204
25. Brita Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium 6 48 48 25 88 46 46 69 203
26. Sander Kask Luunja Keskkool 15 52 34 32 79 42 60 62 201
27. Rasmus Riivits Saue Gümnaasium 13 31 - 39 81 63 0 55 199
28. Liisa Martha Veetõusme Kolga Kool 20 96 30 34 74 0 64 60 198
29. Kristjan Lääne Püha Johannese kool 19 43 29 60 75 51 65 34 191
30. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 36 36 21 44 58 58 73 50 189
31. Jasper Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 45 7 55 41 49 87 39 53 189
32. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 44 11 39 59 50 83 55 35 188
33. Johannes Männik Nõo Põhikool 22 37 36 55 72 57 58 39 187
34. Elisabeth Tagobert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 60 15 53 28 34 79 41 66 186
35. Paul Johann Tamm Tallinna Heleni Kool - 70 23 8 0 24 71 86 181
36. Heleri Kuhi Tallinna 32. Keskkool 35 44 32 36 59 50 62 58 179
37. Mirtel Tükk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 28 42 35 42 66 52 59 52 177
38. Karl Mägi Tallinna Kesklinna Põhikool 73 50 26 29 21 44 68 65 177
39. Kristofer Viikmäe Saue Gümnaasium 31 - 37 37 63 0 57 57 177
40. Otto Haug Tallinna Nõmme Gümnaasium 41 32 100 33 53 62 0 61 176
41. Ernst Rajasaare Jakob Westholmi Gümnaasium 47 98 51 24 47 0 43 70 160
42. Johannes Põder Saue Gümnaasium 14 38 - 70 80 56 0 24 160
43. Marie Lomann Saue Gümnaasium 67 47 12 64 27 47 82 30 159
44. Friida Treffner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 29 53 43 100 65 41 51 0 157
45. Mia Varik Tallinna Nõmme Gümnaasium - 10 52 68 0 84 42 26 152
46. Kaarel Einpalu Tallinna Kesklinna Põhikool 59 56 15 - 35 38 79 0 152
47. Jaan Suurhans Laagri kool 66 49 66 18 28 45 28 76 149
48. Victoria Helena Peek Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 94 74 49 11 0 20 45 83 148
49. Jürgen Orav Tartu Kivilinna Kool 48 39 47 97 46 55 47 0 148
50. Oliver Jäär Tallinna Kesklinna Põhikool 74 51 74 10 20 43 20 84 147
51. Sander Tali Tallinna Nõmme Põhikool - 26 67 51 0 68 27 43 138
52. Joosep Martin Karu Saue Gümnaasium 33 23 98 93 61 71 0 1 133
53. Gregory Melsas Saue Gümnaasium 32 72 - 45 62 22 0 49 133
54. Jarleen Hermann Kuuste Kool 51 24 89 76 43 70 5 18 131
55. Sergo Saard Jakob Westholmi Gümnaasium 81 68 70 15 13 26 24 79 129
56. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 69 148 46 38 25 0 48 56 129
57. Emily Laurend Kolga Kool 26 118 42 87 68 0 52 7 127
58. Margaret Miriam Kivimäe Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 70 104 41 47 24 0 53 47 124
59. Ekke Jakob Kerik Tallinna Nõmme Gümnaasium - 25 44 89 0 69 50 5 124
60. Gregor Metsa Surju Põhikool - 34 56 74 0 60 38 20 118
61. Tristan Link Tallinna Nõmme Gümnaasium 58 - 65 43 36 0 29 51 116
62. Maarek Valdre Tallinna Nõmme Põhikool 46 60 84 62 48 34 10 32 114
63. Jasper Sten Sepp Saue Gümnaasium - 29 - 46 0 65 0 48 113
64. Lisandra Mohnja Surju Põhikool 63 100 68 40 31 0 26 54 111
65. Kristofer Põder Saue Gümnaasium - 22 - 56 0 72 0 38 110
66. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 43 69 64 66 51 25 30 28 109
67. Annabel Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium - 111 28 52 0 0 66 42 108
68. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 42 80 57 83 52 14 37 11 103
69. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 93 57 62 61 1 37 32 33 102
70. Rebecca Maria Rändvee Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 128 117 63 27 0 0 31 67 98
71. Karl Peeter Peri Tallinna Nõmme Põhikool - 66 106 26 0 28 0 68 96
72. Toomas Aron Valtin Laagri kool - 61 69 57 0 33 25 37 95
73. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool 37 - 58 103 57 0 36 0 93
74. Leen Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 38 92 81 78 56 2 13 16 85
75. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 78 59 - 65 16 35 0 29 80
76. Risto Koorep Tartu Kivilinna Kool 68 64 71 71 26 30 23 23 79
77. Sander Rünkla Tallinna Reaalkool 103 62 50 - 0 32 44 0 76
78. Rasmus Orm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 143 79 33 - 0 15 61 0 76
79. Timo Tingas Tallinna Nõmme Põhikool - 126 61 53 0 0 33 41 74
80. Hannah Helene Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 52 119 99 63 42 0 0 31 73
81. Mart Pääsukene Saaremaa Ühisgümnaasium 65 - 88 58 29 0 6 36 71
82. Otto Tunnel Tallinna Kivimäe Põhikool - - 25 - 0 0 69 0 69
83. Tristan Kenneth Gruuse Tallinna Lilleküla Gümnaasium 34 87 116 110 60 7 0 0 67
84. Ott Kõu Timmusk Tallinna Reaalkool 98 105 27 - 0 0 67 0 67
85. Aaron Tõnismaa Tallinna Nõmme Gümnaasium 149 58 90 69 0 36 4 25 65
86. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool 80 54 83 - 14 40 11 0 65
87. Adrian Vassiljev Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 83 63 72 98 11 31 22 0 64
88. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 75 90 60 84 19 4 34 10 63
89. Saskia Susi Jakob Westholmi Gümnaasium 101 76 - 50 0 18 0 44 62
90. Ott Jonuks Tartu Kivilinna Kool 84 88 92 49 10 6 2 45 61
91. Markus Patzig Tallinna Nõmme Põhikool - - - 35 0 0 0 59 59
92. Joonas Lepisto Tallinna Reaalkool 49 81 102 141 45 13 0 0 58
93. Martin Paulberg Jakob Westholmi Gümnaasium 55 75 - 144 39 19 0 0 58
94. Oliver Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium - - 38 - 0 0 56 0 56
95. Prait Kivilo Saue Gümnaasium 57 - 76 - 37 0 18 0 55
96. Nele-Mai Rannik Luunja Keskkool 40 - 93 - 54 0 1 0 55
97. Tõnis Metsis Tallinna Pääsküla Kool 39 - - - 55 0 0 0 55
98. Mia-Laurel Rohtoja Tallinna Reaalkool 96 40 - 99 0 54 0 0 54
99. Astrid Sang Tallinna Nõmme Gümnaasium 50 95 107 86 44 0 0 8 52
100. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 79 103 59 109 15 0 35 0 50
101. Marissa Reiter Saue Gümnaasium - 45 - - 0 49 0 0 49
102. Sander Urbla Nõo Põhikool 56 85 109 95 38 9 0 0 47
103. Eliise Tamberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 53 99 94 91 41 0 0 3 44
104. Kaarel Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 102 108 54 90 0 0 40 4 44
105. Paul Koff Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 77 114 104 67 17 0 0 27 44
106. Britta-Liis Rosental Saue Gümnaasium 89 82 87 72 5 12 7 22 41
107. Sander Isand Tallinna 32. Keskkool 71 134 111 77 23 0 0 17 40
108. Markus Juust Surju Põhikool 87 78 77 - 7 16 17 0 40
109. Kaur Antson Nõo Põhikool 92 65 - 85 2 29 0 9 40
110. Marten Midri Saue Gümnaasium 54 - - - 40 0 0 0 40
111. Oskar Nurmik Tallinna 32. Keskkool - - - 54 0 0 0 40 40
112. Zeynep Selma Sönmez Tallinna Nõmme Gümnaasium - 67 112 82 0 27 0 12 39
113. Robert Kallaste Jakob Westholmi Gümnaasium - 55 122 148 0 39 0 0 39
114. Ingel Kalamees Tallinna Reaalkool - 120 75 80 0 0 19 14 33
115. Elisabeth Randkivi Tallinna Nõmme Gümnaasium 61 - - - 33 0 0 0 33
116. Helina Vallimäe Saue Gümnaasium 95 83 73 135 0 11 21 0 32
117. Kaur Rahnel Kuressaare Gümnaasium 62 - - 108 32 0 0 0 32
118. Ats Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 86 71 128 105 8 23 0 0 31
119. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 82 86 110 92 12 8 0 2 22
120. Sander Koff Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 72 141 140 106 22 0 0 0 22
121. Anna-Maria Hanson Tallinna 32. Keskkool 106 73 130 142 0 21 0 0 21
122. Mirtel Muga Laagri kool - 129 - 73 0 0 0 21 21
123. Beryl Kokka Saue Gümnaasium 76 - - - 18 0 0 0 18
124. Anna Mercedes Preden Tallinna Reaalkool 113 77 144 - 0 17 0 0 17
125. Steven-Eric Orgmets Tallinna Nõmme Gümnaasium 107 110 78 138 0 0 16 0 16
126. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 91 81 0 0 3 13 16
127. Karl Sören Tamm Tallinna Reaalkool 117 142 79 - 0 0 15 0 15
128. Mia-Ly Läänesaar Tallinna Kivimäe Põhikool - - 80 - 0 0 14 0 14
129. Simon Sirg Surju Põhikool 119 - 82 130 0 0 12 0 12
130. Marcus Miina Kuuste Kool 129 89 108 88 0 5 0 6 11
131. Mia-Maria Puusaag Tallinna Reaalkool 85 93 - 123 9 1 0 0 10
132. Marek Laats Luunja Keskkool - 84 - - 0 10 0 0 10
133. Alma Boisbourdin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 126 112 85 125 0 0 9 0 9
134. Dominic Mölder Laagri kool - - 86 118 0 0 8 0 8
135. Robin Saar Tallinna Pääsküla Kool 88 - - - 6 0 0 0 6
136. Johanna Simm Tallinna Reaalkool 90 109 127 113 4 0 0 0 4
137. Janett Hindoalla Laagri kool - 91 105 - 0 3 0 0 3
138. Liisbeth Laanisto Tallinna 32. Keskkool 91 - - - 3 0 0 0 3
139. Heidi-Laura Rohtla Tallinna 32. Keskkool 108 116 97 111 0 0 0 0 0
140. Siim Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 111 107 113 107 0 0 0 0 0
141. Hanna Helena Kook Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 105 125 114 104 0 0 0 0 0
142. Birgit Moks Kolga Kool 112 127 115 102 0 0 0 0 0
143. Oliver Püüding Surju Põhikool 114 138 95 122 0 0 0 0 0
144. Liisi-Marie Toome Tallinna Reaalkool 118 101 132 121 0 0 0 0 0
145. Kevin Kiviselg Surju Põhikool 127 128 120 101 0 0 0 0 0
146. Kaisa Varep Surju Põhikool 99 123 124 136 0 0 0 0 0
147. Bruno Koger Surju Põhikool 138 94 129 132 0 0 0 0 0
148. Karoliina Ulmand Kuuste Kool 132 124 125 116 0 0 0 0 0
149. Aigi-Lii Oja Nõo Põhikool 144 113 123 124 0 0 0 0 0
150. Marko Kuusekänd Surju Põhikool 120 144 146 114 0 0 0 0 0
151. Piibe Gerne Surju Põhikool 115 146 142 127 0 0 0 0 0
152. Marita Kuhi Tallinna 32. Keskkool 134 131 137 134 0 0 0 0 0
153. Enri Koit Jakob Westholmi Gümnaasium 123 137 138 146 0 0 0 0 0
154. Mette-Anette Tammistu Jakob Westholmi Gümnaasium 142 143 147 143 0 0 0 0 0
155. Cristelle-Sandra Evert Tallinna 32. Keskkool 116 97 - 112 0 0 0 0 0
156. Kert Heljas Surju Põhikool - 102 141 94 0 0 0 0 0
157. Keijo Mohnja Surju Põhikool 121 - 101 119 0 0 0 0 0
158. Hendrik Kohl Saue Gümnaasium - 121 117 131 0 0 0 0 0
159. Grethel Grünthal Kolga Kool - 115 118 139 0 0 0 0 0
160. Theo Paaskivi Kuressaare Gümnaasium 124 136 - 117 0 0 0 0 0
161. Britta Truu Saaremaa Ühisgümnaasium 104 - 136 140 0 0 0 0 0
162. Sten Kask Surju Põhikool 137 - 126 129 0 0 0 0 0
163. Robin Mittenbritt Surju Põhikool - 135 133 133 0 0 0 0 0
164. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool 139 149 119 - 0 0 0 0 0
165. Kert Käsper Saaremaa Ühisgümnaasium 122 - 139 147 0 0 0 0 0
166. Rayan Tõnts Pärnu Rääma Põhikool 125 139 145 - 0 0 0 0 0
167. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool 145 150 134 - 0 0 0 0 0
168. Hugo Eesmaa Jakob Westholmi Gümnaasium 148 147 - 149 0 0 0 0 0
169. Erin Kampus Tallinna 32. Keskkool 97 130 - - 0 0 0 0 0
170. Sander Väärtnõu Tallinna Nõmme Gümnaasium 135 - - 96 0 0 0 0 0
171. Aleks Kalle Tallinna Kesklinna Põhikool - 133 121 - 0 0 0 0 0
172. Ott Oskar Olesk Tallinna 32. Keskkool 109 145 - - 0 0 0 0 0
173. Markus Laur Tallinna Nõmme Gümnaasium 147 122 - - 0 0 0 0 0
174. Risto Ristikivi Surju Põhikool 141 - 131 - 0 0 0 0 0
175. Hans Krister Kala Jakob Westholmi Gümnaasium 136 140 - - 0 0 0 0 0
176. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool - 151 - 126 0 0 0 0 0
177. Lisandra Ott Surju Põhikool 146 - 143 - 0 0 0 0 0
178. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium - - 96 - 0 0 0 0 0
179. Kaisa Marta Krause Tallinna Reaalkool 100 - - - 0 0 0 0 0
180. Oliver Blokk Tallinna Saksa Gümnaasium - - 103 - 0 0 0 0 0
181. Heily Mäeker Kuressaare Gümnaasium - 106 - - 0 0 0 0 0
182. Lenna Haandi Saaremaa Ühisgümnaasium 110 - - - 0 0 0 0 0
183. Mart Loik Kuressaare Gümnaasium - - - 115 0 0 0 0 0
184. Karoliina Karba Tartu Erakool - - - 120 0 0 0 0 0
185. Martin Budanov Tallinna Reaalkool - - - 128 0 0 0 0 0
186. Rohan Laanemets Jakob Westholmi Gümnaasium 130 - - - 0 0 0 0 0
187. Grethe-Liis Rubin Surju Põhikool 131 - - - 0 0 0 0 0
188. Ann-Kristin Reinmann Saue Gümnaasium - 132 - - 0 0 0 0 0
189. Freeta Dikker Saue Gümnaasium 133 - - - 0 0 0 0 0
190. Kristina Maranik Tallinna Saksa Gümnaasium - - 135 - 0 0 0 0 0
191. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium - - - 137 0 0 0 0 0
192. Robin Lall Surju Põhikool 140 - - - 0 0 0 0 0
193. Aleks Tõnnus Tallinna Ühisgümnaasium - - - 145 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1714 17
2. Saue Gümnaasium 1236 18
3. Tallinna Nõmme Põhikool 1216 8
4. Tallinna Nõmme Gümnaasium 1093 15
5. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 996 4
6. Tallinna Kesklinna Põhikool 843 5
7. Nõo Põhikool 841 7
8. Jakob Westholmi Gümnaasium 708 11
9. Tallinna Reaalkool 670 14
10. Tallinna 32. Keskkool 663 12
11. Kahtla Lasteaed-Põhikool 647 3
12. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 518 4
13. Saaremaa Ühisgümnaasium 440 8
14. Surju Põhikool 384 19
15. Tartu Kivilinna Kool 378 4
16. Pärnu Mai kool 337 1
17. Kolga Kool 325 4
18. Nõmme Erakool 322 1
19. Tallinna Kivimäe Põhikool 319 3
20. Luunja Keskkool 308 3
21. Laagri kool 304 5
22. Tallinna Pääsküla Kool 283 7
23. Rakvere Waldorfkool 273 1
24. Gustav Adolfi Gümnaasium 249 1
25. Püha Johannese kool 225 1
26. Tartu Kesklinna Kool 223 1
27. Tallinna Heleni Kool 181 1
28. Kuuste Kool 147 3
29. Tallinna Saksa Gümnaasium 56 4
30. Kuressaare Gümnaasium 32 4
31. Pärnu Rääma Põhikool 0 1
32. Tartu Erakool 0 1
33. Tallinna Ühisgümnaasium 0 2


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216