menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Gomoku 2017/2018 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Georg-Romet Topkin Tallinna Prantsuse Lütseum - 1 1 2 0 100 100 95 295
2. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 2 2 3 1 95 95 92 100 290
3. Kristofer Lõhmus Tallinna Tehnikagümnaasium 1 3 2 3 100 92 95 92 287
4. Markus Hansson Pärnu Koidula Gümnaasium 4 5 4 8 90 89 90 86 269
5. Uku Pärtel Rand Saaremaa Ühisgümnaasium 6 8 5 5 88 86 89 89 266
6. Karl Henry Teär Saaremaa Ühisgümnaasium 13 6 6 7 81 88 88 87 263
7. Karl Aleksander Sirp Tallinna Inglise Kolledž 16 10 10 4 78 84 84 90 258
8. Roomet Libe Tallinna Pääsküla Kool 12 7 7 11 82 87 87 83 257
9. Mari Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium 10 17 12 6 84 77 82 88 254
10. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 11 12 8 10 83 82 86 84 253
11. Karmen Vagula Tallinna Pääsküla Kool 7 15 15 9 87 79 79 85 251
12. Iiv Aavik Saaremaa Ühisgümnaasium 8 11 14 17 86 83 80 77 249
13. Rauno Veski Tallinna Inglise Kolledž 15 13 9 14 79 81 85 80 246
14. Dan Taidla Läänemaa Ühisgümnaasium 18 14 11 12 76 80 83 82 245
15. Triinu Jakson Saaremaa Ühisgümnaasium 9 - 13 18 85 0 81 76 242
16. Kristin Himmist Saaremaa Ühisgümnaasium 17 18 16 15 77 76 78 79 234
17. Emili Maiste Tallinna Inglise Kolledž 19 16 - 16 75 78 0 78 231
18. Erko Olumets Tallinna Reaalkool 3 4 - - 92 90 0 0 182
19. Georg Nero Tallinna Reaalkool 5 19 - - 89 75 0 0 164
20. Maarja-Liis Mardim Kehra Gümnaasium - - 17 13 0 0 77 81 158
21. Stein-Marten Pool Pärnu Koidula Gümnaasium - 9 - - 0 85 0 0 85
22. Hans Kristjan Veri Tallinna Reaalkool 14 - - - 80 0 0 0 80

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Saaremaa Ühisgümnaasium 1674 6
2. Tallinna Inglise Kolledž 892 3
3. Tallinna Prantsuse Lütseum 677 2
4. Tallinna Pääsküla Kool 669 2
5. Pärnu Koidula Gümnaasium 440 2
6. Tallinna Reaalkool 426 3
7. Tallinna Tehnikagümnaasium 379 1
8. Kuressaare Gümnaasium 335 1
9. Läänemaa Ühisgümnaasium 321 1
10. Kehra Gümnaasium 158 1


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2184
4. rontsronts 2102
5. ikla 2100
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444