menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Gomoku 2018/2019 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 1 1 1 0 100 100 100 300
2. Hendrik Tambla Tallinna Reaalkool 2 2 7 3 95 95 87 92 282
3. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 1 16 9 7 100 78 85 87 272
4. Sebastian Suppi Tallinna Kesklinna Põhikool 4 4 5 27 90 90 89 67 269
5. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 3 6 - 5 92 88 0 89 269
6. Friida Treffner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 156 7 2 8 0 87 95 86 268
7. Eero Sven Tuvikene Nõo Põhikool 16 3 24 2 78 92 70 95 265
8. Jasper Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 7 8 4 10 87 86 90 84 263
9. Kristjan Lääne Püha Johannese kool 37 5 23 4 57 89 71 90 250
10. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium 9 20 18 6 85 74 76 88 249
11. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 17 9 30 11 77 85 64 83 245
12. Karl Peeter Peri Tallinna Nõmme Põhikool 8 32 26 15 86 62 68 79 233
13. Ekke Jakob Kerik Tallinna Nõmme Gümnaasium 29 11 21 20 65 83 73 74 230
14. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium 21 23 10 81 73 71 84 13 228
15. Paul Johann Tamm Tallinna Reaalkool 20 18 17 69 74 76 77 25 227
16. Oliver Jäär Tallinna Kesklinna Põhikool 22 12 60 22 72 82 34 72 226
17. Kermo Koppel Tallinna Nõmme Põhikool 14 - 35 13 80 0 59 81 220
18. Marten-Kristo Sonist Saue Gümnaasium 11 49 28 26 83 45 66 68 217
19. Mikael Olaf Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium 33 27 6 57 61 67 88 37 216
20. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 10 10 73 48 84 84 21 46 214
21. Sander Tali Tallinna Nõmme Põhikool 6 - 20 45 88 0 74 49 211
22. Johannes Põder Saue Gümnaasium 53 38 25 9 41 56 69 85 210
23. Reiko Koppel Tallinna Nõmme Põhikool 28 37 86 12 66 57 8 82 205
24. Kaisa Ollikainen Tallinna Kesklinna Põhikool 18 33 33 32 76 61 61 62 199
25. Mia Varik Tallinna Nõmme Gümnaasium 59 15 13 61 35 79 81 33 195
26. Uku Gross Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 24 31 55 33 70 63 39 61 194
27. Kristo Kolks Saue Gümnaasium - 48 27 16 0 46 67 78 191
28. Oliver Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 36 24 64 38 58 70 30 56 184
29. Lilian Elisabeth Kaurit Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 55 15 28 0 39 79 66 184
30. Kristofer Viikmäe Saue Gümnaasium 5 59 36 160 89 35 58 0 182
31. Sten-Erik Päeren Jakob Westholmi Gümnaasium 19 45 56 39 75 49 38 55 179
32. Rasmus Riivits Saue Gümnaasium 25 56 22 128 69 38 72 0 179
33. Kristofer Põder Saue Gümnaasium 61 13 140 29 33 81 0 65 179
34. Ell Juhani Tallinna Mustamäe Gümnaasium 50 58 11 43 44 36 83 51 178
35. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium 101 47 39 18 0 47 55 76 178
36. Pirbi Andrena Aarna Tallinna Kivimäe Põhikool 77 69 3 36 17 25 92 58 175
37. Oskad Henrik Kundla Tallinna Reaalkool 63 21 68 24 31 73 26 70 174
38. Heleri Kuhi Tallinna 32. Keskkool 13 14 87 91 81 80 7 3 168
39. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 52 42 65 23 42 52 29 71 165
40. Karl-Martin Kruusamägi Saue Gümnaasium 31 17 70 104 63 77 24 0 164
41. Silver Leon Noorma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 108 54 50 14 0 40 44 80 164
42. Karl Mägi Tallinna Kesklinna Põhikool 85 46 57 17 9 48 37 77 162
43. Markus Patzig Tallinna Nõmme Põhikool 58 - 43 19 36 0 51 75 162
44. Rebecca Maria Rändvee Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 35 39 47 60 59 55 47 34 161
45. Tristan Hans Kruuk Tallinna 32. Keskkool 45 57 42 37 49 37 52 57 158
46. Annabel Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 62 44 49 31 32 50 45 63 158
47. Oliver Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 68 95 14 44 26 0 80 50 156
48. Hans Krister Kala Jakob Westholmi Gümnaasium 42 50 37 71 52 44 57 23 153
49. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool 30 60 41 96 64 34 53 0 151
50. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 54 79 58 21 40 15 36 73 149
51. Tim Ilmar Tuvikene Nõo Põhikool 64 43 40 51 30 51 54 43 148
52. Oskar Nurmik Tallinna 32. Keskkool 60 19 - 55 34 75 0 39 148
53. Henri Mugur Tallinna Reaalkool 56 75 46 34 38 19 48 60 146
54. Aaron Tõnismaa Tallinna Nõmme Gümnaasium 26 25 110 85 68 69 0 9 146
55. Sergo Saard Jakob Westholmi Gümnaasium 12 63 62 75 82 31 32 19 145
56. Marten Midri Saue Gümnaasium - 22 69 50 0 72 25 44 141
57. Ervin Kirt Tallinna 32. Keskkool 113 26 - 25 0 68 0 69 137
58. Elisabeth Tagobert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 39 76 31 87 55 18 63 7 136
59. Rasmus Orm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 71 - 12 63 23 0 82 31 136
60. Paula Arula Tallinna Reaalkool - 36 16 - 0 58 78 0 136
61. Helene Jentson Tallinna Kivimäe Põhikool 119 30 53 65 0 64 41 29 134
62. Tarvi Imala Tallinna Kesklinna Põhikool 99 35 75 42 0 59 19 52 130
63. Rasmus Kraav Tartu Veeriku Kool 79 40 34 126 15 54 60 0 129
64. Mirell Kouru Jakob Westholmi Gümnaasium 51 65 38 76 43 29 56 18 128
65. Siimeon Vahter Kuressaare Gümnaasium 69 41 48 67 25 53 46 27 126
66. Gregory Melsas Saue Gümnaasium 32 84 93 40 62 10 1 54 126
67. Sander Nõmm Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 65 52 45 80 29 42 49 14 120
68. Marissa Reiter Saue Gümnaasium 41 - 54 68 53 0 40 26 119
69. Ernst Rajasaare Jakob Westholmi Gümnaasium 126 64 8 138 0 30 86 0 116
70. Eliise Loit Tallinna 32. Keskkool 47 73 - 46 47 21 0 48 116
71. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 74 70 52 49 20 24 42 45 111
72. Kaarel Mere Tallinna Nõmme Gümnaasium 121 68 78 30 0 26 16 64 106
73. Margaret Miriam Kivimäe Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 23 - - 59 71 0 0 35 106
74. Ralf Maapalu Tallinna Reaalkool 49 - - 35 45 0 0 59 104
75. Mairold Valk Jakob Westholmi Gümnaasium 86 77 63 41 8 17 31 53 101
76. Joosep Martin Karu Saue Gümnaasium 38 51 106 110 56 43 0 0 99
77. Ats Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 44 107 89 62 50 0 5 32 87
78. Indrek Reisko Kuressaare Gümnaasium 34 71 - - 60 23 0 0 83
79. Steven-Eric Orgmets Tallinna Nõmme Gümnaasium 40 67 - - 54 27 0 0 81
80. Lisanne Tint Tallinna Nõmme Gümnaasium 97 34 74 105 0 60 20 0 80
81. Sander Kipper Tallinna Nõmme Põhikool 15 144 116 - 79 0 0 0 79
82. Leen Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 78 32 - 0 16 62 0 78
83. Prait Kivilo Saue Gümnaasium 104 114 29 82 0 0 65 12 77
84. Augustus Kasak Jakob Westholmi Gümnaasium - - 19 - 0 0 75 0 75
85. Andreas Tingas Tallinna Nõmme Põhikool 48 - - 66 46 0 0 28 74
86. Johannes Männik Nõo Põhikool 46 80 83 90 48 14 11 4 73
87. Adrian Vassiljev Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 70 115 81 58 24 0 13 36 73
88. Rico Mattis Reinhold Jakob Westholmi Gümnaasium - - 44 72 0 0 50 22 72
89. Marie Lomann Saue Gümnaasium 27 - - - 67 0 0 0 67
90. Zeynep Selma Sönmez Tallinna Nõmme Gümnaasium 93 29 94 100 1 65 0 0 66
91. Saamuel Vahter Kuressaare Gümnaasium 102 28 105 117 0 66 0 0 66
92. Ann-Kristin Reinmann Saue Gümnaasium 66 91 66 86 28 3 28 8 64
93. Kaspar Molok Aruküla Põhikool 43 81 - - 51 13 0 0 64
94. Jesper Kond Saue Gümnaasium 80 96 92 53 14 0 2 41 57
95. Kaarel Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 61 100 73 0 33 0 21 54
96. Taavet Tenno Kuressaare Gümnaasium 88 66 76 102 6 28 18 0 52
97. Mattias Lauring Avatud Kool - - - 47 0 0 0 47 47
98. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 78 - 84 74 16 0 10 20 46
99. Diora Aleksandra Virak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 139 87 72 78 0 7 22 16 45
100. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 94 110 51 132 0 0 43 0 43
101. Artur Reinsalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 73 72 97 148 21 22 0 0 43
102. Maarek Valdre Tallinna Nõmme Põhikool 84 - 67 88 10 0 27 6 43
103. Siimon Hermanson Avatud Kool - - - 52 0 0 0 42 42
104. Rico Lõhmus Tartu Veeriku Kool 83 104 125 64 11 0 0 30 41
105. Marten Ristisaar Aruküla Põhikool - 53 - - 0 41 0 0 41
106. Otto Tunnel Tallinna Kivimäe Põhikool - - 114 54 0 0 0 40 40
107. Timo Tingas Tallinna Nõmme Põhikool 55 - - 98 39 0 0 0 39
108. Jasper Sten Sepp Saue Gümnaasium - 89 61 124 0 5 33 0 38
109. Ida-Liisa Välli Gaia kool - 118 - 56 0 0 0 38 38
110. Mattias Niglas Aruküla Põhikool 57 - - - 37 0 0 0 37
111. Tristan Tormi Tuul Laagri kool - - 59 - 0 0 35 0 35
112. Oskar Saaremäel Jakob Westholmi Gümnaasium - 90 88 70 0 4 6 24 34
113. Tomi Juuse Tallinna Saksa Gümnaasium 98 62 - - 0 32 0 0 32
114. Epp Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 90 124 80 83 4 0 14 11 29
115. Keijo Mohnja Surju Põhikool 67 102 101 108 27 0 0 0 27
116. Mati Urb Tartu Veeriku Kool 103 133 71 - 0 0 23 0 23
117. Sander Urbla Nõo Põhikool 72 99 - 106 22 0 0 0 22
118. Kaur Mattias Kuuskme Tallinna Reaalkool - 74 - 119 0 20 0 0 20
119. Sten Kask Surju Põhikool 76 93 - - 18 1 0 0 19
120. Hans-Kristjan Piirsalu Nõo Põhikool 75 - - - 19 0 0 0 19
121. Kutt Kaarel Karner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 82 88 - 113 12 6 0 0 18
122. Robin Saar Tallinna Pääsküla Kool 95 111 108 77 0 0 0 17 17
123. Mariana Rudometov Kuuste Kool 120 - 77 - 0 0 17 0 17
124. Mathias Männik Tallinna 32. Keskkool 81 119 91 114 13 0 3 0 16
125. Heidi-Laura Rohtla Tallinna 32. Keskkool 89 83 102 145 5 11 0 0 16
126. Taavi Tammaru Tallinna Nõmme Põhikool - - 79 93 0 0 15 1 16
127. Orm Kaspar Maksimovski Tallinna Nõmme Gümnaasium - - - 79 0 0 0 15 15
128. Mathias Konts Saue Gümnaasium 125 - 82 97 0 0 12 0 12
129. William Kotka Tallinna Reaalkool 105 82 - 130 0 12 0 0 12
130. Villem Frederik Mellis Jakob Westholmi Gümnaasium - - 119 84 0 0 0 10 10
131. Eke Kaur Aavik Tallinna Nõmme Põhikool - - 85 101 0 0 9 0 9
132. Karoliine Kranberg Tallinna Reaalkool - 85 - - 0 9 0 0 9
133. Mirjam Sepp Tallinna Reaalkool 133 86 - - 0 8 0 0 8
134. Hendrik Kohl Saue Gümnaasium 87 103 117 111 7 0 0 0 7
135. Daniel Habarov Avatud Kool - - - 89 0 0 0 5 5
136. Karl Laul Kuressaare Gümnaasium 106 116 90 99 0 0 4 0 4
137. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 91 109 - 120 3 0 0 0 3
138. Anni Vili Tallinna Reaalkool 115 92 111 146 0 2 0 0 2
139. Liisbeth Laanisto Tallinna 32. Keskkool 92 134 104 142 2 0 0 0 2
140. Lennart Lumi Tallinna Nõmme Põhikool - - - 92 0 0 0 2 2
141. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool 109 117 98 95 0 0 0 0 0
142. Einri Lembinen Saue Gümnaasium 123 98 122 109 0 0 0 0 0
143. Kristo Kolossov Tartu Veeriku Kool 116 100 137 116 0 0 0 0 0
144. Lovise Pärna Kuressaare Gümnaasium 117 136 99 123 0 0 0 0 0
145. Elise Marie Meikop Tartu Kesklinna Kool 129 101 107 143 0 0 0 0 0
146. Siim Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 110 125 115 140 0 0 0 0 0
147. Nita Tamm Saue Gümnaasium 135 143 118 94 0 0 0 0 0
148. Hugo Tarto Nõo Põhikool 96 113 128 157 0 0 0 0 0
149. Gevert Alt Tallinna 32. Keskkool 142 121 103 129 0 0 0 0 0
150. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool 148 105 129 125 0 0 0 0 0
151. Kristina Maranik Tallinna Saksa Gümnaasium 158 120 109 121 0 0 0 0 0
152. Karola Raja Tallinna 32. Keskkool 131 135 112 136 0 0 0 0 0
153. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool 134 130 130 141 0 0 0 0 0
154. Leelo Tarto Nõo Põhikool 146 141 134 156 0 0 0 0 0
155. Anni Kirss Tallinna Kivimäe Põhikool - 122 95 118 0 0 0 0 0
156. Kaarel Saar Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 138 94 - 107 0 0 0 0 0
157. Cristelle-Sandra Evert Tallinna 32. Keskkool 127 - 96 133 0 0 0 0 0
158. Rando Karin Tallinna 32. Keskkool 100 138 121 - 0 0 0 0 0
159. Karl Daniel Jaanikesing Tallinna Ühisgümnaasium 130 108 124 - 0 0 0 0 0
160. Johannes Lokko Luunja Keskkool 154 106 120 - 0 0 0 0 0
161. Jakob Lillemaa Saue Gümnaasium - 129 132 131 0 0 0 0 0
162. Sander Krüger Tallinna Pääsküla Kool - 128 133 134 0 0 0 0 0
163. Linda Liis Kannukene Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 142 113 149 0 0 0 0 0
164. Joosep Konsen Saue Gümnaasium - 137 138 144 0 0 0 0 0
165. Kert Käsper Saaremaa Ühisgümnaasium 147 146 - 158 0 0 0 0 0
166. Britta Truu Saaremaa Ühisgümnaasium 144 149 - 159 0 0 0 0 0
167. Anett-Merili Moring Saaremaa Ühisgümnaasium 153 145 - 155 0 0 0 0 0
168. Erin Kampus Tallinna 32. Keskkool - 97 126 - 0 0 0 0 0
169. Liam Põldvere Jakob Westholmi Gümnaasium 111 - 139 - 0 0 0 0 0
170. Deisy Klimov Kuressaare Gümnaasium 124 127 - - 0 0 0 0 0
171. Kaur Antson Nõo Põhikool 112 - - 153 0 0 0 0 0
172. Mark Samuilik Tallinna Ühisgümnaasium - 132 - 135 0 0 0 0 0
173. Raner Tiirmaa Tartu Veeriku Kool 122 147 - - 0 0 0 0 0
174. Robin Len Saue Gümnaasium - 140 131 - 0 0 0 0 0
175. Kertu Russingu Luunja Keskkool 150 - 127 - 0 0 0 0 0
176. Aleksandra Uue Kuressaare Gümnaasium 141 - - 137 0 0 0 0 0
177. Markus Laur Tallinna Nõmme Gümnaasium - 139 141 - 0 0 0 0 0
178. Jürgen Fenske Tallinna Kesklinna Põhikool 132 - - 151 0 0 0 0 0
179. Jan-Martti Kiil Kuressaare Gümnaasium 149 148 - - 0 0 0 0 0
180. Lenna Haandi Saaremaa Ühisgümnaasium 145 - - 154 0 0 0 0 0
181. Kelly Ilvest Kuressaare Gümnaasium 152 - - 152 0 0 0 0 0
182. Ramon Magero Avatud Kool - - - 103 0 0 0 0 0
183. Helin Kask Tallinna Saksa Gümnaasium 107 - - - 0 0 0 0 0
184. Mark Savchuk Avatud Kool - - - 112 0 0 0 0 0
185. Victoria-Elisabeth Tampel Saue Gümnaasium - 112 - - 0 0 0 0 0
186. Saskia Olep Tallinna Saksa Gümnaasium 114 - - - 0 0 0 0 0
187. Mark Demjanov Avatud Kool - - - 115 0 0 0 0 0
188. Lev Beškin Tallinna Saksa Gümnaasium 118 - - - 0 0 0 0 0
189. Ilja Jekimenko Avatud Kool - - - 122 0 0 0 0 0
190. Ruben Vabarna Jakob Westholmi Gümnaasium - - 123 - 0 0 0 0 0
191. Kristofer Arusoo Saue Gümnaasium - 123 - - 0 0 0 0 0
192. Mirell Vohtla Tartu Veeriku Kool - 126 - - 0 0 0 0 0
193. Stefan Padrak Avatud Kool - - - 127 0 0 0 0 0
194. Aleks Kalle Tallinna Kesklinna Põhikool 128 - - - 0 0 0 0 0
195. Kenneth Lemnits Saue Gümnaasium - 131 - - 0 0 0 0 0
196. Kristopher Robin Tamme Jakob Westholmi Gümnaasium - - 135 - 0 0 0 0 0
197. Andri Raidla Surju Põhikool - - 136 - 0 0 0 0 0
198. Ethel Meier Tallinna Reaalkool 136 - - - 0 0 0 0 0
199. Tõnis Metsis Tallinna Pääsküla Kool 137 - - - 0 0 0 0 0
200. Daniil Pojev Avatud Kool - - - 139 0 0 0 0 0
201. Aleks Tõnnus Tallinna Ühisgümnaasium 140 - - - 0 0 0 0 0
202. Tuule Kalamees Saaremaa Ühisgümnaasium 143 - - - 0 0 0 0 0
203. Georgi Rotar Avatud Kool - - - 147 0 0 0 0 0
204. Christan Lääne Avatud Kool - - - 150 0 0 0 0 0
205. Robert Marten Miller Tallinna Kesklinna Põhikool 151 - - - 0 0 0 0 0
206. Andre Sild Tallinna Pääsküla Kool 155 - - - 0 0 0 0 0
207. Hanna Saarmann Tallinna Saksa Gümnaasium 157 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Nõmme Gümnaasium 1454 13
2. Tallinna Reaalkool 1420 14
3. Saue Gümnaasium 1392 26
4. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1330 16
5. Tallinna Nõmme Põhikool 1163 12
6. Tallinna Kesklinna Põhikool 1157 8
7. Nõo Põhikool 1073 10
8. Tallinna 32. Keskkool 1055 14
9. Jakob Westholmi Gümnaasium 944 13
10. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 580 4
11. Tallinna Saksa Gümnaasium 542 9
12. Tallinna Pääsküla Kool 378 10
13. Tallinna Kivimäe Põhikool 366 4
14. Kuressaare Gümnaasium 356 10
15. Püha Johannese kool 307 1
16. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 300 1
17. Surju Põhikool 240 4
18. Tartu Kesklinna Kool 235 2
19. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 214 1
20. Tartu Veeriku Kool 193 6
21. Tallinna Ühisgümnaasium 178 4
22. Aruküla Põhikool 142 3
23. Avatud Kool 94 11
24. Gaia kool 38 1
25. Laagri kool 35 1
26. Kuuste Kool 17 1
27. Saaremaa Ühisgümnaasium 0 6
28. Luunja Keskkool 0 2


Aktiivseid kasutajaid: 1629
Ürituste kalender
19.10.2019
EMV rendžus
19.10.2019
Viljandimaa lahtised meistrivõistlused SASKUS
26.10.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 2. etapp
02.11.2019
Lines Of Actioni turniirisarja finaal
02.11.2019
Sudokusõprade turniir Veneveres
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2383
2. Tarvi-8 1394
Male TOP 5
1. KalfanY 3193
2. tellis53 3117
3. Crapshoot 2788
4. sokrates 2649
5. meemager 2645

Vene kabe TOP 5
1. Vilhelmiine7 2686
2. Banks 2648
3. Ruut 2567
4. sein 2550
5. fantunes 2499

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2908
2. ants 2905
3. matu97 2839
4. AlQaholic 2699
5. taifuun 2242

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3327
2. brigita 3030
3. AlQaholic 2937
4. 2ez4rtz 2534
5. Rambo96 2377