menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Gomoku 2018/2019 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 1 1 1 1 100 100 100 100 300
2. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool 3 2 7 3 92 95 87 92 279
3. Sander Piik Tallinna Mustamäe Gümnaasium 6 3 - 2 88 92 0 95 275
4. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 4 7 2 - 90 87 95 0 272
5. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 5 5 6 4 89 89 88 90 268
6. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 7 4 19 6 87 90 75 88 265
7. Nikita Brežgin Gustav Adolfi Gümnaasium 9 17 5 5 85 77 89 89 263
8. Kirke Koni Tallinna Reaalkool 2 19 3 18 95 75 92 76 263
9. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 10 6 4 16 84 88 90 78 262
10. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 8 8 14 7 86 86 80 87 259
11. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium 12 11 - 8 82 83 0 86 251
12. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 14 22 11 9 80 72 83 85 248
13. Andreas Tähnas Tallinna Nõmme Põhikool 18 10 9 22 76 84 85 72 245
14. Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 19 9 15 - 75 85 79 0 239
15. Maarja Pärkna Gustav Adolfi Gümnaasium - 20 10 15 0 74 84 79 237
16. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 11 18 38 19 83 76 56 75 234
17. Kaur Kaljola Tabasalu Ühisgümnaasium 56 25 17 10 38 69 77 84 230
18. Henrik Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 23 21 16 17 71 73 78 77 228
19. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 15 166 12 32 79 0 82 62 223
20. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 13 13 42 34 81 81 52 60 222
21. Alari Raudsepp Nõo Põhikool 17 32 21 24 77 62 73 70 220
22. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 16 24 27 35 78 70 67 59 215
23. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 34 29 13 42 60 65 81 52 206
24. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 57 39 24 13 37 55 70 81 206
25. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 42 12 40 26 52 82 54 68 204
26. Reigo Kurgpõld Nõmme Erakool 63 26 29 23 31 68 65 71 204
27. Rando Lukk Luunja Keskkool 35 58 39 11 59 36 55 83 197
28. Brita Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium 32 35 22 33 62 59 72 61 195
29. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 22 31 34 36 72 63 60 58 195
30. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 30 45 51 14 64 49 43 80 193
31. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool 20 27 72 43 74 67 22 51 192
32. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 29 40 23 52 65 54 71 42 190
33. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 44 28 20 67 50 66 74 27 190
34. Maurer Patrick Tallinna Lilleküla Gümnaasium 31 15 - 49 63 79 0 45 187
35. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool 37 34 141 27 57 60 0 67 184
36. Rei Helin Varres Tallinna Kesklinna Põhikool 41 84 33 25 53 10 61 69 183
37. Martti Tarsalainen Surju Põhikool - 53 18 29 0 41 76 65 182
38. Kairiin Soosaar Tallinna 32. Keskkool 25 30 77 47 69 64 17 47 180
39. Uku Tominga Surju Põhikool 43 23 37 68 51 71 57 26 179
40. Rondo Mikko Pärnu Mai kool - 46 26 31 0 48 68 63 179
41. Pärtel Arula Tallinna Reaalkool 33 33 135 40 61 61 0 54 176
42. Mia India Tallinna Kivimäe Põhikool 24 62 - 20 70 32 0 74 176
43. Kenert Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium 26 38 61 44 68 56 33 50 174
44. Armin Õunap Tallinna Nõmme Põhikool 40 47 25 - 54 47 69 0 170
45. Coco Michele Ambrosius Gustav Adolfi Gümnaasium - 48 43 21 0 46 51 73 170
46. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium - 14 8 - 0 80 86 0 166
47. Kevin Jürgen Viljandi Jakobsoni Kool 103 51 36 30 0 43 58 64 165
48. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 52 76 30 41 42 18 64 53 159
49. Mihkel Viires Nõmme Erakool 46 50 32 55 48 44 62 39 154
50. Ananthan Praveen Tallinna Lilleküla Gümnaasium 28 55 - 58 66 39 0 36 141
51. Marten Leok Aruküla Põhikool 36 52 54 103 58 42 40 0 140
52. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 78 16 71 59 16 78 23 35 136
53. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 51 42 55 61 43 52 39 33 134
54. Mirtel Nagel Gustav Adolfi Gümnaasium - 49 47 57 0 45 47 37 129
55. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 54 65 62 39 40 29 32 55 127
56. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 60 44 60 0 34 50 34 118
57. Lisanne Sari Gustav Adolfi Gümnaasium - 99 28 46 0 0 66 48 114
58. Carl Marcus Dalton Tallinna Lilleküla Gümnaasium 95 104 53 28 0 0 41 66 107
59. Robert Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium 72 36 69 92 22 58 25 2 105
60. Sten Martin Kalle Tallinna Reaalkool 59 54 67 88 35 40 27 6 102
61. Kristjan Link Surju Põhikool 55 - 31 104 39 0 63 0 102
62. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 60 74 50 79 34 20 44 15 98
63. Kaisa Soosaar Tallinna 32. Keskkool 76 59 - 50 18 35 0 44 97
64. Risto Koorep Tartu Kivilinna Kool 64 66 56 120 30 28 38 0 96
65. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool 73 56 58 87 21 38 36 7 95
66. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 68 37 96 84 26 57 0 10 93
67. Marko Pohlak Aruküla Põhikool 61 80 - 48 33 14 0 46 93
68. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 67 85 86 38 27 9 8 56 92
69. Kevin Näälik Kuressaare Gümnaasium 79 41 - 71 15 53 0 23 91
70. Siim Saar Aruküla Põhikool 71 43 80 81 23 51 14 13 88
71. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 91 100 35 70 3 0 59 24 86
72. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium 62 63 73 - 32 31 21 0 84
73. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 45 78 76 82 49 16 18 12 83
74. Jürgen Orav Tartu Kivilinna Kool 108 86 49 64 0 8 45 30 83
75. Karl Erik Olde Tallinna Reaalkool - 61 45 - 0 33 49 0 82
76. Anna-Brigita Topkin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - - - 12 0 0 0 82 82
77. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool 113 118 59 51 0 0 35 43 78
78. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Kool 144 87 64 56 0 7 30 38 75
79. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 21 - - - 73 0 0 0 73
80. Victoria Helena Peek Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 75 64 92 75 19 30 2 19 68
81. Ken Kuning Tallinna 32. Keskkool 90 77 48 93 4 17 46 1 67
82. Anti Arjukese Luunja Keskkool 27 109 114 111 67 0 0 0 67
83. Otto Tuuling Saaremaa Ühisgümnaasium 74 57 84 - 20 37 10 0 67
84. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 66 96 78 72 28 0 16 22 66
85. Joonas Kirmann Aruküla Põhikool 82 69 81 69 12 25 13 25 63
86. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 100 - 88 37 0 0 6 57 63
87. Kerten Kakko Viljandi Jakobsoni Kool 84 144 41 - 10 0 53 0 63
88. Loviise Võigemast Gustav Adolfi Gümnaasium - 71 57 116 0 23 37 0 60
89. Eleriin Lind Aruküla Põhikool 47 81 - - 47 13 0 0 60
90. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 38 - - 138 56 0 0 0 56
91. Herman Pedmanson Rakvere Waldorfkool - 88 85 54 0 6 9 40 55
92. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool 39 - - - 55 0 0 0 55
93. Stefan Kalamets Tallinna Nõmme Põhikool 69 - - 65 25 0 0 29 54
94. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 49 91 89 102 45 3 5 0 53
95. Johann Mattias Üprus Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 74 62 0 0 20 32 52
96. Mirtel Tükk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 102 44 110 113 0 50 0 0 50
97. Kristjan Laurits Viljandi Jakobsoni Kool - - - 45 0 0 0 49 49
98. Elisabet Varblane Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 111 106 46 106 0 0 48 0 48
99. Karel Konga Peetri Lasteaed-Põhikool 48 - - - 46 0 0 0 46
100. Katariina Paasik Tallinna Lilleküla Gümnaasium 50 150 - 105 44 0 0 0 44
101. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 115 122 60 85 0 0 34 9 43
102. Jarleen Hermann Kuuste Kool 105 162 52 109 0 0 42 0 42
103. Kauri Jürine Viljandi Jakobsoni Kool 81 102 66 98 13 0 28 0 41
104. Oliver Puieräst Aruküla Põhikool - 103 - 53 0 0 0 41 41
105. Tõnn Tuhkur Tallinna Lilleküla Gümnaasium 53 - - - 41 0 0 0 41
106. Hanna Helena Kook Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 124 116 75 77 0 0 19 17 36
107. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool 58 98 - - 36 0 0 0 36
108. Kristjan Liiv Gustav Adolfi Gümnaasium - - 63 - 0 0 31 0 31
109. Otto Marten Pukk Viljandi Jakobsoni Kool - - - 63 0 0 0 31 31
110. Devon Penter Peetri Lasteaed-Põhikool 65 164 147 153 29 0 0 0 29
111. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool 134 113 65 - 0 0 29 0 29
112. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 151 112 115 66 0 0 0 28 28
113. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 70 95 90 - 24 0 4 0 28
114. Egert Penu Aruküla Põhikool - 67 132 100 0 27 0 0 27
115. Emily Laurend Kolga Kool 96 68 99 119 0 26 0 0 26
116. Grethel Grünthal Kolga Kool 168 136 68 - 0 0 26 0 26
117. Marie Eike Rebane Saaremaa Ühisgümnaasium 123 70 119 99 0 24 0 0 24
118. Mia-Ly Läänesaar Tallinna Kivimäe Põhikool - - 70 - 0 0 24 0 24
119. Henrik Leppik Tartu Kivilinna Kool 136 75 91 101 0 19 3 0 22
120. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 135 72 - 117 0 22 0 0 22
121. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool 97 126 127 73 0 0 0 21 21
122. Magnar Liier Pärnu Rääma Põhikool 119 73 102 135 0 21 0 0 21
123. Alver Ellemäe Luunja Keskkool 130 132 118 74 0 0 0 20 20
124. Marcus Miina Kuuste Kool - - 123 76 0 0 0 18 18
125. Kaur Huko Käämbre Nõo Põhikool 77 101 - - 17 0 0 0 17
126. Reti Natalie Nael Kuuste Kool 122 153 98 78 0 0 0 16 16
127. Kaur Drenkham Nõo Põhikool 133 79 - - 0 15 0 0 15
128. Karl-Eerik Rooni Tallinna Kivimäe Põhikool - - 79 - 0 0 15 0 15
129. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 107 123 94 80 0 0 0 14 14
130. Joosep Balõnski Peetri Lasteaed-Põhikool 80 - - - 14 0 0 0 14
131. Ants Liivamägi Kuuste Kool 155 82 129 152 0 12 0 0 12
132. Sander Kask Luunja Keskkool - - 82 - 0 0 12 0 12
133. Liisa Martha Veetõusme Kolga Kool 83 94 103 97 11 0 0 0 11
134. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool 116 125 117 83 0 0 0 11 11
135. Karl Robin Rillo Tallinna Kesklinna Põhikool 159 83 116 124 0 11 0 0 11
136. Tarmo Luur Tallinna Lilleküla Gümnaasium 101 - 83 144 0 0 11 0 11
137. Andreas Müller Püha Johannese kool 85 120 - - 9 0 0 0 9
138. Tiia Tomson Kuuste Kool 106 121 100 86 0 0 0 8 8
139. Carmen Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 86 - - - 8 0 0 0 8
140. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool 140 138 87 156 0 0 7 0 7
141. Aare Nukk Pärnu Rääma Põhikool 88 93 139 - 6 1 0 0 7
142. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool 87 - - - 7 0 0 0 7
143. Martin Paist Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 114 156 108 89 0 0 0 5 5
144. Markkus Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 173 167 93 90 0 0 1 4 5
145. Laura Kübarsepp Luunja Keskkool 126 89 109 - 0 5 0 0 5
146. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 89 133 - 112 5 0 0 0 5
147. Kaarel Madisson Luunja Keskkool 120 90 95 94 0 4 0 0 4
148. Ott Org Viljandi Jakobsoni Kool - 105 - 91 0 0 0 3 3
149. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 128 92 101 155 0 2 0 0 2
150. Sarah Simson Tallinna Lilleküla Gümnaasium 92 - - - 2 0 0 0 2
151. Hannah Helene Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 93 115 97 129 1 0 0 0 1
152. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 150 97 112 108 0 0 0 0 0
153. Julius Putrinš Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 152 108 113 96 0 0 0 0 0
154. Eva-Lotta Aasajärv Kuuste Kool 125 128 131 115 0 0 0 0 0
155. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 171 110 111 107 0 0 0 0 0
156. Kristjan Konts Kuuste Kool 164 137 106 123 0 0 0 0 0
157. Rauno Roosna Tallinna Kesklinna Põhikool 160 114 137 122 0 0 0 0 0
158. Eerik Rudometov Kuuste Kool 137 131 142 127 0 0 0 0 0
159. Indrek Männik Luunja Keskkool 138 143 128 131 0 0 0 0 0
160. Siim Tiitson Kuressaare Gümnaasium 149 152 122 121 0 0 0 0 0
161. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 147 135 105 157 0 0 0 0 0
162. Tauri Tihane Kuuste Kool 161 140 136 136 0 0 0 0 0
163. Karoliina Ulmand Kuuste Kool 175 168 104 132 0 0 0 0 0
164. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool 174 145 126 142 0 0 0 0 0
165. Markus Veerbaum Kehra Gümnaasium 167 149 130 148 0 0 0 0 0
166. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 118 124 107 - 0 0 0 0 0
167. Carlos Kristjan Jänese Tallinna Kesklinna Põhikool 98 127 - 130 0 0 0 0 0
168. Matthias Karu Tallinna Lilleküla Gümnaasium 117 147 - 118 0 0 0 0 0
169. Birgit Moks Kolga Kool - 130 134 137 0 0 0 0 0
170. Karl Koitla Pärnu Rääma Põhikool - 154 133 114 0 0 0 0 0
171. Anton Fjodorov Tallinna Kesklinna Põhikool 142 146 124 - 0 0 0 0 0
172. Chrislyn Liivat Kuuste Kool 176 - 125 126 0 0 0 0 0
173. Tom-Tristan Piirsalu Peetri Lasteaed-Põhikool 146 141 - 145 0 0 0 0 0
174. Siim Martin Ladva Luunja Keskkool 145 163 - 128 0 0 0 0 0
175. Henri Ekke Rasmus Kool Peetri Lasteaed-Põhikool 181 - 120 151 0 0 0 0 0
176. Armin Palumägi Pärnu Rääma Põhikool 172 158 138 - 0 0 0 0 0
177. Aston Parol Nõo Põhikool 158 169 - 150 0 0 0 0 0
178. Anette-Marie Sibul Pärnu Rääma Põhikool 179 155 144 - 0 0 0 0 0
179. Birgit Laurson Luunja Keskkool 94 119 - - 0 0 0 0 0
180. Timotheus Simmu Püha Johannese kool 104 111 - - 0 0 0 0 0
181. Andreas Siemer Aruküla Põhikool 112 107 - - 0 0 0 0 0
182. Tanel Moor Tallinna Pääsküla Kool 131 - - 110 0 0 0 0 0
183. Martti Vahemaa Viljandi Jakobsoni Kool 127 - - 133 0 0 0 0 0
184. Gregor Sikkel Peetri Lasteaed-Põhikool - - 121 141 0 0 0 0 0
185. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Kool 148 117 - - 0 0 0 0 0
186. William Jamnes Pärnu Rääma Põhikool - - 143 134 0 0 0 0 0
187. Kaspar Enok Püha Johannese kool 153 129 - - 0 0 0 0 0
188. Elisabeth Kass Tallinna Lilleküla Gümnaasium 143 - 140 - 0 0 0 0 0
189. Harry Aus Peetri Lasteaed-Põhikool 129 - - 154 0 0 0 0 0
190. Jaan Laskar Tallinna Lilleküla Gümnaasium 139 - - 146 0 0 0 0 0
191. Mikk Viidul Tallinna Lilleküla Gümnaasium 132 157 - - 0 0 0 0 0
192. Kerdo Kaur Martinson Pärnu Rääma Põhikool - - 145 147 0 0 0 0 0
193. Alvin Reck Püha Johannese kool 163 139 - - 0 0 0 0 0
194. Ott Jonuks Tartu Kivilinna Kool 169 134 - - 0 0 0 0 0
195. Kaspar Leen Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 159 - 149 0 0 0 0 0
196. Villem Kallaste Tallinna Lilleküla Gümnaasium 177 - - 143 0 0 0 0 0
197. Karl-Joosep Raudkivi Pärnu Rääma Põhikool 178 142 - - 0 0 0 0 0
198. Sten Kregor Hallimäe Pärnu Rääma Põhikool 180 - 146 - 0 0 0 0 0
199. Rihard Järvesaar Pärnu Rääma Põhikool 166 165 - - 0 0 0 0 0
200. Kaupo Kruusmäe Viljandi Jakobsoni Kool - - - 95 0 0 0 0 0
201. Uku Saag Tartu Kivilinna Kool 99 - - - 0 0 0 0 0
202. Miia Nurk Peetri Lasteaed-Põhikool 109 - - - 0 0 0 0 0
203. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool 110 - - - 0 0 0 0 0
204. Joonas Lepisto Tallinna Reaalkool 121 - - - 0 0 0 0 0
205. Stefan Johanson Viljandi Jakobsoni Kool - - - 125 0 0 0 0 0
206. Robin Aasa Viljandi Jakobsoni Kool - - - 139 0 0 0 0 0
207. Artur Pastik Viljandi Jakobsoni Kool - - - 140 0 0 0 0 0
208. Ra Laurimaa Tallinna Lilleküla Gümnaasium 141 - - - 0 0 0 0 0
209. Mark Hakim Boujendar Tallinna Pääsküla Kool - 148 - - 0 0 0 0 0
210. Egor Suhhanov Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 151 - - 0 0 0 0 0
211. Magnus Hiob Tallinna Reaalkool 154 - - - 0 0 0 0 0
212. Uku Eskel Tallinna Lilleküla Gümnaasium 156 - - - 0 0 0 0 0
213. Keriti Jugala Pärnu Rääma Põhikool 157 - - - 0 0 0 0 0
214. Jakob Kivil Püha Johannese kool - 160 - - 0 0 0 0 0
215. Kevin Kütson Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 161 - - 0 0 0 0 0
216. Ken-Martin Mardim Kehra Gümnaasium 162 - - - 0 0 0 0 0
217. Fred Kluge Tallinna Lilleküla Gümnaasium 165 - - - 0 0 0 0 0
218. Lene Jüriso Pärnu Rääma Põhikool 170 - - - 0 0 0 0 0
219. Arvo Kadak Tallinna Lilleküla Gümnaasium 182 - - - 0 0 0 0 0
220. Gregor Epner Peetri Lasteaed-Põhikool 183 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1721 15
2. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1530 17
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1420 14
4. Gustav Adolfi Gümnaasium 1230 9
5. Tallinna 32. Keskkool 958 6
6. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 873 22
7. Nõmme Erakool 794 3
8. Aruküla Põhikool 602 11
9. Tallinna Pääsküla Kool 558 13
10. Tallinna Nõmme Põhikool 541 3
11. Surju Põhikool 510 4
12. Saaremaa Ühisgümnaasium 432 7
13. Viljandi Jakobsoni Kool 407 12
14. Rakvere Waldorfkool 375 2
15. Luunja Keskkool 341 9
16. Nõo Põhikool 314 5
17. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 275 1
18. Tabasalu Ühisgümnaasium 268 1
19. Tallinna Arte Gümnaasium 251 1
20. Tartu Kivilinna Kool 230 6
21. Tallinna Kivimäe Põhikool 215 3
22. Tallinna Kesklinna Põhikool 204 5
23. Peetri Lasteaed-Põhikool 203 13
24. Pärnu Mai kool 179 1
25. Kuuste Kool 96 11
26. Kuressaare Gümnaasium 91 2
27. Kolga Kool 63 4
28. Pärnu Rääma Põhikool 39 13
29. Püha Johannese kool 9 5
30. Kehra Gümnaasium 0 2


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2184
4. rontsronts 2102
5. ikla 2100
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444