menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Gomoku 2019/2020 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Paul Johann Tamm Tallinna Reaalkool 1 17 6 1 100 77 88 100 288
2. Eero Sven Tuvikene Nõo Põhikool 2 2 14 2 95 95 80 95 285
3. Kristjan Lääne Püha Johannese kool 4 7 2 4 90 87 95 90 275
4. Dmitri Kuzmin Haabersti Vene Gümnaasium 7 22 8 3 87 72 86 92 265
5. Mihkel Normak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 11 29 3 7 83 65 92 87 262
6. Haakon Kuusler Püha Johannese kool 3 19 4 16 92 75 90 78 260
7. Ell Juhani Tallinna Mustamäe Gümnaasium 5 9 9 33 89 85 85 61 259
8. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium 21 6 5 27 73 88 89 67 250
9. Annabel Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 31 15 13 5 63 79 81 89 249
10. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 46 1 30 10 48 100 64 84 248
11. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 15 3 37 22 79 92 57 72 243
12. Jesper Kond Saue Gümnaasium 9 11 23 64 85 83 71 30 239
13. Kaspar Molok Aruküla Põhikool 6 27 12 - 88 67 82 0 237
14. Ida-Liisa Välli Gaia kool 17 24 7 38 77 70 87 56 234
15. Sergo Saard Jakob Westholmi Gümnaasium 26 18 17 17 68 76 77 77 230
16. Henri Mugur Tallinna Reaalkool 32 52 1 30 62 42 100 64 226
17. Silver Leon Noorma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 47 4 11 45 47 90 83 49 222
18. Siimeon Vahter Kuressaare Gümnaasium 18 21 22 46 76 73 72 48 221
19. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium 14 37 42 15 80 57 52 79 216
20. Ekke Jakob Kerik Tallinna Nõmme Gümnaasium 12 23 34 40 82 71 60 54 213
21. Oliver Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 10 36 47 23 84 58 47 71 213
22. Jakop Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 61 43 18 8 33 51 76 86 213
23. Martin Pai Tallinna 32. Keskkool 38 28 10 32 56 66 84 62 212
24. Tim Ilmar Tuvikene Nõo Põhikool 88 10 15 49 6 84 79 45 208
25. Aaron Tõnismaa Tallinna Nõmme Gümnaasium 16 45 79 14 78 49 15 80 207
26. Hans Krister Kala Jakob Westholmi Gümnaasium 52 5 19 - 42 89 75 0 206
27. Tarvi Imala Tallinna Kesklinna Põhikool 34 - 25 24 60 0 69 70 199
28. Reiko Koppel Tallinna Nõmme Põhikool 75 20 21 44 19 74 73 50 197
29. Rico Mattis Reinhold Jakob Westholmi Gümnaasium - 8 24 53 0 86 70 41 197
30. Saamuel Vahter Kuressaare Gümnaasium 19 25 45 67 75 69 49 27 193
31. Taavi Toompark Tallinna Reaalkool 55 82 29 9 39 12 65 85 189
32. Mia Varik Tallinna Nõmme Gümnaasium 25 53 43 29 69 41 51 65 185
33. Ragnar Aasa Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 23 35 40 72 71 59 54 22 184
34. Mikael Olaf Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium - 51 48 6 0 43 46 88 177
35. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 54 38 28 42 40 56 66 52 174
36. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool 40 54 26 43 54 40 68 51 173
37. Siimon Hermanson Avatud Kool 13 81 81 20 81 13 13 74 168
38. Lennart Reintam Tallinna Reaalkool 36 44 36 - 58 50 58 0 166
39. Epp Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 35 34 63 50 59 60 31 44 163
40. Rihard Jakob Herman Tallinna Reaalkool 118 65 44 11 0 29 50 83 162
41. Henri Luha Alavere Põhikool 28 90 39 55 66 4 55 39 160
42. Eke Kaur Aavik Tallinna Nõmme Põhikool 22 50 53 - 72 44 41 0 157
43. Kaarel Mere Tallinna Nõmme Gümnaasium 44 71 56 28 50 23 38 66 154
44. Ernst Rajasaare Jakob Westholmi Gümnaasium - 87 16 26 0 7 78 68 153
45. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 66 30 35 66 28 64 59 28 151
46. Marta Nurmik Tallinna Kivimäe Põhikool 42 12 80 - 52 82 14 0 148
47. Marc Joosep Viibur Püha Johannese kool 27 13 111 - 67 81 0 0 148
48. Keijo Mohnja Surju Põhikool 64 39 73 35 30 55 21 59 144
49. Kaur Mattias Kuuskme Tallinna Reaalkool - 63 64 12 0 31 30 82 143
50. Hannes Sõmer Emmaste Põhikool 41 26 77 110 53 68 17 0 138
51. Jaagup Schnur Tallinna Reaalkool 30 42 74 - 64 52 20 0 136
52. Daniel Habarov Avatud Kool 24 83 - 39 70 11 0 55 136
53. Kutt Kaarel Karner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 140 41 13 0 0 53 81 134
54. Sander Nõmm Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 56 33 60 0 38 61 34 133
55. Mattias Lauring Avatud Kool 20 41 100 - 74 53 0 0 127
56. Ilja Jekimenko Avatud Kool 58 31 68 102 36 63 26 0 125
57. Diora Aleksandra Virak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 70 96 27 62 24 0 67 32 123
58. Helene Jentson Tallinna Kivimäe Põhikool 71 16 72 124 23 78 22 0 123
59. Silver Kross Jakob Westholmi Gümnaasium - 14 51 - 0 80 43 0 123
60. Emil Sumre Tallinna Nõmme Gümnaasium 48 61 75 54 46 33 19 40 119
61. William Kotka Tallinna Reaalkool 63 68 83 34 31 26 11 60 117
62. Renate Kastein Emmaste Põhikool 149 46 50 76 0 48 44 18 110
63. Elise Marie Meikop Tartu Kesklinna Kool 92 111 31 51 2 0 63 43 108
64. Tomi Juuse Tallinna Saksa Gümnaasium 90 91 38 48 4 3 56 46 106
65. Riivo Jakobi Tartu Kivilinna Kool - 64 20 - 0 30 74 0 104
66. Markus Kask Saue Gümnaasium - 193 67 18 0 0 27 76 103
67. Hendrik Voiter Viimsi kool 91 40 57 86 3 54 37 8 99
68. Kaarel Saar Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 86 125 76 21 8 0 18 73 99
69. Elizabeth Jürves Viimsi kool 62 67 54 128 32 27 40 0 99
70. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 49 144 52 83 45 0 42 11 98
71. Mikk Kaarel Õim Tartu Kesklinna Kool - 107 65 25 0 0 29 69 98
72. Karol Kivi Jakob Westholmi Gümnaasium - 59 32 - 0 35 62 0 97
73. Hella Mia Karner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 77 - 78 31 17 0 16 63 96
74. Nelle-Liis Rauam Alavere Põhikool 29 - 98 63 65 0 0 31 96
75. Georg Rajasaare Jakob Westholmi Gümnaasium - - 58 37 0 0 36 57 93
76. Christan Lääne Avatud Kool 84 47 59 113 10 47 35 0 92
77. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 43 77 93 73 51 17 1 21 89
78. Nita Tamm Saue Gümnaasium 50 49 - - 44 45 0 0 89
79. Zeynep Selma Sönmez Tallinna Nõmme Gümnaasium 8 122 - 111 86 0 0 0 86
80. Pirbi Andrena Aarna Tallinna Kivimäe Põhikool 39 66 - - 55 28 0 0 83
81. Jasper Hani Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 123 127 70 36 0 0 24 58 82
82. Kristelle Ivask Saue Gümnaasium 37 69 - 101 57 25 0 0 82
83. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool 53 - 114 58 41 0 0 36 77
84. Helena Karu Parksepa Keskkool 122 162 99 19 0 0 0 75 75
85. Ervin Kirt Tallinna 32. Keskkool 68 55 85 - 26 39 9 0 74
86. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool 117 - 49 75 0 0 45 19 64
87. Markus Metsoja Tartu Kivilinna Kool - 32 - - 0 62 0 0 62
88. Lennart Kuningas Saue Gümnaasium 157 141 62 65 0 0 32 29 61
89. Andreas Gert Kütt Jakob Westholmi Gümnaasium - 33 186 - 0 61 0 0 61
90. Raul Rihard Suurhans Tallinna Kesklinna Põhikool 33 - - - 61 0 0 0 61
91. Morten Nurmsalu Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 46 82 0 0 48 12 60
92. Anni Kirss Tallinna Kivimäe Põhikool 45 109 86 150 49 0 8 0 57
93. Sten Kask Surju Põhikool 85 103 145 47 9 0 0 47 56
94. Einri Lembinen Saue Gümnaasium 60 73 138 120 34 21 0 0 55
95. Kätriin Hommik Viljandi Jakobsoni Kool - - - 41 0 0 0 53 53
96. Stella Reisel Jakob Westholmi Gümnaasium 95 48 103 - 0 46 0 0 46
97. Andero Punning Tartu Veeriku Kool 106 57 87 - 0 37 7 0 44
98. Gregor Oskar Jermonok Tallinna Reaalkool 51 176 164 133 43 0 0 0 43
99. Georgi Rotar Avatud Kool 104 149 147 52 0 0 0 42 42
100. Gevert Alt Tallinna 32. Keskkool 73 74 168 147 21 20 0 0 41
101. Jakob Lind Tallinna Nõmme Gümnaasium 76 99 92 74 18 0 2 20 40
102. Robin Saar Tallinna Pääsküla Kool 136 60 121 89 0 34 0 5 39
103. Ott-Kristjan Kadakas Emmaste Põhikool - 115 55 118 0 0 39 0 39
104. Linda Örd Tabasalu Ühisgümnaasium - - - 56 0 0 0 38 38
105. Uku Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 56 - - - 38 0 0 0 38
106. Roland Käär Parksepa Keskkool 112 143 113 57 0 0 0 37 37
107. Marten Aus Saaremaa Ühisgümnaasium 57 - - - 37 0 0 0 37
108. Kristo Kordontšuk Avatud Kool 98 58 144 96 0 36 0 0 36
109. Stig-Jasper Ilmjärv Viimsi kool 96 130 125 59 0 0 0 35 35
110. Oskar Hälvin Vormsi Lasteaed-Põhikool 93 119 60 - 1 0 34 0 35
111. Uku Laansalu Kärla Põhikool 59 142 140 - 35 0 0 0 35
112. Triinu Vaarmann Alavere Põhikool 139 86 120 69 0 8 0 25 33
113. Brigitta Maiberg Jakob Westholmi Gümnaasium - 95 61 - 0 0 33 0 33
114. Oliver Annes Kabel Saue Gümnaasium - - - 61 0 0 0 33 33
115. Ekke Sahva Jakob Westholmi Gümnaasium - 62 101 - 0 32 0 0 32
116. Mergen Nemeev Avatud Kool 80 - - 77 14 0 0 17 31
117. Christofer Robin Aulik Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 127 78 129 80 0 16 0 14 30
118. Erik Leemet Kärla Põhikool 65 167 135 - 29 0 0 0 29
119. Taavi Tammaru Tallinna Nõmme Põhikool 79 80 - - 15 14 0 0 29
120. Laura Potter Parksepa Keskkool 100 175 66 - 0 0 28 0 28
121. Tom Johann Volmerson Alavere Põhikool 67 - 106 104 27 0 0 0 27
122. Juhan Ivask Nõo Põhikool 120 106 130 68 0 0 0 26 26
123. Robert  Põld Tallinna 53. Keskkool 69 159 109 121 25 0 0 0 25
124. Maarja-Liis Kõrver Jakob Westholmi Gümnaasium 135 97 69 - 0 0 25 0 25
125. Stefan Padrak Avatud Kool 150 70 156 - 0 24 0 0 24
126. Andreas Paigalik Saue Gümnaasium - - - 70 0 0 0 24 24
127. Lucas Seepter Viimsi kool - 124 71 - 0 0 23 0 23
128. Mihkel Auleid Jakob Westholmi Gümnaasium - - - 71 0 0 0 23 23
129. Anna-Maria Hanson Tallinna 32. Keskkool 72 - 108 115 22 0 0 0 22
130. Ruben Vabarna Jakob Westholmi Gümnaasium - 72 105 - 0 22 0 0 22
131. Oskar Veski Avatud Kool 105 89 89 84 0 5 5 10 20
132. Andri Sebastian Aruväli Tallinna Nõmme Gümnaasium 74 - 104 106 20 0 0 0 20
133. Iris Eliise Martin Viimsi kool - 75 112 127 0 19 0 0 19
134. Kenneth Lemnits Saue Gümnaasium 131 76 126 - 0 18 0 0 18
135. Kaur Antson Nõo Põhikool 78 105 149 - 16 0 0 0 16
136. Elizabeth Tamson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 168 - 96 78 0 0 0 16 16
137. Kris Jordan Sepp Saue Gümnaasium 138 114 166 79 0 0 0 15 15
138. Raul Fiorenza Avatud Kool 107 79 124 - 0 15 0 0 15
139. Mairold Malleus Viimsi kool 110 131 - 81 0 0 0 13 13
140. Merili Tasso Parksepa Keskkool 81 123 159 - 13 0 0 0 13
141. Säde Lee Jürisson Saaremaa Ühisgümnaasium 101 157 82 95 0 0 12 0 12
142. Rasmus Murumaa Tallinna Kivimäe Põhikool 82 - - - 12 0 0 0 12
143. Robin Len Saue Gümnaasium 83 179 163 - 11 0 0 0 11
144. Serafin Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 126 84 122 122 0 10 0 0 10
145. Hugo Lige Emmaste Põhikool 97 133 84 - 0 0 10 0 10
146. Joonas Ata Saks Viimsi kool 87 92 118 109 7 2 0 0 9
147. Ekke Taul Jakob Westholmi Gümnaasium - 85 107 - 0 9 0 0 9
148. Mirko Vettik Viljandi Jakobsoni Kool - - - 85 0 0 0 9 9
149. Emili Pärnsalu Saue Gümnaasium - - - 87 0 0 0 7 7
150. Rasmus Mesila Kärla Põhikool 151 112 88 - 0 0 6 0 6
151. Alexander Družbin Avatud Kool 141 88 142 - 0 6 0 0 6
152. Roosi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 158 88 0 0 0 6 6
153. Mirjam Järve Pelgulinna Gümnaasium 89 132 - 119 5 0 0 0 5
154. Taago Mairold Jacobi Tartu Kivilinna Kool - 174 90 - 0 0 4 0 4
155. Ott Keerutaja Parksepa Keskkool - - 180 90 0 0 0 4 4
156. Matten Kilk Alavere Põhikool 130 155 161 91 0 0 0 3 3
157. Mirell Maria Pappel Jakob Westholmi Gümnaasium 124 158 91 - 0 0 3 0 3
158. Lenna Vatsfeldt Saue Gümnaasium - - - 92 0 0 0 2 2
159. Jakob Lillemaa Saue Gümnaasium 133 147 152 93 0 0 0 1 1
160. Rivo Selge Järva-Jaani Gümnaasium - 93 - - 0 1 0 0 1
161. Gert Gustav Gilden Saue Gümnaasium 99 101 141 99 0 0 0 0 0
162. Joosep Konsen Saue Gümnaasium 109 116 115 103 0 0 0 0 0
163. Karel-Mikk Kuuskme Tallinna Reaalkool 116 148 119 132 0 0 0 0 0
164. Edvard Laimets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 137 134 153 97 0 0 0 0 0
165. Romek Niilo Parksepa Keskkool 121 120 167 116 0 0 0 0 0
166. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool 152 154 123 114 0 0 0 0 0
167. Arabella Põldar Saue Gümnaasium 146 191 102 108 0 0 0 0 0
168. Erki Pranno Emmaste Põhikool 102 151 178 136 0 0 0 0 0
169. Ralf Pruul Emmaste Põhikool 132 168 172 141 0 0 0 0 0
170. Andri Raidla Surju Põhikool 174 171 151 130 0 0 0 0 0
171. Alexandra Olivia Hanson Tallinna 32. Keskkool 161 173 169 138 0 0 0 0 0
172. Marten Millert Saue Gümnaasium 169 180 174 149 0 0 0 0 0
173. Natali Kulaga Parksepa Keskkool 166 187 179 140 0 0 0 0 0
174. Gustav Georg Herman Tallinna Reaalkool 108 98 - 112 0 0 0 0 0
175. Märten Uljas Kärla Põhikool 94 139 95 - 0 0 0 0 0
176. Jan Kennet Lepp Saue Gümnaasium 128 104 97 - 0 0 0 0 0
177. Markus Karus Saue Gümnaasium - 145 94 94 0 0 0 0 0
178. Madis Erik Mežulis Emmaste Põhikool 115 100 127 - 0 0 0 0 0
179. Tristan Reedik Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 125 110 - 129 0 0 0 0 0
180. Marten Kadastik Tallinna Pääsküla Kool 103 135 133 - 0 0 0 0 0
181. Joel Remmelg Emmaste Põhikool 144 126 116 - 0 0 0 0 0
182. Tõnis Metsis Tallinna Pääsküla Kool 154 - 134 100 0 0 0 0 0
183. Rand Johann Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium - 163 131 105 0 0 0 0 0
184. Rait Mart Kesküla Kärla Põhikool 147 113 148 - 0 0 0 0 0
185. Valter Erik Pärnsalu Tallinna Nõmme Gümnaasium 129 138 - 144 0 0 0 0 0
186. Mark Savchuk Avatud Kool 145 121 150 - 0 0 0 0 0
187. Maxim Maloverjan Avatud Kool - 165 136 126 0 0 0 0 0
188. Sander Krüger Tallinna Pääsküla Kool 148 164 128 - 0 0 0 0 0
189. Stanislava Fokina Avatud Kool 111 152 181 - 0 0 0 0 0
190. Daniel Väli Kärla Põhikool 140 153 154 - 0 0 0 0 0
191. Jaagup Raivo Saue Gümnaasium - 156 165 131 0 0 0 0 0
192. Hugo Tarto Nõo Põhikool 158 169 132 - 0 0 0 0 0
193. Madis Ivask Nõo Põhikool 156 170 - 142 0 0 0 0 0
194. Kerdo Murde Parksepa Keskkool 155 177 - 137 0 0 0 0 0
195. Mathias Kiidli Saue Gümnaasium - 160 175 134 0 0 0 0 0
196. Rudolf Lubjak Emmaste Põhikool 134 183 155 - 0 0 0 0 0
197. Hannelora Asi Parksepa Keskkool - 186 183 123 0 0 0 0 0
198. Kevin Paar Emmaste Põhikool 164 188 177 - 0 0 0 0 0
199. Kersine Todurov Parksepa Keskkool 172 185 173 - 0 0 0 0 0
200. Taavi Eilmann Tartu Veeriku Kool 119 - - 98 0 0 0 0 0
201. Egelin Kanarbik Vormsi Lasteaed-Põhikool - 129 117 - 0 0 0 0 0
202. Evert Laisaar Viimsi kool - 128 146 - 0 0 0 0 0
203. Kert Orujärv Viljandi Jakobsoni Kool - 94 184 - 0 0 0 0 0
204. Kevin Kenk Parksepa Keskkool - 136 143 - 0 0 0 0 0
205. Patrick Loorents Järva-Jaani Gümnaasium 173 108 - - 0 0 0 0 0
206. Dominik Leonard Käro Tallinna 32. Keskkool 171 117 - - 0 0 0 0 0
207. Mark Demjanov Avatud Kool 143 146 - - 0 0 0 0 0
208. Robert Naarits Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 113 181 - - 0 0 0 0 0
209. Rolan Kuik Tartu Veeriku Kool 159 137 - - 0 0 0 0 0
210. Oliver Juus Tartu Kivilinna Kool - 166 137 - 0 0 0 0 0
211. Artemiy Dubosarskiy Avatud Kool 163 - 160 - 0 0 0 0 0
212. Sandra Schmidt Jakob Westholmi Gümnaasium - 150 176 - 0 0 0 0 0
213. Markus Lilienberg Saue Gümnaasium 175 - - 151 0 0 0 0 0
214. Liise Varblane Vormsi Lasteaed-Põhikool - 172 157 - 0 0 0 0 0
215. Dominik Davõdenko Avatud Kool - 178 162 - 0 0 0 0 0
216. Martin Teeäär Emmaste Põhikool - 182 170 - 0 0 0 0 0
217. Maria Viesemann Emmaste Põhikool - 189 185 - 0 0 0 0 0
218. Andreas Ugam Emmaste Põhikool - 102 - - 0 0 0 0 0
219. Kaspar Erm Saue Gümnaasium - - - 107 0 0 0 0 0
220. Torsten Ülavere Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - - 110 - 0 0 0 0 0
221. Katerina Petrova Tallinna Saksa Gümnaasium 114 - - - 0 0 0 0 0
222. Pjotr Burtsev Avatud Kool - - - 117 0 0 0 0 0
223. Liisi Soodla Tallinna Kivimäe Põhikool - 118 - - 0 0 0 0 0
224. Johanna Põldar Saue Gümnaasium - - - 125 0 0 0 0 0
225. Günther Ilves Viljandi Jakobsoni Kool - - - 135 0 0 0 0 0
226. Johanna Alits Saue Gümnaasium - - - 139 0 0 0 0 0
227. Andreas Tobi Tartu Kivilinna Kool - - 139 - 0 0 0 0 0
228. Liis Marii Kägu Tallinna Saksa Gümnaasium 142 - - - 0 0 0 0 0
229. Karl Nikolai Meibaum Surju Põhikool - - - 143 0 0 0 0 0
230. Karoliina Karba Tartu Erakool - - - 145 0 0 0 0 0
231. Helir Hoop Võru Kreutzwaldi Kool - - - 146 0 0 0 0 0
232. Stefan Einla Viimsi kool - - - 148 0 0 0 0 0
233. Hanna Pruul Emmaste Põhikool 153 - - - 0 0 0 0 0
234. Robert Hänni Vormsi Lasteaed-Põhikool 160 - - - 0 0 0 0 0
235. Kalev Gustav Reindla Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 161 - - 0 0 0 0 0
236. Mike Vidrik Rätsep Tallinna Reaalkool 162 - - - 0 0 0 0 0
237. Jakob Avramenko Avatud Kool 165 - - - 0 0 0 0 0
238. Axel Haava Tartu Veeriku Kool 167 - - - 0 0 0 0 0
239. Jan-Martti Kiil Kuressaare Gümnaasium 170 - - - 0 0 0 0 0
240. Leelo Tarto Nõo Põhikool - - 171 - 0 0 0 0 0
241. Jasper Aksalu Kärla Põhikool - - 182 - 0 0 0 0 0
242. Kaur-Gustav Hinnov Tallinna Nõmme Gümnaasium - 184 - - 0 0 0 0 0
243. Braian Tsirk Parksepa Keskkool - 190 - - 0 0 0 0 0
244. Martis Varvas Jakob Westholmi Gümnaasium - 192 - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Nõmme Gümnaasium 1482 16
2. Tallinna Reaalkool 1466 14
3. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1387 17
4. Jakob Westholmi Gümnaasium 1130 18
5. Püha Johannese kool 845 3
6. Avatud Kool 775 20
7. Saue Gümnaasium 745 26
8. Nõo Põhikool 621 7
9. Tallinna Pääsküla Kool 582 10
10. Tartu Kesklinna Kool 502 3
11. Kuressaare Gümnaasium 489 3
12. Surju Põhikool 435 5
13. Tallinna Kivimäe Põhikool 423 6
14. Tallinna 32. Keskkool 405 6
15. Tallinna Nõmme Põhikool 402 3
16. Tallinna Saksa Gümnaasium 384 5
17. Haabersti Vene Gümnaasium 337 1
18. Alavere Põhikool 323 5
19. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 320 1
20. Viimsi kool 300 9
21. Emmaste Põhikool 297 14
22. Gaia kool 290 1
23. Tallinna Kesklinna Põhikool 260 2
24. Aruküla Põhikool 237 1
25. Tartu Kivilinna Kool 170 5
26. Parksepa Keskkool 157 12
27. Saaremaa Ühisgümnaasium 87 3
28. Kärla Põhikool 70 7
29. Viljandi Jakobsoni Kool 62 4
30. Tartu Veeriku Kool 44 4
31. Tabasalu Ühisgümnaasium 38 1
32. Vormsi Lasteaed-Põhikool 35 4
33. Tallinna 53. Keskkool 25 1
34. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 16 1
35. Kahtla Lasteaed-Põhikool 6 1
36. Pelgulinna Gümnaasium 5 1
37. Järva-Jaani Gümnaasium 1 2
38. Tartu Erakool 0 1
39. Võru Kreutzwaldi Kool 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 3303
Ürituste kalender
04.04.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp
10.04.2020
Loogika GP 2020 4. voor
18.04.2020
Kawamura karikas
24.04.2020
Sudoku GP 2020 5. voor
15.05.2020
Loogika GP 2020 5. voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2405
2. AlQaholic 2297
3. tennispall 2257
4. Frequency 2221
5. aids 2114
Male TOP 5
1. KAS 2954
2. hollinger 2860
3. hertsog 2803
4. sokrates 2794
5. antsuonu 2653

Vene kabe TOP 5
1. aleksej 2808
2. Ruut 2664
3. Ianton 2594
4. Susi 2574
5. matumartin14 2496

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2889
2. ants 2867
3. Rauno1003 2721
4. AlQaholic 2619
5. Frequency 2487

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3225
2. AlQaholic 3152
3. brigita 3027
4. Osiris 2620
5. poffic 2416