menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Gomoku 2019/2020 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 1 1 4 2 100 100 90 95 295
2. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium 7 5 1 1 87 89 100 100 289
3. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 2 2 3 4 95 95 92 90 282
4. Kirke Koni Tallinna Reaalkool 3 3 6 5 92 92 88 89 273
5. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 4 8 7 17 90 86 87 77 263
6. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 10 4 8 8 84 90 86 86 262
7. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium 19 - 2 3 75 0 95 92 262
8. Hendrik Tambla Tallinna Reaalkool 21 9 10 6 73 85 84 88 257
9. Melissa Nitov Saue Gümnaasium 5 7 - 14 89 87 0 80 256
10. Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 14 10 40 7 80 84 54 87 251
11. Jaan Oskar Narva Tallinna Arte Gümnaasium 6 - 12 15 88 0 82 79 249
12. Henrik Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 8 15 20 12 86 79 74 82 247
13. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 11 20 9 64 83 74 85 30 242
14. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 13 14 14 26 81 80 80 68 241
15. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 23 19 5 18 71 75 89 76 240
16. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool 20 11 17 28 74 83 77 66 234
17. Friida Treffner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 18 22 22 9 76 72 72 85 233
18. taavi varind Tallinna 32. Keskkool 33 21 19 20 61 73 75 74 222
19. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 29 13 18 44 65 81 76 50 222
20. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 12 31 35 23 82 63 59 71 216
21. Sebastian Suppi Tallinna Kesklinna Põhikool 91 34 13 19 3 60 81 75 216
22. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 38 12 21 43 56 82 73 51 211
23. Tormi Koppel Kahtla Lasteaed-Põhikool 47 18 44 10 47 76 50 84 210
24. Tuudur Jakob Padari Tallinna Reaalkool 55 26 28 22 39 68 66 72 206
25. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 15 17 47 46 79 77 47 48 204
26. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 9 46 23 - 85 48 71 0 204
27. Markus Veerbaum Kehra Gümnaasium 161 33 11 35 0 61 83 59 203
28. Rei Helin Varres Tallinna Reaalkool 67 6 25 51 27 88 69 43 200
29. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 25 47 68 11 69 47 26 83 199
30. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 22 56 29 36 72 38 65 58 195
31. Jasper Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 41 32 41 16 53 62 53 78 193
32. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 48 25 24 42 46 69 70 52 191
33. Ants-Alari Uljas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 16 30 46 - 78 64 48 0 190
34. Kermo Koppel Tallinna Nõmme Põhikool 49 50 15 30 45 44 79 64 188
35. Kristofer Põder Saue Gümnaasium 51 29 16 59 43 65 78 35 186
36. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 26 92 49 21 68 2 45 73 186
37. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 44 24 34 58 50 70 60 36 180
38. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Kool 30 23 104 50 64 71 0 44 179
39. Robert Pihl Kahtla Lasteaed-Põhikool 61 40 42 25 33 54 52 69 175
40. Endel Pällin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 82 38 32 54 12 56 62 40 158
41. Siim Saar Aruküla Põhikool 17 37 70 102 77 57 24 0 158
42. Karl-Martin Kruusamägi Saue Gümnaasium 36 39 - 52 58 55 0 42 155
43. Johannes Põder Saue Gümnaasium 86 27 26 75 8 67 68 19 154
44. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 35 51 65 45 59 43 29 49 151
45. Elisabet Varblane Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 99 73 37 24 0 21 57 70 148
46. Mia India Tallinna Kivimäe Põhikool - 16 27 - 0 78 67 0 145
47. Martin Paist Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 28 61 126 49 66 33 0 45 144
48. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 45 85 61 33 49 9 33 61 143
49. Kristjan Link Surju Põhikool 52 36 54 71 42 58 40 23 140
50. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 46 109 56 40 48 0 38 54 140
51. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 37 67 87 39 57 27 7 55 139
52. Markus Patzig Tallinna Nõmme Põhikool 32 63 50 88 62 31 44 6 137
53. Oliver Jäär Tallinna Kesklinna Põhikool 63 108 51 38 31 0 43 56 130
54. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 42 64 48 97 52 30 46 0 128
55. Kaisa Ollikainen Tallinna Kesklinna Põhikool - 65 60 29 0 29 34 65 128
56. Kevin Kasik Viljandi Jakobsoni Kool - - 30 31 0 0 64 63 127
57. Sten-Erik Päeren Jakob Westholmi Gümnaasium 24 - - 37 70 0 0 57 127
58. Markus Lilienberg Saue Gümnaasium 174 41 86 32 0 53 8 62 123
59. Leen Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 57 114 58 48 37 0 36 46 119
60. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 136 49 59 56 0 45 35 38 118
61. Kaarel Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 117 66 33 67 0 28 61 27 116
62. Mattias Pärl Aruküla Põhikool 27 90 52 - 67 4 42 0 113
63. Uku Tominga Surju Põhikool 56 74 55 61 38 20 39 33 110
64. Holger Rannu Tallinna Reaalkool 43 82 66 69 51 12 28 25 104
65. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 81 48 62 70 13 46 32 24 102
66. Märten Toompuu Kahtla Lasteaed-Põhikool 104 44 43 104 0 50 51 0 101
67. Risto Koorep Tartu Kivilinna Kool 71 53 - 63 23 41 0 31 95
68. Elisabeth Tagobert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 119 93 67 34 0 1 27 60 88
69. Cristofer Liidemann Aruküla Põhikool 75 28 - - 19 66 0 0 85
70. Hannah Helene Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 68 75 121 55 26 19 0 39 84
71. Kaur Kaljola Tabasalu Ühisgümnaasium - - - 13 0 0 0 81 81
72. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 78 94 45 80 16 0 49 14 79
73. Oskar Miko Reedi Pühajärve Põhikool - 55 83 66 0 39 11 28 78
74. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool 72 42 112 - 22 52 0 0 74
75. Kaur Drenkham Nõo Põhikool 113 80 38 - 0 14 56 0 70
76. Arlis Hunt Ülenurme Gümnaasium 50 68 - - 44 26 0 0 70
77. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool - 57 72 84 0 37 22 10 69
78. Johannes Männik Nõo Põhikool 69 52 97 - 25 42 0 0 67
79. Johan Kõllo Tabasalu Ühisgümnaasium - - - 27 0 0 0 67 67
80. Oliver Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium - 76 - 47 0 18 0 47 65
81. Liisa Martha Veetõusme Kolga Kool 79 45 - - 15 49 0 0 64
82. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 120 59 69 91 0 35 25 3 63
83. Victoria Helena Peek Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 95 62 63 122 0 32 31 0 63
84. Kristo Kolks Saue Gümnaasium 31 - 95 95 63 0 0 0 63
85. Markus Zirnask Viljandi Jakobsoni Kool - - 31 - 0 0 63 0 63
86. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 60 84 76 - 34 10 18 0 62
87. Paula Pällin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 128 35 114 93 0 59 0 1 60
88. Roland Luht Tallinna Reaalkool 34 97 111 - 60 0 0 0 60
89. Sten Erik Lillemäe Tallinna Reaalkool 143 99 36 101 0 0 58 0 58
90. Orm Robert Rammul Vormsi Lasteaed-Põhikool 83 70 78 77 11 24 16 17 57
91. Mia Maria Maripuu Kahtla Lasteaed-Põhikool - 106 74 57 0 0 20 37 57
92. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 80 69 - 78 14 25 0 16 55
93. Ken-Martin Mardim Kehra Gümnaasium 145 171 39 - 0 0 55 0 55
94. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool 39 - - - 55 0 0 0 55
95. Mette Lemmik Tallinna Lilleküla Gümnaasium 40 111 - - 54 0 0 0 54
96. Jarno Mononen Saaremaa Ühisgümnaasium 62 131 73 119 32 0 21 0 53
97. Siim Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 129 122 99 41 0 0 0 53 53
98. Tiia Tomson Kuuste Kool - 43 100 92 0 51 0 2 53
99. Ralf Maapalu Tallinna Reaalkool 87 105 81 62 7 0 13 32 52
100. Margaret Miriam Kivimäe Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 58 78 96 117 36 16 0 0 52
101. Heleri Kuhi Tallinna 32. Keskkool 70 87 88 74 24 7 6 20 51
102. Patrik-Mattias Liimer Aruküla Põhikool - 58 79 - 0 36 15 0 51
103. Joonas Kirmann Aruküla Põhikool 98 72 80 85 0 22 14 9 45
104. Ats Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 110 134 75 68 0 0 19 26 45
105. Reti Natalie Nael Kuuste Kool - 91 53 118 0 3 41 0 44
106. Mirtel Tükk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 90 54 - - 4 40 0 0 44
107. Augustus Kasak Jakob Westholmi Gümnaasium - - - 53 0 0 0 41 41
108. Egert Penu Aruküla Põhikool 53 - - - 41 0 0 0 41
109. Robert Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium 54 - - - 40 0 0 0 40
110. Marie Eike Rebane Saaremaa Ühisgümnaasium 73 123 84 87 21 0 10 7 38
111. Andres Sarapuu Viljandi Jakobsoni Kool - - 57 138 0 0 37 0 37
112. Eerik Rudometov Kuuste Kool 76 129 119 76 18 0 0 18 36
113. Maria Rüster Tallinna Lilleküla Gümnaasium 59 121 - - 35 0 0 0 35
114. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 96 60 109 126 0 34 0 0 34
115. Marten Midri Saue Gümnaasium - - - 60 0 0 0 34 34
116. Ann-Kristin Reinmann Saue Gümnaasium 123 86 90 73 0 8 4 21 33
117. Erin Kampus Tallinna 32. Keskkool 139 147 64 - 0 0 30 0 30
118. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 64 - - - 30 0 0 0 30
119. Kaspar Teede Tallinna Reaalkool 152 149 138 65 0 0 0 29 29
120. Rasmus Kaldoja Luunja Keskkool 65 - - - 29 0 0 0 29
121. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 100 102 71 89 0 0 23 5 28
122. Uku Gross Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 66 - - - 28 0 0 0 28
123. Getrud Kõiveer Vormsi Lasteaed-Põhikool 116 71 132 - 0 23 0 0 23
124. Ruuben Jaagant Pühajärve Põhikool - 132 94 72 0 0 0 22 22
125. Kevin Näälik Kuressaare Gümnaasium 77 - 89 - 17 0 5 0 22
126. Oskar Henrik Kundla Tallinna Reaalkool 74 - - - 20 0 0 0 20
127. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Kool 88 141 120 82 6 0 0 12 18
128. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 121 77 103 116 0 17 0 0 17
129. Laur Erik Laine Saaremaa Ühisgümnaasium 150 79 92 108 0 15 2 0 17
130. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool - 103 77 - 0 0 17 0 17
131. Jan Markus Sarap Saue Gümnaasium - - - 79 0 0 0 15 15
132. Tristan Hans Kruuk Tallinna 32. Keskkool 93 81 - 100 1 13 0 0 14
133. Ronald Eirand Tallinna 32. Keskkool 102 126 117 81 0 0 0 13 13
134. Lennart Lumi Tallinna Nõmme Põhikool - - 82 - 0 0 12 0 12
135. Marten Leok Aruküla Põhikool 127 98 - 83 0 0 0 11 11
136. Romet Sepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 108 83 - - 0 11 0 0 11
137. Merilyn Juhkam Vormsi Lasteaed-Põhikool 84 113 116 - 10 0 0 0 10
138. Adrian Vassiljev Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 85 107 106 98 9 0 0 0 9
139. Villem Jehe Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 151 118 85 96 0 0 9 0 9
140. Birgit Moks Kolga Kool 103 130 136 86 0 0 0 8 8
141. Hendrik Hinno Aruküla Põhikool - 88 113 - 0 6 0 0 6
142. Oliver Puieräst Aruküla Põhikool 101 89 137 - 0 5 0 0 5
143. Kevin Kütson Tallinna Lilleküla Gümnaasium 89 - - - 5 0 0 0 5
144. Varvara Rogaten Narva Keeltelütseum - - - 90 0 0 0 4 4
145. Julius Putrinš Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 112 95 91 - 0 0 3 0 3
146. Joosep Martin Karu Saue Gümnaasium 92 110 - 94 2 0 0 0 2
147. Antonio Ibrus Viljandi Jakobsoni Kool - - 93 - 0 0 1 0 1
148. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 105 101 98 123 0 0 0 0 0
149. Emily Laurend Kolga Kool 134 116 115 103 0 0 0 0 0
150. Teele Janno Tallinna 32. Keskkool 111 115 124 121 0 0 0 0 0
151. Pille-Riin Plakk Kolga Kool 118 153 118 106 0 0 0 0 0
152. Siim Tiitson Kuressaare Gümnaasium 148 133 127 129 0 0 0 0 0
153. Iti Ulmand Kuuste Kool 157 127 131 125 0 0 0 0 0
154. Laura Maria Rohi Kolga Kool 138 150 140 113 0 0 0 0 0
155. Grethel Grünthal Kolga Kool 163 138 128 128 0 0 0 0 0
156. Kristjan Konts Kuuste Kool - 104 133 107 0 0 0 0 0
157. Henri Rebane Saue Gümnaasium - 140 105 109 0 0 0 0 0
158. Katarina Kõiveer Vormsi Lasteaed-Põhikool 109 117 149 - 0 0 0 0 0
159. Andreas Siemer Aruküla Põhikool 114 142 129 - 0 0 0 0 0
160. Sten Erik Mägi Saaremaa Ühisgümnaasium - 136 125 127 0 0 0 0 0
161. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 147 137 108 - 0 0 0 0 0
162. Tauri Tihane Kuuste Kool 132 146 123 - 0 0 0 0 0
163. Cristelle-Sandra Evert Tallinna 32. Keskkool 168 143 122 - 0 0 0 0 0
164. Gertlin Kanarbik Vormsi Lasteaed-Põhikool 159 152 139 - 0 0 0 0 0
165. Kert Käsper Saaremaa Ühisgümnaasium 169 151 144 - 0 0 0 0 0
166. Britta Truu Saaremaa Ühisgümnaasium 177 158 151 - 0 0 0 0 0
167. Anett-Merili Moring Saaremaa Ühisgümnaasium 175 167 145 - 0 0 0 0 0
168. Mia-Ly Läänesaar Tallinna 32. Keskkool 94 - 101 - 0 0 0 0 0
169. Kaur Huko Käämbre Nõo Põhikool - 100 102 - 0 0 0 0 0
170. Rasmus Hänilane Tallinna Lilleküla Gümnaasium 97 112 - - 0 0 0 0 0
171. Hanna Helena Kook Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 106 - 110 - 0 0 0 0 0
172. Kristofer Viikmäe Saue Gümnaasium 124 96 - - 0 0 0 0 0
173. Jürgen Orav Tartu Kivilinna Kool 144 - - 99 0 0 0 0 0
174. Karl Robin Rillo Tallinna Kesklinna Põhikool - 125 150 - 0 0 0 0 0
175. Samuel Sülla Emmaste Põhikool - 124 152 - 0 0 0 0 0
176. Liis Jürgenson Pühajärve Põhikool - - 143 134 0 0 0 0 0
177. Siim Martin Ladva Luunja Keskkool 115 163 - - 0 0 0 0 0
178. Jaan Laskar Tallinna Lilleküla Gümnaasium 135 144 - - 0 0 0 0 0
179. Mariana Rudometov Kuuste Kool 149 - - 130 0 0 0 0 0
180. Sander Urbla Nõo Põhikool 125 154 - - 0 0 0 0 0
181. Mari-Liis Järv Vormsi Lasteaed-Põhikool 142 - 141 - 0 0 0 0 0
182. Aveliin Post Emmaste Põhikool - 156 134 - 0 0 0 0 0
183. Hannes Markus Unt Tallinna 32. Keskkool 170 120 - - 0 0 0 0 0
184. Indrek Männik Luunja Keskkool 130 162 - - 0 0 0 0 0
185. Johannes Gabriel Adams Vormsi Lasteaed-Põhikool 154 139 - - 0 0 0 0 0
186. Egor Suhhanov Tallinna Lilleküla Gümnaasium 137 159 - - 0 0 0 0 0
187. Aleks Kalle Tallinna Kesklinna Põhikool 176 128 - - 0 0 0 0 0
188. Henry Aru Emmaste Põhikool - 161 147 - 0 0 0 0 0
189. Kaspar Leen Tallinna Lilleküla Gümnaasium 160 155 - - 0 0 0 0 0
190. Alver Ellemäe Luunja Keskkool 155 164 - - 0 0 0 0 0
191. Paul Roosmann Tallinna Lilleküla Gümnaasium 153 170 - - 0 0 0 0 0
192. Taavet Tenno Kuressaare Gümnaasium 179 148 - - 0 0 0 0 0
193. Anti Arjukese Luunja Keskkool 158 169 - - 0 0 0 0 0
194. Kristo Kesküla Emmaste Põhikool 172 157 - - 0 0 0 0 0
195. Nikita Stanitski Luunja Keskkool 165 168 - - 0 0 0 0 0
196. Jaan Heinri Niller Jakob Westholmi Gümnaasium - - - 105 0 0 0 0 0
197. Hans Juhan Olumets Tallinna 32. Keskkool 107 - - - 0 0 0 0 0
198. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool - - 107 - 0 0 0 0 0
199. Hermo Vospert Saue Gümnaasium - - - 110 0 0 0 0 0
200. Sandra Kalvi Saue Gümnaasium - - - 111 0 0 0 0 0
201. Robin-Kristofer Kürsa Saue Gümnaasium - - - 112 0 0 0 0 0
202. Liine Prank Jakob Westholmi Gümnaasium - - - 114 0 0 0 0 0
203. Mairo Lindmann Saue Gümnaasium - - - 115 0 0 0 0 0
204. Dmitri Rõžkov Pühajärve Põhikool - 119 - - 0 0 0 0 0
205. Kaur Pertel Jakob Westholmi Gümnaasium - - - 120 0 0 0 0 0
206. Erik Martin Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium 122 - - - 0 0 0 0 0
207. Rainer Roasto Saue Gümnaasium - - - 124 0 0 0 0 0
208. Arko Kasemets Luunja Keskkool 126 - - - 0 0 0 0 0
209. Carlos Püüding Saaremaa Ühisgümnaasium - - 130 - 0 0 0 0 0
210. Robin Henri Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium 131 - - - 0 0 0 0 0
211. Jaqueline Lepasaar Saue Gümnaasium - - - 131 0 0 0 0 0
212. Jessica Christella Kulli Saue Gümnaasium - - - 132 0 0 0 0 0
213. Laura Talumaa Saue Gümnaasium - - - 133 0 0 0 0 0
214. Emma Eiche Tallinna Lilleküla Gümnaasium 133 - - - 0 0 0 0 0
215. Jasper Kormik Saue Gümnaasium - 135 - - 0 0 0 0 0
216. Oliver Ilu Tallinna Kivimäe Põhikool - - - 135 0 0 0 0 0
217. Carl-Marten Leis Ülenurme Gümnaasium - - 135 - 0 0 0 0 0
218. Mirtel Niin Saue Gümnaasium - - - 136 0 0 0 0 0
219. Märten Sokk Saue Gümnaasium - - - 137 0 0 0 0 0
220. Romet Širokov Viljandi Jakobsoni Kool - - - 139 0 0 0 0 0
221. Mikk Viidul Tallinna Lilleküla Gümnaasium 140 - - - 0 0 0 0 0
222. Rasmus Salumäe Tallinna Lilleküla Gümnaasium 141 - - - 0 0 0 0 0
223. Kristiin Pulk Saaremaa Ühisgümnaasium - - 142 - 0 0 0 0 0
224. Karl Kompus Aruküla Põhikool - 145 - - 0 0 0 0 0
225. Carl Marcus Dalton Tallinna Lilleküla Gümnaasium 146 - - - 0 0 0 0 0
226. Verner Ellermäe Emmaste Põhikool - - 146 - 0 0 0 0 0
227. Mehis Paar Emmaste Põhikool - - 148 - 0 0 0 0 0
228. Silver Kütt Kehra Gümnaasium 156 - - - 0 0 0 0 0
229. Juss Jaakson Emmaste Põhikool - 160 - - 0 0 0 0 0
230. Krete Pipenberg Tallinna Lilleküla Gümnaasium 162 - - - 0 0 0 0 0
231. Fred Laansalu Tallinna Lilleküla Gümnaasium 164 - - - 0 0 0 0 0
232. Hannes Heinaste Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 165 - - 0 0 0 0 0
233. Mattias Mets Emmaste Põhikool - 166 - - 0 0 0 0 0
234. Erik Pruul Emmaste Põhikool 166 - - - 0 0 0 0 0
235. Veronica Ellermäe Emmaste Põhikool 167 - - - 0 0 0 0 0
236. Tristan Kenneth Gruuse Tallinna Lilleküla Gümnaasium 171 - - - 0 0 0 0 0
237. Siim Strandson Tallinna Saksa Gümnaasium 173 - - - 0 0 0 0 0
238. Tuule Kalamees Saaremaa Ühisgümnaasium 178 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1757 14
2. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1593 25
3. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1517 14
4. Saue Gümnaasium 999 23
5. Tallinna 32. Keskkool 925 12
6. Surju Põhikool 599 4
7. Tallinna Pääsküla Kool 533 11
8. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 521 19
9. Aruküla Põhikool 506 11
10. Tallinna Kesklinna Põhikool 477 5
11. Gustav Adolfi Gümnaasium 466 2
12. Nõo Põhikool 425 6
13. Tallinna Nõmme Põhikool 387 3
14. Saaremaa Ühisgümnaasium 335 14
15. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 330 3
16. Pärnu Mai kool 309 1
17. Kehra Gümnaasium 258 3
18. Tallinna Arte Gümnaasium 249 1
19. Viljandi Jakobsoni Kool 228 5
20. Jakob Westholmi Gümnaasium 168 5
21. Tabasalu Ühisgümnaasium 148 2
22. Tallinna Kivimäe Põhikool 145 2
23. Kuuste Kool 133 7
24. Vormsi Lasteaed-Põhikool 101 7
25. Pühajärve Põhikool 100 4
26. Tartu Kivilinna Kool 95 2
27. Kolga Kool 72 6
28. Ülenurme Gümnaasium 70 2
29. Tallinna Saksa Gümnaasium 65 4
30. Luunja Keskkool 29 7
31. Kuressaare Gümnaasium 22 3
32. Narva Keeltelütseum 4 1
33. Emmaste Põhikool 0 10


Aktiivseid kasutajaid: 3303
Ürituste kalender
04.04.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 8. etapp
10.04.2020
Loogika GP 2020 4. voor
18.04.2020
Kawamura karikas
24.04.2020
Sudoku GP 2020 5. voor
15.05.2020
Loogika GP 2020 5. voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2404
2. AlQaholic 2297
3. tennispall 2257
4. Frequency 2216
5. aids 2114
Male TOP 5
1. KAS 2954
2. hollinger 2860
3. hertsog 2803
4. sokrates 2794
5. antsuonu 2653

Vene kabe TOP 5
1. aleksej 2808
2. Ruut 2664
3. Ianton 2594
4. Susi 2574
5. matumartin14 2496

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2889
2. ants 2867
3. Rauno1003 2721
4. AlQaholic 2619
5. Frequency 2487

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3225
2. AlQaholic 3152
3. brigita 3027
4. Osiris 2620
5. poffic 2416