menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Sudoku 2012/2013 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Rasmus Kalkun Peetri Lasteaed-Põhikool 1 4 2 5 35 29 32 28 124
2. Marija Blinova Narva Vanalinna Riigikool 7 10 4 7 26 23 29 26 104
3. Aleksandr Nikolas Narva Vanalinna Riigikool 8 6 5 11 25 27 28 22 102
4. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool - 1 1 2 0 35 35 32 102
5. Viktorija Snyatkova Narva Vanalinna Riigikool 11 8 3 10 22 25 30 23 100
6. Artemi Bazenov Narva Vanalinna Riigikool 9 11 7 9 24 22 26 24 96
7. Siim Tiivel Tallinna 32. Keskkool 4 9 9 15 29 24 24 18 95
8. Georg Lichtenberg Narva Vanalinna Riigikool 6 14 13 14 27 19 20 19 85
9. Diana Kirpu Narva Vanalinna Riigikool 10 12 11 16 23 21 22 17 83
10. Darja Fominõhh Narva Vanalinna Riigikool 3 5 - 8 30 28 0 25 83
11. Marta Liisa Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool - 3 12 4 0 30 21 29 80
12. Polina Han Narva Vanalinna Riigikool 2 13 - 6 32 20 0 27 79
13. Ilja Surnõtsev Narva Vanalinna Riigikool 12 22 20 12 21 11 13 21 66
14. Jevgeni Savtsenkov Narva Vanalinna Riigikool 18 23 16 13 15 10 17 20 62
15. Dmitri Sokolov Narva Vanalinna Riigikool 16 20 14 20 17 13 19 13 62
16. Andra Kivest Peetri Lasteaed-Põhikool - 2 8 - 0 32 25 0 57
17. Kert Kaldmaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 15 18 18 - 18 15 15 0 48
18. Aleks Koort Narva Vanalinna Riigikool 22 28 15 22 11 5 18 11 45
19. Uku Tominga Surju Põhikool 20 25 21 21 13 8 12 12 45
20. Jelena Tihhomirova Narva Vanalinna Riigikool 19 17 - 19 14 16 0 14 44
21. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 1 0 0 0 35 35
22. Elina Koitla Tallinna 32. Keskkool - 16 - 17 0 17 0 16 33
23. Teivo Limbak Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - 19 17 - 0 14 16 0 30
24. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 3 0 0 0 30 30
25. Andrei Solntsev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 5 - - - 28 0 0 0 28
26. Kaarel Birnbaum Pärnu Vanalinna Põhikool - - 6 - 0 0 27 0 27
27. Jan Erik Aitsen Tallinna 32. Keskkool - 7 - - 0 26 0 0 26
28. Kadi Tiitsen Tallinna Saksa Gümnaasium 23 29 22 - 10 4 11 0 25
29. Adeele Jaanits Tallinna 32. Keskkool - 24 - 18 0 9 0 15 24
30. Kert Neeme Pärnu Vanalinna Põhikool - - 10 - 0 0 23 0 23
31. Daniil Gorgejev Narva Vanalinna Riigikool 25 21 - - 8 12 0 0 20
32. Viktoria Mikša Narva Vanalinna Riigikool 13 - - - 20 0 0 0 20
33. Diana Bjorkland Narva Vanalinna Riigikool 14 - - - 19 0 0 0 19
34. Aaron Thor Härm Tallinna 32. Keskkool - 15 - - 0 18 0 0 18
35. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool - 30 19 - 0 3 14 0 17
36. Sirli Punn Kohtla-Järve Maleva Põhikool 17 - - - 16 0 0 0 16
37. Andreas Eramaa Tallinna 32. Keskkool - 31 - 23 0 2 0 10 12
38. Ivan Netðajev Narva Vanalinna Riigikool 21 - - - 12 0 0 0 12
39. Aleksandr Lopatsenkov Loksa Gümnaasium 24 - - - 9 0 0 0 9
40. Mihkel Ani Tallinna 32. Keskkool - 26 - - 0 7 0 0 7
41. Marii Lisett Lippin Tallinna 32. Keskkool - 27 - - 0 6 0 0 6

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Narva Vanalinna Riigikool 525 17
2. Peetri Lasteaed-Põhikool 445 7
3. Tallinna 32. Keskkool 206 8
4. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 78 2
5. Pärnu Vanalinna Põhikool 50 2
6. Surju Põhikool 45 1
7. Tallinna Tõnismäe Reaalkool 28 1
8. Tallinna Saksa Gümnaasium 25 1
9. Kohtla-Järve Maleva Põhikool 16 1
10. Loksa Gümnaasium 9 1


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2183
4. rontsronts 2102
5. ikla 2101
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444