menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Sudoku 2012/2013 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Rasmus Kalkun Peetri Lasteaed-Põhikool 1 4 2 5 35 29 32 28 124
2. Marija Blinova Narva Vanalinna Riigikool 7 10 4 7 26 23 29 26 104
3. Aleksandr Nikolas Narva Vanalinna Riigikool 8 6 5 11 25 27 28 22 102
4. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool - 1 1 2 0 35 35 32 102
5. Viktorija Snyatkova Narva Vanalinna Riigikool 11 8 3 10 22 25 30 23 100
6. Artemi Bazenov Narva Vanalinna Riigikool 9 11 7 9 24 22 26 24 96
7. Siim Tiivel Tallinna 32. Keskkool 4 9 9 15 29 24 24 18 95
8. Georg Lichtenberg Narva Vanalinna Riigikool 6 14 13 14 27 19 20 19 85
9. Diana Kirpu Narva Vanalinna Riigikool 10 12 11 16 23 21 22 17 83
10. Darja Fominõhh Narva Vanalinna Riigikool 3 5 - 8 30 28 0 25 83
11. Marta Liisa Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool - 3 12 4 0 30 21 29 80
12. Polina Han Narva Vanalinna Riigikool 2 13 - 6 32 20 0 27 79
13. Ilja Surnõtsev Narva Vanalinna Riigikool 12 22 20 12 21 11 13 21 66
14. Jevgeni Savtsenkov Narva Vanalinna Riigikool 18 23 16 13 15 10 17 20 62
15. Dmitri Sokolov Narva Vanalinna Riigikool 16 20 14 20 17 13 19 13 62
16. Andra Kivest Peetri Lasteaed-Põhikool - 2 8 - 0 32 25 0 57
17. Kert Kaldmaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 15 18 18 - 18 15 15 0 48
18. Aleks Koort Narva Vanalinna Riigikool 22 28 15 22 11 5 18 11 45
19. Uku Tominga Surju Põhikool 20 25 21 21 13 8 12 12 45
20. Jelena Tihhomirova Narva Vanalinna Riigikool 19 17 - 19 14 16 0 14 44
21. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 1 0 0 0 35 35
22. Elina Koitla Tallinna 32. Keskkool - 16 - 17 0 17 0 16 33
23. Teivo Limbak Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - 19 17 - 0 14 16 0 30
24. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 3 0 0 0 30 30
25. Andrei Solntsev Tallinna Tõnismäe Reaalkool 5 - - - 28 0 0 0 28
26. Kaarel Birnbaum Pärnu Vanalinna Põhikool - - 6 - 0 0 27 0 27
27. Jan Erik Aitsen Tallinna 32. Keskkool - 7 - - 0 26 0 0 26
28. Kadi Tiitsen Tallinna Saksa Gümnaasium 23 29 22 - 10 4 11 0 25
29. Adeele Jaanits Tallinna 32. Keskkool - 24 - 18 0 9 0 15 24
30. Kert Neeme Pärnu Vanalinna Põhikool - - 10 - 0 0 23 0 23
31. Daniil Gorgejev Narva Vanalinna Riigikool 25 21 - - 8 12 0 0 20
32. Viktoria Mikša Narva Vanalinna Riigikool 13 - - - 20 0 0 0 20
33. Diana Bjorkland Narva Vanalinna Riigikool 14 - - - 19 0 0 0 19
34. Aaron Thor Härm Tallinna 32. Keskkool - 15 - - 0 18 0 0 18
35. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool - 30 19 - 0 3 14 0 17
36. Sirli Punn Kohtla-Järve Maleva Põhikool 17 - - - 16 0 0 0 16
37. Andreas Eramaa Tallinna 32. Keskkool - 31 - 23 0 2 0 10 12
38. Ivan Netðajev Narva Vanalinna Riigikool 21 - - - 12 0 0 0 12
39. Aleksandr Lopatsenkov Loksa Gümnaasium 24 - - - 9 0 0 0 9
40. Mihkel Ani Tallinna 32. Keskkool - 26 - - 0 7 0 0 7
41. Marii Lisett Lippin Tallinna 32. Keskkool - 27 - - 0 6 0 0 6

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Narva Vanalinna Riigikool 525 17
2. Peetri Lasteaed-Põhikool 445 7
3. Tallinna 32. Keskkool 206 8
4. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 78 2
5. Pärnu Vanalinna Põhikool 50 2
6. Surju Põhikool 45 1
7. Tallinna Tõnismäe Reaalkool 28 1
8. Tallinna Saksa Gümnaasium 25 1
9. Kohtla-Järve Maleva Põhikool 16 1
10. Loksa Gümnaasium 9 1


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235