menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Sudoku 2012/2013 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 1 1 1 1 35 35 35 35 140
2. Kerttu Volk Nõo Reaalgümnaasium 2 2 2 2 32 32 32 32 128
3. Mart Pae Nõo Reaalgümnaasium 3 5 3 3 30 28 30 30 118
4. Evelin Paide Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 12 5 4 27 21 28 29 105
5. Robi Pütsepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 5 7 9 7 28 26 24 26 104
6. Mona Ly Eesalu Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11 10 8 12 22 23 25 21 91
7. Kaisa-Mai Hütt Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12 9 15 6 21 24 18 27 90
8. Allan Veskilt Nõo Reaalgümnaasium 4 6 4 - 29 27 29 0 85
9. Kadi Eller Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 13 17 13 10 20 16 20 23 79
10. Gerli Niit Tallinna Lilleküla Gümnaasium 18 3 6 - 15 30 27 0 72
11. Rain Staub Tallinna Lilleküla Gümnaasium 9 - 12 8 24 0 21 25 70
12. Grete Tamm Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 14 19 19 11 19 14 14 22 69
13. Aire-Mai Gratðkov Tallinna Lilleküla Gümnaasium 16 8 - 9 17 25 0 24 66
14. Kelli Hramov Võhma Gümnaasium 10 14 10 - 23 19 23 0 65
15. Teele Vahtra Võhma Gümnaasium 15 16 11 - 18 17 22 0 57
16. Erik Mänd Nõo Reaalgümnaasium 17 11 14 - 16 22 19 0 57
17. Enith Li Saag Gustav Adolfi Gümnaasium 7 4 - - 26 29 0 0 55
18. Egon Vaiksaar Tallinna Lilleküla Gümnaasium 8 - 7 - 25 0 26 0 51
19. Magnus Mikko Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 19 18 16 - 14 15 17 0 46
20. Martin Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 17 5 0 0 16 28 44
21. Johann Sepp Kilingi-Nõmme Gümnaasium 22 - 18 - 11 0 15 0 26
22. Mihkel Nuut Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 13 - - 0 20 0 0 20
23. Mariella Oja Viljandi Gümnaasium - 15 - - 0 18 0 0 18
24. Georg Abozenko Liivalaia Gümnaasium 20 - - - 13 0 0 0 13
25. Rene Lehismets Kilingi-Nõmme Gümnaasium 21 - - - 12 0 0 0 12

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 528 5
2. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 438 6
3. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 407 6
4. Võhma Gümnaasium 122 2
5. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 58 3
6. Gustav Adolfi Gümnaasium 55 1
7. Viljandi Gümnaasium 18 1
8. Liivalaia Gümnaasium 13 1


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235