menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Sudoku 2012/2013 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 1 1 1 1 35 35 35 35 140
2. Kerttu Volk Nõo Reaalgümnaasium 2 2 2 2 32 32 32 32 128
3. Mart Pae Nõo Reaalgümnaasium 3 5 3 3 30 28 30 30 118
4. Evelin Paide Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 12 5 4 27 21 28 29 105
5. Robi Pütsepp Tallinna Lilleküla Gümnaasium 5 7 9 7 28 26 24 26 104
6. Mona Ly Eesalu Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11 10 8 12 22 23 25 21 91
7. Kaisa-Mai Hütt Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12 9 15 6 21 24 18 27 90
8. Allan Veskilt Nõo Reaalgümnaasium 4 6 4 - 29 27 29 0 85
9. Kadi Eller Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 13 17 13 10 20 16 20 23 79
10. Gerli Niit Tallinna Lilleküla Gümnaasium 18 3 6 - 15 30 27 0 72
11. Rain Staub Tallinna Lilleküla Gümnaasium 9 - 12 8 24 0 21 25 70
12. Grete Tamm Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 14 19 19 11 19 14 14 22 69
13. Aire-Mai Gratðkov Tallinna Lilleküla Gümnaasium 16 8 - 9 17 25 0 24 66
14. Kelli Hramov Võhma Gümnaasium 10 14 10 - 23 19 23 0 65
15. Teele Vahtra Võhma Gümnaasium 15 16 11 - 18 17 22 0 57
16. Erik Mänd Nõo Reaalgümnaasium 17 11 14 - 16 22 19 0 57
17. Enith Li Saag Gustav Adolfi Gümnaasium 7 4 - - 26 29 0 0 55
18. Egon Vaiksaar Tallinna Lilleküla Gümnaasium 8 - 7 - 25 0 26 0 51
19. Magnus Mikko Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 19 18 16 - 14 15 17 0 46
20. Martin Aru Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 17 5 0 0 16 28 44
21. Johann Sepp Kilingi-Nõmme Gümnaasium 22 - 18 - 11 0 15 0 26
22. Mihkel Nuut Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 13 - - 0 20 0 0 20
23. Mariella Oja Viljandi Gümnaasium - 15 - - 0 18 0 0 18
24. Georg Abozenko Liivalaia Gümnaasium 20 - - - 13 0 0 0 13
25. Rene Lehismets Kilingi-Nõmme Gümnaasium 21 - - - 12 0 0 0 12

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 528 5
2. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 438 6
3. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 407 6
4. Võhma Gümnaasium 122 2
5. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 58 3
6. Gustav Adolfi Gümnaasium 55 1
7. Viljandi Gümnaasium 18 1
8. Liivalaia Gümnaasium 13 1


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2184
4. rontsronts 2102
5. ikla 2100
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444