menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Sudoku 2013/2014 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 1 6 1 3 100 88 100 92 380
2. Siim Tiivel Tallinna 32. Keskkool 4 5 2 10 90 89 95 84 358
3. Nikita Norman Narva Vanalinna Riigikool 6 8 4 6 88 86 90 88 352
4. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 12 9 10 7 82 85 84 87 338
5. Arseni Nikitin Narva Vanalinna Riigikool 20 12 9 15 74 82 85 79 320
6. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 13 11 17 19 81 83 77 75 316
7. Diana Kirpu Narva Vanalinna Riigikool 8 22 24 8 86 72 70 86 314
8. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 15 17 18 24 79 77 76 70 302
9. Arseni Malovanenko Narva Vanalinna Riigikool 11 21 25 18 83 73 69 76 301
10. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 22 18 14 22 72 76 80 72 300
11. Jana Švaiger Narva Vanalinna Riigikool 28 26 15 14 66 68 79 80 293
12. Valeri Shantenkov Narva Vanalinna Riigikool 19 19 13 36 75 75 81 58 289
13. Rando Lukk Luunja Keskkool 30 7 23 28 64 87 71 66 288
14. Jelena Tihhomirova Narva Vanalinna Riigikool 7 29 19 34 87 65 75 60 287
15. Daniil Ilkevits Narva Vanalinna Riigikool 14 28 31 33 80 66 63 61 270
16. Triinu Pikkmets Lõpe Kool - 10 5 5 0 84 89 89 262
17. Sofia Nikitina Narva Vanalinna Riigikool 29 36 36 38 65 58 58 56 237
18. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 35 32 37 35 59 62 57 59 237
19. Marcus Veer Tallinna 32. Keskkool 5 16 - 25 89 78 0 69 236
20. Mari-Linda Kotkas Tallinna 32. Keskkool 16 13 - 17 78 81 0 77 236
21. Martin Valvas Tartu Variku Kool - 14 22 12 0 80 72 82 234
22. Katariina Kukk Tallinna Reaalkool - 31 7 11 0 63 87 83 233
23. Pavel Brjuzgin Narva Vanalinna Riigikool 9 20 21 - 85 74 73 0 232
24. Jelizaveta Zahharenko Sillamäe Eesti Põhikool - 15 16 23 0 79 78 71 228
25. Kaili Jaago Tallinna 32. Keskkool 17 23 33 - 77 71 61 0 209
26. Pavel Knjazev Narva Vanalinna Riigikool - 27 30 20 0 67 64 74 205
27. Argo Luur Lõpe Kool 21 25 - 37 73 69 0 57 199
28. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool - 1 - 2 0 100 0 95 195
29. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool - 2 - 1 0 95 0 100 195
30. Sergei Markov Narva Vanalinna Riigikool 27 - 32 30 67 0 62 64 193
31. Daniil Martynov Narva Vanalinna Riigikool 23 35 - 32 71 59 0 62 192
32. Kristo Treit Viira Kool 31 33 - 27 63 61 0 67 191
33. Maris Pikkmets Lõpe Kool - 42 27 26 0 52 67 68 187
34. Kätlin Kukk Luunja Keskkool 32 37 26 - 62 57 68 0 187
35. Polina Han Narva Vanalinna Riigikool 2 - 3 - 95 0 92 0 187
36. Rasmus Kalkun Peetri Lasteaed-Põhikool - 4 - 4 0 90 0 90 180
37. Marija Blinova Narva Vanalinna Riigikool 3 - 8 - 92 0 86 0 178
38. Arseni Farforovski Narva Vanalinna Riigikool - - 12 13 0 0 82 81 163
39. Arseni Tšurdaljov Tallinna 32. Keskkool - 43 38 40 0 51 56 54 161
40. Pärtel Kukk Tallinna Reaalkool - - 11 21 0 0 83 73 156
41. Jane-Ly Kookmaa Tallinna 32. Keskkool 18 24 - - 76 70 0 0 146
42. Vladislav Karpovitš Narva Vanalinna Riigikool - - 20 29 0 0 74 65 139
43. Karin-Annika Luga Sillamäe Eesti Põhikool 25 34 - - 69 60 0 0 129
44. Artur Sammal Sillamäe Eesti Põhikool - - 29 31 0 0 65 63 128
45. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 26 - 35 - 68 0 59 0 127
46. Liisa Maarja Sillavee Tallinna 32. Keskkool 33 30 - - 61 64 0 0 125
47. Rudolf Feofanov Sillamäe Eesti Põhikool - 44 28 - 0 50 66 0 116
48. Daniel Holter Narva Vanalinna Riigikool 36 39 - - 58 55 0 0 113
49. Loone-Ly Lempu Luunja Keskkool 38 40 - - 56 54 0 0 110
50. Victoria Verevsoo Luunja Keskkool 41 38 - - 53 56 0 0 109
51. Maksim Jakovlev Narva Vanalinna Riigikool 40 45 - - 54 49 0 0 103
52. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool - 3 - - 0 92 0 0 92
53. Rainis Puusepp Tartu Veeriku Kool - - 6 - 0 0 88 0 88
54. Marta Liisa Kaska Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 9 0 0 0 85 85
55. Ilja Surnõtsev Narva Vanalinna Riigikool 10 - - - 84 0 0 0 84
56. Mona Liivamägi Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 16 0 0 0 78 78
57. Ramona Lossmann Tallinna 32. Keskkool 24 - - - 70 0 0 0 70
58. Gennady Cheremisinov Narva Vanalinna Riigikool 34 - - - 60 0 0 0 60
59. Karmen Pikkmets Lõpe Kool - - 34 - 0 0 60 0 60
60. Aramis Kaljuste Kahtla Lasteaed-Põhikool 37 - - - 57 0 0 0 57
61. Hardi Sirendi Luunja Keskkool 39 - - - 55 0 0 0 55
62. Katriin Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool - - - 39 0 0 0 55 55
63. Rasmus Kikka Tartu Variku Kool - 41 - - 0 53 0 0 53

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Narva Vanalinna Riigikool 1687 21
2. Tallinna 32. Keskkool 1295 8
3. Tallinna Reaalkool 1107 4
4. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1078 6
5. Lõpe Kool 1024 5
6. Peetri Lasteaed-Põhikool 825 6
7. Luunja Keskkool 749 5
8. Sillamäe Eesti Põhikool 601 4
9. Tartu Variku Kool 287 2
10. Viira Kool 191 1
11. Tartu Veeriku Kool 88 1


Aktiivseid kasutajaid: 2400
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2401
2. tennispall 2204
3. rontsronts 2170
4. Lolllaps 1958
5. DanielHab 1421
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. rontsronts 2826
4. Crapshoot 2799
5. antsuonu 2711

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. Ruut 2560
3. rong 2545
4. kostja 2515
5. burtsev62 2446

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2859
3. tennispall 2405
4. taifuun 2278
5. silverhill 2255

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3148
3. AlQaholic 2691
4. poffic 2513
5. 2ez4rtz 2509