menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Sudoku 2013/2014 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 1 1 2 1 100 100 95 100 395
2. Regina Laur Nõo Reaalgümnaasium 4 3 1 2 90 92 100 95 377
3. Kertu Maria Peensoo Tallinna Ühisgümnaasium 2 2 3 3 95 95 92 92 374
4. Kerttu Volk Nõo Reaalgümnaasium 5 6 5 7 89 88 89 87 353
5. Mart Pae Nõo Reaalgümnaasium 3 4 4 - 92 90 90 0 272
6. Greteliis Terve Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7 5 - 4 87 89 0 90 266
7. Liisa Saariste Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 11 7 - 6 83 87 0 88 258
8. Raili Laas Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 12 8 - 5 82 86 0 89 257
9. Oliver Henri Klemm Tallinna Inglise Kolledž 13 9 - 9 81 85 0 85 251
10. Argo Lillemaa Tallinna Järveotsa Gümnaasium - - 6 8 0 0 88 86 174
11. Georg Abozenko Tallinna Südalinna Kool 9 10 - - 85 84 0 0 169
12. Karin Ibus Tallinna Lilleküla Gümnaasium 6 - - - 88 0 0 0 88
13. Marko Tamme Tartu Kommertsgümnaasium 8 - - - 86 0 0 0 86
14. Anita Kimber Tallinna Lilleküla Gümnaasium 10 - - - 84 0 0 0 84
15. Alexandr Knjazev Nõo Reaalgümnaasium 14 - - - 80 0 0 0 80
16. Martin Thomson Nõo Reaalgümnaasium 15 - - - 79 0 0 0 79
17. Hans kristjan Muhel Nõo Reaalgümnaasium 16 - - - 78 0 0 0 78
18. Julia Alexandra Krohn Tallinna Lilleküla Gümnaasium 17 - - - 77 0 0 0 77

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 1477 7
2. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 781 3
3. Tallinna Ühisgümnaasium 374 1
4. Tallinna Inglise Kolledž 251 1
5. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 249 3
6. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 174 1
7. Tallinna Südalinna Kool 169 1
8. Tartu Kommertsgümnaasium 86 1


Aktiivseid kasutajaid: 2400
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2401
2. tennispall 2204
3. rontsronts 2170
4. Lolllaps 1958
5. DanielHab 1421
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. rontsronts 2826
4. Crapshoot 2799
5. antsuonu 2711

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. Ruut 2560
3. rong 2545
4. kostja 2515
5. burtsev62 2446

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2859
3. tennispall 2405
4. taifuun 2278
5. silverhill 2255

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3148
3. AlQaholic 2691
4. poffic 2513
5. 2ez4rtz 2509