menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Sudoku 2014/2015 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 1 4 1 1 100 90 100 100 300
2. Anastassia Sinitsõna Narva Kesklinna Gümnaasium 2 1 2 2 95 100 95 95 290
3. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 3 19 6 4 92 75 88 90 270
4. Birthe Lall Surju Põhikool 8 3 4 - 86 92 90 0 268
5. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 25 5 5 5 69 89 89 89 267
6. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium 6 8 8 3 88 86 86 92 266
7. Rando Lukk Luunja Keskkool 4 17 7 6 90 77 87 88 265
8. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 7 6 10 8 87 88 84 86 261
9. Kätlin Kukk Luunja Keskkool 5 12 20 10 89 82 74 84 255
10. Maris Pikkmets Lõpe Kool 28 9 9 12 66 85 85 82 252
11. Nikita Norman Narva Vanalinna Riigikool 11 13 12 17 83 81 82 77 246
12. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 32 10 18 9 62 84 76 85 245
13. Elori Orgusaar Surju Põhikool 36 2 3 38 58 95 92 56 245
14. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 20 14 11 13 74 80 83 81 244
15. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 12 27 14 14 82 67 80 80 242
16. Jana Švaiger Narva Vanalinna Riigikool 15 15 - 15 79 79 0 79 237
17. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 21 18 15 16 73 76 79 78 233
18. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 10 55 17 22 84 39 77 72 233
19. Diana Kirpu Narva Vanalinna Riigikool 22 16 16 18 72 78 78 76 232
20. Pavel Brjuzgin Narva Vanalinna Riigikool 14 - 22 20 80 0 72 74 226
21. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 27 40 13 19 67 54 81 75 223
22. Arseni Malovanenko Narva Vanalinna Riigikool 13 25 26 29 81 69 68 65 218
23. Rasmus Jõenurm Tallinna 32. Keskkool 9 - 40 23 85 0 54 71 210
24. Daniil Martynov Narva Vanalinna Riigikool 35 24 28 21 59 70 66 73 209
25. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 34 35 33 7 60 59 61 87 208
26. Daniil Ilkevits Narva Vanalinna Riigikool 26 23 38 25 68 71 56 69 208
27. Jelizaveta Zahharenko Sillamäe Eesti Põhikool 17 36 21 - 77 58 73 0 208
28. Helena Paiste Kuressaare Gümnaasium 33 26 25 24 61 68 69 70 207
29. Ebeliis Truu Kuressaare Gümnaasium 23 22 34 33 71 72 60 61 204
30. Laura Kübarsepp Luunja Keskkool 24 28 - 28 70 66 0 66 202
31. Rebekka Rekker Luunja Keskkool 31 31 24 26 63 63 70 68 201
32. Sergei Markov Narva Vanalinna Riigikool 18 33 - 31 76 61 0 63 200
33. Egert Penu Aruküla Põhikool 19 29 39 - 75 65 55 0 195
34. Karmen Saar Luunja Keskkool - 45 23 27 0 49 71 67 187
35. Argo Luur Lõpe Kool - 11 49 40 0 83 45 54 182
36. Annaliis Koemets Tallinna 32. Keskkool 45 41 36 30 49 53 58 64 175
37. Sofia Nikitina Narva Vanalinna Riigikool 39 48 27 44 55 46 67 50 172
38. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 41 37 46 34 53 57 48 60 170
39. Darja Daniltšenko Narva Vanalinna Riigikool 52 44 29 39 42 50 65 55 170
40. Anastassia Ussova Narva Vanalinna Riigikool 42 42 37 35 52 52 57 59 168
41. Jekaterina Baskirova Narva Vanalinna Riigikool 40 43 32 42 54 51 62 52 168
42. Kairiin Soosaar Tallinna 32. Keskkool 43 54 43 32 51 40 51 62 164
43. Katriin Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 50 50 35 37 44 44 59 57 160
44. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 46 51 41 36 48 43 53 58 159
45. Heli- Anne Kotkas Tallinna 32. Keskkool - 20 19 - 0 74 75 0 149
46. Nele Mai Joala Tallinna 32. Keskkool 49 38 47 - 45 56 47 0 148
47. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 48 49 44 43 46 45 50 51 147
48. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool - - 30 11 0 0 64 83 147
49. Arseni Tšurdaljov Tallinna 32. Keskkool 47 52 50 46 47 42 44 48 139
50. Karl Marten Titson Lõpe Kool - 53 45 45 0 41 49 49 139
51. Arseni Nikitin Narva Vanalinna Riigikool 30 21 - - 64 73 0 0 137
52. Jakov Podvolotsi Narva Vanalinna Riigikool 16 47 - - 78 47 0 0 125
53. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool - 46 31 - 0 48 63 0 111
54. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 38 - - 41 56 0 0 53 109
55. Sofia Rozenbush Sillamäe Eesti Põhikool - 39 48 - 0 55 46 0 101
56. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool - - 51 47 0 0 43 47 90
57. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool - 7 - - 0 87 0 0 87
58. Katariina Luhakooder Tallinna Kesklinna Põhikool 29 - - - 65 0 0 0 65
59. Arto Matla Tallinna 32. Keskkool - 30 - - 0 64 0 0 64
60. Jelena Tihhomirova Narva Vanalinna Riigikool - 32 - - 0 62 0 0 62
61. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool - 34 - - 0 60 0 0 60
62. Alvar Liigus Luunja Keskkool 37 - - - 57 0 0 0 57
63. Remo Pihel Tallinna Reaalkool - - 42 - 0 0 52 0 52
64. Pavel Knjazev Narva Vanalinna Riigikool 44 - - - 50 0 0 0 50
65. Henri Viik Surju Põhikool - - - 48 0 0 0 46 46
66. Thomas Hendrik Liiv Kuressaare Gümnaasium 51 - - - 43 0 0 0 43
67. Aurelia Tetsmann Tallinna Kesklinna Põhikool 53 - - - 41 0 0 0 41
68. Kristian Kask Narva Vanalinna Riigikool 54 - - - 40 0 0 0 40

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1653 8
2. Narva Vanalinna Riigikool 1529 17
3. Luunja Keskkool 1381 6
4. Lõpe Kool 1282 5
5. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1257 8
6. Tallinna 32. Keskkool 1096 7
7. Narva Kesklinna Gümnaasium 737 2
8. Surju Põhikool 615 3
9. Kuressaare Gümnaasium 575 3
10. Ilmatsalu Põhikool 309 1
11. Sillamäe Eesti Põhikool 309 2
12. Tartu Waldorfgümnaasium 272 1
13. Aruküla Põhikool 195 1
14. Rakvere Waldorfkool 147 1
15. Tallinna Kesklinna Põhikool 106 2
16. Peetri Lasteaed-Põhikool 87 1


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2183
4. rontsronts 2102
5. ikla 2101
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444