menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Sudoku 2014/2015 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 1 1 1 2 100 100 100 95 300
2. Tristan Vann Kahtla Lasteaed-Põhikool 2 9 19 1 95 85 75 100 280
3. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 14 3 2 4 80 92 95 90 277
4. Kristina Mumm Kolga Kool 3 10 3 3 92 84 92 92 276
5. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium 4 5 5 12 90 89 89 82 268
6. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 10 2 21 7 84 95 73 87 266
7. Natali Mutli Tallinna Reaalkool 9 6 8 10 85 88 86 84 259
8. Julia Lariononva Narva Kesklinna Gümnaasium 20 4 6 35 74 90 88 59 252
9. Sofia Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 22 7 9 15 72 87 85 79 251
10. Konstantin Matjuðinski Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 17 - 7 8 77 0 87 86 250
11. Reimo Jaansalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 18 17 17 6 76 77 77 88 242
12. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 13 - 14 13 81 0 80 81 242
13. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 25 - 26 5 69 0 68 89 226
14. Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 26 22 10 - 68 72 84 0 224
15. Kaie Ennemuist Kahtla Lasteaed-Põhikool 23 24 11 - 71 70 83 0 224
16. Grete Paat Kõrveküla Põhikool 35 14 25 20 59 80 69 74 223
17. Aadron Raudsepp Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 30 13 33 17 64 81 61 77 222
18. Liisbeth Jõesaar Ülenurme Gümnaasium 39 25 15 22 55 69 79 72 220
19. Denis Petrov Tartu Variku Kool 12 - 20 31 82 0 74 63 219
20. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 11 19 41 34 83 75 53 60 218
21. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 21 34 - 9 73 60 0 85 218
22. Mirella Kriisa Ülenurme Gümnaasium 45 27 18 21 49 67 76 73 216
23. Hugo Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 29 28 12 27 65 66 82 67 215
24. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 40 26 22 29 54 68 72 65 205
25. Katarin Jantson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 34 20 24 38 60 74 70 56 204
26. Adele Karolina Kõre Ülenurme Gümnaasium 38 - 23 18 56 0 71 76 203
27. Tõnis-Tanel Palmipuu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 42 48 32 16 52 46 62 78 192
28. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 69 30 39 25 25 64 55 69 188
29. Sander Laos Peetri Lasteaed-Põhikool - 31 42 23 0 63 52 71 186
30. Anette Valge Kõrveküla Põhikool 52 15 29 - 42 79 65 0 186
31. Karl Henry Teär Kahtla Lasteaed-Põhikool 70 42 27 30 24 52 67 64 183
32. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool - 44 31 24 0 50 63 70 183
33. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool 33 39 30 37 61 55 64 57 182
34. Johan Erik Pukk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 48 33 35 32 46 61 59 62 182
35. Sandra Velling Peetri Lasteaed-Põhikool 64 36 - 11 30 58 0 83 171
36. Silvia Jallai Kõrveküla Põhikool 68 16 28 - 26 78 66 0 170
37. Kristel Rand Kuressaare Gümnaasium 49 32 - 33 45 62 0 61 168
38. Kaspar Kadalipp Tallinna Reaalkool 8 - - 14 86 0 0 80 166
39. Emili Tammur Ülenurme Gümnaasium 41 35 46 41 53 59 48 53 165
40. Janeriin Abrosimov Ülenurme Gümnaasium 60 43 38 39 34 51 56 55 162
41. Samuel Johannes Pitko Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 16 - 13 - 78 0 81 0 159
42. Aare Peeker Kahtla Lasteaed-Põhikool 51 - 34 40 43 0 60 54 157
43. Janeli Kirsi Ambla Lasteaed-Põhikool 15 - - 19 79 0 0 75 154
44. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 61 41 43 45 33 53 51 49 153
45. Agnes Mikson Ambla Lasteaed-Põhikool - 8 - 28 0 86 0 66 152
46. Karl Kõiv Ülenurme Gümnaasium 62 53 37 43 32 41 57 51 149
47. Hans Eric Soasepp Aruküla Põhikool 28 11 - - 66 83 0 0 149
48. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 24 - 16 - 70 0 78 0 148
49. Hanna-Lii Hallik Ülenurme Gümnaasium 72 47 45 44 22 47 49 50 146
50. Heven Pilt Pärnu Vanalinna Põhikool 31 12 - - 63 82 0 0 145
51. Stina Varik Kõrveküla Põhikool 73 55 50 36 21 39 44 58 141
52. Jurgo Saapar Ambla Lasteaed-Põhikool 81 29 40 - 13 65 54 0 132
53. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool 65 40 - 48 29 54 0 46 129
54. Laura Pihlik Kõrveküla Põhikool 74 38 47 - 20 56 47 0 123
55. Evar Adam Soome Peetri Lasteaed-Põhikool - 23 - 46 0 71 0 48 119
56. Helgor Rohukots Ambla Lasteaed-Põhikool 83 56 - 26 11 38 0 68 117
57. Breta Mandel Maidla kool 79 - 48 42 15 0 46 52 113
58. Robyn Hallmere Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 85 - 4 - 9 0 90 0 99
59. Monica Männistu Maidla kool 87 - 52 49 7 0 42 45 94
60. Elo Tärno Maidla kool 86 - 53 50 8 0 41 44 93
61. Rene Lumiste Tallinna Reaalkool 5 - - - 89 0 0 0 89
62. Georg Nero Tallinna Reaalkool 6 - - - 88 0 0 0 88
63. Märten Treimann Peetri Lasteaed-Põhikool - 54 - 47 0 40 0 47 87
64. Robert Kuks Tallinna Reaalkool 7 - - - 87 0 0 0 87
65. Birke Padar Ülenurme Gümnaasium 58 - 44 - 36 0 50 0 86
66. Ekke Valge Kuressaare Gümnaasium 66 46 - - 28 48 0 0 76
67. Karmen Patrisia Meister Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 18 - - 0 76 0 0 76
68. Rasmus Kalkun Peetri Lasteaed-Põhikool 19 - - - 75 0 0 0 75
69. Kevin Järvet Aruküla Põhikool - 21 - - 0 73 0 0 73
70. Artjom Pugatchov Kehra Gümnaasium 71 49 - - 23 45 0 0 68
71. Lonaly Jüriado Kuressaare Gümnaasium 27 - - - 67 0 0 0 67
72. Thekla Talts Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 32 - - - 62 0 0 0 62
73. Artur Kostin Kehra Gümnaasium 78 50 - - 16 44 0 0 60
74. Nikita Kurašov Tallinna Juudi Kool 36 - - - 58 0 0 0 58
75. Maris Algvere Lõpe Kool - - 36 - 0 0 58 0 58
76. Kertu-Triin Roosmann Tallinna Lilleküla Gümnaasium 37 - - - 57 0 0 0 57
77. Markus Veia Aruküla Põhikool - 37 - - 0 57 0 0 57
78. Sirle Allikivi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 43 - - - 51 0 0 0 51
79. Rain Saarva Ülenurme Gümnaasium 44 - - - 50 0 0 0 50
80. Maarja-Liis Mardim Kehra Gümnaasium - 45 - - 0 49 0 0 49
81. Robert Gammer Tallinna Juudi Kool 46 - - - 48 0 0 0 48
82. Kert Lepp Ülenurme Gümnaasium 84 57 - - 10 37 0 0 47
83. SIMON GRIGORJEV Tallinna Juudi Kool 47 - - - 47 0 0 0 47
84. Aleksander Aleksandrov Lõpe Kool - - 49 - 0 0 45 0 45
85. Brigitta Ambur Tallinna Reaalkool 50 - - - 44 0 0 0 44
86. Johannes Vuuk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 51 - - 0 43 0 0 43
87. Johannes Parman Kehra Gümnaasium - - 51 - 0 0 43 0 43
88. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool - 52 - - 0 42 0 0 42
89. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 53 - - - 41 0 0 0 41
90. Egert Käesel Pärnu Vanalinna Põhikool 54 - - - 40 0 0 0 40
91. Laura Maria Nessel Lõpe Kool 55 - - - 39 0 0 0 39
92. Marko Helandi Haabersti Vene Gümnaasium 56 - - - 38 0 0 0 38
93. Ivan Ananjev Haabersti Vene Gümnaasium 57 - - - 37 0 0 0 37
94. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool - 58 - - 0 36 0 0 36
95. Reena Seeba Ülenurme Gümnaasium 59 - - - 35 0 0 0 35
96. Henry Noah Mägi Kahtla Lasteaed-Põhikool 63 - - - 31 0 0 0 31
97. Rasmus Koppel Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 67 - - - 27 0 0 0 27
98. Andreas Möksi Ülenurme Gümnaasium 75 - - - 19 0 0 0 19
99. Karmen Veidental Tallinna Lilleküla Gümnaasium 76 - - - 18 0 0 0 18
100. Loviise Loob Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 77 - - - 17 0 0 0 17
101. August Uustalu Kehra Gümnaasium 80 - - - 14 0 0 0 14
102. Adelii Martin Kehra Gümnaasium 82 - - - 12 0 0 0 12
103. Artjom Anfilov Kehra Gümnaasium 88 - - - 6 0 0 0 6

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1570 15
2. Ambla Lasteaed-Põhikool 1256 7
3. Peetri Lasteaed-Põhikool 1252 10
4. Ülenurme Gümnaasium 1224 12
5. Gustav Adolfi Gümnaasium 1038 4
6. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1010 6
7. Kõrveküla Põhikool 923 5
8. Tallinna Reaalkool 773 6
9. Narva Kesklinna Gümnaasium 661 2
10. Kuressaare Gümnaasium 570 4
11. Aruküla Põhikool 408 4
12. Tallinna Prantsuse Lütseum 395 1
13. Kolga Kool 360 1
14. Maidla kool 300 3
15. Kehra Gümnaasium 252 7
16. Tallinna 32. Keskkool 237 1
17. Tallinna Südalinna Kool 224 1
18. Tartu Variku Kool 219 1
19. Pärnu Vanalinna Põhikool 185 2
20. Tallinna Juudi Kool 153 3
21. Lõpe Kool 142 3
22. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 75 2
23. Haabersti Vene Gümnaasium 75 2
24. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 27 1


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216