menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Sudoku 2014/2015 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Kalle Klaos Nõo Reaalgümnaasium 1 2 1 3 100 95 100 92 295
2. Regina Laur Nõo Reaalgümnaasium 2 1 4 2 95 100 90 95 290
3. Laura Olek Tallinna Reaalkool 3 - 3 1 92 0 92 100 284
4. Kertu Maria Peensoo Tallinna Ühisgümnaasium 4 3 2 6 90 92 95 88 277
5. Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkool 5 6 12 5 89 88 82 89 266
6. Oliver Henri Klemm Tallinna Inglise Kolledž 16 5 10 7 78 89 84 87 260
7. Karel Paan Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 13 4 5 - 81 90 89 0 260
8. Reivo Vinter Kuressaare Gümnaasium 20 8 11 8 74 86 83 86 255
9. Argo Lillemaa Tallinna Järveotsa Gümnaasium 15 10 20 10 79 84 74 84 247
10. Anete Düüna Rapla Ühisgümnaasium 17 - 15 9 77 0 79 85 241
11. Jan Keron Kalm Ülenurme Gümnaasium 19 12 23 12 75 82 71 82 239
12. Alexandr Knjazev Nõo Reaalgümnaasium 12 11 22 - 82 83 72 0 237
13. Kadri Talmeister Ülenurme Gümnaasium 18 - 21 11 76 0 73 83 232
14. Mihkel Pae Nõo Reaalgümnaasium - - 6 4 0 0 88 90 178
15. Greteliis Terve Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 - 8 - 88 0 86 0 174
16. Karl Jakob Levin Nõo Reaalgümnaasium - 7 9 - 0 87 85 0 172
17. Raili Laas Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 7 - 13 - 87 0 81 0 168
18. Sander Kornet Tallinna Reaalkool 9 - 16 - 85 0 78 0 163
19. Juss Kaarama Nõo Reaalgümnaasium 11 - 18 - 83 0 76 0 159
20. Henri Johann Norden Tallinna Reaalkool 10 - 19 - 84 0 75 0 159
21. Marie Pau Nõo Reaalgümnaasium - - 7 - 0 0 87 0 87
22. Oskar Ilves Viljandi Gümnaasium 8 - - - 86 0 0 0 86
23. Hanneloore Suurman Tallinna Inglise Kolledž - 9 - - 0 85 0 0 85
24. Liisa Saariste Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - 14 - 0 0 80 0 80
25. Laura Greete Luide Tallinna Inglise Kolledž 14 - - - 80 0 0 0 80
26. Anton Laagemann Nõo Reaalgümnaasium - - 17 - 0 0 77 0 77
27. Helena Aksberg Kadrina Keskkool 21 - - - 73 0 0 0 73
28. Tristan Lossman Tallinna Lilleküla Gümnaasium 22 - - - 72 0 0 0 72

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Nõo Reaalgümnaasium 1452 8
2. Tallinna Reaalkool 954 4
3. Ülenurme Gümnaasium 542 2
4. Tallinna Inglise Kolledž 503 3
5. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 422 3
6. Tallinna Ühisgümnaasium 365 1
7. Kuressaare Gümnaasium 329 1
8. Tallinna Järveotsa Gümnaasium 321 1
9. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 260 1
10. Rapla Ühisgümnaasium 241 1
11. Viljandi Gümnaasium 86 1
12. Kadrina Keskkool 73 1
13. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 72 1


Aktiivseid kasutajaid: 2362
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2447
2. tennispall 2204
3. rontsronts 2164
4. Lolllaps 1998
5. fireann 1422
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. Crapshoot 2799
4. rontsronts 2749
5. antsuonu 2722

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. rong 2555
3. Ruut 2516
4. kostja 2515
5. Banks 2483

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. tennispall 2405
4. taifuun 2289
5. P1K3 2227

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3106
3. AlQaholic 2875
4. poffic 2513
5. 2ez4rtz 2509