menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Sudoku 2015/2016 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 1 1 1 2 100 100 100 95 300
2. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 2 3 9 3 95 92 85 92 279
3. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 10 2 - 1 84 95 0 100 279
4. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 3 4 3 5 92 90 92 89 274
5. Rasmus Ründva Tallinna Kivimäe Põhikool 4 6 2 7 90 88 95 87 273
6. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 5 7 5 8 89 87 89 86 265
7. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 9 5 - 4 85 89 0 90 264
8. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 8 8 4 9 86 86 90 85 262
9. Harald Jõgi Ilmatsalu Põhikool 6 9 7 14 88 85 87 80 260
10. Marie Teppart Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 33 16 6 6 61 78 88 88 254
11. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 7 10 12 25 87 84 82 69 253
12. Arseni Nikitin Narva Vanalinna Riigikool 15 13 15 22 79 81 79 72 239
13. Nikita Norman Narva Vanalinna Riigikool 16 11 - 17 78 83 0 77 238
14. Kaspar Hendrik Pajo Tallinna Reaalkool 27 28 8 10 67 66 86 84 237
15. Keiti Maria Kivirand Tallinna 32. Keskkool 14 19 26 13 80 75 68 81 236
16. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool - 15 13 21 0 79 81 73 233
17. Arseni Malovanenko Narva Vanalinna Riigikool 13 - 18 19 81 0 76 75 232
18. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 25 12 14 27 69 82 80 67 231
19. Mia Sofia Kivirand Tallinna 32. Keskkool 19 23 11 29 75 71 83 65 229
20. Annaliis Koemets Tallinna 32. Keskkool 18 18 30 24 76 76 64 70 222
21. Kertu Kangur Lõpe Kool 49 17 21 23 45 77 73 71 221
22. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 21 21 20 26 73 73 74 68 220
23. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 23 30 - 12 71 64 0 82 217
24. Kairiin Soosaar Tallinna 32. Keskkool 29 20 29 18 65 74 65 76 215
25. Rebekka Rekker Luunja Keskkool 30 22 - 15 64 72 0 79 215
26. Arto Matla Tallinna 32. Keskkool - 14 17 36 0 80 77 58 215
27. Laura Kübarsepp Luunja Keskkool 36 27 25 16 58 67 69 78 214
28. Ebeliis Truu Kuressaare Gümnaasium 26 - 16 28 68 0 78 66 212
29. Heleriin Kuus Valga Põhikool 32 31 10 - 62 63 84 0 209
30. Kristjan Link Surju Põhikool - 24 19 35 0 70 75 59 204
31. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 17 32 31 44 77 62 63 50 202
32. Nele Mai Joala Tallinna 32. Keskkool 31 - 24 31 63 0 70 63 196
33. Argo Luur Lõpe Kool 44 39 22 32 50 55 72 62 189
34. Emily Laurend Kolga Kool 28 25 42 52 66 69 52 42 187
35. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 43 26 27 45 51 68 67 49 186
36. Anastassia Ussova Narva Vanalinna Riigikool 37 35 28 - 57 59 66 0 182
37. Rico Masso Tallinna 32. Keskkool 40 34 34 46 54 60 60 48 174
38. Rebeca Veskis Tallinna 32. Keskkool 42 - 32 40 52 0 62 54 168
39. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool - 41 23 54 0 53 71 40 164
40. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 52 38 36 47 42 56 58 47 161
41. Aston Parol Nõo Põhikool 51 47 38 37 43 47 56 57 160
42. Daniil Martynov Narva Vanalinna Riigikool 41 48 - 34 53 46 0 60 159
43. Pavel Brjuzgin Narva Vanalinna Riigikool 11 - - 20 83 0 0 74 157
44. Martti Tarsalainen Surju Põhikool 46 40 40 51 48 54 54 43 156
45. Aivar Allik Lõpe Kool 54 52 33 41 40 42 61 53 156
46. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 35 45 47 49 59 49 47 45 155
47. Marcel Vili Luunja Keskkool 63 42 37 48 31 52 57 46 155
48. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 22 - - 11 72 0 0 83 155
49. Uku Tominga Surju Põhikool - 33 39 59 0 61 55 35 151
50. Grettel Liis Raudsepp Luunja Keskkool 53 43 41 - 41 51 53 0 145
51. Kreete Põdra Lõpe Kool - 49 45 43 0 45 49 51 145
52. Jakov Podvolotsi Narva Vanalinna Riigikool 12 - - 33 82 0 0 61 143
53. Kermo Ratut Lõpe Kool 58 44 49 55 36 50 45 39 134
54. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 24 - - 30 70 0 0 64 134
55. Darja Daniltšenko Narva Vanalinna Riigikool 20 36 - - 74 58 0 0 132
56. Lev Rojak Narva Vanalinna Riigikool 61 46 50 56 33 48 44 38 130
57. Mark Samuilik Tallinna Ühisgümnaasium 55 50 48 57 39 44 46 37 129
58. Laura Maria Rohi Kolga Kool 59 51 44 58 35 43 50 36 129
59. Sten Lindström Tallinna Reaalkool - 29 - 38 0 65 0 56 121
60. Georg Hendrik Viira Nõo Põhikool 45 - - 39 49 0 0 55 104
61. Katariina Luhakooder Tallinna Kesklinna Põhikool 34 - - 50 60 0 0 44 104
62. Jekaterina Baskirova Narva Vanalinna Riigikool 48 37 - - 46 57 0 0 103
63. Sander Kask Luunja Keskkool 56 - 35 - 38 0 59 0 97
64. Hermet Toonikus Lõpe Kool - - 46 53 0 0 48 41 89
65. Remo Pihel Tallinna Reaalkool 38 - - - 56 0 0 0 56
66. Kristjan Arukaevu Tallinna Reaalkool 39 - - - 55 0 0 0 55
67. Anastasia Liukonen Tallinna 32. Keskkool - - - 42 0 0 0 52 52
68. Miriam Ann Meltsas Surju Põhikool - - 43 - 0 0 51 0 51
69. Paula Mett Tallinna Ühisgümnaasium 47 - - - 47 0 0 0 47
70. Oskar Tiits Tallinna Kesklinna Põhikool 50 - - - 44 0 0 0 44
71. Alari Allik Lõpe Kool - - 51 - 0 0 43 0 43
72. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium - 53 - - 0 41 0 0 41
73. Nona Nano Tallinna Ühisgümnaasium 57 - - - 37 0 0 0 37
74. Aurelia Tetsmann Tallinna Kesklinna Põhikool 60 - - - 34 0 0 0 34
75. Rachel Karolin Kunda Gustav Adolfi Gümnaasium 62 - - - 32 0 0 0 32
76. Alex Märtson Narva Vanalinna Riigikool 64 - - - 30 0 0 0 30

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1778 11
2. Tallinna 32. Keskkool 1479 10
3. Narva Vanalinna Riigikool 1365 11
4. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1322 6
5. Lõpe Kool 1253 8
6. Luunja Keskkool 915 5
7. Nõo Põhikool 706 4
8. Surju Põhikool 605 4
9. Kolga Kool 393 2
10. Tallinna Kivimäe Põhikool 360 1
11. Ilmatsalu Põhikool 340 1
12. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 315 1
13. Tallinna Ühisgümnaasium 291 4
14. Tartu Waldorfgümnaasium 279 1
15. Rakvere Waldorfkool 264 1
16. Kuressaare Gümnaasium 212 1
17. Valga Põhikool 209 1
18. Tallinna Kesklinna Põhikool 182 3
19. Gustav Adolfi Gümnaasium 32 1


Aktiivseid kasutajaid: 1521
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
01.07.2019
Kullo mõttemängude laager
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2406
2. Lolllaps 1928
Male TOP 5
1. tellis53 2978
2. hollinger 2813
3. hertsog 2787
4. Tooresvana 2731
5. kypsis 2631

Vene kabe TOP 5
1. matumartin14 2576
2. Ruut 2548
3. Ianton 2497
4. antsuonu 2431
5. hulkur 2416

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3054
2. AlQaholic 2980
3. pisipaha 2369
4. Rambo96 2235
5. Eerik33 2216