menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Sudoku 2015/2016 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Kristina Mumm Kolga Kool - 1 1 1 0 100 100 100 300
2. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 1 4 2 30 100 90 95 64 285
3. Robin Tukia Peetri Lasteaed-Põhikool 2 6 3 - 95 88 92 0 275
4. Georg-Romet Topkin Tallinna Südalinna Kool 4 3 6 4 90 92 88 90 272
5. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 8 7 4 2 86 87 90 95 272
6. Sofia Prints Ambla Lasteaed-Põhikool 9 2 5 10 85 95 89 84 269
7. Liisbeth Jõesaar Ülenurme Gümnaasium 14 8 7 3 80 86 87 92 265
8. Triinu Pikkmets Lõpe Kool 5 5 18 7 89 89 76 87 265
9. Markus Hansson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 10 13 8 92 84 81 86 262
10. Anastassia Sinitsõna Narva Kesklinna Gümnaasium 6 9 9 6 88 85 85 88 261
11. Maris Algvere Lõpe Kool 11 29 8 5 83 65 86 89 258
12. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool - 12 11 11 0 82 83 83 248
13. Sander Laos Peetri Lasteaed-Põhikool 13 13 15 14 81 81 79 80 242
14. Roomet Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 10 27 24 15 84 67 70 79 233
15. Maris Pikkmets Lõpe Kool 22 32 10 20 72 62 84 74 230
16. Roger Grüntal Peetri Lasteaed-Põhikool - 17 16 22 0 77 78 72 227
17. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool 12 26 23 23 82 68 71 71 224
18. Kadi Sammul Nõo Põhikool - 14 29 16 0 80 65 78 223
19. Agnes Mikson Ambla Lasteaed-Põhikool 16 34 17 37 78 60 77 57 215
20. Greete Vint Ülenurme Gümnaasium 25 24 19 - 69 70 75 0 214
21. Siim Tiivel Gustav Adolfi Gümnaasium 33 19 21 50 61 75 73 44 209
22. Joosep Roots Peetri Lasteaed-Põhikool - 43 22 12 0 51 72 82 205
23. Emili Tammur Ülenurme Gümnaasium 15 33 49 31 79 61 45 63 203
24. Aadron Raudsepp Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 17 44 44 19 77 50 50 75 202
25. Annabel Hiiu Kehra Gümnaasium 56 20 31 29 38 74 63 65 202
26. Kris Holtsman Tallinna 32. Keskkool - 28 33 21 0 66 61 73 200
27. Laura Samm Peetri Lasteaed-Põhikool - 16 25 48 0 78 69 46 193
28. Rando Lukk Luunja Keskkool 34 45 28 28 60 49 66 66 192
29. Julia Lariononva Narva Kesklinna Gümnaasium - 15 54 24 0 79 40 70 189
30. Rihard Aga Narva Kesklinna Gümnaasium - 21 32 41 0 73 62 53 188
31. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool - 37 26 33 0 57 68 61 186
32. Uku Pärtel Rand Kahtla Lasteaed-Põhikool - 36 30 35 0 58 64 59 181
33. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool - 38 40 25 0 56 54 69 179
34. Koit Reinkubjas Ülenurme Gümnaasium 27 - 36 44 67 0 58 50 175
35. Heilika Nigulas Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 28 - 38 45 66 0 56 49 171
36. Natali Mutli Tallinna Reaalkool 7 11 - - 87 83 0 0 170
37. Tõnis-Tanel Palmipuu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 24 46 45 59 70 48 49 35 167
38. Aleksei Garanin Narva Kesklinna Gümnaasium - - 14 9 0 0 80 85 165
39. Margus Lambing Narva Kesklinna Gümnaasium 52 30 55 36 42 64 39 58 164
40. Anastassia Belaja Narva Kesklinna Gümnaasium - 39 39 40 0 55 55 54 164
41. Krislin Tammistu Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 37 - 37 47 57 0 57 47 161
42. Stein-Marten Pool Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 22 - 13 0 72 0 81 153
43. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 18 18 - - 76 76 0 0 152
44. Janeli Kirsi Ambla Lasteaed-Põhikool 26 - 12 - 68 0 82 0 150
45. Angelika Palm Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 50 - 47 38 44 0 47 56 147
46. Patrick Liik Nõo Põhikool 40 - 50 46 54 0 44 48 146
47. Eva Limbak Ülenurme Gümnaasium 23 - 20 - 71 0 74 0 145
48. Karl Kõiv Ülenurme Gümnaasium 41 - 41 57 53 0 53 37 143
49. Kreete Kivirand Kehra Gümnaasium 51 56 - 34 43 38 0 60 141
50. Carmel Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool - 23 27 - 0 71 67 0 138
51. Maro Mai Peetri Lasteaed-Põhikool - 68 51 32 0 26 43 62 131
52. Märten Treimann Peetri Lasteaed-Põhikool - - 42 17 0 0 52 77 129
53. Mirella Kriisa Ülenurme Gümnaasium 19 41 - - 75 53 0 0 128
54. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 55 62 60 43 39 32 34 51 124
55. Birthe Lall Surju Põhikool - 31 35 - 0 63 59 0 122
56. Janeriin Abrosimov Ülenurme Gümnaasium 21 47 - - 73 47 0 0 120
57. Rene Veike Ambla Lasteaed-Põhikool - - 43 27 0 0 51 67 118
58. Helena Paiste Kuressaare Gümnaasium 58 52 - 55 36 42 0 39 117
59. Otto Prints Ambla Lasteaed-Põhikool - - 46 26 0 0 48 68 116
60. Katarin Jantson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 31 - - 42 63 0 0 52 115
61. Janmar Reiljan Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 65 - 53 51 29 0 41 43 113
62. Kevin Kraus Ülenurme Gümnaasium 43 - 34 - 51 0 60 0 111
63. Laura Pihlik Kõrveküla Põhikool 67 57 48 - 27 37 46 0 110
64. Rasmus Jõenurm Tallinna 32. Keskkool 36 42 - - 58 52 0 0 110
65. Laura Maria Nessel Lõpe Kool 66 51 - 56 28 43 0 38 109
66. Silvia Jallai Kõrveküla Põhikool 39 40 - - 55 54 0 0 109
67. Kristjan Jaak Kangur Lõpe Kool 30 - - 54 64 0 0 40 104
68. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 64 55 - 63 30 39 0 31 100
69. Carlis Henrich Aduson Ülenurme Gümnaasium 68 - 56 60 26 0 38 34 98
70. Anette Valge Kõrveküla Põhikool 38 54 - - 56 40 0 0 96
71. Marcus Luksepp Nõo Põhikool 76 67 61 62 18 27 33 32 92
72. Kaarup Vares Nõo Põhikool 47 49 - - 47 45 0 0 92
73. Marindra Soikka Kehra Gümnaasium 49 53 - - 45 41 0 0 86
74. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool - - 57 53 0 0 37 41 78
75. Karmen Pikkmets Lõpe Kool 62 48 - - 32 46 0 0 78
76. Margus Pikkmets Lõpe Kool - 59 - 52 0 35 0 42 77
77. Markus Veia Aruküla Põhikool - - - 18 0 0 0 76 76
78. Andris Roland Saar Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 54 - 59 - 40 0 35 0 75
79. Erko Olumets Tallinna Reaalkool 20 - - - 74 0 0 0 74
80. Johannes Vuuk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 57 - - 58 37 0 0 36 73
81. Joosep Kalme Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 63 - 52 - 31 0 42 0 73
82. Karel Kutsar Nõo Põhikool 78 69 63 - 16 25 31 0 72
83. Rasmus Saame Tallinna Merekalda Kool - 25 - - 0 69 0 0 69
84. Ele-Liis Evestus Ülenurme Gümnaasium 29 - - - 65 0 0 0 65
85. Adele Karolina Kõre Ülenurme Gümnaasium 32 - - - 62 0 0 0 62
86. Carol-Liis Tragel Kallavere Keskkool - 35 - - 0 59 0 0 59
87. Diana Kirpu Narva Vanalinna Riigikool 35 - - - 59 0 0 0 59
88. Anne-Liis Sazonov Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium - - - 39 0 0 0 55 55
89. Liisbeth Laumets Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 75 - - 61 19 0 0 33 52
90. Artjom Anfilov Kehra Gümnaasium 72 - 64 - 22 0 30 0 52
91. Hain Särg Nõo Põhikool 42 - - - 52 0 0 0 52
92. Ananthan Praveen Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 71 66 - 0 23 28 0 51
93. Katerine Kaing Kehra Gümnaasium 73 64 - - 21 30 0 0 51
94. Karoliina Liitmaa Pärnu Vanalinna Põhikool 44 - - - 50 0 0 0 50
95. Liidia Vessmann Pärnu Vanalinna Põhikool 45 - - - 49 0 0 0 49
96. Stina Varik Kõrveküla Põhikool 74 66 - - 20 28 0 0 48
97. Artur Kostin Kehra Gümnaasium 46 - - - 48 0 0 0 48
98. Merili Kütt Kehra Gümnaasium 48 - - - 46 0 0 0 46
99. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 49 0 0 0 45 45
100. Rene Soomets Kehra Gümnaasium 79 - 65 - 15 0 29 0 44
101. Johannes Parman Kehra Gümnaasium - 50 - - 0 44 0 0 44
102. Reimo Kaabel Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 53 - - - 41 0 0 0 41
103. Hans Peep Tallinna Lilleküla Gümnaasium - - 58 - 0 0 36 0 36
104. Silver Hinno Tallinna Merekalda Kool - 58 - - 0 36 0 0 36
105. Rasmus Vahelaan Ülenurme Gümnaasium 59 - - - 35 0 0 0 35
106. Hinnar Vilkre Aruküla Põhikool - 60 - - 0 34 0 0 34
107. Kert Rudissaar Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 60 - - - 34 0 0 0 34
108. Andra Salumaa Kallavere Keskkool - 61 - - 0 33 0 0 33
109. Artur Shumilo Kehra Gümnaasium 61 - - - 33 0 0 0 33
110. Greete Viik Surju Põhikool - - 62 - 0 0 32 0 32
111. Raimo Valgerist Nõo Põhikool - 63 - - 0 31 0 0 31
112. Artur Tamm Ülenurme Gümnaasium - 65 - - 0 29 0 0 29
113. Kert Lepp Ülenurme Gümnaasium 69 - - - 25 0 0 0 25
114. Kevin Järvet Aruküla Põhikool - 70 - - 0 24 0 0 24
115. Rasmus Karu Ülenurme Gümnaasium 70 - - - 24 0 0 0 24
116. Maurer Patrick Tallinna Lilleküla Gümnaasium 71 - - - 23 0 0 0 23
117. Karina Andrejeva Kallavere Keskkool 77 - - - 17 0 0 0 17

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Peetri Lasteaed-Põhikool 1689 16
2. Ülenurme Gümnaasium 1325 16
3. Lõpe Kool 1223 7
4. Narva Kesklinna Gümnaasium 1163 6
5. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1103 6
6. Ambla Lasteaed-Põhikool 1009 5
7. Tallinna Reaalkool 754 4
8. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 741 10
9. Kehra Gümnaasium 734 11
10. Nõo Põhikool 726 7
11. Gustav Adolfi Gümnaasium 409 2
12. Kõrveküla Põhikool 363 4
13. Tallinna Südalinna Kool 360 1
14. Tallinna 32. Keskkool 310 2
15. Kolga Kool 300 1
16. Luunja Keskkool 241 1
17. Kahtla Lasteaed-Põhikool 181 1
18. Surju Põhikool 154 2
19. Aruküla Põhikool 134 3
20. Kuressaare Gümnaasium 117 1
21. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 110 3
22. Kallavere Keskkool 109 3
23. Tallinna Merekalda Kool 105 2
24. Pärnu Vanalinna Põhikool 99 2
25. Narva Vanalinna Riigikool 59 1


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235