menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Sudoku 2016/2017 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium 1 1 1 3 100 100 100 92 300
2. Siim Saarse  Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 4 2 1 0 90 95 100 285
3. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 2 2 4 12 95 95 90 82 280
4. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 11 8 3 2 83 86 92 95 273
5. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 3 7 5 4 92 87 89 90 271
6. Keiti Maria Kivirand Tallinna 32. Keskkool 4 5 7 6 90 89 87 88 267
7. Erki Roosme  Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 6 6 7 0 88 88 87 263
8. Kristiin Pulk Saaremaa Ühisgümnaasium 8 9 8 5 86 85 86 89 261
9. Nikita Norman Narva Vanalinna Riigikool 7 12 9 8 87 82 85 86 258
10. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 6 11 10 10 88 83 84 84 256
11. Laura Kübarsepp Luunja Keskkool 10 10 14 22 84 84 80 72 248
12. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 9 3 26 45 85 92 68 49 245
13. Annaliis Koemets Tallinna 32. Keskkool 5 34 29 9 89 60 65 85 239
14. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 22 20 13 17 72 74 81 77 232
15. Mattias Kaaber Tallinna Pääsküla Kool 26 28 15 11 68 66 79 83 230
16. Jekaterina Baskirova Narva Vanalinna Riigikool 20 19 19 41 74 75 75 53 224
17. Katariina Luhakooder Tallinna Kesklinna Põhikool 18 24 28 19 76 70 66 75 221
18. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 14 59 34 13 80 35 60 81 221
19. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 23 21 21 26 71 73 73 68 217
20. Airis Toimla Tallinna Pääsküla Kool 43 33 16 16 51 61 78 78 217
21. Marija Blinova Narva Vanalinna Riigikool - 17 12 38 0 77 82 56 215
22. Triinu Pall Tartu Variku Kool 48 15 11 - 46 79 83 0 208
23. Emily Laurend Kolga Kool 15 39 - 20 79 55 0 74 208
24. Rebekka Rekker Luunja Keskkool 37 16 - 23 57 78 0 71 206
25. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 19 36 31 29 75 58 63 65 203
26. Kirke Kask Nõo Põhikool 38 22 22 - 56 72 72 0 200
27. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 33 48 37 15 61 46 57 79 197
28. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 16 45 50 24 78 49 44 70 197
29. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 34 26 25 - 60 68 69 0 197
30. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 31 25 35 32 63 69 59 62 194
31. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 39 14 40 36 55 80 54 58 193
32. Laura Maria Rohi Kolga Kool 59 27 43 21 35 67 51 73 191
33. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 13 63 42 39 81 31 52 55 188
34. Aivar Allik Lõpe Kool 46 40 30 28 48 54 64 66 184
35. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 32 51 32 35 62 43 62 59 183
36. Saveli Fedyaev Narva Vanalinna Riigikool 45 30 24 - 49 64 70 0 183
37. Bretlin Brant Kuressaare Gümnaasium 40 23 39 - 54 71 55 0 180
38. Mark Hakim Boujendar Tallinna Pääsküla Kool 27 29 48 65 67 65 46 29 178
39. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 54 35 - 18 40 59 0 76 175
40. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 49 38 47 25 45 56 47 69 172
41. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool 30 49 - 37 64 45 0 57 166
42. Mailis Reinsalu Tallinna Pääsküla Kool - 13 - 14 0 81 0 80 161
43. Lilian Veselko Narva Vanalinna Riigikool 72 52 23 47 22 42 71 47 160
44. Rico Masso Tallinna 32. Keskkool 47 44 36 53 47 50 58 41 155
45. Aron Esben Lementa Tartu Variku Kool 65 31 33 - 29 63 61 0 153
46. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool - 42 53 34 0 52 41 60 153
47. Milena Saan Narva Vanalinna Riigikool 42 41 49 63 52 53 45 31 150
48. Aljona Furmanchuk Narva Vanalinna Riigikool 24 - 18 - 70 0 76 0 146
49. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 51 75 20 68 43 19 74 26 143
50. Darja Daniltšenko Narva Vanalinna Riigikool - 18 - 31 0 76 0 63 139
51. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium - 54 51 40 0 40 43 54 137
52. Heleriin Kuus Valga Põhikool 41 - 41 64 53 0 53 30 136
53. Anette Kuusk Kuressaare Gümnaasium - 64 38 44 0 30 56 50 136
54. Arseni Nikitin Narva Vanalinna Riigikool 21 32 - - 73 62 0 0 135
55. Rodion Belyaev Narva Vanalinna Riigikool 44 55 58 51 50 39 36 43 132
56. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 29 62 68 59 65 32 26 35 132
57. Aston Parol Nõo Põhikool 12 - - 46 82 0 0 48 130
58. Cariina Lisette Liiv Lõpe Kool - 57 56 49 0 37 38 45 120
59. Grete Kask Nõo Põhikool 36 - - 33 58 0 0 61 119
60. Miia Jonuks Tartu Kivilinna Kool - 58 54 57 0 36 40 37 113
61. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 86 53 57 60 8 41 37 34 112
62. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 83 69 63 42 11 25 31 52 108
63. Daniil Martynov Narva Vanalinna Riigikool 55 - 27 - 39 0 67 0 106
64. Carola-Elisabeth Anter Tallinna 32. Keskkool 69 78 46 62 25 16 48 32 105
65. Karl Marten Titson Lõpe Kool - 74 52 52 0 20 42 42 104
66. Keiti Lii Sikk Tartu Kivilinna Kool - 73 55 50 0 21 39 44 104
67. Artem Cheremisinov Narva Vanalinna Riigikool 56 67 73 56 38 27 21 38 103
68. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 67 72 61 54 27 22 33 40 100
69. Aleksandra Kalde Lõpe Kool - - 45 43 0 0 49 51 100
70. Nikita Smirnov Narva Vanalinna Riigikool 52 37 - - 42 57 0 0 99
71. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool - 50 67 67 0 44 27 27 98
72. Lene Jüriso Pärnu Rääma Põhikool 66 60 - 58 28 34 0 36 98
73. Aurelia Tetsmann Tallinna Kesklinna Põhikool 62 76 - 48 32 18 0 46 96
74. Daniil Netsel Narva Vanalinna Riigikool 60 68 59 71 34 26 35 23 95
75. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 70 61 69 61 24 33 25 33 91
76. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 28 - - 69 66 0 0 25 91
77. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool 58 43 - - 36 51 0 0 87
78. Kert Allik Pärnu Rääma Põhikool - 81 60 55 0 13 34 39 86
79. Amelina Gandšu Narva Vanalinna Riigikool 63 71 66 72 31 23 28 22 82
80. Jennifer Martinson Tallinna 32. Keskkool 76 56 71 - 18 38 23 0 79
81. Cordelia Violet Paap Tartu Kivilinna Kool 64 46 - - 30 48 0 0 78
82. Mia Sinella Mitt Tallinna Pääsküla Kool - - 17 - 0 0 77 0 77
83. Anastassia Ussova Narva Vanalinna Riigikool 17 - - - 77 0 0 0 77
84. Oliver Ilu Tallinna Kivimäe Põhikool 68 47 - - 26 47 0 0 73
85. Carina Kohv Pärnu Rääma Põhikool 75 65 - 73 19 29 0 21 69
86. Emma Lotta Vikk Tamsalu Gümnaasium 25 - - - 69 0 0 0 69
87. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool - - - 27 0 0 0 67 67
88. Kermo Ratut Lõpe Kool 57 66 - - 37 28 0 0 65
89. Renne-Ly Aaren Kuressaare Gümnaasium - - - 30 0 0 0 64 64
90. Ustinia Orlova Narva Vanalinna Riigikool 80 80 70 70 14 14 24 24 62
91. Annabel Trees Nõo Põhikool 35 - - - 59 0 0 0 59
92. Evelina Kudrjavtseva Narva Vanalinna Riigikool 53 77 - - 41 17 0 0 58
93. Cristelle-Sandra Evert Tallinna 32. Keskkool 78 79 74 74 16 15 20 20 56
94. Uku Saag Tartu Kivilinna Kool 73 - 62 - 21 0 32 0 53
95. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium - - 72 66 0 0 22 28 50
96. Brianne Saareleht Tallinna Pääsküla Kool - - 44 - 0 0 50 0 50
97. Kent Clark Valge Kuusalu Keskkool 50 - - - 44 0 0 0 44
98. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium - 70 - 76 0 24 0 18 42
99. Jan Mihhailov Narva Vanalinna Riigikool 61 - - - 33 0 0 0 33
100. Anette Kalde Lõpe Kool - - 64 - 0 0 30 0 30
101. Kreete Põdra Lõpe Kool - - 65 - 0 0 29 0 29
102. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool 85 - 75 - 9 0 19 0 28
103. Jegor Aleinikov Narva Vanalinna Riigikool 71 - - - 23 0 0 0 23
104. Frenk Valov Valga Põhikool 74 - - - 20 0 0 0 20
105. Kristo Krivonogov Surju Põhikool - - - 75 0 0 0 19 19
106. Heily Mäeker Kuressaare Gümnaasium 77 - - - 17 0 0 0 17
107. Gertrud Kirs Saaremaa Ühisgümnaasium 79 - - - 15 0 0 0 15
108. Johannes Poll Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 81 - - - 13 0 0 0 13
109. Chris Martin Linder Lõpe Kool - 82 - - 0 12 0 0 12
110. Emma Kivikas Tartu Kivilinna Kool 82 - - - 12 0 0 0 12
111. Hermet Toonikus Lõpe Kool 84 - - - 10 0 0 0 10

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Pääsküla Kool 1583 14
2. Tallinna 32. Keskkool 1484 9
3. Narva Vanalinna Riigikool 1449 20
4. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1201 8
5. Lõpe Kool 989 10
6. Nõo Põhikool 791 7
7. Saaremaa Ühisgümnaasium 781 5
8. Kahtla Lasteaed-Põhikool 755 3
9. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 548 2
10. Luunja Keskkool 526 2
11. Tartu Kivilinna Kool 447 6
12. Kolga Kool 434 2
13. Kuressaare Gümnaasium 397 4
14. Tartu Waldorfgümnaasium 392 1
15. Tallinna Kesklinna Põhikool 383 2
16. Rakvere Waldorfkool 362 1
17. Tartu Variku Kool 361 2
18. Pärnu Rääma Põhikool 253 3
19. Pärnu Mai kool 247 1
20. Valga Põhikool 156 2
21. Tallinna Reaalkool 122 1
22. Tartu Kesklinna Kool 119 1
23. Tallinna Kivimäe Põhikool 73 1
24. Tamsalu Gümnaasium 69 1
25. Tallinna Ühisgümnaasium 50 1
26. Kuusalu Keskkool 44 1
27. Surju Põhikool 19 1


Aktiivseid kasutajaid: 2741
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
08.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 5. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2395
2. brenetikas 2324
3. DanielHab 1528
4. MihkelNormak 1430
5. siimteras 1405
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2941
3. VMS 2882
4. KAS 2833
5. antsuonu 2737

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2565
3. piraaja 2503
4. kostja 2500
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. allever 3060
2. brenetikas 2912
3. ants 2859
4. AlQaholic 2657
5. taifuun 2353

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3106
3. AlQaholic 2848
4. Rambo96 2483
5. allever 2408