menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Sudoku 2016/2017 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Laura Olek Tallinna Reaalkool 4 1 1 3 90 100 100 92 292
2. Georg-Romet Topkin Tallinna Prantsuse Lütseum 1 8 3 1 100 86 92 100 292
3. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 3 5 2 2 92 89 95 95 282
4. Karl Aleksander Sirp Tallinna Inglise Kolledž 2 2 - 4 95 95 0 90 280
5. Martin Hõbemägi Tallinna Reaalkool 5 4 4 - 89 90 90 0 269
6. Kris-Sten Saarepuu Nõo Reaalgümnaasium - 3 6 5 0 92 88 89 269
7. Kristofer Lõhmus Tallinna Tehnikagümnaasium 7 6 5 7 87 88 89 87 264
8. Triinu Prants Nõo Reaalgümnaasium 6 11 7 9 88 83 87 85 260
9. Annika Altoja Nõo Reaalgümnaasium 8 15 8 8 86 79 86 86 258
10. Margerite Mesila Saaremaa Ühisgümnaasium 15 12 9 6 79 82 85 88 255
11. Hanna-Kai Reimand Gustav Adolfi Gümnaasium 12 10 10 10 82 84 84 84 252
12. Rene Lumiste Tallinna Reaalkool 10 9 11 - 84 85 83 0 252
13. Mari Kolk Saaremaa Ühisgümnaasium 13 14 12 11 81 80 82 83 246
14. Triinu Jakson Saaremaa Ühisgümnaasium 16 18 13 13 78 76 81 81 240
15. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 14 19 17 12 80 75 77 82 239
16. Mai Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 11 16 18 - 83 78 76 0 237
17. Sheila Kalde Nõo Reaalgümnaasium 9 7 - - 85 87 0 0 172
18. Mari Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium - - 16 15 0 0 78 79 157
19. Marie Pau Nõo Reaalgümnaasium - 17 15 - 0 77 79 0 156
20. Karmen Vagula Tallinna Pääsküla Kool - 20 - 14 0 74 0 80 154
21. Iiv Aavik Saaremaa Ühisgümnaasium - - 19 17 0 0 75 77 152
22. Dan Taidla Läänemaa Ühisgümnaasium - - 20 16 0 0 74 78 152
23. Laura Örd Tallinna Reaalkool - 13 - - 0 81 0 0 81
24. Margus Morševitski Lihula Gümnaasium - - 14 - 0 0 80 0 80
25. Richard Kerde Tallinna Inglise Kolledž - 21 - - 0 73 0 0 73

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Saaremaa Ühisgümnaasium 1285 5
2. Nõo Reaalgümnaasium 1277 5
3. Tallinna Reaalkool 984 4
4. Tallinna Prantsuse Lütseum 749 2
5. Gustav Adolfi Gümnaasium 571 2
6. Tallinna Inglise Kolledž 353 2
7. Tallinna Tehnikagümnaasium 351 1
8. Kuressaare Gümnaasium 314 1
9. Tallinna Pääsküla Kool 154 1
10. Läänemaa Ühisgümnaasium 152 1
11. Lihula Gümnaasium 80 1


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2183
4. rontsronts 2102
5. ikla 2101
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444