menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Sudoku 2017/2018 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 1 1 2 - 100 100 95 0 295
2. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 53 4 1 1 41 90 100 100 290
3. Kristiin Pulk Saaremaa Ühisgümnaasium 38 2 6 3 56 95 88 92 275
4. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 3 3 8 - 92 92 86 0 270
5. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 25 5 5 4 69 89 89 90 268
6. Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 29 14 3 2 65 80 92 95 267
7. Jasper Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 13 11 4 7 81 83 90 87 260
8. Elisabeth Tagobert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4 9 10 37 90 85 84 57 259
9. Liset Isbel Karu Saaremaa Ühisgümnaasium 81 12 7 5 13 82 87 89 258
10. Kaisa Ollikainen Tallinna Kesklinna Põhikool 5 13 9 13 89 81 85 81 255
11. Tarvi Imala Tallinna Kesklinna Põhikool 2 19 13 32 95 75 81 62 251
12. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 11 17 19 6 83 77 75 88 248
13. Emily Laurend Kolga Kool 26 6 14 16 68 88 80 78 246
14. Laura Maria Rohi Kolga Kool 27 7 15 17 67 87 79 77 243
15. Sebastian Suppi Tallinna Kesklinna Põhikool 16 18 57 8 78 76 37 86 240
16. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 6 25 - 12 88 69 0 82 239
17. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 21 8 30 23 73 86 64 71 230
18. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 22 20 12 51 72 74 82 43 228
19. Joonas Lepisto Tallinna Reaalkool 8 10 37 45 86 84 57 49 227
20. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 14 38 26 19 80 56 68 75 223
21. Kärt-Getter Rest Võru Kreutzwaldi Kool 18 23 25 20 76 71 69 74 221
22. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 10 16 - 36 84 78 0 58 220
23. Grete Kask Nõo Põhikool 20 28 17 - 74 66 77 0 217
24. Victoria Helena Peek Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 39 34 21 11 55 60 73 83 216
25. Rebeka Tamme Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 32 26 11 35 62 68 83 59 213
26. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 7 33 36 29 87 61 58 65 213
27. Lisete Ilves Võru Kreutzwaldi Kool 15 27 31 30 79 67 63 64 210
28. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 15 48 9 0 79 46 85 210
29. Miia Jonuks Tartu Kivilinna Kool 42 36 23 15 52 58 71 79 208
30. Ekke Jakob Kerik Tallinna Nõmme Gümnaasium - 30 27 21 0 64 67 73 204
31. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 33 24 - 24 61 70 0 70 201
32. Mart Pääsukene Saaremaa Ühisgümnaasium 40 56 18 28 54 38 76 66 196
33. Mia Varik Tallinna Nõmme Gümnaasium 71 21 42 25 23 73 52 69 194
34. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool 34 22 38 34 60 72 56 60 192
35. Keiti Lii Sikk Tartu Kivilinna Kool - 37 22 33 0 57 72 61 190
36. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 37 32 47 26 57 62 47 68 187
37. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium - 29 24 43 0 65 70 51 186
38. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium 9 70 98 18 85 24 0 76 185
39. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 30 - 39 31 64 0 55 63 182
40. Friida Treffner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 24 46 44 38 70 48 50 56 176
41. Karl Mägi Tallinna Kesklinna Põhikool 12 48 62 48 82 46 32 46 174
42. Hannah Helene Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 35 35 41 - 59 59 53 0 171
43. Herta Unt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 51 43 28 - 43 51 66 0 160
44. Ingel Kalamees Tallinna Reaalkool 46 54 50 27 48 40 44 67 159
45. Jennifer Martinson Tallinna 32. Keskkool 41 71 40 50 53 23 54 44 151
46. Anna-Maria Hanson Tallinna 32. Keskkool 48 63 33 56 46 31 61 38 145
47. Johannes Männik Nõo Põhikool 77 79 20 40 17 15 74 54 145
48. Annabel Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium - 74 49 14 0 20 45 80 145
49. Margaret Miriam Kivimäe Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 45 61 39 0 49 33 55 137
50. Martin Budanov Tallinna Reaalkool 19 - 32 - 75 0 62 0 137
51. Lisanne Tint Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 29 22 0 0 65 72 137
52. Kirke Roosme Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 23 31 - - 71 63 0 0 134
53. William Kotka Tallinna Reaalkool 17 89 43 - 77 5 51 0 133
54. Leelo Leinberg Nõo Põhikool 44 64 85 42 50 30 9 52 132
55. Mirtel Tükk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 88 77 63 10 6 17 31 84 132
56. Bretlin Brant Kuressaare Gümnaasium 52 58 73 46 42 36 21 48 126
57. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 80 87 35 44 14 7 59 50 123
58. Johanna Simm Tallinna Reaalkool 65 82 46 49 29 12 48 45 122
59. Isabella Kuuspalu Tallinna 32. Keskkool 57 69 34 - 37 25 60 0 122
60. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool 54 52 56 - 40 42 38 0 120
61. Jarleen Hermann Kuuste Kool 31 44 - - 63 50 0 0 113
62. Mia-Maria Puusaag Tallinna Reaalkool 64 55 52 - 30 39 42 0 111
63. Lisandra Mohnja Surju Põhikool 50 59 65 - 44 35 29 0 108
64. Karl Tamla Tallinna Reaalkool 87 47 45 - 7 47 49 0 103
65. Georg Rosenstein Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 60 42 78 - 34 52 16 0 102
66. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 43 67 72 - 51 27 22 0 100
67. Hugo Tarto Nõo Põhikool 92 50 74 62 2 44 20 32 96
68. Sander Rünkla Tallinna Reaalkool 47 75 64 - 47 19 30 0 96
69. Leen Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 63 72 75 53 31 22 19 41 94
70. Rasmus Sillaots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 72 41 79 - 22 53 15 0 90
71. Liisi-Marie Toome Tallinna Reaalkool 75 83 67 52 19 11 27 42 88
72. Kreete Põdra Lõpe Kool - 49 51 - 0 45 43 0 88
73. Kaur Antson Nõo Põhikool 61 51 83 - 33 43 11 0 87
74. Anna Mercedes Preden Tallinna Reaalkool 36 66 - - 58 28 0 0 86
75. Elis Helstein Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 55 86 60 - 39 8 34 0 81
76. Renne-Ly Aaren Kuressaare Gümnaasium - 76 68 57 0 18 26 37 81
77. Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium - - 16 - 0 0 78 0 78
78. Ott Kõu Timmusk Tallinna Reaalkool 79 40 87 - 15 54 7 0 76
79. Gregor Metsa Surju Põhikool 56 81 71 - 38 13 23 0 74
80. Hanna Helena Kook Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 82 85 81 47 12 9 13 47 72
81. Kaisa Varep Surju Põhikool 76 68 69 - 18 26 25 0 69
82. Siim Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium - 61 - 60 0 33 0 34 67
83. Ats Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 66 92 115 58 28 2 0 36 66
84. Milda Lükk Tallinna 32. Keskkool 28 - - - 66 0 0 0 66
85. Karl Sören Tamm Tallinna Reaalkool 85 39 - - 9 55 0 0 64
86. Rebecca Maria Rändvee Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 68 60 93 - 26 34 1 0 61
87. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 98 66 61 0 0 28 33 61
88. Anette Kalde Lõpe Kool - 73 54 - 0 21 40 0 61
89. Piibe Gerne Surju Põhikool 70 65 89 - 24 29 5 0 58
90. Gregor Oskar Jermonok Tallinna Reaalkool 69 90 - 66 25 4 0 28 57
91. Marcus Miina Kuuste Kool 74 57 - - 20 37 0 0 57
92. Kert Käsper Saaremaa Ühisgümnaasium 108 62 116 72 0 32 0 22 54
93. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 104 41 0 0 0 53 53
94. Adrian Vassiljev Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 100 103 77 59 0 0 17 35 52
95. Sander Koff Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 73 111 112 63 21 0 0 31 52
96. Karoliina Ulmand Kuuste Kool 58 78 - - 36 16 0 0 52
97. Kaarel Einpalu Tallinna Kesklinna Põhikool 45 - - - 49 0 0 0 49
98. Kristjan Gontšarenko Lõpe Kool 67 84 86 - 27 10 8 0 45
99. Liisbeth Laanisto Tallinna 32. Keskkool 49 - - - 45 0 0 0 45
100. Kaarel Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 90 - - 54 4 0 0 40 44
101. Kermo Ratut Lõpe Kool 62 - 82 - 32 0 12 0 44
102. Sander Väärtnõu Tallinna Nõmme Gümnaasium - 53 - - 0 41 0 0 41
103. Martin Laos Tallinna Saksa Gümnaasium - - 53 - 0 0 41 0 41
104. Zeynep Selma Sönmez Tallinna Nõmme Gümnaasium - - 105 55 0 0 0 39 39
105. Oliver Jäär Tallinna Kesklinna Põhikool - 115 55 - 0 0 39 0 39
106. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium - - 58 - 0 0 36 0 36
107. Britta Truu Saaremaa Ühisgümnaasium - - 88 65 0 0 6 29 35
108. Kaisa Marta Krause Tallinna Reaalkool 59 - - - 35 0 0 0 35
109. Kristina Maranik Tallinna Saksa Gümnaasium - - 59 - 0 0 35 0 35
110. Paul Koff Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 86 108 111 71 8 0 0 23 31
111. Keity Lumiste Tallinna 32. Keskkool 78 80 - - 16 14 0 0 30
112. Gustav Georg Herman Tallinna Reaalkool - - - 64 0 0 0 30 30
113. Rihard Jakob Herman Tallinna Reaalkool - - - 67 0 0 0 27 27
114. Liisa Paumverk Tallinna Reaalkool - - - 68 0 0 0 26 26
115. Rayan Tõnts Pärnu Rääma Põhikool 103 110 114 69 0 0 0 25 25
116. Alma Boisbourdin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 94 97 95 70 0 0 0 24 24
117. Marko Kuusekänd Surju Põhikool - 94 70 - 0 0 24 0 24
118. Markus Juust Surju Põhikool 83 93 84 - 11 1 10 0 22
119. Robin Henri Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium - - 76 - 0 0 18 0 18
120. Eliise Toomeoja Lõpe Kool - 107 80 - 0 0 14 0 14
121. Robin Mittenbritt Surju Põhikool 84 95 94 - 10 0 0 0 10
122. Simon Sirg Surju Põhikool 95 88 106 - 0 6 0 0 6
123. Miku Tanel Vellet Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 89 104 97 - 5 0 0 0 5
124. Bruno Koger Surju Põhikool 104 96 90 - 0 0 4 0 4
125. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 97 91 96 - 0 3 0 0 3
126. Kert Heljas Surju Põhikool - 105 91 - 0 0 3 0 3
127. Tõnis Metsis Tallinna Pääsküla Kool 91 - - - 3 0 0 0 3
128. Kevin Kiviselg Surju Põhikool 102 - 92 - 0 0 2 0 2
129. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool 93 - - - 1 0 0 0 1
130. Oliver Püüding Surju Põhikool 96 99 100 - 0 0 0 0 0
131. Nora Kallau Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 99 112 108 - 0 0 0 0 0
132. Rasmus Orm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 101 113 110 - 0 0 0 0 0
133. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool - 106 99 - 0 0 0 0 0
134. Trevor Thomas Andreson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 114 107 - 0 0 0 0 0
135. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool 98 - - - 0 0 0 0 0
136. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium - 100 - - 0 0 0 0 0
137. Sten Kask Surju Põhikool - - 101 - 0 0 0 0 0
138. Rihard Siniorg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 101 - - 0 0 0 0 0
139. Hanna-Loore Ratut Lõpe Kool - - 102 - 0 0 0 0 0
140. Aleks Kalle Tallinna Kesklinna Põhikool - 102 - - 0 0 0 0 0
141. Martin Pint Kahtla Lasteaed-Põhikool - - 103 - 0 0 0 0 0
142. Willem Siniorg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 105 - - - 0 0 0 0 0
143. Erin Kampus Tallinna 32. Keskkool 106 - - - 0 0 0 0 0
144. Mihkel Tilk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 107 - - - 0 0 0 0 0
145. Sander Krüger Tallinna Pääsküla Kool - 109 - - 0 0 0 0 0
146. Oliver Blokk Tallinna Saksa Gümnaasium - - 109 - 0 0 0 0 0
147. Keijo Mohnja Surju Põhikool - - 113 - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1619 17
2. Saaremaa Ühisgümnaasium 1491 9
3. Nõo Põhikool 1236 7
4. Tallinna Kesklinna Põhikool 1220 7
5. Tallinna Reaalkool 1180 19
6. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1097 16
7. Tallinna Nõmme Gümnaasium 932 8
8. Tallinna 32. Keskkool 897 8
9. Tartu Kivilinna Kool 698 3
10. Kahtla Lasteaed-Põhikool 660 4
11. Kolga Kool 624 2
12. Võru Kreutzwaldi Kool 563 2
13. Surju Põhikool 355 15
14. Rakvere Waldorfkool 295 1
15. Pärnu Mai kool 270 1
16. Tallinna Pääsküla Kool 254 7
17. Lõpe Kool 252 6
18. Tartu Kesklinna Kool 234 1
19. Kuressaare Gümnaasium 228 2
20. Kuuste Kool 222 3
21. Tallinna Saksa Gümnaasium 130 5
22. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 78 1
23. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 61 1
24. Pärnu Rääma Põhikool 25 1
25. Tallinna Ühisgümnaasium 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 2343
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2441
2. tennispall 2203
3. rontsronts 2157
4. Lolllaps 2025
5. MarlenEbok 1525
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. Crapshoot 2799
4. rontsronts 2749
5. antsuonu 2722

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. rong 2555
3. kostja 2515
4. bossy123 2491
5. Banks 2483

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. tennispall 2405
4. taifuun 2289
5. P1K3 2227

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3096
3. poffic 2513
4. 2ez4rtz 2509
5. Rambo96 2377