menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Sudoku 2017/2018 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Anna-Brigita Topkin Tallinna Reaalkool 1 1 1 1 100 100 100 100 300
2. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 4 5 2 2 90 89 95 95 280
3. Katarin Jantson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 2 3 5 92 95 92 89 279
4. Mark Basarab Peetri Lasteaed-Põhikool 2 4 5 3 95 90 89 92 277
5. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool 5 11 7 7 89 83 87 87 263
6. Gregor Ludvig Kikas Tallinna Reaalkool 8 6 9 9 86 88 85 85 259
7. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 15 9 8 10 79 85 86 84 255
8. Rando Lukk Luunja Keskkool 12 - 11 8 82 0 83 86 251
9. Siim Saarse  Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 11 12 10 40 83 82 84 54 249
10. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 14 10 23 13 80 84 71 81 245
11. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 6 7 32 24 88 87 62 70 245
12. Liisbeth Prangli Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 13 15 12 17 81 79 82 77 242
13. Andre Koppel Saaremaa Ühisgümnaasium 17 13 - 11 77 81 0 83 241
14. Kirke Koni Tallinna Lilleküla Gümnaasium 41 8 17 18 53 86 77 76 239
15. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 37 - 6 6 57 0 88 88 233
16. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 19 18 16 16 75 76 78 78 232
17. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 16 28 20 14 78 66 74 80 232
18. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 29 23 15 15 65 71 79 79 229
19. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool 9 45 48 12 85 49 46 82 216
20. Paul Antsaar Saaremaa Ühisgümnaasium - 24 25 22 0 70 69 72 211
21. Maia Pärnpuu Pärnu Raeküla Kool - 22 29 21 0 72 65 73 210
22. Kärt Tamm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 28 20 30 28 66 74 64 66 206
23. Marta-Johanna Arst Tartu Kivilinna Kool 24 27 56 25 70 67 38 69 206
24. Jaan Viirmann Kehra Gümnaasium 31 25 43 23 63 69 51 71 203
25. Jan Silver Leis Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 36 19 27 - 58 75 67 0 200
26. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 23 31 - 32 71 63 0 62 196
27. Sigmar Seermann Kehra Gümnaasium - 37 18 33 0 57 76 61 194
28. Marie Teppart Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 46 33 22 37 48 61 72 57 190
29. Häli Palmiste Pärnu Rääma Põhikool 26 26 41 - 68 68 53 0 189
30. Mart Narva Gustav Adolfi Gümnaasium 39 30 36 30 55 64 58 64 186
31. Merilin Arumets Kehra Gümnaasium - 51 19 26 0 43 75 68 186
32. Keiti Maria Kivirand Tallinna 32. Keskkool 35 29 66 41 59 65 28 53 177
33. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 49 21 47 38 45 73 47 56 176
34. Annaliis Koemets Tallinna 32. Keskkool 20 46 67 42 74 48 27 52 174
35. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool - 47 31 31 0 47 63 63 173
36. Herman Pedmanson Tartu Waldorfgümnaasium - 3 13 - 0 92 81 0 173
37. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool 60 35 40 39 34 59 54 55 168
38. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool - 32 38 45 0 62 56 49 167
39. Mathias Robert Uibokant Gustav Adolfi Gümnaasium - 17 4 - 0 77 90 0 167
40. Jürgen Irve Peetri Lasteaed-Põhikool 10 16 - - 84 78 0 0 162
41. Tiia Tomson Kuuste Kool 30 69 24 - 64 25 70 0 159
42. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 43 40 73 44 51 54 21 50 155
43. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 47 48 55 36 47 46 39 58 151
44. Isabel Veeber Peetri Lasteaed-Põhikool 33 - - 4 61 0 0 90 151
45. Vootele Mets Saaremaa Ühisgümnaasium 78 43 37 52 16 51 57 42 150
46. Mirtel Salujõe Tallinna Pääsküla Kool 53 52 34 - 41 42 60 0 143
47. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 77 55 51 35 17 39 43 59 141
48. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 50 58 49 43 44 36 45 51 140
49. Andres Sui Saaremaa Ühisgümnaasium 54 41 - 56 40 53 0 38 131
50. Kristjan Link Surju Põhikool 58 - 45 48 36 0 49 46 131
51. Kirstin Kubja Pärnu Rääma Põhikool 27 75 59 66 67 19 35 28 130
52. Aare Nukk Pärnu Rääma Põhikool 96 38 42 72 0 56 52 22 130
53. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 48 67 60 47 46 27 34 47 127
54. Marleen Aleksandrov Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 60 44 53 0 34 50 41 125
55. Kaspar Raudsik Kahtla Lasteaed-Põhikool 51 57 - 49 43 37 0 45 125
56. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool 44 68 46 - 50 26 48 0 124
57. Marko Järve Peetri Lasteaed-Põhikool 32 - 35 - 62 0 59 0 121
58. Katariina Luhakooder Tallinna Kesklinna Põhikool 45 80 58 61 49 14 36 33 118
59. Airis Toimla Tallinna Pääsküla Kool 67 53 - 46 27 41 0 48 116
60. Pavel Semenkov Kehra Gümnaasium - 39 - 34 0 55 0 60 115
61. Uku Tominga Surju Põhikool 59 89 61 51 35 5 33 43 111
62. Markkus Libe Peetri Lasteaed-Põhikool 34 44 - - 60 50 0 0 110
63. Aston Parol Nõo Põhikool 38 78 65 70 56 16 29 24 109
64. Kristofer Diligentov Tallinna Pääsküla Kool - 49 33 - 0 45 61 0 106
65. Julius Putrinš Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 79 42 77 59 15 52 17 35 104
66. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 57 62 76 62 37 32 18 32 101
67. Armin Moks Kolga Kool 71 56 54 - 23 38 40 0 101
68. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool - - 62 29 0 0 32 65 97
69. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 56 59 92 76 38 35 2 18 91
70. Kristjan Konts Kuuste Kool 72 63 71 60 22 31 23 34 88
71. Tuuli Tamm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7 - - - 87 0 0 0 87
72. Lotta Liisa Soosaar Tartu Kivilinna Kool 84 77 57 63 10 17 37 31 85
73. Mari-Liis Holm Pärnu Raeküla Kool - 34 69 - 0 60 25 0 85
74. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium - 65 68 65 0 29 26 29 84
75. Markus Lõiv Peetri Lasteaed-Põhikool 18 86 - - 76 8 0 0 84
76. Kadri Paan Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 76 64 70 67 18 30 24 27 81
77. Ronald Antsaar Kahtla Lasteaed-Põhikool 87 83 63 55 7 11 31 39 81
78. Uku Härm Peetri Lasteaed-Põhikool - 14 - - 0 80 0 0 80
79. Laura Kübarsepp Luunja Keskkool - - 14 - 0 0 80 0 80
80. Ken-Martin Mardim Kehra Gümnaasium - - 28 81 0 0 66 13 79
81. Markus Rene Hakkaja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 92 21 - 0 2 73 0 75
82. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool - - - 19 0 0 0 75 75
83. Rebeca Veskis Tallinna 32. Keskkool 65 70 74 73 29 24 20 21 74
84. Kevin Kubilius Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 73 54 81 - 21 40 13 0 74
85. Rebekka Rekker Luunja Keskkool - - - 20 0 0 0 74 74
86. Isabel Põldma Võru Kreutzwaldi Kool 21 - - - 73 0 0 0 73
87. Heleriin Mikkelsaar Võru Kreutzwaldi Kool 22 - - - 72 0 0 0 72
88. Johan-Markus Koitsaar Kehra Gümnaasium 102 - 39 80 0 0 55 14 69
89. Matheas Trilljärv Kolga Kool - 106 50 69 0 0 44 25 69
90. Karl Kaspar Leedo Gustav Adolfi Gümnaasium 25 - - - 69 0 0 0 69
91. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool 70 76 - 68 24 18 0 26 68
92. Mirko Meerits Peetri Lasteaed-Põhikool - - 26 - 0 0 68 0 68
93. Henrik Hõbemägi Tallinna Vaba Waldorfkool - - - 27 0 0 0 67 67
94. Iiris Ehalill Riistop Tallinna Pääsküla Kool 63 61 - - 31 33 0 0 64
95. Martin Tölp Pärnu Rääma Põhikool 61 - - 64 33 0 0 30 63
96. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 94 72 57 0 0 22 37 59
97. Kirke Kask Nõo Põhikool - 36 - - 0 58 0 0 58
98. Milana Leoke-Bosenko Kehra Gümnaasium 83 50 - - 11 44 0 0 55
99. Art Hendrik Tiit Gustav Adolfi Gümnaasium 40 - - - 54 0 0 0 54
100. Kristin Pärnik Pärnu Rääma Põhikool 64 - - 71 30 0 0 23 53
101. Karl Markus Mõtus Tallinna 32. Keskkool 42 - - - 52 0 0 0 52
102. Aivar Allik Lõpe Kool 52 90 - - 42 4 0 0 46
103. Rihard Järvesaar Pärnu Rääma Põhikool 86 73 95 78 8 21 0 16 45
104. Aurelia Tetsmann Tallinna Kesklinna Põhikool 98 81 75 82 0 13 19 12 44
105. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool - - - 50 0 0 0 44 44
106. Sander Teras Saaremaa Ühisgümnaasium 75 71 - - 19 23 0 0 42
107. Siim Strandson Tallinna Saksa Gümnaasium - - 52 - 0 0 42 0 42
108. Kaur Ehrlich Tallinna Saksa Gümnaasium - - 53 - 0 0 41 0 41
109. Patrick Magnus Tohver Tallinna Reaalkool - - - 54 0 0 0 40 40
110. Otto Martin Valk Peetri Lasteaed-Põhikool 55 - - - 39 0 0 0 39
111. Kalev Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium 89 82 - 74 5 12 0 20 37
112. Raigo Rei Kahtla Lasteaed-Põhikool - - - 58 0 0 0 36 36
113. Oliver Art Toots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 91 74 87 88 3 20 7 6 33
114. Maris Koppel Tallinna 32. Keskkool 62 - - - 32 0 0 0 32
115. Tanel Moor Tallinna Pääsküla Kool 103 - 64 - 0 0 30 0 30
116. Marcus Luksepp Nõo Põhikool 90 101 78 85 4 0 16 9 29
117. Marek Nõlvak Ambla Lasteaed-Põhikool 66 - - - 28 0 0 0 28
118. Karoliine Vijard Kehra Gümnaasium - 66 - - 0 28 0 0 28
119. Adriana Pilisner Nõo Põhikool - 79 83 - 0 15 11 0 26
120. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 68 - - - 26 0 0 0 26
121. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Kool 69 - - - 25 0 0 0 25
122. Remo Rohult Tallinna 32. Keskkool 81 88 90 - 13 6 4 0 23
123. Magnar Liier Pärnu Rääma Põhikool - 72 - - 0 22 0 0 22
124. Karl Marten Titson Lõpe Kool - - 88 79 0 0 6 15 21
125. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 88 - 80 - 6 0 14 0 20
126. Mattias Kaaber Tallinna Pääsküla Kool 74 - - - 20 0 0 0 20
127. Radislav Krutitsenko Kehra Gümnaasium - 99 - 75 0 0 0 19 19
128. Carl Marcus Dalton Tallinna Lilleküla Gümnaasium 100 103 98 77 0 0 0 17 17
129. Reti Natalie Nael Kuuste Kool 95 97 79 - 0 0 15 0 15
130. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool - 105 89 84 0 0 5 10 15
131. Janar - Jaanus Peek Kolga Kool 80 - - - 14 0 0 0 14
132. Simm-Marten Saadi Tallinna Reaalkool 82 - - - 12 0 0 0 12
133. Erik Martin Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium - - 82 - 0 0 12 0 12
134. Kenert Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 109 97 83 0 0 0 11 11
135. Berit Antoi Tallinna Pääsküla Kool 92 85 - - 2 9 0 0 11
136. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium - - 91 87 0 0 3 7 10
137. Johannes Poll Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 102 84 - 0 0 10 0 10
138. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool - 84 - - 0 10 0 0 10
139. Riko Kolts Tallinna Saksa Gümnaasium - - 85 - 0 0 9 0 9
140. Kaire Taalmaa Pärnu Rääma Põhikool 85 - - - 9 0 0 0 9
141. Eerik Rudometov Kuuste Kool 99 104 86 - 0 0 8 0 8
142. Uku Gross Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 86 0 0 0 8 8
143. Remo Raiesmaa Pärnu Rääma Põhikool - 87 - - 0 7 0 0 7
144. Karel Kutsar Nõo Põhikool 104 107 - 89 0 0 0 5 5
145. Helga Drobaha Kehra Gümnaasium 109 100 99 90 0 0 0 4 4
146. Kenneth Lass Kehra Gümnaasium 108 108 - 91 0 0 0 3 3
147. Hermet Toonikus Lõpe Kool - 91 - - 0 3 0 0 3
148. Tim Martin Siling Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 101 96 93 - 0 0 1 0 1
149. Ants Liivamägi Kuuste Kool 106 93 96 - 0 1 0 0 1
150. Magnus Ojaniit Ambla Lasteaed-Põhikool 93 - - - 1 0 0 0 1
151. Kert Allik Pärnu Rääma Põhikool - 98 94 - 0 0 0 0 0
152. Karl-Joosep Raudkivi Pärnu Rääma Põhikool 107 95 - - 0 0 0 0 0
153. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 94 - - - 0 0 0 0 0
154. Mark Hakim Boujendar Tallinna Pääsküla Kool 97 - - - 0 0 0 0 0
155. Kevin Rull Pärnu Rääma Põhikool 105 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1775 12
2. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1539 12
3. Tallinna Pääsküla Kool 1287 18
4. Saaremaa Ühisgümnaasium 1101 8
5. Peetri Lasteaed-Põhikool 1082 9
6. Kahtla Lasteaed-Põhikool 952 7
7. Kehra Gümnaasium 944 11
8. Tallinna 32. Keskkool 938 8
9. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 866 7
10. Pärnu Rääma Põhikool 677 13
11. Gustav Adolfi Gümnaasium 549 6
12. Luunja Keskkool 405 3
13. Tartu Kivilinna Kool 339 2
14. Lõpe Kool 332 4
15. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 320 3
16. Pärnu Raeküla Kool 295 2
17. Kuuste Kool 293 5
18. Surju Põhikool 291 3
19. Nõo Põhikool 258 6
20. Kolga Kool 184 3
21. Tallinna Kesklinna Põhikool 176 2
22. Tartu Waldorfgümnaasium 173 1
23. Võru Kreutzwaldi Kool 145 2
24. Tallinna Saksa Gümnaasium 104 4
25. Nõmme Erakool 75 1
26. Tallinna Vaba Waldorfkool 67 1
27. Ambla Lasteaed-Põhikool 29 2


Aktiivseid kasutajaid: 2811
Ürituste kalender
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
18.01.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 4. etapp
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
14.03.2020
Rahvusvahelised koolide võistkondlikud karikavõistlused gomokus
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2385
2. brenetikas 2276
3. tennispall 2184
4. rontsronts 2102
5. ikla 2100
Male TOP 5
1. nordic 3000
2. mougli 2914
3. rontsronts 2899
4. VMS 2882
5. antsuonu 2687

Vene kabe TOP 5
1. Ruut 2605
2. Ianton 2571
3. Banks 2532
4. Rahumees07 2520
5. rong 2488

Gomoku TOP 5
1. brenetikas 2960
2. ants 2859
3. ikla 2831
4. AlQaholic 2692
5. huvituja 2494

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3269
2. brigita 3052
3. AlQaholic 2768
4. Rambo96 2610
5. Nytnerok 2444