menu_top
menu_bottom


Gümnaasiumi tulemused mängus Sudoku 2017/2018 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Karl Aleksander Sirp Tallinna Inglise Kolledž 3 1 3 1 92 100 92 100 292
2. Kuno Kolk Tallinna Prantsuse Lütseum 2 2 1 2 95 95 100 95 290
3. Georg-Romet Topkin Tallinna Prantsuse Lütseum 1 - 2 6 100 0 95 88 283
4. Kristofer Lõhmus Tallinna Tehnikagümnaasium 5 3 4 3 89 92 90 92 274
5. Lenne Lotta Põdra Nõo Reaalgümnaasium 4 4 5 10 90 90 89 84 269
6. Triinu Prants Nõo Reaalgümnaasium 6 - 7 4 88 0 87 90 265
7. Markus Hansson Pärnu Koidula Gümnaasium 8 6 9 11 86 88 85 83 259
8. Emili Maiste Tallinna Inglise Kolledž 14 10 8 7 80 84 86 87 257
9. Karoline Malk Kuressaare Gümnaasium 7 7 12 12 87 87 82 82 256
10. Karl Henry Teär Saaremaa Ühisgümnaasium 15 9 14 9 79 85 80 85 250
11. Triinu Jakson Saaremaa Ühisgümnaasium 11 - 10 14 83 0 84 80 247
12. Uku Pärtel Rand Saaremaa Ühisgümnaasium 13 - 15 8 81 0 79 86 246
13. Mari Tiitson Saaremaa Ühisgümnaasium 12 11 16 15 82 83 78 79 244
14. Karmen Vagula Tallinna Pääsküla Kool 10 - 18 13 84 0 76 81 241
15. Roomet Libe Tallinna Pääsküla Kool - 14 13 16 0 80 81 78 239
16. Rauno Veski Tallinna Inglise Kolledž 17 12 17 - 77 82 77 0 236
17. Iiv Aavik Saaremaa Ühisgümnaasium 20 13 19 17 74 81 75 77 233
18. Dan Taidla Läänemaa Ühisgümnaasium 19 15 20 18 75 79 74 76 230
19. Kristin Himmist Saaremaa Ühisgümnaasium - - 6 5 0 0 88 89 177
20. Doora Elmi Läänemaa Ühisgümnaasium 9 5 - - 85 89 0 0 174
21. Georg Nero Tallinna Reaalkool 18 8 - - 76 86 0 0 162
22. Maarja-Liis Mardim Kehra Gümnaasium - - 11 - 0 0 83 0 83
23. Erko Olumets Tallinna Reaalkool 16 - - - 78 0 0 0 78
24. Hans Kristjan Veri Tallinna Reaalkool 21 - - - 73 0 0 0 73

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Saaremaa Ühisgümnaasium 1476 6
2. Tallinna Inglise Kolledž 957 3
3. Tallinna Prantsuse Lütseum 668 2
4. Nõo Reaalgümnaasium 618 2
5. Tallinna Pääsküla Kool 480 2
6. Läänemaa Ühisgümnaasium 478 2
7. Tallinna Tehnikagümnaasium 363 1
8. Pärnu Koidula Gümnaasium 342 1
9. Kuressaare Gümnaasium 338 1
10. Tallinna Reaalkool 313 3
11. Kehra Gümnaasium 83 1


Aktiivseid kasutajaid: 2400
Ürituste kalender
23.11.2019
Mõttemängude kolmevõistlus ja Mõttespordi viievõistluse Eesti MV
30.11.2019
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 3. etapp
26.12.2019
Tallinn Open rendžus ja gomokus
22.02.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 6. etapp
07.03.2020
Kullo rendžu-ja gomoku sarjaturniiri 7. etapp
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2401
2. tennispall 2204
3. rontsronts 2170
4. Lolllaps 1958
5. DanielHab 1421
Male TOP 5
1. mougli 2908
2. VMS 2875
3. rontsronts 2826
4. Crapshoot 2799
5. antsuonu 2711

Vene kabe TOP 5
1. Eljus 2914
2. Ruut 2560
3. rong 2545
4. kostja 2515
5. burtsev62 2446

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2859
3. tennispall 2405
4. taifuun 2278
5. silverhill 2255

Sudoku TOP 5
1. TiiT 3307
2. brigita 3148
3. AlQaholic 2691
4. poffic 2513
5. 2ez4rtz 2509