menu_top
menu_bottom


Algkooli tulemused mängus Sudoku 2018/2019 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Kaspar Teede Tallinna Reaalkool 1 1 1 1 100 100 100 100 300
2. Kaisa Ollikainen Tallinna Kesklinna Põhikool 2 3 3 14 95 92 92 80 279
3. Jasper Vähk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 4 2 9 5 90 95 85 89 274
4. Hendrik Tambla Tallinna Reaalkool 5 5 7 3 89 89 87 92 270
5. Oskad Henrik Kundla Tallinna Reaalkool 35 6 4 4 59 88 90 90 268
6. Annabel Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 11 7 2 10 83 87 95 84 266
7. Sten Ove Mihelson Tallinna Kesklinna Põhikool 6 9 5 50 88 85 89 44 262
8. Sebastian Suppi Tallinna Kesklinna Põhikool 7 8 6 - 87 86 88 0 261
9. Susanna Kamarik Tallinna 32. Keskkool 33 14 8 8 61 80 86 86 252
10. Ekke Jakob Kerik Tallinna Nõmme Gümnaasium 12 18 10 9 82 76 84 85 251
11. Lisete Ilves Võru Kreutzwaldi Kool 8 36 13 12 86 58 81 82 249
12. Elisabeth Tagobert Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9 16 30 11 85 78 64 83 246
13. Keiti Lii Sikk Tartu Kivilinna Kool 17 11 11 15 77 83 83 79 245
14. Kärt-Getter Rest Võru Kreutzwaldi Kool 10 63 24 7 84 31 70 87 241
15. Friida Treffner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 24 33 12 6 70 61 82 88 240
16. Miia Jonuks Tartu Kivilinna Kool 18 10 26 16 76 84 68 78 238
17. Henri Mugur Tallinna Reaalkool 13 15 17 37 81 79 77 57 237
18. Arlo Leon Tuvikene Nõo Põhikool 19 17 21 13 75 77 73 81 233
19. Mirjam Elisabet Tiidumaa Nõo Põhikool 15 21 28 19 79 73 66 75 227
20. Paula Tammi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 23 19 18 38 71 75 76 56 222
21. Lisanne Tint Tallinna Nõmme Gümnaasium 20 20 20 - 74 74 74 0 222
22. Karl Johann Meikop Tartu Kesklinna Kool 14 23 34 24 80 71 60 70 221
23. Miia Saar Tallinna Reaalkool 41 24 14 32 53 70 80 62 212
24. Mia Varik Tallinna Nõmme Gümnaasium 21 26 25 - 73 68 69 0 210
25. Mirell Mercedes Vonder Tallinna Kesklinna Põhikool 3 68 50 21 92 26 44 73 209
26. Herta Unt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 29 37 33 18 65 57 61 76 202
27. Elleya Leppik Tartu Aleksander Puškini Kool 22 34 70 25 72 60 24 69 201
28. Grete Kask Nõo Põhikool 25 29 27 - 69 65 67 0 201
29. Sigrid Ojala Tallinna Nõmme Gümnaasium 16 31 54 35 78 63 40 59 200
30. Helena Maddison Tartu Veeriku Kool 28 27 31 43 66 67 63 51 196
31. Karl Mägi Tallinna Kesklinna Põhikool 57 13 16 71 37 81 78 23 196
32. Oliver Jäär Tallinna Kesklinna Põhikool 36 56 19 36 58 38 75 58 191
33. Epp Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 26 45 38 30 68 49 56 64 188
34. Paula Arula Tallinna Reaalkool - 4 - 2 0 90 0 95 185
35. Kirke Roosme Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 30 15 53 0 64 79 41 184
36. Helir Hoop Võru Kreutzwaldi Kool 45 41 32 27 49 53 62 67 182
37. Sander Nõmm Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 53 32 23 45 41 62 71 49 182
38. Lisette Sepp Kuressaare Gümnaasium 52 28 40 39 42 66 54 55 175
39. Gerli Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 40 39 37 42 54 55 57 52 166
40. Mikael Olaf Murumaa Tallinna Saksa Gümnaasium 60 47 41 29 34 47 53 65 165
41. Aaron Tõnismaa Tallinna Nõmme Gümnaasium 38 59 61 20 56 35 33 74 165
42. Oliver Kleinert Tallinna Saksa Gümnaasium 43 52 35 41 51 42 59 53 163
43. Silver Leon Noorma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 32 55 49 40 62 39 45 54 161
44. Armin-Ademar Tiido Tallinna Pääsküla Kool 89 38 57 28 5 56 37 66 159
45. Uku Gross Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 83 25 - 17 11 69 0 77 157
46. Liivar Lätt Tartu Veeriku Kool 76 60 43 23 18 34 51 71 156
47. Kristo Kolossov Tartu Veeriku Kool 86 62 44 22 8 32 50 72 154
48. Joonatan Kirschbaum Võru Kreutzwaldi Kool 27 - 45 56 67 0 49 38 154
49. Kristina Maranik Tallinna Saksa Gümnaasium - 42 39 47 0 52 55 47 154
50. Priit Lokotar Tallinna Pääsküla Kool 47 53 29 62 47 41 65 32 153
51. Vlada Makovei Tartu Aleksander Puškini Kool 48 35 46 - 46 59 48 0 153
52. Riin Eller Tallinna 32. Keskkool 74 46 36 58 20 48 58 36 142
53. Oliver Luik Tallinna Reaalkool 34 57 - 51 60 37 0 43 140
54. Kaarel Luikmel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 64 52 26 0 30 42 68 140
55. Isabella Kuuspalu Tallinna 32. Keskkool 46 51 56 48 48 43 38 46 137
56. Diora Aleksandra Virak Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 88 48 53 44 6 46 41 50 137
57. Rasmus Sillaots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 63 50 47 55 31 44 47 39 130
58. Trevor Thomas Andreson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 58 71 60 34 36 23 34 60 130
59. Ivan Rozhanskiy Tartu Aleksander Puškini Kool 44 78 - 31 50 16 0 63 129
60. Tarvi Imala Tallinna Kesklinna Põhikool 55 69 67 33 39 25 27 61 127
61. Georg Rosenstein Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 49 48 59 0 45 46 35 126
62. Zeynep Selma Sönmez Tallinna Nõmme Gümnaasium 77 40 42 - 17 54 52 0 123
63. Johannes Männik Nõo Põhikool 39 76 51 - 55 18 43 0 116
64. Eva-Lotta Orglaan Kuressaare Gümnaasium 30 43 - - 64 51 0 0 115
65. Torm Wilhelm Otsmann Tallinna Nõmme Gümnaasium 59 106 22 - 35 0 72 0 107
66. Lilian Elisabeth Kaurit Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 90 44 - 46 4 50 0 48 102
67. Gustav Georg Herman Tallinna Reaalkool 61 61 68 65 33 33 26 29 95
68. Joonas Piiritalo Tallinna 32. Keskkool 67 65 75 61 27 29 19 33 89
69. Eleanor Leedo Kuressaare Gümnaasium 66 94 55 73 28 0 39 21 88
70. Leen Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 66 74 57 0 28 20 37 85
71. Anita Golovko Tartu Aleksander Puškini Kool - 54 85 60 0 40 9 34 83
72. Artur Reinsalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 69 67 64 70 25 27 30 24 82
73. Ott Herman Kirs Saaremaa Ühisgümnaasium 122 12 - - 0 82 0 0 82
74. Ervin Kirt Tallinna 32. Keskkool 108 - 58 49 0 0 36 45 81
75. Ethel Meier Tallinna Reaalkool 85 22 - - 9 72 0 0 81
76. Kaur Mattias Kuuskme Tallinna Reaalkool 134 58 - 52 0 36 0 42 78
77. Danylo Verves Tartu Aleksander Puškini Kool 31 - 79 - 63 0 15 0 78
78. Kutt Kaarel Karner Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 82 114 73 54 12 0 21 40 73
79. Mirjam Kittus Tartu Veeriku Kool 70 77 63 79 24 17 31 15 72
80. Rihard Jakob Herman Tallinna Reaalkool 114 72 72 66 0 22 22 28 72
81. Elizaveta Verves Tartu Aleksander Puškini Kool 50 - 66 - 44 0 28 0 72
82. Mariin Mägi Tartu Kivilinna Kool - 80 59 76 0 14 35 18 67
83. William Kotka Tallinna Reaalkool - 104 62 64 0 0 32 30 62
84. Steven-Eric Orgmets Tallinna Nõmme Gümnaasium 56 70 - - 38 24 0 0 62
85. Elina Eenmäe Nõo Põhikool 97 - 65 63 0 0 29 31 60
86. Adrian Vassiljev Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 75 - 82 67 19 0 12 27 58
87. Jasmiin Nau Tallinna Reaalkool 37 - - - 57 0 0 0 57
88. Oliver Steinberg Tallinna Nõmme Gümnaasium 73 75 - 80 21 19 0 14 54
89. Saskia Olep Tallinna Saksa Gümnaasium 42 - - - 52 0 0 0 52
90. Karita Kuldsaar Saaremaa Ühisgümnaasium 49 - - - 45 0 0 0 45
91. Sofia Beril Gündüz Saaremaa Ühisgümnaasium 51 97 - - 43 0 0 0 43
92. Kaur Antson Nõo Põhikool 80 - 69 92 14 0 25 2 41
93. Anette Kalde Lõpe Kool 54 - - - 40 0 0 0 40
94. Jete Krupinš Kuressaare Gümnaasium 94 82 - 68 0 12 0 26 38
95. Hugo Tarto Nõo Põhikool 93 73 89 83 1 21 5 11 37
96. Elise Marie Meikop Tartu Kesklinna Kool 71 - 92 82 23 0 2 12 37
97. Lovise Pärna Kuressaare Gümnaasium 103 83 - 69 0 11 0 25 36
98. Kristiina Andreas Kuressaare Gümnaasium 78 107 - 74 16 0 0 20 36
99. Karoliine Kranberg Tallinna Reaalkool 79 74 - - 15 20 0 0 35
100. Hanna-Liisa Ujuk Tartu Veeriku Kool 121 100 76 78 0 0 18 16 34
101. Lev Beškin Tallinna Saksa Gümnaasium 62 - - - 32 0 0 0 32
102. Mattias Mihkel Mikson Tallinna Kesklinna Põhikool 64 110 - 110 30 0 0 0 30
103. Björn Vegard Maddison Tallinna Reaalkool 65 - - - 29 0 0 0 29
104. Kaarel Saar Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 92 98 78 84 2 0 16 10 28
105. Rauno Lääne Tallinna Lilleküla Gümnaasium 84 84 86 - 10 10 8 0 28
106. Liisa Kiier Kuressaare Gümnaasium 68 93 - - 26 1 0 0 27
107. Siim Vatsfeld Saaremaa Ühisgümnaasium 110 96 71 - 0 0 23 0 23
108. Martin Pukk Tallinna Reaalkool 96 86 80 107 0 8 14 0 22
109. Gevert Alt Tallinna 32. Keskkool 129 123 81 85 0 0 13 9 22
110. Oskar Nurmik Tallinna 32. Keskkool - 95 91 75 0 0 3 19 22
111. Melani Fedorov Kuressaare Gümnaasium 95 117 - 72 0 0 0 22 22
112. Robin Henri Märjamaa Tallinna Saksa Gümnaasium 72 - - - 22 0 0 0 22
113. Taavi Saadla Tallinna Pääsküla Kool - 101 93 77 0 0 1 17 18
114. Oleksii Rybalko Tartu Aleksander Puškini Kool 91 79 - - 3 15 0 0 18
115. Juhan Ivask Nõo Põhikool 118 116 83 88 0 0 11 6 17
116. Oliver Pintšuk Tallinna Pääsküla Kool - 118 77 95 0 0 17 0 17
117. Kristo Krivonogov Surju Põhikool 109 112 98 81 0 0 0 13 13
118. Ketlin Papp Luunja Keskkool 99 81 - - 0 13 0 0 13
119. Tuule Kalamees Saaremaa Ühisgümnaasium 81 - - - 13 0 0 0 13
120. Robin Saar Tallinna Pääsküla Kool 124 109 84 109 0 0 10 0 10
121. Aleksandra Uue Kuressaare Gümnaasium 104 85 - - 0 9 0 0 9
122. Karla Pikkmets Lõpe Kool - - - 86 0 0 0 8 8
123. Reito Kenori Rikkand Tallinna Pääsküla Kool 123 126 94 87 0 0 0 7 7
124. Sevastian Šustrov Tallinna Pääsküla Kool 128 121 87 108 0 0 7 0 7
125. Tormi Evert Tartu Veeriku Kool 87 111 - 101 7 0 0 0 7
126. Kaisa Varep Surju Põhikool - 87 - - 0 7 0 0 7
127. Sander Voorel Tallinna Ühisgümnaasium - - 88 - 0 0 6 0 6
128. Tomi Juuse Tallinna Saksa Gümnaasium - 88 - - 0 6 0 0 6
129. Gregor Oskar Jermonok Tallinna Reaalkool 107 119 - 89 0 0 0 5 5
130. Marko Kuusekänd Surju Põhikool - 89 - - 0 5 0 0 5
131. Madis Ivask Nõo Põhikool 127 115 90 115 0 0 4 0 4
132. Orm Kaspar Maksimovski Tallinna Nõmme Gümnaasium - - - 90 0 0 0 4 4
133. Kevin Kiviselg Surju Põhikool - 90 - - 0 4 0 0 4
134. Ats Kukk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 113 - - 91 0 0 0 3 3
135. Kaisa Reena Linnupõld Tallinna Reaalkool - 91 - - 0 3 0 0 3
136. Norbert Tambets Võru Kreutzwaldi Kool 98 92 - - 0 2 0 0 2
137. Karl-Oskar Hinnov Tallinna Nõmme Gümnaasium - - - 93 0 0 0 1 1
138. Britta Truu Saaremaa Ühisgümnaasium 112 125 95 96 0 0 0 0 0
139. Anett-Merili Moring Saaremaa Ühisgümnaasium 111 130 102 117 0 0 0 0 0
140. Kert Käsper Saaremaa Ühisgümnaasium 135 129 101 118 0 0 0 0 0
141. Linda Liis Kannukene Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 113 96 94 0 0 0 0 0
142. Keijo Mohnja Surju Põhikool 133 - 99 114 0 0 0 0 0
143. Heidi-Laura Rohtla Tallinna 32. Keskkool 131 124 97 - 0 0 0 0 0
144. Sander Krüger Tallinna Pääsküla Kool 126 131 - 116 0 0 0 0 0
145. Kermo Ratut Lõpe Kool - 103 - 100 0 0 0 0 0
146. Mirell Vohtla Tartu Veeriku Kool 105 99 - - 0 0 0 0 0
147. Cristelle-Sandra Evert Tallinna 32. Keskkool 106 - - 99 0 0 0 0 0
148. Pia-Penelope Koppel Tallinna Kesklinna Põhikool - 120 - 103 0 0 0 0 0
149. Säde Lindma Tartu Veeriku Kool 120 108 - - 0 0 0 0 0
150. Mariana Rudometov Kuuste Kool 119 128 - - 0 0 0 0 0
151. Getter Kuusk Tallinna 32. Keskkool 136 - - 112 0 0 0 0 0
152. Siimon Hermanson Avatud Kool - - - 97 0 0 0 0 0
153. Harri Pikkmets Lõpe Kool - - - 98 0 0 0 0 0
154. Sten Valm Lõpe Kool 100 - - - 0 0 0 0 0
155. Andri Raidla Surju Põhikool - - 100 - 0 0 0 0 0
156. Andero Punning Tartu Veeriku Kool 101 - - - 0 0 0 0 0
157. Daniel Habarov Avatud Kool - - - 102 0 0 0 0 0
158. Kristjan Gontšarenko Lõpe Kool 102 - - - 0 0 0 0 0
159. Bruno Koger Surju Põhikool - 102 - - 0 0 0 0 0
160. Mark Demjanov Avatud Kool - - - 104 0 0 0 0 0
161. Rasmus Kraav Tartu Veeriku Kool - 105 - - 0 0 0 0 0
162. Daniil Pojev Avatud Kool - - - 105 0 0 0 0 0
163. Roby Vesik Lõpe Kool - - - 106 0 0 0 0 0
164. Christan Lääne Avatud Kool - - - 111 0 0 0 0 0
165. Mattias Lauring Avatud Kool - - - 113 0 0 0 0 0
166. Helin Kask Tallinna Saksa Gümnaasium 115 - - - 0 0 0 0 0
167. Sten Kask Surju Põhikool 116 - - - 0 0 0 0 0
168. Tõnis Metsis Tallinna Pääsküla Kool 117 - - - 0 0 0 0 0
169. Simon Sirg Surju Põhikool - 122 - - 0 0 0 0 0
170. Matias Kosemets Kolga Kool 125 - - - 0 0 0 0 0
171. Markus Laur Tallinna Nõmme Gümnaasium - 127 - - 0 0 0 0 0
172. Jan-Martti Kiil Kuressaare Gümnaasium 130 - - - 0 0 0 0 0
173. Kelly Ilvest Kuressaare Gümnaasium 132 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1708 18
2. Tallinna Kesklinna Põhikool 1540 9
3. Tallinna Nõmme Gümnaasium 1468 13
4. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1393 16
5. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1250 7
6. Nõo Põhikool 1028 9
7. Võru Kreutzwaldi Kool 966 5
8. Tallinna Saksa Gümnaasium 866 9
9. Tallinna 32. Keskkool 839 10
10. Tartu Aleksander Puškini Kool 755 7
11. Tartu Veeriku Kool 711 10
12. Tartu Kivilinna Kool 695 3
13. Kuressaare Gümnaasium 567 11
14. Tallinna Pääsküla Kool 407 9
15. Tartu Kesklinna Kool 318 2
16. Saaremaa Ühisgümnaasium 206 8
17. Lõpe Kool 48 7
18. Surju Põhikool 29 9
19. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 28 1
20. Luunja Keskkool 13 1
21. Tallinna Ühisgümnaasium 6 1
22. Kuuste Kool 0 1
23. Kolga Kool 0 1
24. Avatud Kool 0 6


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235