menu_top
menu_bottom


Põhikooli tulemused mängus Sudoku 2018/2019 õppeaastal

Koht Õpilase nimi Kool Koht turniiril Punkte turniirilt Punkte kokku
I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp I Etapp II Etapp III Etapp IV Etapp
1. Anna-Brigita Topkin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1 1 1 1 100 100 100 100 300
2. Ardi Raag Tallinna Reaalkool 2 2 2 - 95 95 95 0 285
3. Karl-Ustav Kõlar Tallinna Reaalkool 7 6 4 4 87 88 90 90 268
4. Robert Antoi Tallinna Pääsküla Kool 4 4 7 10 90 90 87 84 267
5. Kristiin Pulk Saaremaa Ühisgümnaasium 3 16 9 6 92 78 85 88 265
6. Gren Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 10 10 18 3 84 84 76 92 260
7. Markus Ikla Tallinna Reaalkool 11 53 6 5 83 41 88 89 260
8. Brita Kalle Gustav Adolfi Gümnaasium 5 19 5 14 89 75 89 80 258
9. Rando Lukk Luunja Keskkool 9 7 26 8 85 87 68 86 258
10. Albert Pedmanson Rakvere Waldorfkool 14 15 16 2 80 79 78 95 254
11. Maia Pärnpuu Pärnu Raeküla Kool 8 25 13 7 86 69 81 87 254
12. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 15 5 8 30 79 89 86 64 254
13. Coco Michele Ambrosius Gustav Adolfi Gümnaasium - 23 3 12 0 71 92 82 245
14. Voldemar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 18 14 12 - 76 80 82 0 238
15. Herman Pedmanson Rakvere Waldorfkool 25 3 27 20 69 92 67 74 235
16. Oskar Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 28 12 15 23 66 82 79 71 232
17. Jan Sebastian Tammekun Tallinna Reaalkool 27 8 40 15 67 86 54 79 232
18. Marie Eike Rebane Saaremaa Ühisgümnaasium 34 9 14 28 60 85 80 66 231
19. Karoliina Kurm Tallinna Pääsküla Kool 19 11 22 31 75 83 72 63 230
20. Magnar Liier Pärnu Rääma Põhikool 46 20 21 11 48 74 73 83 230
21. Kärt Tamm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 17 17 32 24 77 77 62 70 224
22. Mari-Liis Holm Pärnu Raeküla Kool 20 13 28 - 74 81 66 0 221
23. Martin Paist Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 70 18 29 21 24 76 65 73 214
24. Anett Veskimägi Tallinna Reaalkool 30 - 24 16 64 0 70 78 212
25. Elisabeth Vallner Tallinna Reaalkool 29 - 25 18 65 0 69 76 210
26. Karl Mattias Moor Nõmme Erakool - 45 10 22 0 49 84 72 205
27. Anton Kislitsin Tartu Aleksander Puškini Kool 22 24 33 49 72 70 61 45 203
28. Oliver Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 61 44 11 29 33 50 83 65 198
29. Thor Andreas Perv Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 33 34 17 0 61 60 77 198
30. Liset Isbel Karu Saaremaa Ühisgümnaasium 104 28 31 26 0 66 63 68 197
31. Chris-Robin Talts Tallinna Reaalkool 32 30 36 27 62 64 58 67 193
32. Maron Mangusson Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium - 36 17 36 0 58 77 58 193
33. Henrik Hõbemägi Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 33 26 45 32 61 68 49 62 191
34. Illimar Kirss Saaremaa Ühisgümnaasium 26 34 38 58 68 60 56 36 184
35. Olivia Valk Kahtla Lasteaed-Põhikool 44 37 42 25 50 57 52 69 178
36. Sven Erik Manglus Tallinna Pääsküla Kool 63 47 23 35 31 47 71 59 177
37. Otto Tuuling Saaremaa Ühisgümnaasium 39 32 35 - 55 62 59 0 176
38. Kaur Laidma Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 37 35 62 37 57 59 32 57 173
39. Kairiin Soosaar Tallinna 32. Keskkool 43 59 39 38 51 35 55 56 162
40. Elisabet Varblane Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 40 29 51 60 54 65 43 34 162
41. Jaak Andero Aasav Tallinna 32. Keskkool 48 57 57 19 46 37 37 75 158
42. Rondo Mikko Pärnu Mai kool 45 58 41 39 49 36 53 55 157
43. Marta Link Kahtla Lasteaed-Põhikool 68 41 48 50 26 53 46 44 143
44. Emily Laurend Kolga Kool 58 67 19 78 36 27 75 16 138
45. Kristin Zenkevics Kahtla Lasteaed-Põhikool 54 69 49 43 40 25 45 51 136
46. Laura Maria Rohi Kolga Kool 59 68 20 77 35 26 74 17 135
47. Angela Kuld Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 49 - 46 53 45 0 48 41 134
48. Kristjan Link Surju Põhikool 71 - 43 34 23 0 51 60 134
49. Mairon Moisto Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 65 38 47 83 29 56 47 11 132
50. Annabel Metsalu Kuressaare Gümnaasium 56 72 50 46 38 22 44 48 130
51. Sandra Mustis Kahtla Lasteaed-Põhikool 50 52 60 52 44 42 34 42 128
52. Marta-Johanna Arst Tartu Kivilinna Kool 21 39 - - 73 55 0 0 128
53. Victoria Helena Peek Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 38 22 - - 56 72 0 0 128
54. Tiia Tomson Kuuste Kool 31 - 30 - 63 0 64 0 127
55. Kaur Oskar Volt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 12 - 74 70 82 0 20 24 126
56. Birgit Adler Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 36 27 95 - 58 67 0 0 125
57. Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium - 31 37 - 0 63 57 0 120
58. Laura Kübarsepp Luunja Keskkool - 43 52 71 0 51 42 23 116
59. Kellart Leppik Tartu Aleksander Puškini Kool 41 73 70 56 53 21 24 38 115
60. Kaisa Soosaar Tallinna 32. Keskkool 90 61 59 48 4 33 35 46 114
61. Jarleen Hermann Kuuste Kool 60 - 61 47 34 0 33 47 114
62. Uku Tominga Surju Põhikool 91 80 54 40 3 14 40 54 108
63. Christoph Jaromir Jeltsch Tallinna Pääsküla Kool 64 49 64 68 30 45 30 26 105
64. Kadri Paan Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 70 56 51 0 24 38 43 105
65. Martti Tarsalainen Surju Põhikool - - 53 33 0 0 41 61 102
66. Jessika Mölder Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 63 44 74 0 31 50 20 101
67. Hannah Helene Metspalu Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 66 21 - - 28 73 0 0 101
68. Maksim Budanov Tallinna Reaalkool 35 54 - - 59 40 0 0 99
69. Ruuben Tootsen Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 55 - 77 54 39 0 17 40 96
70. Artur Golovko Tartu Aleksander Puškini Kool 42 78 71 80 52 16 23 14 91
71. Marleen Aleksandrov Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 82 50 - 59 12 44 0 35 91
72. Loviise Loob Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 56 75 61 0 38 19 33 90
73. Reti Natalie Nael Kuuste Kool 85 - 66 41 9 0 28 53 90
74. Joonas Leemet Pärnu Rääma Põhikool 73 79 65 55 21 15 29 39 89
75. Hanna-Liis Zenkeviès Kahtla Lasteaed-Põhikool 81 64 63 66 13 30 31 28 89
76. Carmen Helena Hallimäe Peetri Lasteaed-Põhikool 6 - - - 88 0 0 0 88
77. Tuuli Pikkmets Lõpe Kool - - - 9 0 0 0 85 85
78. Mirtel Nagel Gustav Adolfi Gümnaasium - - - 13 0 0 0 81 81
79. Miia Nurk Peetri Lasteaed-Põhikool 13 - - - 81 0 0 0 81
80. Katariina Luhakooder Tallinna Kesklinna Põhikool 92 66 79 57 2 28 15 37 80
81. Aston Parol Nõo Põhikool 105 62 72 69 0 32 22 25 79
82. Rasmus Mikheim Tartu Kivilinna Kool 69 40 - - 25 54 0 0 79
83. Aleksander Grigorjev Surju Põhikool 72 77 55 84 22 17 39 10 78
84. Karel Konga Peetri Lasteaed-Põhikool 16 - - - 78 0 0 0 78
85. Eva-Lotta Aasajärv Kuuste Kool 102 - 68 44 0 0 26 50 76
86. Oskar Pukk Tallinna Reaalkool 47 82 81 85 47 12 13 9 72
87. Rebeca Veskis Tallinna 32. Keskkool 80 84 58 73 14 10 36 21 71
88. Kristelle Reiser Tallinna 32. Keskkool 23 - - - 71 0 0 0 71
89. Kirke Koni Tallinna Reaalkool 24 - - - 70 0 0 0 70
90. Ekke Valge Saaremaa Ühisgümnaasium 75 46 - - 19 48 0 0 67
91. Aare Nukk Pärnu Rääma Põhikool 52 86 78 - 42 8 16 0 66
92. Richard Kruskaja Tallinna Pääsküla Kool 74 51 - - 20 43 0 0 63
93. Birgit Laurson Luunja Keskkool 98 65 - 63 0 29 0 31 60
94. Kristjan Konts Kuuste Kool 86 - - 42 8 0 0 52 60
95. Aurelia Tetsmann Tallinna Kesklinna Põhikool 84 74 84 65 10 20 10 29 59
96. Hardi Vask Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 92 69 62 0 2 25 32 59
97. Julius Putrinš Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 76 83 67 81 18 11 27 13 58
98. Mirtel Tükk Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 97 71 76 79 0 23 18 15 56
99. Keiti Maria Kivirand Tallinna 32. Keskkool 87 55 86 - 7 39 8 0 54
100. Jakob Kivil Püha Johannese kool - 42 - - 0 52 0 0 52
101. Arseni Podpaskov Tallinna Pääsküla Kool - 48 89 - 0 46 5 0 51
102. Anti Arjukese Luunja Keskkool 115 85 83 64 0 9 11 30 50
103. Chrislyn Liivat Kuuste Kool 119 - 93 45 0 0 1 49 50
104. Kaur Vesberg Saaremaa Ühisgümnaasium 53 - - 89 41 0 0 5 46
105. Anette-Marie Sibul Pärnu Rääma Põhikool 51 - - - 43 0 0 0 43
106. Hanna Helena Kook Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 108 75 73 - 0 19 21 0 40
107. Joonas Lepisto Tallinna Reaalkool 57 - - - 37 0 0 0 37
108. Kevin Korrol Tallinna Lilleküla Gümnaasium 100 60 - - 0 34 0 0 34
109. Dewid Weiss Tallinna Pääsküla Kool 77 81 91 - 17 13 3 0 33
110. Karoliina Ulmand Kuuste Kool 62 - 96 - 32 0 0 0 32
111. Kaur Drenkham Nõo Põhikool 103 - - 67 0 0 0 27 27
112. Sander Mets Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 67 - - - 27 0 0 0 27
113. Katarina Verst Luunja Keskkool 93 87 94 76 1 7 0 18 26
114. Jaan Rajando Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 99 89 - 75 0 5 0 19 24
115. Indrek Männik Luunja Keskkool 116 - 82 82 0 0 12 12 24
116. William Jamnes Pärnu Rääma Põhikool 124 - - 72 0 0 0 22 22
117. Eerik Rudometov Kuuste Kool 106 - 80 88 0 0 14 6 20
118. Karmen Errapart Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 76 - - 0 18 0 0 18
119. Kreete Põdra Lõpe Kool 78 - - 100 16 0 0 0 16
120. Christofer Valkenklau Tallinna Pääsküla Kool 79 - - - 15 0 0 0 15
121. Karl Koitla Pärnu Rääma Põhikool 83 - 92 98 11 0 2 0 13
122. Tagnar Dooner Tallinna Pääsküla Kool 109 - 85 - 0 0 9 0 9
123. Gregor Sikkel Peetri Lasteaed-Põhikool - - - 86 0 0 0 8 8
124. Carl Marcus Dalton Tallinna Lilleküla Gümnaasium 118 88 97 93 0 6 0 1 7
125. Jennifer Martinson Tallinna 32. Keskkool 111 98 - 87 0 0 0 7 7
126. Markkus Libe Peetri Lasteaed-Põhikool - - 87 - 0 0 7 0 7
127. Lissel Marie Tammela Peetri Lasteaed-Põhikool 88 - - - 6 0 0 0 6
128. Gregor Epner Peetri Lasteaed-Põhikool - - 88 - 0 0 6 0 6
129. Lotta Liisa Soosaar Tartu Kivilinna Kool 89 - - - 5 0 0 0 5
130. Silver Krüger Tallinna Pääsküla Kool 95 - 90 - 0 0 4 0 4
131. Oliver Art Toots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool - 90 - - 0 4 0 0 4
132. Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium - - - 90 0 0 0 4 4
133. Sten Lindström Tallinna Reaalkool 128 100 101 91 0 0 0 3 3
134. Andreas Müller Püha Johannese kool - 91 - - 0 3 0 0 3
135. Johann Mattias Üprus Tallinna Lilleküla Gümnaasium 101 94 100 92 0 0 0 2 2
136. Ott Rahuvarm Püha Johannese kool - 93 - - 0 1 0 0 1
137. Rahel-Leandra Luksepp Nõo Põhikool 121 97 102 97 0 0 0 0 0
138. Kenert Kõve Tallinna Lilleküla Gümnaasium 126 102 98 - 0 0 0 0 0
139. Henri Ekke Rasmus Kool Peetri Lasteaed-Põhikool 129 105 - 96 0 0 0 0 0
140. Keriti Jugala Pärnu Rääma Põhikool 107 - - 94 0 0 0 0 0
141. Ken-Martin Mardim Kehra Gümnaasium 94 108 - - 0 0 0 0 0
142. Tom-Tristan Piirsalu Peetri Lasteaed-Põhikool - 107 - 95 0 0 0 0 0
143. Lene Jüriso Pärnu Rääma Põhikool 112 99 - - 0 0 0 0 0
144. Ants Liivamägi Kuuste Kool 113 - - 99 0 0 0 0 0
145. Tarmo Luur Tallinna Lilleküla Gümnaasium 114 101 - - 0 0 0 0 0
146. Joosep Soots Kolga Kool 123 106 - - 0 0 0 0 0
147. Alvin Reck Püha Johannese kool - 95 - - 0 0 0 0 0
148. Tarmo Toimla Tallinna Pääsküla Kool - 96 - - 0 0 0 0 0
149. Kaspar Enok Püha Johannese kool 96 - - - 0 0 0 0 0
150. Mark Hakim Boujendar Tallinna Pääsküla Kool - - 99 - 0 0 0 0 0
151. Timotheus Simmu Püha Johannese kool - 103 - - 0 0 0 0 0
152. Egor Suhhanov Tallinna Lilleküla Gümnaasium - 104 - - 0 0 0 0 0
153. Harry Aus Peetri Lasteaed-Põhikool - 109 - - 0 0 0 0 0
154. Tauri Tihane Kuuste Kool 110 - - - 0 0 0 0 0
155. Joonas Ott Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 117 - - - 0 0 0 0 0
156. Pärtel Arula Tallinna Reaalkool 120 - - - 0 0 0 0 0
157. Joosep Siigla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 122 - - - 0 0 0 0 0
158. Urmet Henry Engman Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 125 - - - 0 0 0 0 0
159. Sten Kregor Hallimäe Pärnu Rääma Põhikool 127 - - - 0 0 0 0 0

Koolide arvestuses:
Koht Kool Punktid Osalejate arv
1. Tallinna Reaalkool 1600 13
2. Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 1545 17
3. Saaremaa Ühisgümnaasium 1354 9
4. Kahtla Lasteaed-Põhikool 1122 7
5. Tallinna Pääsküla Kool 1058 12
6. Tallinna 32. Keskkool 1005 8
7. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 976 13
8. Gustav Adolfi Gümnaasium 659 3
9. Rakvere Waldorfkool 634 2
10. Luunja Keskkool 590 6
11. Kuuste Kool 562 10
12. Pärnu Raeküla Kool 544 2
13. Pärnu Rääma Põhikool 526 9
14. Tartu Aleksander Puškini Kool 489 3
15. Surju Põhikool 435 4
16. Kolga Kool 306 3
17. Peetri Lasteaed-Põhikool 274 10
18. Tartu Kivilinna Kool 212 3
19. Nõmme Erakool 205 1
20. Pärnu Mai kool 193 1
21. Kuressaare Gümnaasium 152 1
22. Tallinna Kesklinna Põhikool 151 2
23. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 120 1
24. Nõo Põhikool 106 3
25. Lõpe Kool 101 2
26. Tallinna Lilleküla Gümnaasium 61 7
27. Püha Johannese kool 56 6
28. Kehra Gümnaasium 0 1


Aktiivseid kasutajaid: 1493
Ürituste kalender
24.05.2019
Sudoku GP 2019 6.voor
26.05.2019
Lines Of Actioni turniirisarja IV etapp
07.06.2019
Loogika GP 6.voor
15.06.2019
Lines Of Actioni turniirisarja V etapp
21.06.2019
Sudoku GP 2019 7.voor
Mõttesportlaste TOP
1. antsuonu 2386
Male TOP 5
1. tellis53 2946
2. hertsog 2787
3. Tooresvana 2731
4. kypsis 2631
5. UFOMEN 2573

Vene kabe TOP 5
1. Karambuli9 2773
2. Ruut 2645
3. matumartin14 2576
4. Ianton 2481
5. hulkur 2429

Gomoku TOP 5
1. allever 3046
2. ants 2905
3. brenetikas 2900
4. AlQaholic 2668
5. piimahabe 2191

Sudoku TOP 5
1. brigita 3078
2. AlQaholic 2956
3. kraska 2443
4. pisipaha 2369
5. Rambo96 2235